جمعه ۱۲ خردادساعت ۲۲:۲۷Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امر به معروف و نهی از منکر»

روزنامه زاینده رود   ۳ ساعت پیش    
رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: با توجه به ابلاغ وزیر کشور درخصوص مباحث عفاف و حجاب، وظیفه همه دستگاه ها اجرای آن است.
تابناک اصفهان   ۷ ساعت پیش    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: در راستای گشت ارشاد مسوولان، تاکنون چند مدیرکل، رییس اداره و فرماندار در این استان بدلیل ترک فعل و عمل نکردن به وظایفشان در حیطه قانون به دستگاه قضایی معرفی شده اند.
عصر اترک   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس حوزه علمیه برادران اهل سنت شهرستان مانهش وسملقان گفت: احیای امر به معروف و نهی از منکر از مهمترین دستاوردهای مکتب امام خمینی(ره) است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۳    
جلسه هماهنگی هیئت اندیشه ورز امربه معروف و نهی از منکر پایگاه مقاومت بسیج خواهران حضرت زینب(س) با حضور فعالان این عرصه در بوستان انقلاب پردیسان قم برگزار شد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در دین و فرهنگ اسلام بسیار رفیع و بلند است تا جایی که ایات و روایات متعددی از قران کریم بیان کننده و روشن کننده اهمیت این موضوع است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان اصفهان،گفت: در حوزه گشت ارشاد مسئولان که یکی از مهم ترین فعالیت های ستاد امربه معروف و نهی از منکر است، تاکنون چند مدیر کل، رئیس اداره و فرماندار را به خاطر ترک فعل و با توجه به تذکر به مسئولان ارشد این ادارات، به دستگاه قضائی معرفی کرده ایم.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۷    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: در راستای گشت ارشاد مسئولان، تاکنون چند مدیرکل، رئیس اداره و فرماندار در این استان به دلیل ترک فعل و عمل نکردن به وظایفشان در حیطه قانون به دستگاه قضایی معرفی شده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۶    
در نشست ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر اقدامات انجام شده و الزامات اجرای این دو فریضه الهی بررسی شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استان گلستان با تاکید بر اجرای قانون اظهار کرد: اجرای درست قانون امر به معروف و نهی از منکر بسیار پراهمیت و ارزشمند است و البته سطوح مختلف قلبی، زبانی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان گفت: مطالبه گردی مردم از مسئولان در زمینه عفاف و حجاب باید به بهترین نحو انجام شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۵    
حجت الاسلام والمسلمین محمد کیخا، کارشناس مذهبی در سلسله مباحث دوست انتقادپذیر من ، گفت: برای تاثیرگذاری در امر به معروف و نهی از منکر باید صبور بود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان در نشست فصلی مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان بر ضرورت استفاده از ظرفیت های مردمی برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر تأکید شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۹    
حوزه/ استاد مدرسه علمیه امام خمینی(ره) آشتیان با تأکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر را با نیت خالصانه و با درایت و تدبیر انجام دهید، گفت: یادگرفتن علوم دینی را فقط با نیت "لیتفقهوا فی الدین" انجام دهید و بعد از آن انذار بدهیم و ارشاد کنیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان را به عنوان رییس شورای امر به معروف و نهی از منکر این اداره کل منصوب کرد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: بامر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه همگانی است که شامل سه مرحله قلبی، لسانی و عملی [قانونی] می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه در مسئله حجاب، نهضت تبیین مقدم بر امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: مطالبه مقام معظم رهبر ی از جریان انقلابی نهضت تبیین است که یک همت همگانی می طلبد و هزار نویسنده و هزار گوینده باید بگویند و بنویسند تا اثرات مخرب بی حجابی در فضای تنفس فکری جامعه ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۸    
عباسی مقدم گفت: ضوابط امر به معروف و نهی از منکر به هیئات مذهبی ابلاغ شده است و مصادیق معروف و مصادیق منکر در هیئات را مشخص کرده ایم و امر به معروف و نهی از منکر در محدوده هیئت است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دومین جلسه شورای فرهنگی معاونت صدا با حضور نمایندگانی از شبکه های رادیویی و معاون مهندسی فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر با محوریت عفاف و حجاب در سالن جلسات رادیو فرهنگ برگزار شد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی شالی گفت: شیعه یعنی آئین عشق و محبت و مهرورزی.این وعده خداوند است که در آستانه ظهور منجی، فساد در جامعه زیاد می شود. اما شرط انتظار این است که مومنین امید خود را از دست ندهند و امر به معروف و نهی از منکر را ترک نکنند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین مسائل اجتماعی این روزهای جامعه ایران که با مطرح شدن موضوع حجاب و عفاف دوباره برای افکار عمومی و مسئولین مهم و جدی شده، مسئله امر به معروف و نهی از منکر است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر با هدف گسترش فرهنگ مطالبه گری در جامعه نماینده خود در شهرستان کهگیلویه را معرفی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: امر به معروف و نهی از منکر باید به دور از خشونت باشد و نحوه اجرای آن به طور مستقیم می تواند تأثیر مثبت یا منفی در جامعه داشته باشد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مسکنه گفت:پیرو تاکیدات رهبر انقلاب مبنی بر جهاد تببین و امر عفاف و حجاب،ایستگاه معرفتی دهه کرامت ازسوی منطقه یک و با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه آغاز به کارکرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای فرهنگی دامپزشکی استان با محوریت امربه معروف و نهی از منکر با حضور مسئولین استانی و دامپزشکی برگزار گردید.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ستاره صبح- الهام روحانی: موضوع حجاب بیشتر از چهار دهه است که در جامعه وجود دارد و طرح هایی هم که دراین ارتباط ارائه شده بی فایده بوده یا نتیجه عکس داشته است. ستاد امربه معروف و نهی از منکر سال هاست که فعال است، اما این ستاد کارایی لازم را در باحجاب نمودن بانوان نداشته است ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان اسکو با بیان اینکه حوزه علمیه مکانی برای خودسازی و کسب معنویت است، گفت: طلبگی نزدیکترین راه برای رسیدن به سربازی امام زمان(عج) است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۱۵    
به گزارش خبر گزاری بسیج از فلاورجان ، به همت حوزه مقاومت بسیج حضرت معصومه (س) ، به مناسبت دهه کرامت و سوم خرداد روز حماسه و ایثار و استقبال از کنگره 24000 هزار شهید استان اصفهان ، قرائت قرآن ، برنامه های شاد با اجرای گروه رزم نوازان نقاره زنان آستان قدس رضوی و خادمان امام رضا (ع)، مولودی خوانی ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه با تبیین اهمیت رعایت شرایط انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی گفت: رعایت عفاف وحجاب، مهمترین ارزش فرهنگی واجتماعی در جامعه اسلامی است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بهروج بر ضرورت توجه به فریضه واجب امربه معروف و نهی از منکر در عرصه های مختلف تاکید کرد و گفت: عمل به این مهم یک وظیفه همگانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین از کسب رتبه اول این ستاد در حوزه عفاف و حجاب در کشور خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۸    
محمد صالح هاشمی گلپایگانی؛ دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی منکر کشور بود که پس از تصویب لایحه جنجالی شورای نگهبان پیرامون حجاب، استعفا داد و از این سمت کناره گیری کرد. گفته می شود محمد حسین طاهری آکردی، جانشین او در این سمت شده است؛ طلبه ای متولد قم و از شاگردان آیت الله مصباح یزدی ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۹    
تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) با اشاره به برنامه ریزی و نقشه دشمن برای بر هم زدن وحدت جامعه گفت: امر به معروف و نهی از منکر نیاز به کار فرهنگی فاخر و دقیق دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سید محمدصالح هاشمی گلپایگانی (متولد 1346 شمسی) دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر از خرداد 1400 تا خرداد 1402 در این سمت بود و در نهایت محمدحسین طاهری آکردی جانشین او شد. هاشمی گلپایگانی در خرداد 1400 از سوی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر، به عنوان دبیر این ستاد منصوب و جانشین جلیل محبی شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
حضرت رضا(ع) در مقاطع مختلف زندگی خویش توانست سیاست های باطل زمامداران ستمگر زمان خویش را نقش بر آب کند و چهره حق و حقیقت را بنمایاند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امربه معروف تغییر کرد دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر کشور طی حکمی از سوی کاظم صدیقی، رئیس این ستاد منصوب شد. به این ترتیب با معرفی حجت الاسلام محمدحسین طاهری آکردی به عنوان دبیر جدید ستاد امربه معروف از تلاش های سیدمحمدصالح هاشمی گلپایگانی دبیر سابق این ستاد قدردانی شد. / ایرنا ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۵۱    
کارگاه آموزشی و توجیهی تذکرات لسانی در خصوص عفاف و حجاب با حضور آمران امر به معروف و نهی از منکر و فعالان فرهنگی در شهرستان آمل برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اکران سه فیلم سینمایی مصلحت ، کت چرمی و معجزه عشق ، شرح حال فردوس کاویانی، مروری بر تاریخچه برندگان جشنواره کن از دهه 50، نمایش هادی مرزبان در انتظار مجوز، اعلام زمان برگزاری جشنواره آیینی سنتی، مروری بر کنسرت های پیش رو و اجرای پازل ، چارتار و لیان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: با حضور دبیر جدید این ستاد با قوت و قدرت بیشتری در مسیر اجرای قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر و همچنین تحقق منویات و بیانات امامین انقلاب که بر گرفته از متن قرآن و روایات است، حرکت خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: به دنبال مطالبه گری حقوق ملت و همچنین رهنمود های رهبر معظم انقلاب هستیم که متأسفانه روی زمین مانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۰    
سکوت در برابر گناهان علنی، چگونه باعث رشد گناهان در جامعه می شود؟ مؤمنان، چرا و چگونه ظواهر مذهبی در جامعه را حفظ کنند؟ علی تقوی، مدرس امر به معروف و نهی از منکر به این سؤالات و موارد دیگر پاسخ می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: همه ما مسئولان و مدیران در حوزه امر به معروف و نهی از منکر 44 سال کوتاهی کردیم و باید با شناسایی نقاط ضعف برای رفع آنها اقدام کنیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۳    
شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در سطح پایگاه ها ی مقاومت بسیج برای کاهش آسیب های اجتماعی تشکیل میشود .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم، بر اساس تکلیف تبیین گری از مجلس خواستار است با دعوت از فرهیختگان حوزه و دانشگاه با تجدیدنظر جدی در لایحه جدید حجاب و عفاف، تجربه شیرین تصویب قانون تمدنی امر به معروف و نهی از منکر را تکرار کنند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
در پی استعفای هاشمی گلپایگانی حجت الاسلام دکتر محمد حسین طاهری آکردی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شد
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صدیقی، حجت الاسلام محمدحسین طاهری آکردی را به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر را منصوب کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد حسین طاهری آکردی به عنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور منصوب شد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۴    
کانال نواندیش: بعد از برکناری هاشمی گلپایگانی؛ محمدحسین طاهری آکردی دبیر جدید ستاد امر به معروف شد. دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور طی حکمی از سوی کاظم صدیقی رئیس این ستاد منصوب شد. سوابق حجت الاسلام طاهری آکردی؛ ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور طی حکمی از سوی حجت الاسلام کاظم صدیقی رئیس این ستاد منصوب شد.
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۵   + ۹۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدحسین طاهری آکردی به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف معرفی شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت دهه کرامت جلسه هم اندیشی در راستای برگزاری فصلی جلسات شورای فرهنگی اداره کل دامپزشکی استان با محوریت عفاف وحجاب، امربه معروف ونهی از منکر و اقامه نماز، صبح شنبه 1402/3/6 با حضور آقای دکتر کاووسی مدیر کل دامپزشکی ،حجت الاسلام توحیدی راد مسئول دفتر نماینده ولی فقیه ...