چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۴:۴۱Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صهیونیست ها»

یک رسانه صهیونیست اعتراف کرد، شمار صهیونیست هایی که به دنبال به دست آوردن گذرنامه کشورهای دیگر جهت مهاجرت قطعی به آنها هستند در برهه اخیر افزایش چشمگیری پیدا کرده است.
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی با انتقاد از سیاست ها و تحرکات نتانیاهو و کابینه وی تاکید کرد، توافق ایران و عربستان یک شکست بزرگ برای اسرائیل و سیاست خارجی آن است.
برخی کشورهای عربی و گروه های مقاومت فلسطین یورش شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی را به شدت محکوم کردند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رزمندگان مقاومت فلسطین، نظامیان رژیم صهیونیستی را که به مناطق شرقی نابلس یورش برده بودند، مجبور به فرار کردند.
ایکنا   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین در برابر پیشنهاد وزیر امنیت داخلی رژیم صهونیستی برای مسلح کردن شهرک نشینان، پیشنهاد تسلیح کرانه باختری در مقابل صهیونیست ها مطرح کرد.
وزارت خارجه عربستان سعودی سه شنبه شب یورش شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی را محکوم کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۴ ساعت پیش    
منابع خبری بامداد چهارشنبه گزارش دادند، نیروهای مقاومت فلسطین در 24 ساعت گذشته 15 عملیات علیه صهیونیست ها در کرانه باختری انجام دادند.
ایران پرس   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایران پرس: در حالی که نتانیاهو طرح اصلاح قضایی را موقتا متوقف کرده است، شخصیتها و رسانه های اسرائیلی از احتمال وقوع بهار عبری ابراز نگرانی کردند.
جهت پرس   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فعالان عرب زبان در توئیتر به تحولات جاری در اراضی اشغالی و لزوم آزاد سازی فلسطین اشاره کردند.
اقدام اخیر نشریه تایمز آو اسرائیل در انتشار مقاله ای که در آن، کودکان فسلطین به مثابه مواد منفجره و تهدیدات جدی آتی برای اسرائیل توصیف شده اند و به صورت آشکار، نسل کشی فلسطینی ها امری مشروع و مجاز عنوان شده ...
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک گزارش آماری مستند نشان می دهد سران رژیم صهیونیستی طی سال گذشته میلادی (2022)، 953 منزل مسکونی فلسطینی ها را در کرانه باختری را تخریب کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت خارجه عربستان سعودی سه شنبه شب یورش شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی را محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس یورش شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی که تحت حمایت پلیس رژیم صهیونیستی صورت گرفت به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۰:۴۹    
وزارت امور خارجه عربستان اعلام کرد ، یورش شهرک نشینان با حمایت نظامیان اشغالگر اسرائیلی به صحن های مسجد الاقصی را محکوم می کنیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۲:۴۲    
نا آرامی ها در تل آویو ادامه دارد و صهیونیست ها را دچار سردرگمی کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
صهیونیست ها معترض اقدام به سوزاندن عکس نتانیاهو کردند. آنها اعلام کرده اند که نتانیاهو باید از نخست وزیری کنار برود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان به نگرانی شدید آمریکا از گسترش تظاهرات و درگیری داخلی صهیونیست ها با یکدیگر واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فساد در اراضی اشغالی پرونده ای با سوابق دیرینه است که از آغاز اشغال فلسطین در سال1948 کلید خورده و تا امروز هم ادامه دارد،مساله ای که صهیونیست ها همواره سعی بر پنهان نمودن و سانسور آن دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فضای داخلی فلسطین اشغالی نشان می دهد که حتی اگر طرح تغییرات قضایی متوقف نیز بشود، عوامل زیادی برای اوج گیری اختلافات داخلی وجود دارد و خودِ صهیونیست ها در این زمینه مقوله نفرین دهه هشتم را یادآوری می کنند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: لغو جام جهانی جوانان به دلیل حضور صهیونیست ها محتمل شد!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رهبران جنبش های اعتراضی در اسرائیل اعلام کردند که به اظهارات نتانیاهو اعتمادی ندارند و به اعتراضات خود ادامه خواهند داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
یورش شهرک نشینان اشغالگر اسرائیلی به مسجدالاقصی در ششمین روز از ماه رمضان، شهادت جوان مجروح فلسطینی در نابلس، زخمی شدن ده ها فلسطینی به دست شهرک نشینان صهیونیست و واکنش کنگره مردمی فلسطینیان خارج به سرکوب معتکفین در مسجدالاقصی از آحرین تحولات فلسطین است.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۱    
امروز هیچ امنیتی در هیچ نقطه ای از 27 هزار کیلومترمربع اشغال شده توسط رژیم صهیونیستی وجود ندارد و در جای جای آن سرزمین اشغال شده مبارزه مسلحانه علیه صهیونیست ها جریان دارد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه با بیان اینکه عقب نشینی صهیونیست ها و پیشروی جبهه مقاومت شتاب بیشتری گرفت، گفت: رژیم صهیونیستی با تلخ ترین و پیچیده ترین بحران سیاسی و اجتماعی خود روبه روست و همه سرزمین های اشغالی صحنه مبارزه برای آزادی بیت المقدس است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه با بیان اینکه عقب نشینی صهیونیست ها و پیشروی جبهه مقاومت شتاب بیشتری گرفت، گفت: رژیم صهیونیستی با تلخ ترین و پیچیده ترین بحران سیاسی و اجتماعی خود روبه روست و همه سرزمین های اشغالی صحنه مبارزه برای آزادی بیت المقدس است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های فلسطینی از شهادت یک جوان در پی شلیک گلوله صهیونیست ها خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) نسبت به جنگ مذهبی اسرائیل علیه فلسطین هشدار داد و از مجامع بین المللی خواست تا برای پایان بخشیدن به سیاست یهودی سازی و سلب آزادی دینی وارد عمل شوند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرک نشینان صهیونیست شامگاه دوشنبه به شهرک حواره در جنوب نابلس حمله کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۵:۰۰    
عرین الاسود یا بیشه شیران یک گروه مقاومتی جدید از نسل جوان فلسطین است که اتحاد و مقاومت مسلحانه را استراتژی اصلی خود در مبارزه با پروژه اشغالگری قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۳:۴۵    
کاربران عرب زبان در توئیتر با اشاره به آشوب و اعتصابات گسترده در اراضی اشغالی و با استفاده از هشتگ رژیم موقت، بر سست بودن پایه های اسرائیل تاکید کردند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تعداد چمدان های نتانیاهو و همسرش در سفر به انگلستان سوژه صهیونیست ها شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طرح ادعاهایی مانند تولید تسلیحات اتمی از سوی جمهوری اسلامی فرافکنی و فرار رو به جلو است؛ آمریکایی ها اگر نگران تسلیحات هسته ای هستند، نسبت به نابودی کلاهک های هسته ای صهیونیست ها اقدام کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۱:۱۷    
علی رغم اعتراضات صهیونیست ها به طرح اصلاحات قضائی، علت بنیادین این اعتراضات و هرج و مرج ها در سرزمین های اشغالی، شخص نتانیاهو و کابینه افراطی آن است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بهبود روابط میان ایران و کشورهای همسایه از جمله امارات از نفوذ صهیونیست ها در منطقه و دامن زدن به سیاست ایران هراسی می کاهد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مقام های ارشد امنیتی رژیم صهیونیستی، برنامه هایی برای حملات علیه این رژیم وجود دارد، زیرا محور مقاومت می دانند صهیونیست ها ضعیف ترین دوران خود را می گذرانند ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۰    
شفقنا-درگیری میان نظامیان صهیونیست و فلسطینیان پس از ورود صهیونیست ها به اردوگاه و محاصره یک خانه در اردوگاه عقبه جبر رخ داده است. به گزارش شفقنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، منابع محلی تاکید کردند که صهیونیست ها پس از حمله به اردوگاه عقبه جبر ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، هزاران نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی در اعتراض به تغییرات قضادی مورد نظر بنیامین نتانیاهو، در نزدیکی مقر پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) دست به تظاهرات زدند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
امروز رژیم صهیونیستی بیش از هر زمانی وضعیت بغرنج تری را تجربه می کند.
نگرانی اشغالگران قدس از فرارسیدن ماه مبارک رمضان و انتظار تشدید حملات رزمندگان مقاومت فلسطین در العین الاسرائیلیه شبکه العالم واکاوی می شود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی به عنوان پایه و اساس موجودیت جعلی اسرائیل، بیشترین تاثیر منفی را از تنش های سیاسی این رژیم گرفته و بسیاری معتقدند که ارتش بزرگترین قربانی بحران سیاسی اسرائیلی هاست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی در واکنش به تحولات اراضی اشغالی و تشدید بحران داخلی میان صهیونیست ها گفت که رژیم اشغالگر از درون درحال فروپاشی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۳    
سرویس شبکه های اجتماعی جوان آنلاین: اختلافات در اسرائیل بالا گرفته؛ سرکنسول صهیونیست ها در آمریکا استعفا داده؛ نتانیاهو وزیر جنگ خود را عزل کرده و دستور برگزاری فوری جلسه کابینه را صادر کرده است. گفته میشود خیل عظیم شهرک نشینان خود را مقابل منزل نخست وزیر رسانده و خواهان استعفای او شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عملیات مقاومتی فلسطینیان علیه نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست طی 24 گذشته تشدید شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
براساس اعلام منابع خبری نیروهای مقاومت فلسطین در 24 ساعت گذشته 27 عملیات علیه صهیونیست ها انجام دادند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
با وجود اینکه محافل صهیونیستی معتقدند کابینه اسرائیل نباید خشم خود را از توافق ایران و عربستان به طور علنی اعلام کند، اما ابراز نگرانی صهیونیست ها از این توافق همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کتاب اسیر اسرائیل روایت مستند یکی از نیروهای حاج احمد متوسلیان است که در سفر به لبنان به اسارت صهیونیست ها در آمده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع خبری بامداد دوشنبه گزارش دادند، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پی تظاهرات گسترده صهیونیست ها در فلسطین اشغالی علیه کابینه وی، سران احزاب کابینه ائتلافی را به نشست اضطراری فراخواند.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۶:۰۵    
طرح اصلاحات قضایی که توسط دولت نتانیاهو پیگیری می شود و اختیارات وی را افزایش می دهد مورد اختلاف بدنه جدی از صهیونیست ها قرار گرفته است و بنظر می رسد اختلافات درونی این رژیم شرایط را برایشان بحرانی کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش شهرآرانیوز ، منابع صهیونیستی گزارش داده اند که امشب بیش از 700 هزار نفر در تل آویو به خیابان آمدند. این بزرگ ترین تظاهرات در 3 ماه گذشته بوده و جمعیت کماکان رو به افزایش است. ...