دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۱:۳۱May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انجمن تولیدکنندگان»

می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران طی نامه ای با مهر فوری از اعضای خود خواسته با توجه به اینکه مقرر است برنامه مشترک وزارتخانه های صمت و نیرو برای اعمال محدودیت های برق کارخانجات زنجیره فولاد پیش از نیمه خردادماه نهایی شود، میزان برق مصرفی مورد نیاز خود را سریعاً به این انجمن اعلام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۷    
رئیس انجمن تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی کشور: 75 درصد غرفه های نمایشگاه ایران هلث تولیدکننده های داخلی و 25 درصد واردکننده هستند.
سلام نو / خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سینا کلهر، معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی به همراه علی خلیلی مدیرکل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان از نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی بازدید کردند.
علی نقوی در نشست انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: فولادی ها می توانند برق خود را به چند روش از بورس انرژی ایران تهیه کنند.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: دیروز شنبه 6 خرداد 1402، نشست هم اندیشی رسته ذوب قوس الکتریکی و کوره بلند انجمن فولاد با حضور مدیران عامل و ارشد بیش از 20 شرکت فولادی با مدیریت مهندس امین ابراهیمی نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : کارشناسان و سیاستگذاران حوزه صنعت پتروشیمی بر این امر که کشور ناگزیر باید به سمت توسعه صنعت پایین دست حرکت کند، اتفاق نظر دارند. با این حال در دهه های اخیر، رویکرد غالب در توسعه صنعت پتروشیمی کشور بر اساس تولید محصولات بالادست و با ارزش افزوده کم بنا شده است ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون اجرایی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: سهم فولاد در افزایش قیمت خودرویی مانند تیبا تنها 3 درصد است و این ادعاهایی که مطرح می شود درست نیست؛ در واقع باید خودروسازان بگویند که چرا فولادی ها را متهم می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن تولیدکنندگان کود روسیه (RAPU) طی اظهاراتی پیش بینی کرد که این کشور به تدریج سطح فروش کودهای شیمیایی به بازارهای بین المللی را به سطح سال 2021 یعنی بالاترین حد خود باز می گرداند.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
دامنه قاچاق میلگردهای فولادی از ایران و افغانستان به پاکستان تا جایی گسترده شده که فولادسازان و اعضای انجمن تولیدکنندگان فولاد این کشور نسبت به عواقب آن برای صنعت فولاد پاکستان صراحتا هشدار می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۰    
رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان ماشین آلات کشاورزی کشور گفت:بیش از 95 درصد ماشین آلات کشاورزی در داخل تولید می شود .
معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
معدن 24:کتاب سال فولاد (ویژه سال 1402) به عنوان معتبرترین، جامع ترین و موثق ترین منبع اطلاعاتی و آمار تحلیلی از وضعیت و چشم انداز صنعت آهن و فولاد ایران و جهان منتشر شد. ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد با اعطای لوح تقدیر، از انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران به عنوان حامی شفافیت و عدالت در بازار فولاد همسو با سیاست های کلان اقتصادی کشور تقدیر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر انجمن تولیدکنندگان نبات، قند و شکر خراسان رضوی گفت: عدم تخصیص شکر دولتی بساط دلالی شکر در بازار را افزایش داده و سبب ایجاد قیمت های نامتوازن شکر در بازار شده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۲:۴۹    
اعلام رسوب بیش از 40 درصد برنج تولیدی سال گذشته برنجکاران موجب شد تا همزمان با شروع فصل زراعی جدید، انجمن تولیدکنندگان و تامین کنندگان برنج ایرانی از خرید توافقی برنج های مانده روی دست برنجکاران به صورت توافقی خبر دهد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون اجرایی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اشاره به خسارت سه میلیارد دلاری صنعت فولاد در سال 1401 به دلیل محدودیت های انرژی، گفت: هنوز توافقی بین وزارتخانه های صمت و نیرو در خصوص نحوه اعمال محدودیت برق صنایع صورت نگرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران با انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه برای کاهش نرخ جوجه یک روزه به حداکثر 16900 تومان کردند که این موضوع بر روی قیمت تمام شده مرغ نیز اثر گذار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
انجمن تولیدکنندگان و تأمین کنندگان برنج ایران در بیانیه ای اعلام کرد: با توجه به آغاز فصل زراعی جدید، محصول برنج سال گذشته در استان مازندران را با نرخ منطقی و متناسب بازار خریداری می کنند.
مجمع عمومی موسسین انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سازه های فولادی استان در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار و اعضای هیئت مدیره و بازرسین این انجمن با رأی اعضا مشخص شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
اعضای انجمن تولیدکنندگان و تأمین کنندگان برنج ایران در راستای حمایت از تولید داخل و کمک به رونق تولید، خرید برنج های باقیمانده از فصل زراعی قبل را آغاز کرده اند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان و تامین کنندگان برنج ایران گفت: ما در مقایسه با سال قبل شاید هم بیشتر از 50 درصد کاهش واردات داشتیم که از نظر ما یک تهدید خارجی و داخلی است که این موضوع را به دولت و جهادکشاورزی اعلام کردیم و منتظر تخصیص ارز برای واردات هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک صنعتی از دپوی 31 هزارتن شیرخشک در انبارها خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۳:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان آب های معدنی و آشامیدنی از رشد دو برابری صادرات آب های بسته بندی در سال گذشته خبر داد و گفت که روسیه 70 درصد صادرات ایران در این بخش را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۱:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس آمار انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، در فروردین ماه امسال 178 هزار تن مقاطع طویل فولادی صادر شده که نسبت به 157 هزار تن صادرات در مدت مشابه سال گذشته 13 درصد بیشتر شده است.
اتاق بازرگانی اصفهان در راستای کمک به توسعه حضور هنر صنعت فرش دستباف اصفهان در کشورهای هدف صادراتی با نمایندگان وزارت امورخارجه در استان، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان و رئیس و جمعی از اعضای انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف اصفهان تشکیل جلسه داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران طی پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به مدیران و همکاران روابط عمومی و اصحاب رسانه زنجیره آهن و فولاد کشور تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
طبق آمار انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، تولید فولاد میانی بیشترین میزان افزایش تولید در فروردین ماه سال جاری را نسبت به مدت مشابه سال گذشته به خود اختصاص داده است؛ در مجموع تولید انواع اقلام فولادی (جز مقاطع تخت فولادی) افزایشی تولید را تجربه کرده اند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، راهکار حذف رانت خواری ها در این صنعت را مجوز حق انتخاب به تولیدکننده صرفاً از طریق فروش در بورس، یا صادرات عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
طبق آمار انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، تولید فولاد میانی کشور در فروردین امسال 3 میلیون و 63 هزار تن بوده که افزایش 6 درصدی را در مقایسه با مدت مشابه پارسال نشان می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اکوایران : به گفته انجمن تولیدکنندگان برنج دهک های پایین جامعه از سال 90 به سمت خرید برنج خارجی سوق پیدا کردند. روندی که با رشد کاذب برنج ایرانی تشدید شد و باعث شده از سال گذشته حجم برنج خارجی در سبد خانوار ایرانی بیشتر شود.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، آمار تولید فولاد کشور در فروردین ماه سال جاری را منتشر کرد. طبق آمار منتشر شده، تولید فولاد میانی کشور در فروردین ماه سال جاری، 3 میلیون و 63 هزار تن بوده که رشد 6 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، آمار تولید فولاد کشور در فروردین ماه سال جاری را منتشر کرد. طبق آمار منتشر شده، تولید فولاد میانی کشور در فروردین ماه سال جاری، 3 میلیون و 63 هزار تن بوده که رشد 6 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان آب های معدنی و آشامیدنی از افزایش قیمت پت (ماده اولیه تولید بطری) و تاثیر آن بر قیمت آب بسته بندی خبر داد و گفت که اگر در بورس برای فروش این محصول سقف رقابت قائل شوند، این مشکل تا حدودی رفع خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک نوزاد گفت: ظرفیت تولید 150 میلیون قوطی شیرخشک را در سال داریم و اگر ارز تامین شود امسال می توانیم 70 میلیون قوطی تولید کنیم.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۴    
دبیر انجمن انجمن تولیدکنندگان ماالشعیر و مالت گفت: عدد تولید ماالشعیر در 5 سال گذشته حدود 700 میلیون لیتر در سال بود این در حالیست که سال گذشته میزان تولید ماالشعیر به عدد 400 تا 450 میلیون لیتر رسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان ماءالشعیر اظهار داشت: به نظر می رسد در سال جاری حدود 15 تا 20 درصد افزایش نرخ در محصولات ماءالشعیر را تجربه کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امید فاضلی نیا /دبیر انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی در سالی که سختی ها و موانع قابل پیش بینی برای تولید متصور است، مشارکت هدفمند و حضور موثر حداکثری دلسوزان عضو انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی، نمایانگر اراده ای استوار و عزمی راسخ برای از میان برداشتن موانع پیش روست ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۶:۰۷    
با وجود انتشار برخی اخبار درباره کمبود شیر خشک در کشور، رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک نوزاد مدعی است: خوشبختانه محدودیت فروش شیرخشک و کمبود آن را در کشور نداریم.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی ایران گفت: تولیدکنندگان لوازم خانگی با در دست داشتن مدارک و مستندات، درخواست افزایش قیمت خود را از ابتدای امسال به سازمان حمایت ارسال کرده اند، اما تاکنون پاسخی دریافت نکرده اند.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۰    
می متالز - رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران می گوید: وقتی در حال حاضر که تولید فولاد کشور 30 میلیون تن است توانایی تأمین برق و گاز را نداریم و با قطعی های مکرر که 3 ماه در سال گاز نداریم و در کوتاه مدت این مسئله حل شدنی نیست بنابراین باید تولید 55 میلیون تن را تا سال 1404 فراموش کنیم.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - سیزدهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار و رویداد جامع معدن و صنایع معدنی 18 اردیبهشت ماه 1402 با حضور سید شمس الدین حسینی نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون، سبحانی رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۵    
رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلای اصفهان از بزرگترین رویداد طلایی ایران در تاریخ 22 خرداد با حضور روسای کلیه اتحادیه ها و انجمن های سراسر کشور و مسئولین استانی و کشوری خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۵    
گرگان-مبصری،عضو انجمن تولیدکنندگان زنجیره گوشت مرغ کشور با بیان اینکه روابط اقتصادی پشتوانه روابط سیاسی است، گفت: به عنوان مثال با ترکیه روابط اقتصادی قوی داریم که برقراری روابط سیاسی هم ضروری می کند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۷    
معاون اجرایی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: یکی از چالش های اساسی صنعت فولاد به مخاطره افتادن امنیت کسب وکار در این صنعت است که به عنوان مثال چالش تأمین انرژی منجر به تعطیلی شش ماهه برخی از واحدهای تولیدی در این صنعت طی سال 1401 شدند و خسارتی بالغ بر 6 میلیارد دلار به این صنعت وارد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان و تأمین کنندگان برنج ایران از ورود این انجمن و تعدادی از فروشگاه های زنجیره به جمع آوری برنج های داخلی دپو شده خبر داد و گفت: برنج از حالت تعزیراتی خارج شده و قیمت خرید محصول توافقی خواهد بود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
صدور مجوزات بی رویه یکی دیگر از مشکلاتی است که امروز منابع کشور را قفل می کند و به همین خاطر باید با این پدیده با جدیت مبارزه شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۲    
بهرام سبحانی رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، در سیزدهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با اشاره به محدودیت های صنعت فولاد کشور گفت: رسیدن به ظرفیت 55 میلیون تن فولاد عملاً با چالش هایی همراه است که امیدواریم برای حل آن تدابیر بهتر و عاقلانه تری اندیشیده شود.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - گزارشی از نکات مهم سخنرانی دکتر بهرام سبحانی، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در همایش چشم انداز صنعت فولاد را می خوانید.
بهادر احرامیان، عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران عنوان کرد که وضع عوارض، منوط کردن صدور مجوز صادرات به عرضه اجباری در بورس، قیمت گذاری های ارزی و سخت گیری بر فولادسازان برای فروش ارز با قیمت های پایین تر در کاهش صادرات محصولات این حوزه اثر داشته است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بهرام سبحانی رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، در سیزدهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران گفت: امنیت سرمایه گذاری و کسب وکار در صنعت فولاد نکته مهمی است که باید به آن توجه کرد ...
معدن نامه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بنا به تازه ترین گزارش آماری انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، مجموع صادرات فولاد ایران (فولاد میانی و محصولات فولادی) در فروردین ماه سال جاری، 851 هزار تن بوده است همچنین شاهد کاهش 22 درصدی صادرات شمش فولادی در یکماهه 1402 بوده ایم.