چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۹:۲۵Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رژیم صهیونیستی»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که جنایت های رژیم صهیونیستی در جنین و کرانه باختری بی پاسخ نخواهد ماند.
تقریب   ۳ ساعت پیش    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در بیانیه ای به مناسبت بیست و دومین سالگرد انتفاضه الاقصی یا انتفاضه دوم، آن را نقطه عطفی در مبارزه فلسطینیان علیه اشغال فلسطین از سوی رژیم صهیونیستی و هتک حرمت مقدسات خواند.
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
در آغاز کنفرانس سالانه علمای یمن، سخنگوی شورای علمای فلسطین ضمن تقبیح واکنش برخی از علمای جهان اسلام در استقبال از عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و در عین حال مخالفت با جشن های میلاد پیامبر(ص)، این مناسبت را عاملی برای وحدت امت اسلامی توصیف کرد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتمی رژیم صهیونیستی در شصت و ششمین کنفرانس مجمع عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی ادعاهایی را علیه برنامه هسته ای ایران و همکاری آن با آژانس بین المللی انرژی اتمی مطرح کرد.
رسا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی در سایه ماهیت و هویت جعلی خود همواره برای ادامه حیات و مقابله با تهدیدهای موجودیتی به سرویس های جاسوسی تکیه کرده است.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
جنبش مقاومت اسلامی حماس در بیست و دومین سالگرد انتفاضه الاقصی با تأکید بر اینکه مقاومت همه جانبه راه آزادسازی فلسطین است، از تمام فلسطینی ها خواست برای دفاع از قدس و مسجدالاقصی و شکست طرح های یهودی سازی و تجزیه رژیم صهیونیستی بسیج شوند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن دنبال ناامید کردن مردم و بدبین کردن آنها از نظام است، گفت: صدا و هیاهوی که دشمنان در فضای رسانه ای راه انداخته اند همین طبل توخالی است که نباید به آن توجه شود.
هم اندیشی   ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی با اظهار تاسف از بازگشت آرامش کامل به تهران اعلام کردند که ایران در مهار کردن آشوب های اخیر موفق بوده و کمک آمریکا به آشوبگران بی نتیجه مانده است.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شرکت کنندگان در کنفرانس سالیانه علمای یمن بر دفاع از مسائل محوری امت اسلامی و در رأس آن آرمان فلسطین و مخالفت با عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی تأکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی اعلام کردند در عملیات یورش نظامی امروز ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین، 5 مبارز فلسطینی به شهادت رسیده اند که یکی از آنها عبدحازم برادر رعد حازم مجری عملیات تل آویو است.
حوزه   ۶ ساعت پیش    
حوزه/ توسط سازمان دانشجویان امامیه پاکستان، تظاهرات اعتراض آمیز علیه سفر هیئت پاکستانی به رژیم صهیونیستی برگزار شد.
راهبرد معاصر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عادی سازی روابط خسارتی راهبردی برای موضوع فلسطین است که به مشروعیت بخشی به اشغالگران و تقویت قدرت آنها برای ادامه تجاوزات خود علیه ملت فلسطین منجر می شود، موضوع فلسطین را کمرنگ و اصول اولیه و بر حق آن را ذبح می کند. در این زمینه به هیچ وجه ارائه تعابیر و بهانه های مختلف قابل پذیرش نیست.
رسا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عطوان با اشاره به تهدیدهای نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی علیه محور مقاومت تاکید کرد: لاپید قورباغه ای در پوست شیر است و توان مقابله با "شیر" ایرانی را ندارد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزارت بهداشت فلسطین امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، در اثر تیراندازی نیروهای رژیم صهیونیستی در جنین 3 فلسطینی شهید و 9 تن دیگر زخمی شدند که حال دو تن از آنها وخیم است.
شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری رسمی فلسطین، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در تماس تلفنی با اسحاق هرتزوگ، رئیس رژیم صهیونیستی، آغاز سال نوی یهودی را به وی تبریک گفت.
شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شورای پخش رژیم صهیونیستی (کان 11) اعلام کرد که تنش و درگیری در مسجد الاقصی در روزهای آینده ادامه خواهد یافت.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- منابع رسمی فلسطینی از شهادت دستکم سه شهروند فلسطینی و زخمی شدن 9نفر دیگر در جریان یورش امروز چهارشنبه نظامیان رژیم صهیونیستی به شهر جنین در کرانه باختری رود اردن خبر دادند.
دانا   ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سردار سلیمانی گفت: استکبار جهانی اندیشه نیل تا فرات را در ذهن می پروراند اما اکنون در مسیر محو شدن رژیم صهیونیستی از صحنه روزگار قرار گرفته ایم.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی هدف از عملیات امروز ارتش رژیم صهیونیستی در اردوگاه جنین را ترور عبد حازم برادر رعد حازم مجری عملیات تل آویو اعلام کردند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به رغم جنجال شکل گرفته پس از تبریک سال نو عبری توسط رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، وی با بی توجهی به اعتراض شدید فلسطینی ها اینبار اعیاد یهودیان را به رئیس این رژیم تبریک گفته است.
وزیر امور خارجه امارات طی تماسی تلفنی با نخست وزیر موقت کابینه رژیم صهیونیستی تاکید کرد که تل آویو و ابوظبی موفق شده اند طی دو سال گذشته روابط مستحکمی ایجاد کنند.
رسا   ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
افشاگری مجری شبکه الجزیره قطر درباره اغتشاشات ایران و انتقاد از استاندارد دوگانه تل آویو، خشم وزارت خارجه رژیم صهیونیستی را برانگیخت.
وزیر امور خارجه امارات در تماسی تلفنی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی، درباره روابط دوجانبه و راهکار های تقویت آن رایزنی کرد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد، این رژیم حاکمیت و تمامیت ارضی اوکراین را به رسمیت می شناسد و به هیچ وجه نتایج همه پرسی برگزار شده در مناطق شرقی اوکراین را به رسمیت نخواهد شناخت.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رسانه های فلسطینی امروز چهارشنبه از تداوم درگیری مبارزان فلسطینی با ارتش رژیم صهیونیستی در شهر جنین در کرانه باختری رود اردن خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
منابع فلسطینی با انتشار تصاویری از پرواز یک فروند پهپاد شناسایی متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی بر فراز مسجدالاقصی خبر دادند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- احزاب سودانی مخالف گفته های اخیر البرهان درخصوص روابط با تل آویو عبدالفتاح البرهان رئیس شورای حاکمیتی این کشور درباره روابط با تل آویو را موضع شخصی او دانسته و گفتند که البرهان نماینده اراده ملت سودان نیست و رژیم صهیونیستی بزرگترین تهدید برای سودان و منطقه به شمار می آید.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری از گفت وگوی تلفنی وزیر خارجه امارات با نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره روابط میان دو طرف و فلسطین خبر دادند.
ایران آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطینی با محکوم کردن یورش صدها شهرک نشین افراطی به صحن های مسجدالاقصی و هتک حرمت مقدسات مسلمانان همزمان با تشدید تنش ها در بیت المقدس، تقابل با رژیم صهیونیستی را قریب الوقوع دانستند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۰ ساعت پیش    
پژوهشگر مسائل بین الملل در خصوص چالش سیاسی میان ایران و اوکراین در روز های اخیر اعتقاد داردکه رژیم صهیونیستی نقش پررنگی در پشت پرده ایجاد تنش سیاسی میان دو کشور ایفا می کند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- با وجود برملا شدن اخیر رسوایی اخلاقی نمایندگان رژیم صهیونیستی در مغرب و هتک حرمت و تعرض آنها به زنان مغربی در دفتر ارتباطات این رژیم در رباط، رسانه های مغربی فاش کردند که دولت مغرب به تازگی از تل آویو پهپادهای انتحاری خریده است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- گردانهای جنین وابسته به سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از تیراندازی خود به یک پَست ایست و بازرسی ارتش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری رود اردن خبر دادند.
نواندیش   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نواندیش : فرماندهان واحد دفاع و اطلاعات سایبری ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کردند که درگیری با ایران هیچ نمونه مشابه ای در قلمرو سایبری نداشته و به نوعی بی سابقه است ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه اینترنتی شبکه المیادین طی گزارشی درباره اجتماعات و راهپیمایی های سراسر ایران در محکومیت اغتشاشات نوشت این آشوب ها جنگ در سایه علیه ایران بود اما خروش انقلابی مردم ایران طرح های آمریکا و رژیم صهیونیستی را به شکست کشاند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه امارات و نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی تماسی تلفنی گفت وگو کردند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تل آویو با فروش سامانه دفاعی پیشرفته به امارات که اولین معامله نظامی اعلام شده میان دو طرف از زمان عادی سازی روابط در سال 2020 می باشد، موافقت کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۵:۴۴    
وزیر امور خارجه امارات در تماسی تلفنی، با یائیر لاپید نخست وزیر رژیم صهیونیستی رایزنی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری سه شنبه شب گزارش دادند، وزیر خارجه امارات متحده عربی و نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره همکاری های دوجانبه و موضوعات مورد علاقه دو طرف گفت وگو کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، آیت الله رسل فلاحتی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت در جمع نمازگزار در مصلی این شهر افزود: آمریکا و رژیم صهیونیستی دشمنان اصلی امت اسلامی ایران هستند که برای ضربه زدن به نظام مقدس ما، ابزارهای راسانه ای و انسانی گسترده ای در اختیار دارند و بدین منظور [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرد که نتایج همه پرسی برای پیوستن برخی مناطق اوکراین به روسیه را به رسمیت نخواهد شناخت.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۳:۴۸    
فارس نوشت: سردار نیلفروشان، معاون عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص اقدامات و عملیات های نیروی زمینی سپاه علیه مواضع و مقرهای گروهک های تروریستی ضد انقلاب و ضد ایرانی در اقلیم شمال عراق از جمله مرکز جاسوسی و لانه توطئه چینی رژیم صهیونیستی در اربیل بیان داشت: تحت هیچ شرایطی پیرامون کشور ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۳:۱۲    
منابع امنیتی رژیم صهیونیستی نسبت به تاکتیک جید مقاومت در کرانه باختری برای هدف قرار دادن نظامیان صهیونیست هشدار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی روز سه شنبه اعلام کرد که نتایج همه پرسی که روسیه در بخش هایی از اوکراین برگزار کرده را برسمیت نخواهد شناخت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۵۲    
اعیاد یهودی هر سال یک فرصت جدید را برای رژیم صهیونیستی به منظور تحت کنترل قرار دادن قدس اشغالی و همچنین تحمیل طرح تقسیم زمانی و مکانی مسجدالاقصی برای یهودی سازی آن و اجرای تبلیغات صهیونیستی ایجاد می کند.
شفاف   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
یورش نظامیان رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان افراطی به مسجد الاقصی طی روز دوشنبه، واکنش پارلمان عربی و ترکیه را به همراه داشته است.
شفاف   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت اسرائیلی از توافق با مراکش برای فروش چند فروند پهپاد انتحاری به این کشور پرده برداشت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تماس تلفنی رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و تبریک سال نو عبری به او، باعث خشم و انتقاد کاربران فلسطینی در شبکه های اجتماعی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه عبری زبان فاش کرد، رژیم صهیونیستی همکاری تنگاتنگی با اوکراین از لحاظ فناوری نظامی داشته اما این همکاری از طریق کشورش ثالثی به انجام می رسد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۹:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی از تماس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و بررسی تقویت همکاری امنیتی با این رژیم خبر دادند.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان به توئیت سفیر رژیم صهیونیستی در باکو واکنش نشان داد.