شنبه ۱۳ خردادساعت ۱۱:۴۰Jun 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تولید لبنیات»

تیتر20   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
خالقی، مشاور شرکت شیرین عسل، درباره سهم این شرکت از بازار لبنیات معتقد است شرکت شیرین عسل در حوزه لبنیات بیشتر به دنبال صادرات است و البته در حال به دست آوردن تدریجی سهم بازار خود نیز هست.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد از لزوم اجرای ساماندهی هر چه سریعتر نحوه ورود شیرخام به کارگاه های تولید لبنیات سنتی شهرستان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۴    
ساری- حسینی پور، استاندار مازندران، این استان را قطب تولید لبنیات برشمرد و گفت: بیش از هزار محصول در این بخش تولید و به کشورهای مختلف صادر می شود.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فعال بخش خصوصی با بیان اینکه قاعدتاً با افزایش قیمت شیرخام که 70 درصد نرخ تمام شده تولید لبنیات را شامل می شود، قیمت لبنیات هم افزایش خواهد یافت، گفت: پیش بینی می شود به واسطه این امر، قیمت این نوع محصولات افزایشی 30 تا 35 درصد را تجربه کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
لبنیات یکی از پراهمیت ترین محصولات غذایی در سبد خانوار است. در عین حال تولید، فرآوری و بسته بندی این محصول از حساسیت زیادی برخوردار است. در این ویدیو می خواهیم با چگونگی تولید و بسته بندی برخی از فراورده های لبنی آشنا شویم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۴۲    
سرپرست صمت چهارمحال و بختیاری گفت: این استان قابلیت تکمیل زنجیره تولید لبنیات را دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۲۱    
بزرگترین کارخانه تولید لبنیات استان سیستان و بلوچستان،تنها با یک ششم ظرفیت در حال کار است، درصورت رفع موانع تولید آمار اشتغال این کارخانه به 150 نفر هم می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۸:۳۲    
بخش کشاورزی شرکت شریف آباد به تولید علوفه و یونجه برای برطرف کردن نیاز بخش دامپروری می پردازد تا از شیر دام ها برای تولید لبنیات در کارخانه رابتا، که از توابع همین شرکت است، استفاده شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۴    
گروه کسب و کار: در شیر تازه گاو به عنوان یک غذای طبیعی بسیار سالم و کامل مقادیر مختلفی آب، چربی، پروتئین و کربوهیدرات وجود دارد. مقدار آب موجود در شیر 88 درصد، مقدار لاکتوز یا قند 5 درصد، مقدار چربی 4 درصد و مقدار پروتئین 3 درصد است ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
قدیمی ترین شواهد تولید لبنیات مربوط به حدود 9 هزار سال پیش در غرب آسیا است، رسمی که سپس در سراسر جهان گسترش یافته و حداقل 7 هزار و 400 سال پیش به اروپای مرکزی رسید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی خاطر نشان کرد: در 20 سال گذشته تعداد واحدهای لبنی از حدود 1800 کارخانه و کارگاه امروز به کمتر از حدود 300 کارخانه لبنی رسیده است ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اخیراً شرکت فولاد خورشید راسا که زیرمجموعه گروه صنعتی میهن است قراردادی را با شرکت فولاد مشیز بردسیر امضا کرد تا تأمین سنگ آهن این مجموعه را به طور انحصاری بر عهده بگیرد. حال پرسش این است که چطور یک شرکت لبنی توانسته تا این حد فعالیت خود را در صنعت فولاد توسعه دهد؟
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
همه شما نام محصولات نیمه آماده را بسیار شنیده اید که شامل موارد زیر می شود و من با تامین این محصولات برای فروشگاه های مختلف توانستم آرامش واقعی را حس کنم. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: 15 واحد تولید مواد لبنی در این استان با ظرفیت روزانه 169 هزار تن وجود دارد که از این تعداد هشت واحد با ظرفیت بیش از 52 هزار تن فعال است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار آبدانان گفت: بنیاد برکت به منظور کمک به اشتغال جوانان و افزایش تولید لبنیات، واحد یک هزار راسی گاوداری شیری در این شهرستان احداث می کند.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
محمدی میزان تولید روزانه شیر خام در این شرکت را حدود 230 تن اعلام کرد و گفت: در نتیجه اقدامات انجام شده، فعالیت واحد تولید لبنیات مغان سه شیفته شده است.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. حسین سلاح ورزی، نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به شرایط کشور و محدود و قطع شدن اینترنت و افزایش فیلترینگ در یک ماه گذشته و اثرگذاری این شرایط روی تجارت و اقتصاد کشور عنوان کرد: با قطع شدن اینترنت و فیلترینگ ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
با این شرایط شاهد قطع تماس های تجاری خارجی، کاهش فروش، کاهش سود و به دنبال آن اثرگذاری بر اشتغال خواهیم بود.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر یک روزه خود به استان مازندران از یکی از واحدهای بزرگ تولید لبنیات در کشور که در شهرستان آمل واقع شده بازدید کرد.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
در راستای حفظ حقوق عامه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج به همراه رییس دادگستری، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و مسئولین مرکز بهداشت از یک کارخانه تولید لبنیات در این شهرستان بازدید کردند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اصانلو رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به بازرسی از 129 واحد تولید لبنیات از تشکیل پرونده برای 19 واحد متخلف با محکومیت بالغ بر 156 میلیارد تومان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به بازرسی از 129 واحد تولید لبنیات از تشکیل پرونده برای 19 واحد متخلف با محکومیت بالغ بر 156 میلیارد تومان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۱    
شرکت قطری "بالادنا" با شرکت "اف جی وی" و "تاچ" مالزی برای ایجاد پروژه تولید شیر و مشتقات آن به ارزش 3.6 میلیارد ریال (990 میلیون دلار) وارد همکاری شده است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۲    
کاج (پانا) - مردم پر تلاش شهر کاج با پرورش انواع دام، لبنیات سنتی زیادی تولید و عرضه می کنند که هم در شهر کاج و هم از شهرهای اطراف خریداران زیادی دارد. شهر کاج به دلیل دارا بودن دشت و کوه های وسیع ظرفیت بسیار بالایی برای دامپروری دارد که مردم این شهر به خوبی از آن استفاده می کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۹:۵۰    
لبنیات، به عنوان یکی از کالا های اساسی موردنیاز روزانه همه اقشار جامعه محسوب می شود و در ادامه نظارت و پایش بازار، تعزیرات حکومتی کردستان کارخانه های تولید لبنیات را زیر ذره بین خود برده است.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادتهران: رییس سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 10 میلیارد تومانی یک شرکت بزرگ لبنی به علت گران فروشی در یک محصول خبر داد. به گزارش ایرنا، احمد اصانلو افزود: بازرسان ما به طور مستمر در مراکز تولیدی حضور دارند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۱    
فیلم تومان به کارگردانی و نویسندگی مرتضی فرشباف محصول سال 1397 است. داستان این فیلم در چهار فصل رخ می دهد: بهار: داوود کارگر یک کارخانه تولید لبنیات در گنبد کاووس است ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۹:۳۸    
آسیانیوز / یزد ؛ سید محمد مهدی مهاجریان مقدم افزود : هدف از این بازدید رعایت قیمت های مصوب و راستی آزمایی و ایجاد نظم و نظارت مستمر جهت ارتقاء سطح ایمنی مواد غذائی ، کیفیت مواد لبنی در سطح استان بوده و در این راستا فعالیت های این اداره کل نظارت در زمینه صدور مجوزهای بهداشتی شامل پروانه های تأسیس ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۷:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سه شرکت بزرگ فعال در زمینه تولید لبنیات در مجموع به پرداخت 53 میلیارد تومان و اصلاح قیمت ها جریمه شدند.
معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه سه شرکت تولید لبنیات به پرداخت 53 میلیارد تومان و اصلاح قیمت ها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه سه شرکت تولید لبنیات به پرداخت 53 میلیارد تومان و اصلاح قیمت ها خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها دادستان همدان گفت: پس از برگزاری جلسات مکرر و پیگیری های مستمر و تلاش برای رفع موانع تولید، یکی دیگر از کارخانه های استان، در حوزه تولید لبنیات احیاء شده و جان تازه می گیرد.
رانکوه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۴:۵۸    
فرمانده انتظامی املش از پلمب کارگاه تولید لبنیات فاقد مجوز و کشف 340 کیلو پنیر غیربهداشتی در این شهرس
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی داره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی، صبح امروز معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به همراه حاجی بگلو مدیرکل صمت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۸:۳۷    
ساری- افزایش حامل های انرژی، حذف ارز ترجیهی و کاهش سرانه مصرف شیر آینده کارخانه های تولید لبنیات و دامداری های صنعتی و سنتی مازندران را پرچالش و مبهم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- رییس پلیس امنیت اقتصادی چهارمحال وبختیاری از کشف بیش از 15 تن پنیر احتکار شده، در بازرسی از انبار کارخانه تولید لبنیات خبر در شهرکرد خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف پنیر و روغن احتکاری در استان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۵    
روح اله حاتمی : هری برنت اچ.بی. ریس، مخترع و بازرگان آمریکایی بود که به دلیل ساخت برند شماره 1 فروش آب نبات در آمریکا موسوم به فنجان های کره بادام زمینی ریس: Reese›s Peanut Butter Cups و تاسیس شرکت آب نبات سازی اچ بی ریس شناخته می شود ...
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مطابق با گزارش فائو، پیش بینی می شود که تولید جهانی شیر سریعتر از سایر کالاهای اصلی کشاورزی باشد و 1٫7 درصد در سال رشد کند. (در سال 2030 به 1020 میلیون تن برسد) ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۱:۳۹    
شیراز- معتمدی مدیرعامل شرکت تعاونی شیر و فرآورده های لبنی فارس گفت: تمامی کالا و خدمات مورد استفاده در روند تولید لبنیات به شدت افزایش قیمت داشته و قیمت شیرخام طی چهار سال، 4.5 برابر شده است.
سینا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران وابسته به جهاددانشگاهی گفت: تمدن بشری از ابتدا آمیخته به حفظ و کاربرد ذخایر ژنتیکی بوده است و تاریخ آن به هزاران سال قبل برمی گردد ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۲    
دوشنبه 01/1/15 ، قزوین , (اخبار رسمی) : اجرا و تجهیز لوله کشی استنلس استیل مناسب برای: صنایع غذایی، صنایع خوراکی لبنیات، صنعت داروسازی، صنایع شیمیایی، صنایع آرایشی و بهداشتی، کارخانجات تولید کره حیوانی و کره گیاهی (مارگارین)، خطوط تولید لبنیات نظیر شیر ، دوغ ، ماست ، پنیر و...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۰۸:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران وابسته به جهاددانشگاهی گفت: تمدن بشری از ابتدا آمیخته به حفظ و کاربرد ذخایر ژنتیکی بوده است و تاریخ آن به هزاران سال قبل برمی گردد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل از احیای واحد تولیدی لبنیات در استان اردبیل پس از 7 سال رکود خبر داد.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: به نقل از روابط عمومی مدیریت بانک کشاورزی در استان چهارمحال بختیاری ،کارخانه لبنیات بهاران بن با ظرفیت 5000تن شیر در سال باعث رونق بخش دامداری و کشاورزی روستاها و دامداری های شهرستان شده است و زمینه اشتغال را برای 45نفر در منطقه فراهم کرده است. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۰۸:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان صمت خوزستان: از جمله این طرح ها واحد تولید لبنیات تاراز با سرمایه گذاری 80 میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای 12 نفر است.