سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۲۳:۱۳Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعة المصطفی»

حوزه   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس اداره موزه فاطمی با اشاره به بازدید 300 نفر از طلاب و دانشجویان جامعة المصطفی العالمیه از موزه فاطمی گفت: این بازدیدها در قالب طرح دو هجرت تمدن ساز با هدف تبیین اهداف ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۴۹    
حجت الاسلام والمسلمین انیس الحسنین خان به نمایندگی از جامعة المصطفی(ص) العالمیه و پروفسور اصغر زیدی، رئیس دانشگاه جی سی لاهور، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت دهه مبارک کرامت، با حضور مبلغان، اساتید، طلاب و دانشجویان جشن های مختلفی در مراکز جامعة المصطفی العالمیة در شهرهای آنتاناناریوو و ماژونگا ماداگاسکار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم، سیدابراهیم ملکی رئیس موسسه آموزشی مهارتی بیان همزمان با دهه کرامت با ارسال لوحی از همکاری های محمد غفاری مدیرکل کانون پرورش فکری استان قم و مجموعه کانون پرورش فکری در راستای کارآمدتر نمود طلاب، خانواده ها ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حسین اسدی نماینده منطقه ای جامعة المصطفی در منطقه سنگال با حضور در محل سفارت سیرالئون در داکار با الحاجی بریما الویس کوروما سفیر سیرالئون دیدار و گفت وگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ عضو گروه علوم سیاسی جامعة المصطفی العالمیه با بیان اینکه امروز نیازهای بسیاری مانند هنر، رسانه، سینما، متاورس، ارز دیجیتال و بورس وجود دارد که باید حوزه علمیه خراسان به آن ورود داشته باشد، گفت: کار بر روی مسائل مبتلابه و روز، یکی از مهمترین رسالت های حوزه است.
به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم، مدیران مدارس جامعة المصطفی العالمیة پس از بازدید از مجتمع پردیسان کانون پرورش فکری در جلسه ای با حضور محمدغفاری مدیرکل کانون استان شرکت کردند. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نمایندگی جامعة المصطفی در استان گلستان، گفت: در دکترین حقوق بشر آمریکایی، میان انسان ها تفاوت فاحشی وجود دارد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عباسی در پنجمین کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب ، آمریکا را پرچمدار نقض حقوق بشر در جهان خواند و گفت: نشان دادن چهره واقعی آمریکا بر عهده مراکز علمی است تا نسل جوان این حقایق را بداند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۸    
حوزه/ از سوی جامعة المصطفی العالمیه نمایندگی گلستان و پژوهشکده فقه معاصر پیش نشست پنجمین همایش بین الملی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری در قم برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی حرم مطهر بانوی کرامت و رئیس جامعة المصطفی العالمیه در نشستی با موضوع دهه کرامت و روز دختر، ظرفیت های همکاری و هم افزایی این دو مجموعه در عرصه های داخلی و بین المللی را بررسی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعة المصطفی العالمیه گفت : این جامعة در حال حاضر میزبان ده ها هزار دانش پژوه از 135 ملیت مختلف است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس جامعة المصطفی العالمیه گفت: این نهاد از مراکز علمی پیشگام در طراحی و ارائه فقه های تخصصی در کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس جامعة المصطفی العالمیه گفت: هم اکنون 53 هزار طلبه از دستکم 130 ملیت در این نهاد علمی و آموزشی و نهاد های مرتبط با آن تحصیل می کنند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر حوزه با بیان اینکه در مواجهه با حقوق بشر غربی و آمریکایی باید تفکر معرفتی و گفتمان تمدنی را مورد توجه قرار داد، گفت: جامعة المصطفی یک رسالت بین المللی دارد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قم ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید حسین ساجد، رئیس مجتمع آموزش عالی زبان، ادبیات و فرهنگ شناسی و مسئول برگزاری همایش بین المللی ظرفیتهای فرهنگی_دینی و زبانی در غرب آسیا طی نشست خبری به معرفی مجتمع پرداخت و ابراز داشت: جامعة المصطفی در سه حوزه آموزشی علوم انسانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۱    
نخستین مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان عراقی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری موسسه آموزش عالی علوم و معارف جامعة المصطفی العالمیه در قم برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۰۶:۵۱    
حوزه/ به همت نمایندگی جامعة المصطفی العالمیة در هند، ویبنار علمی با عنوان صلح در اسلام؛ مبانی، اهداف و پیامدهای آن در دهلی نو برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس جامعة المصطفی العالمیه نمایندگی خراسان با بیان اینکه در حال حاضر بیش از هزار مؤسسه با جامعةالمصطفی در ارتباط هستند، گفت: امروز 30هزار اثر اسلامی به زبان های مختلف ترجمه شده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس نمایندگی جامعة المصطفی خراسان به ضرورت شناخت عوامل و موانع رشد اشاره کرد و گفت: آگاه به گناه بودن و روح بیدار، موجب استغفار انسان و در نتیجه اثرگذاری توبه در زندگی خواهد بود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۰    
حوزه/ حجت الاسلام بکائی با بیان این که قرآن نیز بر روی مشاوره تأکید ویژه ای دارد، تصریح کرد: مشاوره های قرآن بنیان با موضوع ازدواج، حقوقی و... که با تأسی از قرآن ارائه می شود جالب توجه و جدید است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموخته جامعة المصطفی و مترجم قرآن از آلمان در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری شبستان بر وحدت ضرورت حوزه و دانشگاه بر اساس خواسته آیت االله خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران از طریق پژوهش درباره آیات علمی قرآن تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۲۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نشست علمی راهبردها و ره آوردهای قرآنی جامعة المصطفی العالمیة در حوزه بین الملل به همراه رونمایی از ترجمه های جدید قرآن کریم در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۴    
کارشناسان نشست راهبردهای و رهاوردهای قرآنی جامعة المصطفی العالمیه در حوزه بین الملل که در حاشیه سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد، با معرفی راهبردها و رهاوردهای قرآنی این دانشگاه، بر گسترش فعالیت های قرآنی به عنوان مهم ترین اقدام برای ارائه گفتمان انقلاب اسلامی در جهان تأکید کردند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
نشست علمی راهبردها و ره آوردهای قرآنی جامعة المصطفی العالمیة در حوزه بین الملل 23 فروردین در شبستان مصلی امام خمینی(ره) محل برپایی سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۶    
حجت الاسلام رفیعی گفت: عموم کشور ها به فعالیت های صرف مذهبی حساسیت چندانی ندارند و بعضی از کشور ها برای فعالیت قرآنی محدودیت دارند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر قرآن و حدیث جامعة المصطفی گفت: استقبال خوبی که از نمایشگاه شده نشان می دهد که به چه اندازه جامعه به این مشاوره ها نیاز دارد و باید بیش ازپیش به این مهم پرداخته شود.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، حجت الاسلام جعفر کریمی، معاون فرهنگی تربیتی و مؤمنی، مدیرکل منابع انسانی جامعة المصطفی (ص) العالمیه که به منظور افتتاح مکان جدید دانشگاه اسلامی المصطفی (ص) در اوگاندا به سر می بردند به همراه حجت الاسلام دهقانی ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۳    
حوزه/ هیئت اعزامی مدیران حوزه های علمیه از نمایندگی جامعة المصطفی العالمیة در دهلی نو بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در راستای ابراز همدردی با زلزله زدگان کشور برادر، دوست و همسایه ترکیه، 12 عدد کانکس از سوی جامعة المصطفی(ص) العالمیه به حادثه دیدگان این کشور اهدا شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
در برنامه رنگ های فرهنگی از رادیو عربی شبکه عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی، مرکز علمی جامعه المصطفی العالمیة برای مخاطبان و عرب زبانان معرفی و تشریح می شود. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ ظرفیت و نقش بی بدیل جامعة المصطفی در احیای تراث اسلامی توسط معاون پژوهش مجتمع زبان و فرهنگ مورد بررسی قرار گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست علمی مهدویت در اندیشه اهل سنت به همت انجمن علمی-پژوهشی فقه و اصول جامعة المصطفی العالمیه خراسان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۱    
رئیس نمایندگی جامعة المصطفی العالمیه خراسان با اشاره به ترجمه بیش از 4 هزار کتاب به 30 زبان دنیا اظهار کرد: این تحول انتقال دینی در طول تاریخ اسلام بی سابقه بوده است ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / اولین رویداد کتابخوانی منظومه به همت معاونت فرهنگی جامعة المصطفی العالمیه نمایندگی خراسان رضوی با مشارکت دفتر نشر و حفظ آثار مقام معظم رهبری نمایندگی مشهد، 14 اسفندماه افتتاح می شود.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۸    
حجت الاسلام والمسلمین ربانی گفت: جهاد تبیین، نیاز حیاتی امروز انقلاب اسلامی ایران و جامعة المصطفی محور جهاد تبیین در عرصه بین الملل است.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۷    
رئیس جامعه المصطفی گفت: تبیین و ارائه گفتمان انسانی، الهی و معنوی که آسیب های موجود در جهان را شمارش کرده و نیازهای واقعی جوامع را بر دوش بکشد، رسالت ما است.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه اندیشه های صحیفه سجادیه گفت: کنگره بین الملی امام سجاد(ع) با هدایت های نماینده ولی فقیه در هرمزگان و با کمک های جامعة المصطفی العالمیه در بیش از 50کشور در جهان فعالیت با موضوع صحیفه سجادیه دارد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۱    
حوزه/ توسط نمایندگی جامعة المصطفی العالمیة در هند دوره ده روزه ویژه مبلغین در هند برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۲    
با حضور امام جمعه مشهد، 23 طلبه غیرایرانی از کشور های افغانستان، پاکستان، هندوستان، بنگلادش و نیجریه در جامعة المصطفی العالمیه خراسان رضوی معمم شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی در آیین عمامه گذاری طلاب جامعة المصطفی گفت: روحانیون باید به دنبال کسب رضایت و خشنودی امام زمان (عج) باشند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان به همراه هیئت علمایی از نمایندگی جامعة المصطفی العالمیه در بلاد شام به به مناطق زلزله زده سوریه سفر کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ سرکار خانم برقعی بر لزوم هم افزایی و همبستگی میان دانش آموختگان حوزه های علمیه جامعة الزهرا سلام الله علیها و جامعة المصطفی العالمیه تأکید کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۸    
حوزه/ استاد جامعة المصطفی العالمیه با بیان اینکه تربیت نسل انقلابی بر عهده بانوان است، گفت: هسته اصلی در ایجاد الگو مادران هستند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / رئیس نمایندگی جامعة المصطفی العالمیه در خراسان گفت: در این 44 سال بعد از انقلاب اسلامی احیای تمدن نوین اسلامی با پرچم داری حوزه های علمیه یکی از راهبردهای اساسی بوده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ توسط نمایندگی جامعة المصطفی العالمیة در پاکستان بمناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سمینار با شکوهی با حضور فارغ التحصیلان المصطفی و ائمه جمعه در اسلام آباد برگزار شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
همزمان با 13 رجب میلاد امیرالمومنین علی ابن ابیطالب (ع)، مراسم عمامه گذاری تعدادی از طلاب حوزه علمیه و جامعه المصطفی العالمیه توسط آیت الله مکارم شیرازی و آیت الله کریمی جهرمی برگزار شد.