پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۳:۱۲Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه آزاد اسلامی»

راه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۴۷    
دکتر رحیم اکرامی دبیر هیات امنا و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت آغاز سال 1402 هجری شمسی پیام تبریکی صادر کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۵    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه توسعه کمی و کیفی واحد های نوآور و کسب و کار های دانش بنیان نوپا و بالغ در سال 1402 را یکی از برنامه های اصلی این دانشگاه دانست.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۲۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد های شهرقدس، ملارد و صفادشت گفت: اکنون بیش از 50 درصد شرکت ها و واحد های فناور زیرمجموعه این دانشگاه تولید تجاری دارند و مجوزهای تولید صنعتی در شرف اخذ هستند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیأت موسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در طلیعه گام دوم انقلاب با ایمانی راسخ تر و عزمی پایدارتر، پیشرفت و توسعه کشور بیش از گذشته محقق خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۵    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج گفت: مرکز رشد واحدهای فناور این دانشگاه با محصولات تولیدی شرکت های دانش بنیان در تحقق شعار تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین موفق بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد در پیام نوروزی خود اعلام کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تحقق شعار سال جدید که از سوی رهبر معظم انقلاب مهار تورم، رشد تولید نامگذاری شده، از همه ظرفیتها و توانمندیهای خود بهره می گیرد تا برنامه ها و اهداف را بر این اساس تنظیم و اجرا کند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۱    
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یکی از برنامه های دانشگاه برای رونق تولید کارآمدسازی دوره های تحصیلی است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پیام نوروزی خود گفت: مهمترین برنامه دانشگاه آزاد در سال جدید راه اندازی دانشکده های موضوعی و حمایت از فعالیت های دانش بنیان است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۵۸    
رضا شعبان نژاد توسعه سیستم آبیاری زیرسطحی هوشمند در دو بخش تحقیق و فروش را یکی از اولویت های فناورانه و دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا در سال جدید اعلام کرد.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر و منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) در راستای همکاری های علمی، پژوهشی و آموزشی با رویکرد توسعه فعالیت ها و کسب و کار دانش بنیان تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
دانش آموخته دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی موفق به ثبت اختراع بیسکوئیت رژیمی عناب و کنسانتره زرشک و عناب بدون ماده نگهدارنده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام دکتر نصرت الله حیدری استادیار علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در یادداشت ارسالی خود به ایسنا، چند سوال را درباره ملی شدن صنعت نفت مطرح کرده و معتقد است: راهبرد "اقتصاد مقاومتی" بستر مناسبی برای ملی شدن درآمدهای نفتی و خروج از اقتصاد دولتی ورانتی نفت است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۴۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان با بیان این که رسانه متعهد می تواند نجات بخش جامعه باشد، گفت: کار رسانه ای در چارچوب تقوا و تعهد راحت نیست. اگر کار خارج از این دستور باشد، حتی می تواند فتنه آفرین باشد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان خمینی شهر به همت دانشگاه آزاد اسلامی پس از 17 سال با کانکس خداحافظی کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۷    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب گفت: شکل گیری تضارب آرا میان تفکرات مختلف از اهداف مهم برگزاری کرسی های آزاداندیشی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت سنگ آهن مرکزی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با هدف ایجاد و توانمند سازی پارک علم و فناوری در دانشگاه بافق تفاهم نامه مشترک امضا کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۱    
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان موفق به ثبت اختراع تختخواب آسان خواب شدند، اختراعی که هنگام خواب به کاربر آرامش هدیه می دهد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ؛کتاب بیوالکترومغناطیس به همت انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل منتشر شد. این کتاب توسط دکتر ریاد حبش در 371 صفحه به سال 2020 تالیف گردیده و توسط همایون ابراهیمیان عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل، امیر شایگان اصل، علی کیسالایی ...
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، پنجاه و پنجمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۱۱    
عباس رسایی نیا /عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران مساله سرمایه گذاری در صنعت برق، ناترازی تولید و مصرف برق، اقتصاد بیمار و ناکارآمد و بیم ناپایداری شبکه در زمان پیک مصرف، در سال 1401 با گشایش جدی مواجه نشد و همچنان به قوت خود باقی ماند ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۲۶    
حجت الاسلام مهدی آقایی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی توانسته دین خود را به انقلاب که همان خدمت در راستای رضای الهی است، ادا کند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
همایش انجمن حامیان علم و فناوری مازندران و مرکز همکاری های علمی و امور نخبگان شهید فهمیده شمال کشور برگزار و از دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی به عنوان دانشگاه برتر در حمایت از جوانان نخبه در عرصه علم و فناوری تجلیل شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه اورژانس نوروزی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با حضور مسئولان گشایش یافت.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۰    
عبدالله محمدی عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی 200 مرکز تحقیقاتی دارد که 30 مرکز آن کاملاً و 15 تا 20 مرکز دیگر به طور غیرمستقیم در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی فعالیت دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی و برخی دانشگاه های دولتی استان کرمان کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به همت انجمن علمی مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد دانشجویان دانشکده عمران این دانشگاه از سد و نیروگاه زاینده رود بازدید کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۵    
امین فروغی با تشریح دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق و دلیجان، کسب درآمد های غیرشهریه ای و راه اندازی کلینیک حقوقی را ازجمله این دستاوردها در سال جاری برشمرد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، تیم های راه یافته این دانشگاه به سومین دوره رویداد ملی کرسی های آزاداندیشی را معرفی کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
طرح مشکلات دانشجویان افغانستانی به ویژه در اخذ روادید تحصیلی و تشکیل کمیسیون ویژه ای برای رسیدگی به مشکلات اتباع مواردی بود که در نشست تعامل نخبگان افغانستانی با مدیران دانشگاه آزاد اسلامی یزد تشریح شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۵    
بازارچه صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی با هدف معرفی و عرضه تولیدات اشتغال آفرین به همت دانشجویان عضو کانون هنرهای تجسمی هنری نو در 10 غرفه در ضلع غربی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برپا شده و تا 28 اسفندماه میزبان بازدیدکنندگان است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
علی حیدری با بیان دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر، ایجاد فضای کارآفرینی، اقتصاد دانش بنیان و تربیت نیروهای متخصص را ازجمله این دستاوردها برشمرد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۷:۵۱    
دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان الیگودرز اکنون از 70 باب کارگاه و آزمایشگاه تخصصی، مرکز رشد با 21 واحد فناور، مزرعه 13 هکتاری و گلخانه تحقیقاتی و ... بهره مند است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۸    
مدیر کل پژوهشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تحقق مرجعیت علمی دانشگاه آزاد اسلامی یک ضرورت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
36 تیم دانشجویی مسائل روز کشور را در یک رقابت گفتمانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد بررسی و تحلیل می کنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۲۲    
مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی با حضور حجت الاسلام شریفانی برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۵    
فرزند سردار عارف و معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی داراب عنوان بانوی شاخص و موثر شهرستان داراب در سال 1401 را به خود اختصاص داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۱    
تجهیز و راه اندازی کامل بیمارستان امام علی (ع) کازرون در سال 1402 از برنامه های پیش روی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در سی و هشتمین بهار علمی این دانشگاه است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۴    
4 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی پژوهشگر برتر استان کهگیلویه و بویراحمد شدند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب، مقام نخست استانی در جشنواره ملی شهید چمران را به خود اختصاص داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۰    
یک دانشیار گروه زمین شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان گفت: در زمان بارندگی به مدیریت بسیار قدرتمندی نیازمندیم تا بتوانیم از این منبع آبی که نمونه آن را در سال جاری شاهد آن بودیم به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم و در سال های آینده دوباره با مشکل کم آبی مواجه نشویم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین روز کاری سال 1402 با کارکنان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی دیدار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
طرح رمضان؛ بهار قرآن با محوریت تفسیر سوره مبارکه توبه از اول ماه مبارک رمضان از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی به مدت یک ماه برگزار می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۰۲    
استاد دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا با بیان اینکه سواد رسانه ای مانند یک سپر در برابر جنگ شناختی مصونیت ایجاد می کند و مقاومت اجتماعی را بالا می برد، گفت: شناخت اخباری که تبعات امنیتی ایجاد می کند و ثبات اجتماعی را از بین می برد وابسته به سواد رسانه ای است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۴۰    
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در نخستین جشنواره آزمون پی موفق به کسب رتبه شدند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۱    
اداره کل تبلیغ و امور دینی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی زمان بندی فراخوان های جذب مدرس درس انس با قرآن کریم در سال 1402 را اعلام کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۰    
سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز با حضور مسئولان معرفی شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۱۰    
رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان در مراسمی با حضور مسئولان معرفی شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۹    
مهدی منصوری گفت: شبکه ای و زنجیره ای کار کردن از الزامات رشد و پیشرفت دانشگاه است که موجب افزایش و بهبود عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کتاب بارداری و زایمان تألیف عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در چهلمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی در گروه علوم پزشکی به عنوان اثر برگزیده شناخته شد.