شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۲:۱۷Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آپارتمان نوساز»

برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۲:۴۰    
در گزارش پیش رو به بررسی هزینه رهن کامل آپارتمان های نوساز در مناطق مختلف تهران خواهیم پرداخت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
در گزارش پیش رو به بررسی هزینه رهن کامل آپارتمان های نوساز در مناطق مختلف تهران خواهیم پرداخت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بلوار فردوس غرب محله ای در منطقه 5 شهرداری تهران است که واحدهای مسکونی در آن میانگین عمر پایینی دارند. این مسئله باعث شده است طرفداران خانه های نوساز، این محله را جزو گزینه های خود قرار بدهند. اما سقف و کف قیمت آپارتمان نوساز در محله فردوس غرب متری چند میلیون تومان است؟
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۱۱    
در طرح تشویقی کلید به کلید بانک مرکزی، خانه های فرسوده در محلات هدف با آپارتمان نوساز معاوضه خواهند شد. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
پاسداران یکی از عریض ترین محله های تهران است و از دهه های پیش مقصدی برای متقاضیان خانه ها و مناطق لوکس محسوب می شود. اما اکنون کف و سقف قیمت آپارتمان نوساز در این محله متری چند میلیون تومان است؟
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
طرح کلید به کلید با هدف معاوضه خانه های فرسوده واقع در بافت های فرسوده یا آپارتمان نوساز در قالب بسته تشویقی وزارت راه و شهرسازی به مرحله اجرا درآمده است.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
پاسداران یکی از عریض ترین محله های تهران است و از دهه های پیش مقصدی برای متقاضیان خانه ها و مناطق لوکس محسوب می شود. اما اکنون کف و سقف قیمت آپارتمان نوساز در این محله متری چند میلیون تومان است؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۱۱    
وزارت راه و شهرسازی از طرح معاوضه خانه های فرسوده واقع در بافت های فرسوده با آپارتمان نوساز یا زمین در شهرها خبر داد. آن طور که معاون وزیر راه و شهرسازی به تازگی اعلام کرده است طرح جدیدی در دولت طراحی شده است که براساس آن مالکان منازل فرسوده در محدوده های هدف نوسازی می توانند خانه قدیمی خود را با ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۱:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
اجاره آپارتمان نقلی و کلید نخورده برای عروس و دامادی که دنبال اجاره نشینی در مرکز تهران هستند و می توانند در حد 300، 400 میلیون تومان پول پیش جور کنند، معمولا ماهی 10 تا 12 میلیون تومان خرج برمی دارد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
درآباد یکی از محلات منطقه یک تهران است که به دلیل قرارگیری در قسمت شمالی پایتخت و همچنین آب و هوای خوب آن از میانگین قیمت بالایی برای خرید مسکن برخوردار است. اما کف و سقف خرید آپارتمان نوساز در این محله چقدر است؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۲۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
افسریه یکی از محلات جنوب شرقی شهر تهران است که به دلیل قیمت مناسب واحدهای مسکونی در آن، عده زیادی برای خرید آپارتمان به آن رجوع می کنند. اما اکنون قیمت آپارتمان نوساز در محله افسریه چه کف و سقفی دارد؟
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۳    
قیمت یک واحد آپارتمان نوساز 100 متری در سعادت آباد 13 میلیارد تومان آب میخورد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
برای خرید یک واحد خانه در قلهک به حداقل 9 و حداکثر 21.2 میلیارد تومان، بودجه نیاز دارید تا مالک یک واحد 60 تا 130 متری شوید.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۰۱    
گرمدره در 25 کیلومتری غرب تهران و نزدیکی کرج واقع شده است. گرمدره به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده و با شهر قدس، وردآورد و شهریار هم مرز است. قیمت آپارتمان نوساز در گرمدره بین متری 40 تا 50 میلیون تومان متغییر است. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
اکنون برای خرید یک آپارتمان نوساز در این محله باید حداقل متری 65 میلیون تومان و حداکثر متری 85 میلیون تومان را در نظر گرفت. همچنین مشاهدات میدانی حاکی از آن است که برای اجاره یک خانه با متراژ حدود 60 متر باید 300 میلیون رهن و 6 میلیون تومان اجاره ماهانه پرداخت کرد
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
قیمت آپارتمان 100 متری و معمولی در تهران به طور متوسط شش میلیارد و 840 میلیون است. خرید همین واحد در زغفرانیه 17 میلیارد و 320 میلیون آب می خورد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مشاوران املاک فعال در محدوده تهرانپارس می گویند قیمت آپارتمان نوساز در محدوده شرقی این محله از متری 90 میلیون تومان آغاز می شود و تا متری 140 میلیون تومان می رسد
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بررسی آمارهای معاملات مسکن تهران نشان می دهد حدود 27 درصد از معاملات مسکن به دادوستد آپارتمان های نوساز اختصاص دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
برای خرید یک واحد خانه در محله نازی آباد به حداقل 3.5 میلیارد و حداکثر 8.5 میلیارد تومان، بودجه نیاز دارید تا مالک یک واحد 50 تا 120 متری شوید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۲۲:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
برای خرید یک واحد خانه در محله امانیه به حداقل 11 میلیارد و حداکثر 28.5 میلیارد تومان، بودجه نیاز دارید تا مالک یک واحد 60 تا 140 متری شوید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
برای خرید یک واحد خانه در منطقه پونک به حداقل 5 میلیارد و 100 میلیون و حداکثر 13 میلیارد و 900 میلیون تومان بودجه نیاز دارید تا مالک یک واحد 50 تا 100 متری شوید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
برای خرید خانه در منطقه یوسف آباد تهران به حداقل 10 میلیارد و 500 میلیون تومان بودجه نیاز دارید.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
در بازدید میدانی خبرنگار ایرنا از تعدادی از مشاوران املاک فعال در فردیس، عرضه بیشتر از تقاضا بوده و صاحبان املاک برای فروش واحدهای خود تخفیف های خوبی نیز می دهند. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
طبق آخرین بررسی های میدانی برای تخمین قیمت روز مسکن در تهران، مشاورین املاک سطح شهر قیمت آپارتمان نوساز در مناطق 22 گانه تهران را در خرداد 1402 به شرح جدول زیر اعلام کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
تجارت نیوز نوشت:منطقه پنج تهران همیشه یکی از مناطق پرطرفدار برای خرید و فروش واحدهای مسکونی بوده است؛ اما بررسی ها نشان می دهد حالا قیمت هر متر آپارتمان در این منطقه به 150 میلیون تومان هم رسیده است! آیا هنوز هم خریداران ملک برای ورود به این منطقه مشتاق هستند؟
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۹    
طبق آخرین بررسی های میدانی برای تخمین قیمت روز مسکن در تهران، مشاورین املاک سطح شهر قیمت آپارتمان نوساز در مناطق 22 گانه تهران را در خرداد 1402 به شرح جدول زیر اعلام کردند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۱    
تهران (پانا) - برای خرید یک آپارتمان نوساز با متراژ کمتر از 60 متر در تهران نیاز به یک سرمایه حداقلی 4 میلیارد تومانی است و دلیل گران بودن آپارتمان های نوساز جهش قیمت مصالح ساختمانی در یکی دو سال اخیر است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین نوشت: مشاوران املاک در منطقه یک تهران از افزایش چند برابری قیمت مسکن در این منطقه نسبت به سال گذشته خبر می دهند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه دنیای اقتصاد با انتشار جدول تازه ترین قیمت مسکن در پایتخت نوشت: آپارتمان نوساز و قدیمی از سوی مالکان با قیمتهای تقریبا یکسان عرضه می شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه دنیای اقتصاد با انتشار جدول تازه ترین قیمت مسکن در پایتخت نوشت: آپارتمان نوساز و قدیمی از سوی مالکان با قیمتهای تقریبا یکسان عرضه می شوند.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
قیمت آپارتمان نوساز در برخی مناطق غرب از جمله منطقه صادقیه و ستارخان به متری بالای 100 میلیون تومان رسیده در حالی که میانگین قیمت هر متر فروش آپارتمان در زمستان سال 1401 حدود 60 میلیون تومان بوده است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۸    
مشاورین املاک سطح شهر قیمت آپارتمان نوساز در مناطق 22 گانه تهران را در فروردین 1402 به شرح جدول زیر اعلام کردند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
آپارتمان نوساز در لواسان متری 130 میلیون آگهی شده و قیمت پیشنهادی فروشنده با گران ترین مناطق تهران برابری می کند
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۷    
طبق آگهی های فروش مندرج در پلتفرم های آنلاین، کم ترین بودجه برای خرید آپارتمان نوساز در اصفهان دو میلیارد تومان است و بهای آپارتمان های نوساز لاکچری به چند ده میلیارد تومان می رسد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
فرارو - قیمت خانه در مهرشهر کرج می تواند از تهران بیشتر باشد. در همین محدوده آپارتمان نوساز 100 متری را درحالی 12 میلیارد آگهی کرده اند که طبق آمار های رسمی با این پول می شود در تهران تقریبا 220 متر خانه خرید و از یک طرف دیگر رقم 120 میلیونی که فروشنده بابت هر متر درنظرگرفته ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۰:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رهن کامل پیشنهادی از سوی موجرانی که آپارتمان نوساز خود را به بازار عرضه کرده اند، از توان عمده متقاضیان این بازار خارج شده است. بررسی ها وتحقیقات میدانی دنیای اقتصاد نشان می دهد، فاصله قابل توجه بین رهن کامل آپارتمان های با عمربنای بیشتر نسبت به آپارتمان های نوساز وکلیدنخورده ...
با حضور فرمانده کل ارتش انجام شد؛ با حضور امیر سرلشکر موسوی، 100 واحد آپارتمان نوساز و 47 واحد ویلای بازسازی شده توسط کانون بازنشستگان ارتش در چلندر نوشهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت . ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
فرارو - قیمت آپارتمان نوساز در شهرقدس با ارزان ترین مناطق تهران برابری می کند. آخرین آمار های رسمی متوسط قیمت مسکن را در مناطق 15 تا 20 تهران، متری 27 تا 32 میلیون تومان نشان می دهد و الان همین بازه را به خریداران آپارتمان های نوساز در شهرقدس پیشنهاد می دهند ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
برای تخمین قیمت روز مسکن در تهران، مشاورین املاک سطح شهر قیمت آپارتمان نوساز در مناطق 22 گانه تهران را در بهمن 1401 به شرح جدول زیر اعلام کردند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۴    
لیست مبلغ پیشنهادی برای رهن کامل آپارتمان های تا 60 متر مربع در تهران منتشر شده است. خبرگزاری میزان _ روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: فایل اجاره آپارتمان نوساز در بازار اجاره واحدهای مسکونی نقلی و ریزمتراژ نایاب شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : فایل اجاره آپارتمان نوساز در بازار اجاره واحدهای مسکونی نقلی و ریزمتراژ نایاب شد. بررسی های دنیای اقتصاد از تازه ترین وضعیت بازار اجاره آپارتمان های ریزمتراژ و نقلی (واحدهای مسکونی با متراژ تا 60 مترمربع) نشان دهنده آن است که عمده آپارتمان هایی که این روزها به بازار اجاره در این بازه ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان های نوساز مرکز تهران خواهیم پرداخت.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
100 کارت هدیه 10 میلیون ریالی هدیه 100 نفر برتر و یک واحد آپارتمان نوساز در استان تهران هدیه ویژه این پویش ملی کتابخوانی مثبت سه بوده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان های نوساز شرق تهران پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۰۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قیمت یک آپارتمان نوساز 178 متری در خیابات الهیه، فلسطین متری 120میلیون تومان است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
قیمت یک آپارتمان نوساز 178 متری در خیابات الهیه، فلسطین متری 120میلیون تومان است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ویژگی مهم بازار املاک نیمه جنوبی شهر این است که در این پهنه ها آپارتمان نوساز آماده عرضه برای فروش کم نیست. این در حالی است که در سایر نواحی بازار مسکن پایتخت آپارتمان های نوساز کمیاب و در برخی محله ها حتی نایاب است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۰:۴۵    
قیمت های جدید آپارتمان در پایتخت اعلام شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مشکل بی خانگی، یک مشکل بزرگ و عمیق برای طبقه ی کارگر است، هرچند معاون تعاون وزارت کار، از موفقیت 95 درصدی تعاونی ها می گوید.
در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان های نوساز منطقه 3 تهران خواهیم پرداخت.