شنبه ۱۱ تیرساعت ۲۲:۱۹Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مترو»

انصاف نیوز   ۲ ساعت پیش    
رسانه حرف تازه نوشت: به تازگی انتشار فیلم رقصیدن زنان در مترو تهران جنجالی و خبرساز شده و در شبکه های اجتماعی با واکنش های زیادی همراه بوده و به یکی از بحث و جدل های تند و سوژه داغ روز شبکه اجتماعی تبدیل شده است ...
همشهری   ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
به مناسبت اول ماه ذی الحجه و فرارسیدن سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) پایگاه مشاوره "مسیر وصل" در ایستگاه های منتخب متروی تهران برپا شد.
اصفهان شهری تاریخی است و هرگونه فعل وانفعال در آن می تواند نظرات موافق و مخالف زیادی در پی داشته باشد. نظراتی که گاهی برای ماه ها پروژه های بزرگ عمرانی را متوقف می کند و گاهی پیشران پروژه ای می شود که عواقب آن تا دهه ها زخمی ماندگار بر تن شهر باقی می گذارد
ایران آنلاین   ۹ ساعت پیش    
سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج گفت : با تمهیدات پیش بینی شده و تلاش همه جانبه مدیریت شهری بزودی فاز یک خط 2 قطار شهری این کلانشهر در مدار بهره برداری قرار خواهد گرفت .
با اتمام عملیات اجرایی پروژه ساخت پایانه زیرزمینی اکباتان، این زیرساخت عمرانی ظرف روزهای آینده وارد مدار بهره برداری خواهد شد؛ اتفاقی بزرگ و مهم برای خط 4 مترو تهران که نه تنها خدمات تعمیر و نگهداری از واگن های فعال در این خط را تسهیل می سازد بلکه امکان کاهش سرفاصله حرکتی قطارها را نیز میسر می سازد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۱۶    
استفاده از موتورسیکلت از آذرماه سال 98 و همزمان با افزیش نرخ بنزین شتاب زیادی گرفت. افزایش نرخ بنزین، بالارفتن هزینه های زندگی از جمله حمل و نقل را به همراه داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
با اتمام عملیات اجرایی پروژه ساخت پایانه زیرزمینی اکباتان، این زیرساخت عمرانی ظرف روزهای آینده وارد مدار بهره برداری خواهد شد؛ اتفاقی بزرگ و مهم برای خط 4 مترو تهران که نه تنها خدمات تعمیر و نگهداری از واگن های فعال در این خط را تسهیل می سازد بلکه امکان کاهش سرفاصله حرکتی قطارها را نیز میسر می سازد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کریمی: شماره گذاری 30 دستگاه از اتوبوس های جدید خریداری شده توسط شهرداری اراک در حال پیگیری است و مصوبه شورای شهر برای جذب راننده نیز به شهرداری ابلاغ شده، همچنین برای خرید 50 دستگاه اتوبوس نیز پول واریزشده که یک کار اساسی در حوزه حمل ونقل عمومی است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با جدیت به دنبال اجرایی شدن خط متروی خمینی شهر از چهارراه شهدا تا خیابان صمدیه هستیم و مذاکراتی در این راستا با شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان داشتیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یک بنگاه اقتصادی در ساخت بخشی از خط 11 متروی تهران (حدفاصله چیتگر تا عبدل آباد به طول 17 کیلومتر شامل 10 ایستگاه) با شهرداری تهران مشارکت می کند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: در رابطه با اتوبوس های شرکت واحد تذکرهایی داده ایم و باز هم به صورت جد پیگیری می کنیم.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۲:۲۵    
شهردار تهران با بیان اینکه در حوزه مترو تا پایان سال 12 ایستگاه مترو راه اندازی خواهد شد، گفت: با پیگیری مشارکت سرمایه گذاران و استفاده از مجموعه امکانات شهر، راه 20 ساله ای که در سند حمل ونقل تهران برای مترو دیده شده بود را در 5 سال با تکمیل 11 خط و 325 ایستگاه به سرانجام برسانیم ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۰:۲۸    
اسلامشهر (پانا) - نایب رئیس شورای اسلامی اسلامشهر گفت در بیست و ششمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر، پیشنهاد درخواست اوراق مشارکت تا سقف 500 میلیارد تومان برای ادامه عملیات اجرایی متروی اسلامشهر مطرح و مصوب شد. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۵:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام ابوترابی فرد در خطبه های این هفته نماز جمعه تهران گفت: آقای زاکانی اعلام کردند که در دستور کار شهرداری تهران در 5 سال آینده این است که 143 ایستگاه مترو به 325 ایستگاه ارتقا می یابد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری شیراز گفت: اجرای خط دوم قطار شهری شیراز، یکی از نمودهای بارز توان فنی و تخصصی مهندسان و متخصصان ایرانی است .
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۴:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رکنا: شهردار تهران با اذعان به اینکه در بعد ایمنی در ضعف قرار داریم گفت: بیش از 12 هزار هکتار از مساحت ساختمان های مسکونی شهر تهران ناایمن است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار تهران با تاکید بر ضرورت سرمایه گذاری در حوزه حمل و نقل عمومی گفت: 12 ایستگاه مترو تا پایان سال جاری در تهران راه اندازی می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
یعقوب هوشیار روز جمعه در بازدید از فاز 3 خط یک قطار شهری تبریز، ضمن قدردانی از زحمات کارکنان مترو در عمق زمین اظهار کرد: خط 1 قطار شهری تبریز در مراحل نهایی عملیات اجرایی قرار دارد و برنامه شهرداری تبریز تعیین برآورد دقیقی از عملیات اجرایی و تعیین روزشمار برای تحویل ایستگاه های 13، 14 [...]
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز با تاکید بر انعکاس صحیح فعالیت های مترو به مردم گفت: باید به صورت تخصصی ابهامات در این خصوص برطرف شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۹:۲۰    
بیش از 500 مهندس و کارگر در عمق 35متری زمین، مشغول فعالیت هستند تا ایستگاه های شهید دادمان و میدان کتاب در خط 7 متروی تهران در نیمه دوم سال جاری و بهمن ماه تکمیل شوند و به بهره برداری برسند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، تهران به 4 خط جدید مترو نیاز دارد، خطوط مترویی که تاکنون تنها ایده ساخت آن بر روی کاغذهای طرح جامع حمل ونقل پایتخت مانده است، اما در این میان گویی بخش خصوص اعلام آمادگی کرده که خط 11 مترو را به طول تقریبی 28 کیلومتر با 5 ایستگاه تبادلی با خطوط هفتگانه را بسازد ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۸:۱۰    
در این بسته خبری از پیشرفت مترو اسلامشهر تا اختصاص 3000 قیر برای آسفالت خیابان های باشت و انتقال 700 سرویس خاک و نخاله به توسکستان را بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر ضرورت افزایش اقدامات حوزه ایمنی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل مترو تاکید کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۶:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
جلسه مشترک شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با سازمان مدیریت بحران شهر تهران باهدف آشنایی با زیر ساخت های مترو و تعاملات بین بخشی و همین طور اقدامات حوزه ایمنی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطارشهری اصفهان و حومه با بیان اینکه در محدوده احداث ایستگاه متروی ابن سینا شیء خاصی از نظر میراثی کشف نشده است گفت: با توجه به اینکه باید محل خروج دستگاه های حفار مکانیزه خط دوی مترو حدود سه سال در چهارراه ابن سینا وجود داشته باشد، یک میدان برای کاهش تعارض به ترافیک آن احداث می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۲:۳۳    
مهم ترین پیام های رسیده از طریق شبکه های اجتماعی به شهروند خبرنگار در تاریخ 8 تیر ماه در قالب یک بسته قابل مشاهده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۸:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
چند هفته ای است که حضور خودرو ها و ماموران گشت ارشاد تحت عنوان پلیس امینت اخلاقی پررنگ تر از همیشه شده است. در تمام ایستگاه های مترو و میدان های شهر و چهارراه ها، ماشین های ون سبز رنگ گشت ارشاد ایستاده اند و با آنچه مظاهر بی حجابی می خوانند، برخورد می کنند. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دخترکی که چندین ساعت در واگن های شلوغ و کلافه کننده مترو خوراکی می فروخت در ساعات پایانی کار مترو به آرامی خوابیده است که قابی از تصویر او در شبکه های اجتماعی پربازدید شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
در مجمع عمومی سالانه شرکت بهره برداری مترو ، صورت های مالی سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400، مورد بررسی و تصویب مجمع عمومی سالانه قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) برای بررسی صورت های مالی و استماع گزارش عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400 به ریاست سید مجتبی شفیعی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ساعت حدود شش یا هفت عصر یک روز گرم اواخر خرداد است. تقریبا ساعت شلوغ مترو و ترافیک خیابان هاست. برای فرار از ترافیک خودم را به مترو می رسانم. اولین قطار چیزی شبیه کنسرو است؛ مردم کیپ تا کیپ به هم چسبیده اند؛ جوری که بینی این یکی جایی درست مقابل چشمان آن یکی است ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: اگر مسافر آخرین قطار شب های خط یک مترو تهران باشید، کودکان بسیاری را می بینید که سوار بر مترو به سمت جنوب شهر حرکت و همگی با رسیدن به ایستگاه شوش، از قطار پیاده می شوند و راهی خانه می شوند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد گفت: سرویس دهی خطوط قطار شهری مشهد همزمان با برگزاری کنکور سراسری یک ساعت افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس شهردار شیراز با بیان اینکه، اجرای خط 2 مترو در این کلانشهر، بخشی از ظرفیت فنی و تخصصی بومی در ابعاد مختلف را به منصه ظهور رساند، تاکید کرد که استفاده حداکثری از توان داخلی در بخش های مختلف پروژه توسعه قطارشهری شیراز، همواره مد نظر بوده است.
حمل و نقل ریلی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نرخ بلیت جدید مترو مشهد در سال 1401 از روز سه شنبه 7 تیرماه اعمال خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: تهویه هوای اکثر اتوبوس های درون شهری و قطارهای مترو در این روزهای گرم سال به درستی کار نمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران از ورود شرکت خارجی برای اورهال قطارهای مترو خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
قطار شهری پایتخت با هفت خط فعال و 145 ایستگاه سهم به سزایی در جابه جایی مسافران دارد؛ اما مشکل تردد و عدم مناسب سازی در برخی از ایستگاه ها موجب شده است تا رضایت کامل از این خطوط وجود نداشته باشد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - بسیاری از شهروندان از خرابی پله های برقی و یا نبود آسانسور در برخی ایستگاه های مترو گلایه دارند؛ آنها اهمال کاری را از شرکت مترو می دانند، اما آن طور که از سخنان مسئولان و شواهد پیداست، آسانسورها خریداری شده اما عدم تأییدیه توسط سازمان استاندار مانع از فعالیتشان شده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
فیلمی که ظاهرا با گوشی موبایل در یک واگن در حال حرکت متروی تهران گرفته شده طی چند روز گذشته در بسیاری از صفحات شبکه های اجتماعی از جمله یوتیوب بازتاب وسیعی داشته است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۷:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری مترو تهران اعلام کرد: یکی از قطارهای قدیمی مترو در خط یک به سمت کهریزک وارد ایستگاه شهدای هفتم تیر شد و به علت مقاومت سقفی در بالای واگن شماره 3 قطار، دچار حریق و انتشار دود شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
صبح امروز، مقاومت سقفی یکی از واگن های قطار خط یک مترو تهران دچار حریق شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 نوجوان جیب بر در متروی مولوی حین سرقت خبر داد و گفت: از متهمان یک دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی چکران بر پیگیری استانداردسازی آسانسور ایستگاه های مترو تاکید کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
متروی هفت تیر تهران دچار حریق شد. این خبری بود که شهروندان اعلام کردند و روابط عمومی آتش نشانی تایید کرد.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک شهر به همراه شهردار تهران از کارگاه های عملیات عمرانی مسیر و برخی ایستگاه های قطعه میانی خط 6 مترو پایتخت بازدید کرد. به گزارش پیام فوری، در این مراسم، زاکانی و سید محمد مهدی احمدی به همراه جمعی از مدیران ارشد شهری ...