چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۰:۲۴Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منطقه آزاد»

ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو با معاون نخست وزیر فدراسیون روسیه دیدار و در خصوص همکاری های دو و چندجانبه گفتگو کرد.
شما نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی امیر مقدم مدیر سازمان منطقه آزاد چابهار ، عبدالحکیم آصفی به سمت سرپرست معاونت فنی و زیربنایی منطقه آزاد چابهار منصوب شد.
مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری چهارشنبه های آموزشی گردشگری، در این منطقه خبر داد.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: ارزش تولیدات سازمان منطقه آزاد چابهار در حالی طی سال 1401 از 12 هزار و 700 میلیارد ریال گذشت که 83 واحد تولیدی فعال در منطقه وجود دارد و طی هشت ماه گذشته نیز 11 پروانه جدید برای واحدهای تولیدی صادر شده است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/سمنان هیات تجاری اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان ضمن دیدار با مدیر عامل شهر اقتصادی خزائن اولین منطقه آزاد اقتصادی خصوصی کشور عمان بازدید کردند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تبدیل مشهد به منطقه آزاد زیارتی از طریق دولت پیشنهاد و توسط کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی پیگیری شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
آبادان- نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: انتظاراتی که از منطقه آزاد اروند می رفت تاکنون محقق نشده است و امید می رود که دولت سریع وضعیت منطقه آزاد اروند را ساماندهی کند.
لحظه آخر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۹    
یک جزیره ی تفریحی واقع در بندرلنگه، استان هرمزگان در خلیج فارس که جزیره کیش نام دارد. جزیره کیش، منطقه آزاد بوده و مراکز تجاری، تفریحی، هتل ها، برج ها و جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که عمده گردشگران در نیمه دوم سال، این جزیره را برای سفر خود انتخاب می کنند ...
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد بانک پاسارگاد در ادامه فعالیت ها و حمایت های فرهنگی خود در حوزه مسئولیت اجتماعی و با هدف توسعه فضاهای آموزشی در نقاط مختلف کشور، مدرسه “پاسارگاد” را در شهرستان قشم استان هرمزگان، افتتاح کرد. ...
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی در جلسه معارفه مدیر جدید سازمان منطقه آزاد چابهار ، به تثبیت مدیریت در این منطقه اشاره کرد و بیان داشت: آقای امیر مقدم سوابق عمرانی و فعالیت های دیپلماسی اقتصادی خصوصا با کشورهای هند و پاکستان دارند ...
معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مسئول سابق اداره سازمان منطقه آزاد چابهار، در جلسه معارفه مدیر جدید سازمان منطقه آزاد چابهار، به بیان عملکرد خود در این دوره کوتاه پرداخت و گفت: در حوزه ساماندهی حاشیه نشینی، قاچاق کالا، سوخت و روغن خوراکی ...
مدیر سازمان منطقه آزاد چابهار ضمن ارائه برنامه های مدنظر، اعلام کرد که اجرای سریع و به موقع پروژه های زیرساختی، حل معضل حاشیه نشینی، آب شیرین و تلاش برای سرعت بخشیدن به آغاز پروژه های مهمی نظیر احداث فرودگاه و تکمیل راه آهن چابهار- زاهدان از یکسو و از سوی دیگر حل معضلات ایجاد شده در حوزه تعریفی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
شرایط میزبانی کیش از میهمانان جام جهانی قطر، برگشت 100 درصد مالکیت هواپیمایی کیش ایر به سازمان منطقه آزاد کیش، تشکیل بورس بین الملل در منطقه آزاد کیش تا 4 ماه آینده و ضرورت برگرداندن مشوق های سرمایه گذاری در مناطق آزاد، از مواردی بود که در گفت وگوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با فارس مطرح شد.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۵    
مدرسه ابتدایی هوشمند هفت کلاسه پاسارگاد با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مدیرعامل بانک پاسارگاد، مدیر مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، امام جمعه شهرستان قشم، نماینده مردم استان هرمزگان در مجلس و جمعی دیگر از مسئولان اجرایی استان هرمزگان و شهرستان قشم در روستای زینبی افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۲:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، سرپرست جدید منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار معرفی شد.
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: با فرهنگسازی و بازتعریف ماموریت مناطق آزاد در کشور می توانیم نگاه به این مناطق را تغییر داده و شاهد تقویت آنها باشیم.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۶    
با حضور سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم پروژه محور اصلی بلوار مرکزی طولا افتتاح شد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طی ماه های گذشته علاوه بر شناسایی و انجام اقداماتی جهت بهبود وضعیت زیرساخت های جزیره قشم و رفع نیازهای جامعه محلی، خوشبختانه شاهد رشد چشمگیری در حوزه های مختلف اقتصادی، تجاری و سرمایه گذاری بوده ایم.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۶    
با حضور سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی و افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم پروژه آسفالت 10 روستای جزیره قشم با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
با حضور سعید محمد مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و افشار فتح الهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، حجت السلام غلامرضا حاجبی، امام جمعه شهرستان قشم شرکت فراز فناوران افتتاح شد.
با حضور سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویهز اقتصادی و افشار فتح الهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، عملیات بهسازی بافت تاریخی بندر لافت آغاز و نخستین گام برای ثبت این بندر تاریخی در فهرست جهانی یونسکو برداشته شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دبیر شورای عالی مناطق آزاد، سرپرست منطقه آزاد چابهار منصوب شد.
آنا / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد در حکمی امیر مقدم را به عنوان مدیرعامل منطقه آزاد چابهار منصوب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، امیر مقدم به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب شد.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مهدی کاظمیان در برنامه روی خط بازار رادیو اقتصاد افزود: منطقه آزاد انزلی شامل دو بندر بزرگ است. وی همچنین اظهارداشت: نخست بندر قدیمی انزلی با قدمتی بسیار دیرین و حدود 300 سال فعالیت در حوزه بندری و دیگری بندر نوین به نام کاسپین با محوریت منطقه آزاد انزلی احداث شده است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- اعتماد، مدیرکل راه آهن شمال شرق 2 گفت: راه آهن توانسته به منطقه آزاد اینچه برون معنا دهد، البته ما به طور کامل دارای منطقه آزاد نیستیم و لازم است زیرساخت های آن تکمیل شود.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرسا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه جلوی سودجویی شخصی عده ای در منطقه آزاد قصرشیرین را گرفتیم، گفت: این منطقه باید به یک محور پویا برای توسعه و پیشرفت استان و اشتغال پایدار برای جوانان کرمانشاهی تبدیل شود.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش فرایند صدور مجوز فعالیت اقتصادی برای هتل ها به مدت سه ساله و پروانه بهره برداری به مدت یک ساله تصویب شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، سعید پورزادی در جلسه رفع مشکلات و اخذ تائیدیه استاندارد آسانسور هتل ها ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی که پارسال منعقد و مبادله شده بود، با همکاری منطقه آزاد ارس و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، به زودی در آذربایجان شرقی اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس گفت: بی تردید بزرگترین دستاورد دفاع مقدس خودباوری ملت ایران است که در سایه اتکاء به پشتوانه معنوی و میراث گران بهای حاصل از خون هزاران شهید گلگون کفن با عشق به وصل الهی حاصل شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
چابهار بندری واقع در استان سیستان و بلوچستان، در جنوب شرقی ایران است. اینجا تنها بندر ایران در ساحل دریای عمان است که به دلیل قرار گرفتن در شاهراه اقیانوس هند، به منطقه آزاد اقتصادی تبدیل شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - گرگان : استاندار گلستان گفت: توسعه در زمینه منطقه آزاد اینچه برون، ایجاد شرکت های مشترک چند منظوره در بنادر، توسعه صنعت گردشگری، تسهیل خط پروازی گرگان به قازان و ترانزیت تجاری مهم ترین برنامه های استان گلستان برای همکاری با تاتارستان است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
در تازه ترین نشست کمیسیون گردشگری و کسب وکارهای وابسته اتاق ایران با هدف توسعه صنعت گردشگری تفاهم نامه همکاری میان این کمیسیون و سازمان منطقه آزاد کیش تدوین شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تبریز بر لزوم خروج منطقه آزاد ارس و جلفا از بن بست ترانزیتی و لجستیکی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد ارس با تاکید بر اولویت منطقه مبنی بر فعال سازی پل خداآفرین و احیای قطار جلفا-نخجوان برای احیای ترانزیت بین المللی گفت: در حوزه ریلی تاکید بر باز شدن خط ریلی جلفا- نخجوان- ارمنستان- گرجستان و روسیه داریم که قطعا مزایای بالایی را به دنبال خواهد داشت.
آنا / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی ستاد جام جهانی با حضور مسئولین فدراسیون فوتبال و ارگانهای مختلف برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۶    
معاون فنی و زیربنایی منطقه آزاد چابهار گفت: زیرساخت های مرز "ریمدان" به عنوان نقطه منفصل منطقه آزاد چابهار در حال ایجاد است که مجموعا 26 پیکره صنعتی و تجاری در آن حوزه برای مراودات و مبادلات با کشور دوست و همسایه پاکستان احداث می شود.
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به راه اندازی مسیر ترانزیتی خودرو از کشورهای حاشیه خلیج فارس به کشورهای حوزه خزر گفت: برای نخستین بار، 350 دستگاه خودروی سواری توسط چهار شناور از مجتمع بندری کاسپین ترانزیت شد. ...
مدیر توسعه فرهنگی هنری سازمان منطقه آزاد اروند، برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه آزاد اروند را اعلام کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی از پهلوگیری بزرگترین محموله کانتینری از کریدور چین -قزاقستان با روش حمل ونقل ترکیبی به بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی خبر داد.
سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، بر ضرورت ارتقای وضعیت اجتماعی جزیره به ویژه در حوزه های سلامت، ورزش و آموزش تاکید کرد.
سرپرست مدیریت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از مرمت و احیای بناهای تاریخی جزیره قشم به ویژه غرب جزیره خبر داد.
در راستای معرفی فرصت های ترانزیتی، حمل و نقلی و ظرفیت های موجود در حوزه های بندری لجستیکی این منطقه، هیأتی به ریاست معاون امور بندری و حوزه دریای خزر این سازمان با سرمایه گذاران حاضر در بزرگترین رویداد تجاری مشترک ایران و روسیه که به میزبانی اتاق بازرگانی تهران در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از افزایش ارتباطات تجاری ارس با عراق خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
بهمن داراب زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان با عیسی فرهادی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و گفتگو کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طلاب و اساتید حوزه علمیه امام جعفر صادق (ع) با برنامه ریزی می توانند نقش بسیار مهم و محوری در حوزه های مذهبی، فرهنگی و کاهش های آسیب های اجتماعی در جزیره قشم ایفا کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مدیر واحد کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد کیش گفت: پس از تفویض مسوولیت امور تعاون و تعاونگران به سازمان منطقه آزاد، هفت شرکت تعاونی جدید در این جزیره تشکیل شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : هانی فیصلی، رئیس اتاق خرمشهر می گوید: سازمان منطقه آزاد اروند با اتاق های آبادان و خرمشهر تعامل کافی ندارد و فعالان اقتصادی از کارشکنی هایی که در این سازمان انجام می شود، گلایه دارند ...
افق نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم وجود نیروگاه های تولید برق در این جزیره را ویژگی بی نظیر به منظور دستیابی به توسعه اقتصادی و صنعتی برشمرد.