سه شنبه ۱۶ آذرساعت ۰۳:۳۱Dec 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده آمریکا»

فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۶:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
در ادامه تلاش های رژیم صهیونیستی برای سوء استفاده از وقفه ایجاد شده در روند مذاکرات وین برای اعمال نفوذ در قدرت های غربی و فضاسازی علیه ایران، رئیس موساد برای بحث درباره ایران عازم واشنگتن شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
در ادامه رسوایی شرکت صهیونیستی ان اس او ، تلفن های آیفون دست کم 9 نفر از کارکنان وزارت خارجه آمریکا با جاسوس افزار این شرکت مورد حمله هکری قرار گرفت و تلاش هایی برای هک نماینده آمریکا در امور ایران صورت گرفته است.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رسانه انگلیسی از واکنش تند تیم مذاکره کننده ایران به قرائت بیانیه رابرت مالی ، نماینده آمریکا در امور ایران در مذاکرات وین خبر داده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۷:۰۶    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در حاشیه مذاکرات وین با نماینده آمریکا در امور ایران دیدار کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران که برای حضور غیرمستقیم در مذاکرات احیای برجام در وین به سر می برد، با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار کرد.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۳:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
یک رسانه انگلیسی روایتی از واکنش تند تیم مذاکره کننده ایران به قرائت بیانیه مقام آمریکایی در مذاکرات وین ارائه کرده است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دقایقی پیش در پیامی توئیتری از ملاقات خود با رابرت مالی نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران در حاشیه مذاکرات جاری برای لغو تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران در وین خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۳۹    
یک رسانه انگلیسی روایتی از واکنش تند تیم مذاکره کننده ایران به قرائت بیانیه مقام آمریکایی در مذاکرات وین ارائه کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی از دیدار با رابرت مالی در راستای مذاکرات احیای توافق هسته ای کشورمان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رابرت (راب) مالی نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران از دولت اتریش برای تسهیل مذاکرات وین قدردانی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه اتریش در دیدارهایی جداگانه با وزیر امورخارجه کشورمان و نماینده آمریکا در امور ایران درباره مذاکرات وین گفت وگو و بر حمایت اتریش از این رایزنی ها تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
میشائیل لینهارت وزیر امور خارجه اتریش روز چهارشنبه و ساعتی پس از ملاقات با علی باقری کنی مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات وین، با رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران نیز دیدار کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه اتریش در دیدارهای جداگانه با معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران و نماینده آمریکا در امور ایران، بر حمایت وین از احیای کامل برجام تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وین - ایرنا - میشائیل لینهارت وزیر امور خارجه اتریش روز چهارشنبه و ساعتی پس از ملاقات با علی باقری کنی مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات وین، با رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران نیز دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا - نماینده آمریکا در سازمان ملل پس از سفر به سرزمین های اشغالی در دفاع از رژیم صهیونیستی، ادعاهای این رژیم درهراس از نفوذ منطقه ای ایران را در راستای سیاست ایران هراسی تکرار کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۲:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد خواستار مقابله با نفوذ ایران در منطقه از طریق اجرای قطعنامه هایی در شورای امنیت این سازمان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۲:۲۸    
نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد خواستار مقابله با نفوذ ایران در منطقه از طریق اجرای قطعنامه هایی در شورای امنیت این سازمان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۳:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
نماینده روسیه در وین اتریش از دیدار وی و همتای چینی خود با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در حاشیه نشست کمیسیون مشترک برجام خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران در مصاحبه ای اعلام کرد: مذاکرات وین بسیار مهم است و ایران باید گزینه خود را مشخص کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رابرت مالی، نماینده آمریکا در امور ایران، این هفته به رادیو عمومی ملی (NPR) بدون اشاره به مسئولیت آمریکا در قبال بحران کنونی مدعی شد که اگر ایرانی ها تصمیم بگیرند به برجام بازنگردند، ایالات متحده به دنبال تلاش های دیگر اعم از دیپلماتیک و غیره خواهد رفت.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: درحالی که دولت بایدن مدعی اتخاذ رویکرد دیپلماسی درقبال ایران بوده و بسیاری از مقامات آمریکا و سایر کشورهای دنیا به شکست فشار حداکثری علیه ایران اذعان دارند، رابرت مالی نماینده آمریکا در امور ایران تهدید کرد که علیه ایران اعمال فشار خواهند کرد. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۶    
با توجه به این که آمریکا خود از برجام خارج شده است و امروز جزئی از مذاکرات وین نیست و رسما بار دیگر به برجام بازنگشته است، چنین درخواستی از سوی نماینده آمریکا در امور ایران نمی تواند منطقی باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۰:۲۹    
نماینده آمریکا در امور ایران، در آستانه از سرگیری مذاکرات برجامی در وین، از مذاکره کنندگان ایرانی خواست به جای واسطه قرار دادن اروپایی ها، به طور مستقیم با آمریکا وارد گفت وگو شوند.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران با بیان اینکه تمام کشورهای حاشیه خلیج فارس حامی برجام هستند، گفت: ما دیپلماسی را ترجیح می دهیم.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۰    
نماینده آمریکا در امور ایران با بیان اینکه تمام کشورهای حاشیه خلیج فارس حامی برجام هستند، گفت: ما دیپلماسی را ترجیح می دهیم. به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، رابرت مالی، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران که به تازگی به کشورهای حاشیه خلیج فارس سفر کرده بود در گفت وگو با رادیو ان.پی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران در مصاحبه ای تاکید کرد که تمرکز آمریکا بر استفاده از دیپلماسی در مورد ایران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران اعلام کرد در صورت احیای برجام، کشور های حاشیه خلیج فارس خواهان توسعه روابط با ایران هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران با بیان اینکه تمام کشورهای حاشیه خلیج فارس حامی برجام هستند، گفت: ما دیپلماسی را ترجیح می دهیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۷:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
روسیه روز جمعه از بیانیه نماینده آمریکا در جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی که ایران را به برگزاری نشست فوق العاده در آن شورا تهدید کرده بود انتقاد کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ایالات متحده آمریکا تهدید کرد در صورتی که ایران با بازرسان آژانس بین المللی انرژی هسته ای همکاری نکند، واشنگتن خواستار برگزاری جلسه اضطراری شورای حکام آژانس خواهد شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نماینده آمریکا در آژانس بین المللی انرژی اتمی، در پایان دومین روز نشست فصلی شورای حکام ، بیانیه ای ضد ایرانی منتشر کرد. به گزارش رویترز ، لوئیس ال بونو ، نماینده آمریکا در آژانس بین المللی انرژی اتمی، در پایان روز دوم نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۱    
نماینده آمریکا در سازمان ملل با ادعای آن که باید رویکردی واقع بینانه نسبت به برجام داشت، خواستار نزدیکی ایران به راه حل دیپلماتیک شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نماینده دائم آمریکا در سازمان های بین المللی با طرح اتهام برضد ایران، تهران را تهدید کرد که در صورت عدم همکاری، شورای حکام برای رسیدگی به مسائل ادعایی واشنگتن جلسه فوق العاده برگزار می کند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۰:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نماینده آمریکا در سازمان های بین المللی مستقر در وین امروز پنجشنبه ایران را به عدم همکاری با آژانس بین المللی انرژی اتمی متهم و تهدید کرد چنانچه این روال ادامه داشته باشد، شورای حکام آژانس برای رسیدگی به این بحران نشست فوق العاده تشکیل خواهد داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مقام آمریکایی در جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی ایران را به عدم همکاری با آژانس متهم و تهدید کرد چنانچه این روند ادامه داشته باشد این شورا برای رسیدگی به بحران جلسه فوق العاده تشکیل خواهد داد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی ادعا کرد که ایالات متحده در صورتی که ایران پایبندی خود را به تمامی تعهدات خود ذیل برجام از سر بگیرد، آماده است تا تمامی تحریم های ناسازگار با این توافق را لغو کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- نماینده آمریکا در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی بدون اشاره به نقش کشورش در مشکلات کنونی برجام ادعا کرد که ایالات متحده در صورتی که ایران پایبندی خود را به تمامی تعهدات خود ذیل برجام از سر بگیرد، آماده است تا تمامی تحریم های ناسازگار با این توافق را لغو کند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز چهارشنبه در گفت وگویی بیان کرد: ما آماده ایم به توافق بازگردیم و تمامی تحریم هایی که با برجام مغایر هستند را برداریم. پس اگر ایران می خواهد به توافق بازگردد، راه این کار را در پیش روی خود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رابرت مالی بی اشاره به خروج یک جانبه آمریکا از برجام در سال 2018 همراه با نقض قطع نامه 2231 شورای امنیت، به موضع گیری درباره برنامه هسته ای صلح آمیز تهران و مذاکرات لغو تحریم ها پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران در اظهاراتی مدعی شد نشانه هایی که ایران بروز داده دلگرم کننده نیست، اما باید دید در مذاکرات پیش رو در وین چه خواهند گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که تام وست نماینده ویژه این کشور در امور افغانستان هفته آینده برای گفتگو با مقامات طالبان به دوحه قطر سفر خواهد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۳:۱۳    
شفقنا- نماینده آمریکا در سازمان ملل بر لزوم تشکیل دولت جدید عراق به دور از ترس، ارعاب یا تهدید به خشونت و همچنین محکومیت هر گونه تلاش برای تاثیرگذاری بر فرآیند انتخابات و تهدید کارمندان سازمان و کمیسیون انتخابات این کشور تاکید کرد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: نماینده آمریکا در امور ایران مذاکرات سازنده ای با اسرائیل در خصوص تلاش ها برای احیای توافق هسته ای داشت .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۷:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با اشاره به گفت و گوی اخیرش با مقامات ارشد روسی و چینی درباره توافق هسته ای، گفت این سه کشور باید برای رسیدن به راهکاری دیپلماتیک مصرانه تلاش کنند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، نماینده آمریکا در امور ایران روز یکشنبه به وقت محلی به گفتگوی خود با “سرگئی ریابکوف ” و “ژائوژو ما” معاونان وزیر امور خارجه روسیه و چین اشاره کرد و گفت: همانطور که معاون وزیر امور خارجه چین در تماس مشترک ما با ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه [...]
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران بدون اشاره به خروج کشورش از توافق هسته ای سال 2015 با ایران و نقض قطع نامه 2231 شورای امنیت، از گفتگوی برجامی خود با مقامات چین و روسیه خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران شامگاه یکشنبه در پیامی توییتری نوشت که باید با مسکو و پکن کار کرده تا به طور مشترک راه حل دیپلماتیک موفق از طریق پایبندی متقابل به برجام را به پیش ببریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۱:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران شامگاه یکشنبه در پیامی توییتری نوشت که باید با مسکو و پکن کار کرده تا به طور مشترک راه حل دیپلماتیک موفق از طریق پایبندی متقابل به برجام را به پیش ببریم.
الف   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
هماهنگ کننده مسائل خاورمیانه و شمال آفریقا در شورای امنیت ملی آمریکا، وزیر دفاع این کشور و نماینده آمریکا در امور ایران در نشستی در منامه اعلام کردند، کشورشان در منطقه حضور دارد و با توجه به اهمیت خاورمیانه و منافع آمریکا در این منطقه قصد ندارد از آن خارج شود.