پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۰:۰۸Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم یمن»

تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۲۶   + ۹۱ سایت دیگر  
رئیسی همچنین با اشاره به مواضع مشترک دو کشور در موضوعات مربوط به یمن و فلسطین از نقش عمان و به ویژه سلطان هیثم بن طارق در تلاش برای احقاق حقوق مردم یمن و نیز مردم فلسطین قدردانی کرد و خواستار تداوم جدی این نقش آفرینی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۲۵    
مردم یمن با برگزاری تظاهرات گسترده خواستار مقابله با فشارهای آمریکا شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اکثر شهرهای یمن به ویژه صنعاء پایتخت این کشور امروز شاهد راهپیمایی گسترده تحت عنوان "فریاد در برابر مستکبران" بود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت زیادی از مردم یمن در صنعا و سایر استان ها برای شرکت در راهپیمایی فریاد بر سر مستکبران به خیابان ها آمدند و علیه استکبار جهانی شعار سر دادند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۲    
صنعاء- ایران پرس: هزاران نفر از مردم یمن در صنعاء، پایتخت این کشور، در تظاهرات فریاد علیه مستکبران شرکت کردند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مردم یمن امروز با در دست داشتن پرچم یمن راهپیمایی سالروز فریاد در مقابل مستکبران را برگزار کردند و سیاست های آمریکا در منطقه را محکوم کردند و خواستار تحریم کالاهای آمریکایی واسرائیلی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مردم یمن امروز در روز مبارزه با استکبار جهانی به خیابان ها آمده و علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی شعار سردادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور ارشد وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور یمن بر رفع موانع موجود در جهت انتقال کمک های بشردوستانه به مردم یمن تأکید کرد.
عبدالرحمن راجح گفت: غرفه یمن در سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، حامل پیام دوستی مردم این کشور به ملت ایران بود. ضرورت دارد روابط فرهنگی و علمی این دو کشور برقرار و مستحکم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۱    
ایراهیم محمد الدیلمی، سفیر یمن در تهران گفت: ایران به اشکال مختلف و در همه سطوح در کنار مردم یمن ایستاد و می ایستد. این مواضع محکم و صادقانه ایران از روز اول تاهمین لحظه است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کاربران فضای مجازی درباره علاقه مردم یمن به رهبر انقلاب اسلامی توئیتی را منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۶    
مردم یمن با وجود آنچه که در نتیجه محاصره و جنگ متحمل می شوند، پیوسته به مردم فلسطین توجه دارند و این نشان دهنده میزان علاقه یمن و مردم آن به بیت المقدس و مسائل محوری است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۳    
مردم یمن در تظاهراتی گسترده در مناطق مختلف این کشور بر حمایت از فلسطین تاکید کردند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دهها هزار نفر از مردم یمن صبح امروز (یکشنبه) به دعوت جنبش انصارالله در حمایت از مردم غزه به خیابان ها آمدند و علیه رژیم صهیونیستی شعار دادند. تجمعات امروز در حمایت از فلسطین با عنوان مسیرة ثأر الاحرار (راهپیمایی خونخواهی آزادگان) برگزار شد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از المسیره، راهپیمایی عظیم مردم یمن در استان صعده برای اعلام همبستگی با فلسطین و حمایت از عملیات انتقام آزادگان ، با صدور بیانیه پایانی برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
راهپیمایی گسترده ای طی صبح امروز (یکشنبه) در استان صعده با شعار انتقام آزادگان برای همبستگی با مردم فلسطین و حمایت از مقاومت در مقابله با دشمن صهیونیستی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۹    
صد ها هزار نفر از مردم یمن در همبستگی با ملت و مقاومت فلسطین راهپیمایی و بر ادامه پایداری در برابر رژیم اشغالگر تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر از مردم یمن به دعوت انصارالله در حمایت از مردم غزه به خیابان ها آمدند و علیه رژیم صهیونیستی شعار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
یمنی ها سکوت جامعه بین المللی و موضع شرم آور سازمان ملل را در قبال جنایات صهیونیست ها محکوم کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مردم یمن امروز در نظر دارند امروز در شهرهای مختلف در حمایت از ملت فلسطین و مقاومت همیشه در صحنه آن به ویژه پس از عملیات انتقام آزادگان ، تظاهرات کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۱۲    
اقتصاد ایران: مشاور ارشد وزیر امور خارجه ایران در دیدار نماینده ویژه سوئد، رفع محاصره اقتصادی مردم یمن و برقراری آتش بس در این کشور را از مهمترین موضوعات مطرح در پرونده یمن خواند و گفت: حل معضلات انسانی در این کشور باید در اولویت قرار گیرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- ایالت نیویورک در آمریکا سه اثر باستانی یمن را پس از توقیف به این کشور مسترد می کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، دادستان منطقه منهتن اعلام کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور ارشد وزیر امور خارجه ایران در دیدار نماینده ویژه سوئد، رفع محاصره اقتصادی مردم یمن و برقراری آتش بس در این کشور را از مهمترین موضوعات مطرح در پرونده یمن خواند و گفت: حل معضلات انسانی در این کشور باید در اولویت قرار گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خمین در مجلس اعتقاد دارد آزادی جمعی از اسرای یمنی، نتیجه مقاومت مردم یمن در مقابل تجاوزگران است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران از هرگونه ابتکار، طرح و اقدامی که به رفع محاصره یمن و برقراری آتش بس همه جانبه و تفاهم میان گروه های سیاسی یمنی بینجامد، استقبال می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور ارشد وزیر امور خارجه در دیدار معاون دبیرکل سازمان ملل با بیان اینکه بیش از 20 میلیون یمنی نیاز فوری به کمک دارند، بر مشارکت فوری جامعه جهانی برای حل مشکلات مردم یمن تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه اظهار کرد: مهمترین کمک به مردم یمن تحقق صلح در این کشور است و امیدوارم دست اندرکاران و سیاست گذاران در این زمینه از فرصت ایجاد شده برای تحقق صلح در یمن استفاده کنند، چرا که این موضوع بزرگترین خدمت به مردم یمن است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در پاسخ به تماس تلفنی مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن، سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران مثل گذشته از حقوق مردم عزیز یمن و گفتگو برای تعیین سرنوشت مردم توسط خودشان حمایت می کند و امیدواریم با برقراری صلح و ثبات، شاهد همکاری های بیشتر بین دو کشور باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۸   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران مثل گذشته از حقوق مردم عزیز یمن و گفت وگو برای تعیین سرنوشت مردم توسط خودشان حمایت می کند و امیدواریم با برقراری صلح و ثبات، شاهد همکاری های بیشتر بین دو کشور باشیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سفیر عربستان در یمن، برای اولین بار به صنعا، پایتخت تحت کنترل حوثی ها آمده است تا با رئیس شورای عالی سیاسی حوثی ها مذاکره کند. این اولین نشستی بود که به طور رسمی اعلام شد و نشانه موافقت عربستان با حکومت حوثی ها در صنعاست.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه حل مساله یمن در گرو احترام گذاشتن به خواسته های مردم این سرزمین است، گفت: تصمیم گیرندگان اصلی در حل بحران یمن، مردم یمن هستند.
نبأپرس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
بیش از 150 نفر در یمن بر اثر ازدحام جمعیت مقابل محل توزیع کمک های یک تاجر در صنعا کشته و یا زخمی شدند. به گزارش نبأپرس ، رسانه های یمنی صبح امروز پنجشنبه از وقوع کشته و یا زخمی شدن تعداد زیادی از مردم یمن بر اثر ازدحام جمعیت خبر دادند. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۳    
پارلمان یمن با صدور بیانیه ای بر همبستگی مردم یمن و حمایت آنها از فلسطینیان در مقابله با رژیم صهیونیستی و حملات آن به مسجدالاقصی و نمازگزاران تاکید کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۸:۴۴    
#یمن وقتی ایران و عربستان با هم توافق کردن، یک عده غربگرا که تا الان یک بار هم نگران مردم یمن نبودند، فریاد زدند که ایران، یمن رو به سعودی ها فروخت. حالا می بینید که صلح در یمن به واسطه ایران در حال شکل گیریه و بیشترین کمک به یمن رو ایران کرده ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
120 اسیر یمنی در دومین دور تبادل اسرا، با استقبال پرشور مردمی وارد صنعاء شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مردم یمن ضمن اعلام مجدد حمایت از آرمان فلسطین در راهپیمایی روز جهانی قدس، تاکید کردند در هر نبردی برای آزادی فلسطین در برابر دشمن صهیونیست حضور خواهند یافت.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور جمع کثیری از مردم یمن در صنعاء و 14 استان این کشور برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سید عبدالملک الحوثی با تمجید و قدردانی از مردم یمن برای مشارکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، با اشاره به آزادی شماری از اسیران گفت: تلاش ها برای آزادی تمام اسرا ادامه دارد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۲۲:۵۸    
احمد برکه گفت: ما به مردم امت اسلامی و مواضع آنها در قبال آرمان فلسطین اعتماد داریم و مردم یمن در راس آنها قرار دارند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۲۲:۴۹    
حوزه/ شیخ شمس الدین شرف الدین، مفتی اعظم یمن، طی سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس بر اهمیت حمایت از مسئله فلسطین تاکید کردند.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پایتخت و دیگر شهرهای یمن امروز جمعه میزبان راهپیمایی بزرگ و باشکوه روز جهانی قدس بود و حاضران در این راهپیمایی طی بیانیه پایانی بر محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و حمایت خود از ملت فلسطین تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۰    
مردم یمن مانند مسلمانان آزاده جهان در روز قدس شرکت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم یمن در راهپیمایی روز جهانی قدس، بر ایستادگی خود در کنار مجاهدین در کرانه باختری و در سراسر فلسطین و گروه های مقاومت و همه آزادگان تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مردم یمن ضمن اعلام مجدد حمایت از آرمان فلسطین در راهپیمایی روز جهانی قدس، تاکید کردند در هر نبردی برای آزادی فلسطین در برابر دشمن صهیونیست حضور خواهند یافت.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در این دیدار مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن ضمن استقبال از حضور دو هیئت سعودی و عمانی در کشورش گفت: ملت یمن از تلاشهای میانجیگرانه که عمان برادر انجام میدهد و نقش مثبت آن در نزدیک کردن دیدگاههای دو کشور و تلاشهای صورت گرفته برای تحقق صلح شرافتمندانهای که همه مردم یمن خواهان آن هستند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی یمن اعلام کرد که نتایج مذاکرات با عربستان به طور رسمی به مردم یمن اعلام خواهد شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۰۴:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد عبدالسلام از رهبران انصارالله بر عزم این جنبش برای دستیابی به توافقی که خواسته های برحق و مشروع مردم یمن را محقق کند، تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۵    
مسئول قرارگاه پشتیبانی یمن در نمایشگاه قرآن گفت: مردم می توانند در این غرفه عکس یادگاری با لباس یمنی بگیرند و تصاویر گرافیکی و طراحی شده از مظلومیت مردم یمن را ببینند
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۰:۴۱    
شفقنا- جاسم البدیوی دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس امروز(سه شنبه) گفت: شرایط کنونی برای برگزاری مذاکرات صلح جهت دستیابی به یک راه حل سیاسی در یمن مساعد است. ...