دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۹:۰۳Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مذاکره با آمریکا»

برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رفتار درست و رو به جلوی عربستان را با ادبیات برخی سیاسیون غربگرا در ایران مقایسه کنید که بلافاصله پس از انتشار خبر توافق نوشتند و گفتند ایران باید بدون فوت وقت سراغ مذاکره با آمریکا درباره برجام و FATF و اوکراین برود و گرنه توافق با دیگران بی فایده است(!)
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی موتلفه می گوید: عربستان مدعی کدخدایی جهان نیست که ما نتوانیم با آن ها به توافق برسیم اما آمریکا اصولا استکبار و مدعی کدخدایی و حاکمیت بر جهان است و طبیعتا با چنین کشوری به سادگی نمی توان مذاکره کرد و کنار آمد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
توافق ایران و عربستان در دو روز گذشته و آن هم پس از دو سال مذاکره شوک بزرگی را به جهان وارد کرد تا بار دیگر نگاه کشورها و روزنامه های خارجی به سمت تهران بچرخد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۲    
اقتصاد نیوز : ایران و عربستان که پس از وقایع دی ماه سال 94، در روابط پرتنشی به سر می بردند بر اساس این توافق، موظف شدند که ظرف حداکثر دو ماه، روابط دیپلماتیک خود را از سر گرفته و سفارت خانه ها و نمایندگی ها را بازگشایی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
متاسفانه جریان غربگرا از بدیهی ترین و ابتدایی ترین مسائل در حوزه روابط بین الملل نیز بی اطلاع بوده و با انکار شکل گیری نظم جدید جهانی همچنان نگاه ارباب-رعیتی به آمریکا داشته و نسخه ضعف، انفعال و حقارت می پیچد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
پروژه خاص با عنوان مسمومیت سریالی در مدارس ، بیش از پیش ثابت کرد که دشمن به جد در پی به تعطیلی کشاندن مدارس و همچنین دانشگاه ها در کشور است. اما سوال اینجاست که چرا بخشی از جریان اصلاح طلب، اینچنین در این پروژه ضدایرانی سهیم می شوند.
رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد: نهایی شدن توافقات مذاکره غیرمستقیم با آمریکا نیازمند صداقت و عدم سیاسی کاری آن هاست.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر آمریکا بخشی از آن بدعهدی های خودش را جبران کند، از ایران هراسی دست بردارد و بخشی از پول های بلوکه شده به ما برگرداند، قطعا ما ترسی از مذاکره مستقیم با آمریکا نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دولت قبل به رهنمود ارزشمند رهبر انقلاب درباره مذاکرات توجه نکرد و بر مذاکره مستقیم با آمریکای غدار اصرار کرد که امروز نتایج و آثار آن همه اصرار بر همه آشکار شده است.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه از آمادگی مسکو برای گفت وگو درباره هر موضوعی با واشنگتن خبر داد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۳    
حسین شریعتمداری مدیر مسئول کیهان نوشت: روحانی اصرار به ادامه مذاکره داشت که مصوبه مجلس مانع از آن شد. اگر 1+5 آماده لغو تحریم ها بود که باید از مصوبه مجلس استقبال میکرد؛ روحانی چگونه این مصوبه را مانع رفع تحریمها دانسته؟
پرسش   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۸:۵۰    
به آقا گفتم اگر شما ضررهای عدم مذاکره با آمریکا را در روز قیامت به عهده می گیرید، من دیگر حرفی ندارم. ایشان گفت: بله، آن جواب خدائی اش با من باشد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهور با بیان اینکه دهه 90 اقتصاد کشور به خواب عمیق رفت، گفت: شرطی کردن اقتصاد و معیشت کشور و گره زدن آن به مذاکره با آمریکا اشتباه محض تاریخی دولت مردان گذشته بود که اقتصاد کشور را تعطیل کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
قم- سخنگوی هیئت دولت با بیان اینکه متأسفانه در 8 سال گذشته بسیاری از مسائل کشور را به مذاکره با آمریکا گره زدند، افزود: دولت سیزدهم از ابتدای فعالیت خود طرح های سازش کارانه را کنار گذاشت.
برترین ها / دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۳۹   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در سخنانی بحث برانگیز از شرایط اقتصادی مردم در قبل از انقلاب 57 صحبت کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۱:۳۵    
کره شمالی تاکید کرد: با توجه به تنش آفرینی های مستمر آمریکا، به دنبال رایزنی و مذاکره با این کشور نیستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ژاپن و هلند در حال مذاکره با آمریکا برای محدود کردن صادرات تجهیزات ساخت نیمه رساناها به چین هستند و انتظار می رود این توافق تا پایان ماه جاری میلادی انجام شود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور کره جنوبی گفت که دولت او در حال مذاکره با آمریکا برای ایفای نقش فعال تر در مدیریت تسلیحات هسته ای در شبه جزیره کره است. خبرگزاری میزان – یون سوک یول ، رئیس جمهور کره جنوبی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۹:۴۱    
رئیس جمهوری کره جنوبی گفت که کشورش در حال مذاکره با آمریکا برای برگزاری رزمایش مشترک با محوریت مبارزه با تهدیدهای هسته ای کره شمالی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) گفت: یکی از علت هایی که امامین جمهوری اسلامی ایران با هرگونه مذاکره با آمریکا مخالف بود به خاطر این است که آمریکا روی استراتژیکی می خواهم شما نباشید پافشاری می کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون شورای امنیت روسیه گفت که کشورش دیگر نیازی به مذاکره با غرب ندارد و اکنون نمیتوان از اعتماد صحبت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه در فضای بی اعتمادی باید مذاکره با آمریکا و اروپا را ادامه دهیم، گفت: تغییر موضع غرب بدلیل به نتیجه نرسیدن اغتشاشات است.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۰۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه روز پنجشنبه گفت که مسکو نمی خواهد روابط دیپلماتیک خود را با واشنگتن قطع کند و ایالات متحده نیز نیاز به گفت وگو را تایید می کند.ریابکوف معاون سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در مصاحبه ای با روزنامه ایزویستا گفت: "ما دنبال اتفاقی نیستیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم خمین در مجلس گفت: هیچ عقل سلیمی اجازه نمی دهد که ما با مذاکره با آمریکایی ها مشکلاتمان را حل کنیم و مذاکره با آمریکا هیچ فایده ای ندارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی کرملین از آمادگی رئیس جمهور روسیه برای مذاکره با همتای آمریکایی اش خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین گفت که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه آماده مذاکره با آمریکا است ولی تلاش ها برای مذاکره با آمریکا، ناتو و سازمان امنیت و همکاری اروپا تا کنون موفقیت آمیز نبوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۰    
ایسنا/آذربایجان غربی امام جمعه ارومیه گفت: توافق و مذاکره با آمریکا راه به جایی نمی برد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید فارس با تأکید بر اینکه طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید بدانیم با مذاکره با آمریکا مشکل کشور حل نخواهد شد، اظهار کرد: در مذاکرات اخیر ماهیت آمریکا برای ملت ایران مشخص شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان قسم خورده ما به ویژه آمریکا به کمتر از اختلافات قومی، جنگ داخلی و نابودی امکانات دفاعی و نظامی ما راضی نیستند، تاکید کرد: باید طوری با وحدت عمل کنیم که دشمن به اهداف شوم خود نرسد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس با بیان اینکه پیش از مذاکره با آمریکا باید در داخل کشور با یکدیگر گفت وگو کنیم، گفت: اگر با منتقدان صحبت نشود، فرصت را به دشمن داده ایم.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: کسانی که می خواهند ایران را به سمت مذاکره با آمریکا سوق بدهند دچار فراموشی و آلزایمر سیاسی هستند.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۳:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در دیدار با بسیجیان: رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز در دیدار صدها نفر از بسیجیان، تشکیل بسیج را از مهمترین و بزرگترین ابتکارات امام خمینی خواندند و با ذکر گوشه هایی از برکات حضور بسیج در میدان های مختلف چهل سال اخیر تأکید کردند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۶۹ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از بسیجیان کشور با تاکید بر اینکه حضور بسیج نشان می دهد انقلاب زنده است، فرمودند: دنیای بسیج در کشور ما آماده است تا کشور را پیش ببرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از بسیجیان توضیحاتی درباره هدف دشمن از مطرح کردن طرح برجام دو و سه ارائه کردند و با بیان اینکه مذاکره، مشکل ما با آمریکا را حل نمی کند، فرمودند:
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمع کثیری از بسیجیان فرمودند: مذاکره مشکل ما با آمریکا را حل نمی کند، چرا که آنان به تعهدات خود عمل نمی کنند و مدام باج می خواهند.
خسروشاه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۴۹ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمع کثیری از بسیجیان فرمودند: مذاکره مشکل ما با آمریکا را حل نمی کند، چرا که آنان به تعهدات خود عمل نمی کنند و مدام باج می خواهند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از بسیجیان کشور با تاکید بر اینکه حضور بسیج نشان می دهد انقلاب زنده است، فرمودند: دنیای بسیج در کشور ما آماده است تا کشور را پیش ببرد.
سینا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۱۶۵ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمع کثیری از بسیجیان فرمودند: مذاکره مشکل ما با آمریکا را حل نمی کند، چرا که آنان به تعهدات خود عمل نمی کنند و مدام باج می خواهند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
بسیجی بمانید و روحیه و ایمان بسیجی را در خود حفظ کنید ، قدر خود را بدانید البته خاصیت بسیجی تفاخر نکردن است، اما قدر این توفیق خدادای را بدانید ، دشمن و نقاط ضعف و نقشه های آن را بشناسید و در مقابل دشمنی که با بزرگ و قوی جلوه دادن خود به دنبال غافلگیر کردن شما است، هوشیار باشید ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب فرمودند: در قضایای اخیر بسیجی های مظلوم خودشان مظلوم واقع شدند، برای اینکه جلوی ظلم دیگران را بگیرند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۱    
کنعانی: ایران پایبند به مسیر مذاکره است
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
روسیه می گوید: در صورت تمایل واشنگتن برای گفتگوهای سطح بالا با آمریکا آماده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۲۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
بهشتی پور کارشناس صداوسیما گفت: آمریکا دشمن است و بدترین تحریم ها را بر ما تحمیل کرده اما با همین دشمن هم باید مذاکره کنیم. تا می گوییم گفتگو می گویند واداده هستید. این که صرفا با نگاه به داخل می توان مشکلات را حل کرد یک دروغ بزرگ است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
حسن بهشتی پور در برنامه شیوه شبکه چهار گفت: 40 سال است رویکرد تقابلی با غرب و آمریکا در پیش گرفتیم. به چه زبانی باید گفت و چه اتفاقی در کشور باید رخ دهد که بفهمید رویکرد تقابلی جواب نمی دهد؟ بدون مذاکره با آمریکا نمی توانید مشکلات را حل کنید./صداوسیما
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بهشتی پور تحلیل گر سیاست خارجی در صدا و سیما گفت: به چه زبانی باید گفت و چه اتفاقی در کشور باید رخ دهد که بفهمید رویکرد تقابلی جواب نمی دهد؟ بدون مذاکره با آمریکا نمی توانید مشکلات را حل کنید.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۴:۴۹    
بهشتی پور در برنامه شیوه گفت: به چه زبانی باید گفت و چه اتفاقی در کشور باید رخ دهد که بفهمید رویکرد تقابلی جواب نمی دهد؟ بدون مذاکره با آمریکا نمی توانید مشکلات را حل کنید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه ترکیه گفت پس از آنکه واشنگتن، جنگنده های اف-35 را به ترکیه نداد، این کشور هیچ "دشواری خاصی" درخصوص مذاکره با آمریکا بر سر تحویل جنگنده های اف-16 ندارد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۲۳:۵۶    
خاطرات هاشمی: آقای عبدالله نوری هم امروز در دادگاه، از فکر مذاکره با آمریکا دفاع کرده و این سنت قهر و خصومت را مایه خسارت معرفی کرده است. رسانه های غربی هم ماهرانه این نرمش را تبلیغ می کنند و مخالفان آن را محکوم می کنند.