پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۱:۱۶Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وصیت نامه شهید»

در فرازی از وصیت نامه شهید ذبیح الله جوانمرد آمده است: همه ما در معرض امتحان الله قرار داریم و باید سعی کنیم از این امتحان سرافراز بیرون آییم.
در وصیت نامه شهید اردشیر مرادی آمده است: خواهرم، سیاهی چادر شما محکم تر از خون سرخ من است و حجاب شما تیری به قلب صدام و دشمنان اسلام است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در وصیت نامه شهید میرجعفر خراسانی آمده است: من یک چریک مبارز اسلام هستم و تا اهتزاز پرچم اسلام بالای کاخ های استبداد و آزادی فریادهای دلخراش مظلومین از زیر رگبار صهیونیستی، می جنگم.
سپاس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۲:۵۰    
در فرازی از وصیت نامه شهید محمد ابوعلی امده است: برادران حزب الله توصیه من به شما این است که گوش به فرمان امام باشید و او را تنها نگذارید.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در فرازی از وصیت نامه شهید جلال منصف آمده است: خدایا از تو می خواهم که همچو عباس دلاور پاهایم را در شلمچه از من جدا کنی. دست هایم را در دریاچه ماهی و جانم را در آب ها و باتلاق ها بگیر و جسدم را در میان باتلاق ها ناپدید کنی تا کسی جسدم را نبیند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۳:۵۱    
در وصیت نامه شهید محمدعلی باقریان آمده است: مادر از شهادت من غمگین و افسرده نباشید، مصیبت آن است که ما زنده باشیم و اسلام زیر پای کافران لگد شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۱۱    
در وصیت نامه شهید محمود سلیمانی هونی آمده است: شهدا می روند و شما باید راه آنها را ادامه دهید و شهدا قول می دهند که اگر راه آنها را رفتید شما را شفاعت کنند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در وصیت نامه شهید احمد حدادی آمده است: سعی کنید شب ها حداقل دو رکعت نماز بخوانید..یادتان نرود که ما و شما مقلد امام هستیم و این امام عزیز که نائب برحق حضرت امام مهدی(عج) است هیچ گاه نماز شبش ترک نشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در وصیت نامه شهید محمدرضا معبودی آمده است: پیروزی ما این است که خدا ما را ببخشد و از ما راضی باشد خواه در جنگ بر دشمن غالب شویم خواه کشته، من کشته شدن در راه خدا را مایه سرور و جشن می دانم زیرا شهادت یعنی تجارت با خدا و چه سودی بالاتر از این.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۵    
اداره کل حفظ آثار نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس استوری موشنی از وصیت نامه شهید محمد رضا کاظمی منتشر کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۲:۳۳    
در فرازی از وصیت نامه شهید علی النقی نمازی آمده است: برای دفاع از وطنم می جنگم و با شهادتم به وصلی وسیع می پیوندم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۹    
در وصیت نامه شهید علی ترکمان آمده است: اینجا قدم به هر نقطه و مکانی که می گذارم جز حاکمیت خدا فکری و حتی خیالی بر ذهنم خطور نمی کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۸    
شهید جمشید اصلیان در وصیت نامه اش نوشته است: ننگ بر ما که در برابر ظلم سر فرود آوریم، هیهات! که ما زیر بار ذلت نمی رویم.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۹    
شهید مدافع حرم محرم علیپور، سال 1354 در روستای قراجه محمد از توابع مرند متولد شد. وی روز 7 اردیبهشت 1393، در نبرد با پیروان اسلامِ آمریکایی برای دفاع از حرمِ حضرت زینب (سلام الله علیها) خلعت شهادت پوشید و در مزار شهدای روستای زادگاه پدری قراجه محمد به خاک سپرده شد ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۶    
شهید لطیف مظفری به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت و سرانجام هفتم فروردین 1361 در عملیات فتح المبین در شوش بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۳:۰۳    
در فرازی از وصیت نامه شهید بهمن کیانی آمده است: استکبار باید بداند که نمی تواند با جنگ تحمیلی جلوی صدور اسلام و انقلاب اسلامی ما را بگیرد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۶:۵۳    
شهید مرحمت ابراهیم پور به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و سرانجام در نُهم اردیبهشت 1362 درحالی که بیسم چی بود در منطقه عملیاتی فکه بر اثر اصابت ترکش مجروح شد و بر اثر شدت جراحات به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۱:۳۲    
شهید رحمان ترک ارزانفودی در وصیت نامه اش نوشته است: ما این راه را با آگاهی کامل و با شناخت انتخاب کرده ایم و از همه چیز و همه کس در این راه خواهم گذاشت، چرا که راه ما، راه امام عزیز است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
در آستانه هفته دفاع مقدس، کتاب شرح وصیت نامه و ویژگی های مکتب شهید سردار قاسم سلیمانی به قلم دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی از سوی انتشارات خادم الرضا(ع) منتشر شد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۶:۴۰    
شهید نیک بخت محمودی به عنوان گروهبان دوم نیروی زمینی ارتش در جبهه حضور یافت و سرانجام بیست وپنجم دی 1365، در سومار بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۱:۰۷    
مواظب باشید خون شهدا پایمال نشود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۳۱    
در فرازی از وصیت نامه شهید ابراهیم (محمدحسن) نیاطبری آمده است: ای انسان چرا خود را به دشمن خدا سپردیم این همه نیروی هدایت بیرونی درون عقل و هدایت و این همه نیروی هدایت بیرونی پیامبران و اهل بیت اطهار (ع) به ما داده چرا به کمک این نیرو خود را نمی رسانیم و نجات نمی دهیم ای انسان مواظب خود باش.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۲۶    
شهید سعید خروشی در وصیت نامه خود نوشته است؛تقوا را پیشه خود سازید و در عبادت های واجب و مستحب پیش قدم باشید.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شهید غلامرضا ذاکری در وصیت نامه اش نوشته است: در حفظ عفت و حجاب کوشا باشید.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۷    
در فرازی از وصیت نامه شهید داوود امین چورته آمده است: به شما عزیزان توصیه می کنم حق کسی را ضایع نکنید و به حق خود قانع باشید.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۲:۲۹    
دنیای پست و فانی را فراموش کنید و برای مال حتی اندک آن، خدا را فراموش نکنید. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در فرازی از وصیت نامه شهید حسین اسفندیاری آمده است: بنده به عنوان یک فرد مسلمان پیامی به برادران پاسدار و دیگر اقشار ملت دارم که در راه پیشبرد این انقلاب اسلامی که ناجی تمام مستضعفان جهان می باشد ...
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۱:۱۱    
هر روز عمرمان می گذرد ولی کاری نکردیم، پس در خودمان یک انقلابی انجام دهیم و از هر گناهی پاک و پاکیزه کنیم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۰:۲۲    
در فرازی از وصیت نامه شهید جمشید دادخواه آمده است: در راه خدمت به انقلاب کوشا باشید و هیچ وقت خدا را فراموش نکنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۳:۰۸    
در وصیت نامه شهید لطفعلی سپیده دم آمده است: ای ملت ایران، امام و روحانیون را تنها نگذارید و فریب منافقان را نخورید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۱:۳۸    
طلبه شهید ابوالقاسم ترابی در بخشی از وصیت نامه اش نوشته است: برای رسیدن به ملکوت اعلی و پروردگار، باید جهان مادیت را با همه زیبایی ها و فریب هایش که سرابی بیش نیست، مواظب بود. این جهان گذرگاهی است که دارای پرتگاه های بس هولناک است و هر کس درست حرکت کند، بهترین توشه را می اندوزد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در فرازی از وصیت نامه شهید ذکریا لطیفی آمده است: همسر عزیزم همانطوری که خودت می دانی برایم تنها مسئله حجاب بوده؛ همسر عزیزم حجاب زن از خون یک شهید بالاتر است؛ خواهرم حجاب را حفظ کن تا پیش خدای مهربان پیروز و موفق باشی.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در بخشی از وصیت نامه شهید حمیدرضا کارگر ، یکی از شهدای دفاع مقدس استان فارس تأکید شده است که مسئولیت پیشبرد انقلاب اسلامی بر دوش دانش آموزان است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در وصیت نامه شهید جعفری آمده است: وظیفه و شرط مسلمانی این است که باید در راه اسلام فداکاری کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در وصیت نامه شهید عبدالمهدی حیدررضایی آمده؛ به آرمان شهدا وفادار بوده و در جهت آنها گام بردارید، ما رفتیم کاری حسینی کردیم و شما باید کاری زینبی کنید.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۱:۱۸    
در فرازی از وصیت نامه شهید علی اکبر احمدپور آمده است: از دوستانم می خواهم سعی کنند از گناهان دوری کرده تا به سعادت برسند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در فرازی از وصیت نامه شهید بازگیر آمده است: پیامی دارم به تمام خواهران مکتبی و دختران اقوام که بعد از مرگ ما راهمان را که کوبنده تر از رزم ماست برای دشمن، یعنی حجاب خود را رعایت کنند و با حجاب و تقوای خود راهمان را ادامه دهند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در فرازی از وصیت نامه شهید سیدحسین (عزیز) حسینی آمده است: از همه عموم می خواهم در هر شرایطی حامی و حافظ این انقلاب و اسلام و امام عزیز باشید و هرگز به دشمنان این انقلاب فرصت ندهید و آنها را به هلاکت برسانید.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - در فرازهایی از وصیت نامه شهید قدس آمده است: هم اکنون جبهه های پیکار، تبدیل به دانشگاهی عظیم شده است که ایثارگران هر روز به منظور لبیک گفتن به ندای هل من ناصرینصرنی رهبرشان، روانه آن می شوند. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۲۰    
در وصیت نامه شهید محمداسماعیل رحمتی آمده است: خانواده عزیزم بار دیگر شما را توصیه می کنم که ما امانتی از جانب خدا هستیم و خواه ناخواه دیر یا زود از این دنیا می رویم و در آن دنیا در مورد اعمالی که انجام داده ایم بازخواست می شویم ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۳:۳۱    
در وصیت نامه شهید فیروز سرتیب نیا آمده است: مواظب توطئه ها باشید. گوش به توطئه ها نکنید. با استکبار سازش نکنید.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۱:۱۸    
در فرازی از وصیت نامه شهید شاکری جویباری آمده است: امروز حفظ وحدت رمز موفقیت انقلاب اسلامی است و اگر بخواهیم وحدت ما نسبت به هم حفظ شود، جمعاً باید وحدت مان را نسبت به خدا حفظ کنیم.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۰:۰۸    
جوانان عزیز، مبادا در غفلت بمیرید، علی اکبر حسین (ع) را به یاد آورید که چگونه در راه هدف مقدّسش شهید شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در فرازی از وصیت نامه شهید بهنام نیک نام آمده است: از دوستانم می خواهم که ادامه دهنده خط سرخ شهیدان باشند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شهید احمد پیرزادی در وصیت نامه خود نوشته است: من از شما اقوام و خواهران و برادران می خواهم که با ایثار و فداکاری خودتان در راه انقلاب اسلامی خود و با حضور پیدا کردن خود در جبهه، انتقام خون ما را از کفار بگیرید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شهید محمدرضا کیانی متولد شهرستان محمودآباد در استان مازندران بود و دهم تیر 1362 بر اثر اصابت ترکش به سر شهید شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۳:۲۸    
در وصیت نامه شهید محمود زیدآبادی نژاد آمده است: با فحشا مبارزه کنید و نگذارید که جامعه اسلامی به فساد کشانده شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
در بخشی از وصیت نامه شهید بهمن آقازاده سولا آمده است: وظیفه ما حفظ قرآن و اسلام است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در فرازی از وصیت نامه شهید ولی الله مصطفی زاده ایزدهی آمده است: به خانواده های شهدا سر بزنید و بر سر مزار شهدا بروید و فاتحه ای بخوانید و به فقرا و ستمدیدگان یاری رسانید که هیچ خدمتی بهتر و بالاتر از این نیست.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۰:۱۴    
عروسی من در جبهه و عروسم شهادت است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی