دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۸:۵۸Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون فرهنگی مجلس»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به حوزه فرهنگ و هنر نگاه عمیق و دقیقی داشته و حمایت های مبنایی و ویژه ای را انجام داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس اول کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه آزادی بیان قبل انقلاب معنایی نداشت، گفت: آزادی بیان، گهر گرانبها در کشور ما هدیه انقلاب است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۷    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: طرح پویش مهر رییس جمهور ایده جدیدی در راستاو همسو با جهاد تبیین است و می تواند خدمات و پیشرفت های نظام را به دانش آموزان و جامعه معرفی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: بعد از تایید لایحه عفاف و حجاب، دولت آیین نامه آن را به طور دقیق تدوین می کند تا این قانون توسط مجریان به صورت سلیقه ای تفسیر و اجرا نشود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: با توجه به گله مندی مردم از صف های در انتظار پرداخت تسهیلات از جمله در حوزه ازدواج، تعداد وام های پرداختی در سه ماه گذشته 189 درصد و مبلغ وام های پرداختی 210 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۶    
حجت الاسلام مجید نصیرایی گفت: عملکرد کمیسیون فرهنگی مجلس را صرفا به موضوع حجاب و عفاف تقلیل دادن، نوعی اجحاف است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۷    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تحریم وزیر ارشاد از سوی آمریکا نشان دهنده عملکرد مثبت آقای اسماعیلی به ویژه در یک سال گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۵    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این که در برنامه هفتم به سمت تمرکز بر ساختار مسجد حرکت کرده ایم، گفت: در ساختار فرهنگی کشور مدیریت یکپارچه و اثربخشی برای هدایت و راهبری فرهنگی مسجد وجود ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با برشمردن چالش های حوزه صنایع دستی، تصریح کرد: صنایع دستی به دلیل ارزش افزوده و اشتغال زایی ویژه برای جامعه محلی و تأثیرگذاری بر اقتصاد خانوارهای کمتر برخوردار، دارای اهمیت بسیار بوده و این صنعت که برای کشور ارزآوری خوبی دارد مورد غفلت مدیران قرار گرفته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: 12 سال نماینده هستم به فکر بزرگترین حفره امنیتی کشور نبودم. 24 نهاد و سازمان مسئول زبان و ادب فارسی هستند که تاکنون اقدام خاصی از سوی آن ها انجام نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۹    
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: حضور آیت الله رئیسی در سازمان ملل با وجود اغتشاشات سال گذشته که با هدایت سازمان های اطلاعاتی از جمله موساد و سیا شکل گرفت نشان می دهد ایران با اقتدار از بحران های مستمر نظام سلطه عبور کرده است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۲۸    
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم وزیر فرهنگ و معاون وزیر از سوی انگلیس گفت: غرب علاوه بر وزیر ارشاد اقدام به تحریم 4 نفر از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس نیز کرده و این نشان می دهد که فرهنگ ایرانی اسلامی ما همواره خنثی کننده توطئه های آمریکا و غرب بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس اول کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به تخلفات عدیده ای فدراسیون سوارکاری گفت: گزارشات تحقیق و تفحص مجلس درباره این فدراسیون قابل اعتناء و وقوع تخلفات عدیده محرز است که به هیئت رئیسه مجلس ارسال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
از بررسی گزارش هیئت تحقیق و تفحص وزارت ورزش و جوانان در خصوص فدراسیون سوار کاری در این کمیسیون خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۷    
روزنامه فرهیختگان در مطلبی انتقادی نوشت: کمیسیون فرهنگی را تعطیل کنید، وقتی کتاب نمی خوانند و فیلم نمی بییند!
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تحریم شخصیت ها توسط غرب از جمله تحریم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بی هدف و همچنین بی نتیجه است و ثمره ای برای آنها در پی ندارد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رای گیری مجلس شورای اسلامی برای رای اعتماد به کیومرث هاشمی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دقایقی پیش در مجلس با توزیع ورقه های رای گیری آغاز شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۳    
کمیسیون فرهنگی مجلساز موافقت با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۶    
مخالفان و موافقان وزیر پیشنهادی ورزش در مجلس حرف های شان را زدند. به گزارش تابناک ورزشی؛ کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با وزیر شدن کیومرث هاشمی موافقت کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از موافقت این کمیسیون با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱    
کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برنامه های وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان را تأیید کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از موافقت این کمیسیون با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از موافقت این کمیسیون با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۳   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از موافقت این کمیسیون با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از موافقت این کمیسیون با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کمیسیون فرهنگی مجلس نسبت به تصدی کیومرث هاشمی برای وزارت ورزش و جوانان نظر مثبت خود را در صحن مجلس اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۹    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جریان بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه پیشنهاداتی برای تشویق جوانان به ازدواج و فرزندآوری مطرح خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: این کمیسیون با بررسی سوابق و عملکرد وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، صلاحیت و برنامه های وی را تائید کرد و به او رای مثبت داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۴    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در بین اهالی ورزش و قهرمانان و پیشکسوتان و روسای فدراسیون های ورزشی، مورد وثوق است و به نوعی همه از حضور وی استقبال کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۴    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه هاشمی نگاه اصولی و توسعه ای به حوزه ورزش دارد گفت: هاشمی از بدنه وزارت ورزش است و ایده های خوبی در این حوزه دارد و می تواند رای اعتماد مجلس را کسب کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - گزارش هیات تحقیق و تفحص از وزارت ورزش و جوانان در خصوص فدراسیون سواری در دستور کار هفته آینده کمیسیون فرهنگی قرار دارد. اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در نشست هفته جاری خود به بررسی موضوعات مطروحه خواهند پرداخت که به شرح ذیل است: ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۲    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه امام رضا(ع) به ما آموختند جهاد شمشیر بدون جهاد تبیین هیچ است، گفت: امر معروف و نهی از منکر خودش یک نوع جهاد تبیین است و از این طریق می توان جوانان را در مقابل آماج حملات فکری و فرهنگی بیمه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: پخش برنامه هایی مانند برنامه از سرگذشت از شبکه نسیم، که بیانگر قدرت اختیار انسان در انتخاب راه درست زندگی است، برای نسل نوجوان و جوان ما، جذابیت بسیاری داشت و باید از این نوع برنامه ها حمایت ویژه ای شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن برای مخدوش کردن اتحاد و انسجام ملی و امنیت کشور برنامه دارد، گفت: همه باید برای تقویت اتحاد و انسجام ملی و پیشرفت و رفع موانع تلاش کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۲    
نشست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 21 شهریورماه با حضور کیومرث هاشمی، وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان و اعضای این کمیسیون برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۲    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نقش مساجد در جامعه اسلامی گفت: کانون ها فرهنگی هنری مساجد نیز چون با کودکان، جوانان و نوجوانان ما سروکار دارند، می توانند این موضوع را از همان ابتدا برای افراد نهادینه کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: رابطه رسانه های معاند با رژیم صهیونیستی مانند سایر مسائلی که سعی کردند پنهان کنند، بالاخره آشکار شد چراکه بعد از فتنه سال گذشته و تلاش دشمن برای براندازی دیگر کسی نمی توانست این رابطه را پنهان کند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه امروز رسانه های معاند ارتباط خود را با رژیم صهیونیستی علنی کرده اند، حاکی از آن است که موقعیت رژیم صهیونیستی در سطح دنیا به خطر افتاده و در حال تنزل است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس با مقایسه خدمات اربعین امسال نسبت به ادوار گذشته و رضایت قاطبه زائران از اقدامات دولت، گفت: یک سفر 2 تا 3 روزه به مشهد بین 4 تا 5 میلیون تومان هزینه دارد در حالی که بسیاری از زائران اربعین می گفتند بین 700 هزار تا یک و نیم میلیون تومان در یک سفر 7 تا ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۷:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
صبح امروز دوشنبه 13 شهریور سردار اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی، اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران، سید علی یزدی خواه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با همراهی تورج فرهادی از محل ساخت و ساز غیر مجاز و رفع خلاف از این محدوه در ناحیه 3 منطقه 19 بازدید کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس روز دوشنبه، 20 شهریورماه حوزه فرهنگی راهپیمایی اربعین را مورد بحث و بررسی قرار می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بحث و تبادل نظر پیرامون حوزه فرهنگی اربعین در دستور کار هفته آینده کمیسیون فرهنگی قرار دارد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در توضیح سوءاستفاده برخی از عنوان استادی دانشگاه، پرسید: با فردی که در محیط علمی مقابل ارزشها و انقلاب ایستاده و پا روی خون شهدا گذاشته، چه برخوردی باید کرد؟
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۷    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قرار بود دولت های منطقه و حتی تمامی دولت های جهان مراسم راهپیمایی اربعین حسینی را برگزار کنند قطعا نمی توانستند به شکوهمندی حال حاضر آن را اجرا و عملیاتی کنند، چراکه مهمترین بعد این همایش عظیم، مردمی بودن و خود جوش بودن آن است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: موضوع عدم پرداخت وام ازدواج از سوی برخی بانک ها را از جایگاه نظارتی که در مجلس شورای اسلامی داریم و به ویژه در قالب کمیسیون فرهنگی مورد پیگیری قرار می دهیم.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نوباوه وطن: ظرفیت های خوبی در حوزه فرهنگ برای شناسایی و معرفی و پرورش استعدادها وجود دارد که وزارت ارشاد در دو سال گذشته از این ظرفیت به خوبی استفاده کرده است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۸:۲۹    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: حماسه عاشورا به مثابه دانشگاهی است به وسعت تاریخ. دانشگاهی که هیچ شرط ورودی ندارد جز عشق به امامت.