یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۲:۳۱Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدعیان حقوق بشر»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۳    
ارومیه - ایرنا - نماینده مردم سلماس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: احترام به مقدسات ادیان الهی، قرآن کریم و تمامی کتب آسمانی پیام بزرگ رییس جمهور به مدعیان حقوق بشر و آزادی در سازمان ملل بود.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۵    
تهران – ایرنا – قاری و داور بین المللی مسابقات قرآن کریم گفت: آیت الله رییسی با سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل و بلند کردن قرآن، طبل رسوایی مدعیان دروغین حقوق بشر را به صدا درآورد. منبع
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - قاری و داور بین المللی مسابقات قرآن کریم گفت: آیت الله رییسی با سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل و بلند کردن قرآن، طبل رسوایی مدعیان دروغین حقوق بشر را به صدا درآورد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
ناصر کنعانی در پیامی تصریح کرد: صبرا و شتیلا، همواره لکه ننگی بر پیشانی حامیان رژیم صهیونیستی و مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر بویژه آمریکا و انگلیس باقی خواهد ماند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان سلطانیه گفت: ممنوعیت حجاب در فرانسه بیانگر دورویی مدعیان حقوق بشر و حقوق زن است و نشانگر این است که در غرب نیز، بی حجابی اجباری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سران آمریکا و انگلیس با ارسال بمب های آغشته به اروانیوم ضعیف شده، مرتکب جنایتی بزرگ علیه نظامیان، غیر نظامیان و محیط زیست شده اند، جنایتی که پیش از این نیز در عراق و برخی دیگر نقاط جهان رقم زده اند اما سکوت مدعیان حقوق بشر و توجیهات وقیحانه رسانه های غربی موجب استمرار آن شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نظامیان استرالیایی در کنار آمریکا در جنگ ویتنام به عنوان یکی از وحشیانه ترین جنایات در قرن 20، جنایات بی شماری را مرتکب شدند و اکنون تلاش هایی برای سفیدشویی جنایات و تحریف واقعیت صورت می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
اگرچه کشف دنباله دار گورهای دسته جمعی کودکان بومی در کانادا طی سال ها و ماه های اخیر تبدیل به یک سوژه خبری در غرب شده است اما کمتر کسی نسبت به جنایاتی که اکنون علیه بومیان این کشور صورت می گیرد آگاه است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - تحریم های اقتصادی به سلاح انتخابی کشور های غربی برای تحمیل اراده خود بر کشور های کوچکتر تبدیل شده است. با این حال، این اقدامات قهری یکجانبه اغلب در دستیابی به اهداف مورد نظر خود شکست می خورند و در همین حال باعث گسترش رنج و فلاکت در بین غیرنظامیان بیگناه کشور های مقصد می شوند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: بارها پای چوبه دار قاتل با رضایت اولیا دم بخشیده شده و مدعیان حقوق بشر آدرس اشتباهی به بشریت می دهند و دنبال این هستند نگذارند احکام نورانی اسلام در جهان شناخته شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس جمهور به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به کشور با حضور در منزل اسدالله اسدی با او دیدار کرد. پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اعلام کرد: سید ابراهیم رئیسی در این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد، ضمن تبریک آزادی این دپیلمات ایرانی و موفقیت و سربلندی او و خانواده اش در این آزمون سخت ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – سازمان ملل در سال 2008 با تصویب قطعنامه ای، 19 آگوست را به عنوان روز جهانی بشردوستی معرفی کرد. دلیل انتخاب این روز به عنوان روز جهانی بشردوستی ، گرامیداشت 22 نیروی داوطلب این سازمان بود که در سال 2003 بر اثر انفجار بمب در مقر سازمان ملل در بغداد، پایتخت عراق در روز 19 آگوست ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز جمعه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به کشور با حضور در منزل اسدالله اسدی با این دیپلمات تازه آزاد شده از زندان های اروپا دیدار و از صبر و ایستادگی او در دوران اسارت تجلیل کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۶۸ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری نوشت: سید ابراهیم رئیسی در این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد، ضمن تبریک آزادی این دپیلمات ایرانی و موفقیت و سربلندی او و خانواده اش در این آزمون سخت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۹:۴۸    
تهران- ایرنا- مسعود ستایشی امروز سه شنبه در نشست خبری ضمن محکومیت حادثه تروریستی مجدد کوردلان در حرم مطهر شاهچراغ، گفت: این اقدام در رسانه های مخوف جریان تروریست پرور بین المللی عادی سازی و توجیه شد و در عین حال هیچ صدایی از مدعیان حقوق بشر شنیده نشد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۲    
جامعه مهندسین عمران و معماری فارس در محکومیت حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ علیه السلام بیانیه ای صادر کرد.
598   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حمله تروریستی به حرم حضرت شاهچراغ(ع) بار دیگر با سکوت مدعیان حقوق بشر مواجه شده است.
ملیت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: جای تاسف دارد که اقدامات تروریستی توسط تروریست پروران بین المللی طراحی می شود و هیچ صدایی از مدعیان حقوق بشر به هوا بلند نمی شود.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه از سکوت مدعیان حقوق بشر در قبال حمله تروریستی به حرم شاهچراغ (ع) انتقاد کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه ضمن محکومیت حادثه تروریستی مجدد کوردلان در حرم مطهر شاهچراغ، گفت: این اقدام در رسانه های مخوف جریان تروریست پرور بین المللی عادی سازی و توجیه شد و در عین حال هیچ صدایی از مدعیان حقوق بشر شنیده نشد. ...
سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی مبنی بر تخلفات حسن روحانی در مداخلات ارزی همچنین مداخلات در حوزه بورس، گفت: ایشان در کسوت روحانیت قرار دارد و پرونده هایی برای وی در دادستانی ویژه روحانیت با حفظ حوزه قضایی مربوطه تشکیل شده است و مرجع مورد نظر باید پاسخگو باشد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی جنایت تروریستی حرم مطهر شاهچراغ(ع) را محکوم کرد و خواستار مجازات بازدارنده عوامل اینگونه اقدام های ضد بشری شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی فراجا با اشاره به وقوع حادثه تروریستی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، گفت: امروز دنیا و سازمان های مدعی حقوق بشر در برابر این جنایت ها عکس العملی نشان نمی دهند و همه آن ها کر و کور شده اند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۶    
در جدیدترین تجمع آنها 2 ماه پیش این خانواده ها در مقابل سفارت ترکیه (حافظ منافع آلبانی در تهران) تجمع کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایران پرس: وزیر کشور گفت: اینکه دشمنان جمهوری اسلامی تصور کنند با این حرکت های بزدلانه و آتش گشودن بر روی مردم می توانند امنیت و ثبات کشور را به خطر بیاندازند اشتباه می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور در جریان سفر به شیراز با اشاره به حادثه تروریستی شب گذشته حرم مطهر شاهچراغ(ع) گفت: در این سفر به بررسی ابعاد مختلف این حادثه تروریستی خواهیم پرداخت.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
این یک حادثه تروریستی از طرف دشمنان قسم خورده ما است و اینکه دشمنان ما تصور کنند با این حرکت های بزدلانه و آتش گشودن بر روی مردم می توانند امنیت و ثبات ما را به خطر بیاندازند اشتباه می کنند چرا که ملت ما استوار است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۵    
وحیدی با انتقاد از سکوت مجامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر در برابر جنایت حادثه تروریستی حرم شاهچراغ(ع) گفت: دشمنان گمان می کنند که با چنین جنایت هایی امنیت و ثبات ایران اسلامی را به خطر بیندازند در صورتی که اشتباه می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۵۱ سایت دیگر  
شیراز- وزیر کشور گفت: سکوت مجامع بین المللی و کشورهای مدعی حقوق بشر مروج اینگونه اعمال تروریستی است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – در حالی که سوئد تلاش دارد تا تصویری حقوق بشری از خود به جهان مخابره کرده و خود را پیشگام در این زمینه معرفی کند، بررسی ها نشان دهنده نقض گسترده حقوق بشر در این کشور مدعی است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- امام جمعه موقت بوشهر گفت: مدعیان حقوق بشر باید در قبال عملکرد خود پاسخگو باشند که چطور مرتکب جنایت هایی هولناکی مانند قتل و عام مردم در حادثه هیروشیما شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - امام جمعه مهاباد با اشاره به سالگرد بمباران شیمیایی هیروشیما گفت: مدعیان دروغین حقوق بشر، بیشترین کشتار را انجام داده و بدترین آسیب را به انسان ها زده اند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۶    
امام جمعه موقت گلپایگان گفت: بالاترین مطالبه ما از سازمان جهانی حقوق بشر این است که کرامت انسان را نادیده نگیرد زیرا انسان به گونه ای خلق شده که نباید از اصل انسانیت غافل شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس مطالعات دانشگاه براون جنگ افروزی های ایالات متحده پس از 11 سپتامبر در عراق، افغانستان، سوریه، یمن و پاکستان منجر به مرگ حداقل 4/5 میلیون نفر و آواره شدن 38 تا 60 میلیون نفر شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۶    
استاد جامعةالمصطفی العالمیه گفت: سوزاندن قرآن در کشور های مدعی حقوق بشر، چهره وحشی و غیر متمدن آنان را آشکار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با محکومیت جنایت قرآن سوزی در سوئد و دانمارک، تاکید کرد که عاملان این جنایت باید در انتظار اشد مجازات از سوی دادگاه های کشورهای اسلامی باشند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تکرار اقدام های هتاکانه علیه قرآن در کشورهای اروپایی به عنوان نقض قوانین المللی از سوی کشورها و چهره های مختلفی محکوم شده است. عسکر جلالیان، معاون امور بین الملل و حقوق بشر وزارت دادگستری در گفت وگو با میزان به بررسی این موضوع از منظر قواعد و قوانین بین المللی پرداخت. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مهدی میرزاپور با اشاره به اینکه هتک حرمت به قرآن کریم در ادامه اقدامات ضداندیشه و ضدبشری مدعیان حقوق بشر انجام می شود، گفت: قرآن سوزی با مجوز دولت سوئد یک رویداد تصادفی نیست، بلکه این جریان را استکبار به وجود آورده تا با استفاده از این فرصت بتوانند اهداف استعماری خود را محقق کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۸    
جانشین سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در مراسم یادواره شهدای بمباران شیمیایی روستای زرده، گفت: مردم زرده جزء همان حقوق بشری که غربی ها از آن می گویند، نیستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
جعفرآباد- امام جمعه جعفرآباد مغان گفت: هتک حرمت چند باره به قرآن مقدس مسلمانان جهان در کشور سوئد بار دیگر نقاب از چهره واقعی مدعیان حقوق بشر برداشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - امام جمعه مهاباد گفت: سکونت مدعیان حقوق بشر در اهانت صریح به قرآن کریم کتاب مقدس مسلمانان قابل تامل بوده و بار دیگر دروغین بودن ادعاهای آنها را نشان داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۹    
ساوه - ایرنا - امام جمعه ساوه گفت: قران سوزی در سوئد و سایر نقاط جهان نفرت پراکنی کشورهای مدعی آزادی بیان و حقوق بشر برای جلوگیری از انس و توجه جهانیان به معارف الهی و اسلامی و حقایق این کتاب مقدس است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ارومیه- دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی گفت: کشورهایی که ادعای حقوق بشر می کنند ناجوانمردانه داروهای درمانی مصدومان و جانبازان شیمیایی کشورمان را تحریم می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس انجمن آشوریان ارومیه گفت: برگزاری توام با آرامش و امنیت جشنواره فرهنگی ورزشی آشوریان جهان موسوم به (جام تموز) در ارومیه خلاف تبلیغات دروغین مدعیان حقوق بشر را نشان داد و آن را بی اثر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اهانت به مقدسات به بهانه آزادی به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و مدعیان حقوق بشر نمی توانند به بهانه آزادی بیان از خود سلب مسئولیت کنند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
براساس گزارش کمیته ضد شکنجه شورای اروپا، بازداشتگاه های مهاجرتی و زندان های هلند را می توان به درستی مراکز نقض حقوق بشر نامید، جایی که برخی زندانیان آن در کانتینر، برخی در سلول های مخروبه و دارای حیوانات موذی و موارد متعددی استفاده از زور، توهین های نژادپرستانه ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۲:۰۱    
واژه " حقوق بشر" به لقلقه زبان کشورهای غربی تبدیل شده است، واژه ای که با عملکرد این کشورها و اعمال تحریم های ظالمانه از معنا تهی شده است؛ اوج تناقض کلام و رفتار مدعیان حقوق بشر را میتوان در تحریم های دارویی دید.
میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به یورش اخیر رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری گفت: رژیم صهیونیستی و حامیانش شکست بزرگی را تجربه کردند. ...