یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۵:۳۵Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رژیم صهیونیستی»

خبرگزاری مهر   ۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
منابع عبری از عدم موافقت نخست وزیر رژیم صهیونیستی با حضور ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی این رژیم، در جلسه امروز کابینه امنیتی خبر می دهند.
واکنش ها به عادی سازی روابط عربستان و رژیم صهیونیستی و همکاری های همه جانبه در نقطه تواصل شبکه العالم بررسی می شود.
به فاصله کوتاهی از سفر وزیر گردشگری رژیم صهیونیستی به ریاض، منابع عبری از ورود یک وزیر دیگر صهیونیست در راس هیئتی رسمی به عربستان خبر دادند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
افسر بازنشسته ارتش رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه جنگ اکتبر 1973 را مانند سیلی ای به صورت رژیم صهیونیستی توصیف کرد.
معاون اسبق رئیس ستاد مشترک رژیم صهیونیستی گفت که هیچ زمانی وضعیت امنیت داخلی این رژیم را تا این حد آشفته ندیده بود.
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هنرمندان با استفاده از مواد بازیافتی و حتی فلز به جا مانده از موشک های رژیم صهیونیستی در نوار غزه به زندگی خود ادامه می دهند.
ایران آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، طی روزهای اخیر اکثر رسانه های بین المللی از توافقی بین سعودی ها با صهیونیست ها با هماهنگی آمریکا سخن می گویند که حتی خبرگزاری انگلیسی رویترز نیز آن را به نفع منافع تاریخی ملت مظلوم فلسطین ارزیابی نکرد. ...
راهبرد معاصر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با وجود پیشرفت های روابط سازمان انرژی اتمی و آژانس بین المللی انرژی اتمی، همچنان موضوعات اختلافی میان دو طرف وجود دارد که در مسیر مذاکرات هسته ای علاوه بر تفاهم سیاسی میان سران قدرت های جهانی و ایران، توافق فنی میان ایران و آژانس حیاتی است ...
رئیس جمهور در سی و هفتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با بیان اینکه توجه به آزادی قدس شریف مهمترین شاخص برای امت اسلامی است، گفت: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت ارتجاعی و قهقرایی برای هر دولتی در جهان اسلام است.
خبر خودرو   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک نظرسنجی در اراضی اشغالی نشان داد که 39 درصد از صهیونیست ها با فراهم شدن امکان غنی سازی اورانیوم در خاک عربستان مخالفند . به گزارش ایسنا، براساس این نظرسنجی که شبکه کان 11 رژیم صهیونیستی آن را منتشر کرد ...
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های عبری گزارش دادند که وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه برای شرکت در یک کنفرانس بین المللی به ریاض پایتخت عربستان سفر کرده است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک مرکز پژوهشی در زمینه مسائل امنیتی رژیم صهیونیستی به رژه نظامی باشکوه و گسترده نیروهای یمنی در سالگرد پیروزی انقلاب 21 سپتامبر واکنش نشان داد.
میزان   ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان - مرکز مطالعات اسرای فلسطین، می گوید که از زمان وقوع انتفاضه الاقصی در 28 سپتامبر 2000 تاکنون 114 اسیر فلسطینی به شهادت رسیده اند. این آمار حدود 48 درصد از تمامی شهدای جنبش اسرا را تشکیل می دهند. سهل انگاری پزشکی در زندان های رژیم صهیونیستی ...
حجت الاسلام رئیسی گفت: توجه به آزادی قدس شریف مهم ترین شاخص برای امت اسلامی در جهان اسلام است و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت ارتجاعی و قهقرایی برای هر دولتی در جهان اسلام است.
مثلث آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در سی و هفتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی تاکید کرد که عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت در سیر قهقرهایی برای هر دولتی است چون این عادی سازی خواست بیگانگان است.
روزنامه سراسری سایه   ۳ ساعت پیش    
تارنمای خبری المانیتور بااشاره به نگرانی های واشنگتن، بروکسل و تل آویو از پیشرفت های صنعت پهپادی ایران گزارش داد که اتحادیه اروپا همراه با آمریکا و رژیم صهیونیستی درصدد برخورد با صنایع پهپادی ایران و ایجاد اختلال در زنجیره تأمین قطعات آن هستند ...
تقریب   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیخ شمس الدین شرف الدین، مفتی اعظم یمن تصریح کرد: گناه اصلی ما این است که از رژیم صهیونیستی اعلام برائت کردیم و به روشنی در برابر اسرائیلی ها به عنوان دشمنان اسلام و مسلمانان ایستادیم.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- منابع صهیونیستی اعلام کردند که وزیر ارتباطات این رژیم در راس هیاتی به عربستان سفر کرده است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با آغاز به کار سی و هفتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در سالن اجلاس سران در تهران، سید ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم تاکید کرد: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت در سیر قهقرایی برای هر دولتی است چون این عادی سازی خواست بیگانگان است.
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با بیان اینکه ادراک همه اندیشمندان باید مبتنی بر تقریب و نفرت از تکفیر باشد، گفت: ملت های مسلمان بدانند که عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و دشمنان اسلام همانند پیمودن مسیر ارتجاعی و بازگشت به دوران جاهلیت است.
جهان نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه توجه به آزادی قدس شریف مهمترین شاخص برای امت اسلامی در جهان اسلام است، گفت: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت ارتجاعی و قهقرایی برای هر دولتی در جهان اسلام است.
تنها چند روز پس از سفر وزیر گردشگری رژیم صهیونیستی به عربستان سعودی، وزیر ارتباطات این رژیم در صدر هیأتی عالی رتبه از مقامات این رژیم عازم عربستان شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یک عضو حریدی کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی درباره وقوع جنگ بین صهیونیست های دینی-حریدی و چپ گرایان سکولار هشدار داد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون رژیم صهیونیستی در کنست با کم رنگ جلوه دادن تاثیر طرح تغییرات قضایی بر اقتصاد رژیم اعلام کرد، این رژیم درگیر جنگ مذهبی است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی به منظور مشارکت در یک کنفرانس بین المللی راهی ریاض شد.
صدها نفر از شهرک نشینان صهیونیست تحت حمایت و حفاظت نظامیان رژیم صهیونیستی به بهانه برگزاری یکی از اعیاد این رژیم به مسجدالاقصی یورش بردند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آیت الله رییسی با بیان اینکه گزینه تسلیم و سازش از روی میز برداشته شده است،گفت: به دنبال برقراری ارتباط با رژیم صهیونیستی بود، شاخص ارتجاع است چون خواست بیگانگان است این سیر قهقرایی است.
میزان   ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان - پدافند هوایی سوریه بامداد امروز یکشنبه، در پی تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به حومه دمشق فعال شد. گزارش ها حاکی از شنیده شدن صدای انفجار در سراسر منطقه است. به گفته یک منبع نظامی، این حمله روستا های الاسد و الدیماس در حومه دمشق را هدف قرار داد. کد ویدیو دانلود ...
همشهری   ۴ ساعت پیش    
رئیس جمهور گفت: دشمن در تلاش برای از بین بردن وحدت اسلامی است. سازش کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی یک عقب گرد و بازگشت به جاهلیت است.
قدس آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در تهران: توجه به آزادی قدس شریف مهمترین شاخص برای امت اسلامی در جهان اسلام است.عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت ارتجاعی و قهقرایی برای هر دولتی در جهان اسلام است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، تاکنون امنیت رژیم را در این سطح بد ندیده بود.
به گزارش ایران آنلاین، رئیس جمهور با بیان اینکه گزینه تسلیم و سازش از روی میز برداشته شده است،گفت: به دنبال برقراری ارتباط با رژیم صهیونیستی بود، شاخص ارتجاع است چون خواست بیگانگان است این سیر قهقرایی است. ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رژیم صهیونیستی همزمان با اعیاد یهودی، تونل تازه ای را در زیر مسجدالاقصی افتتاح کرده که از صحن براق تا قصرهای اموی امتداد یافته است.
فردا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در آیین افتتاحیه سی و هفتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی:گزینه تسلیم و سازش امروز از روی میز برداشته شده است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور تاکید کرد که عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت در سیر قهقرایی برای هر دولتی است چون این عادی سازی خواست بیگانگان است.
رئیس جمهور با بیان اینکه توجه به آزادی قدس شریف مهمترین شاخص برای امت اسلامی در جهان اسلام است، گفت: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت ارتجاعی و قهقرایی برای هر دولتی در جهان اسلام است.
خبر آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: یک موسسه آمریکایی اظهارات مقامات سعودی در نشست اخیر آژانس بین المللی انرژی هسته ای را عقب نشینی جدی ریاض از موضعگیری خود در مذاکرات درباره عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و یک تحول دیپلماتیک بزرگ دانست.
اعتراضات گسترده به اصلاحات قضایی در سرزمین های اشغالی، زیرساخت هایی ادعایی قدرت در حاکمیت رژیم صهیونیستی را به شدت به چالش کشیده است.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس تأکید کرد که عملیات مقاومتی و میدانی جایگاه و حضور مساله فلسطین در تمام محافل را تقویت کرده و با روند عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در منطقه مقابله می کند.
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه الریاض فاش کرد، عربستان تا زمانی که پرونده های مورد نظر خود را به دست نیاورد، برای برقراری روابط با رژیم صهیونیستی عجله ندارد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مقام نظامی سابق ارتش رژیم صهیونیستی به وخامت اوضاع داخلی این رژیم اذعان کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۶ ساعت پیش    
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: مواضع ایران علیه رژیم صهیونیستی در دیوان بین المللی دادگستری اعلام خواهد شد.
ایکنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سوریه کودکان فلسطینی را هسته های انتفاضه آتی توصیف کرد و گفت: کودکان فلسطینی هیزم انتفاضه سوم فلسطینیان و رهبران آینده فلسطین هستند و دشمن اذعان دارد که آنها از اسلاف خودشان هم جسورتر هستند و از رویارویی با اشغالگران هراسی به دل راه نمی دهند و آرزوی آنها شهادت در ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کانال 13 رژیم صهیونیستی شنبه شب گزارش داد، حماس موفق شده تا خواسته های خود را به اسرائیل تحمیل کند و این یک دستاورد بزرگ است.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
پیدا شدن یک شهرک نشین حدود 30 ساله که با ضربات چاقو به شدت مجروح شده بود، نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی را به شدت سردرگم کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر از صهیونیست های ساکن سرزمین های اشغالی دیروز شنبه برای سی و نهمین هفته متوالی علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی تظاهرات اعتراضی برگزار کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان اذعان کردند که حماس برقراری آتش بش را به رژیم صهیونیستی تحمیل کرده و امتیازات زیادی را از این رژیم گرفته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی قصد دارد روز یکشنبه برای بررسی اوضاع امنیتی داخل سرزمین های اشغالی، نشست اضطراری با سران نظامی این رژیم برگزار کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۵۱    
رژیم صهیونیستی با توجه به تعطیلات یهودی ها، تدابیر امنیتی را به حدی افزایش داده که علاوه بر بالا بردن سطح هشدار برای مقابله با عملیات های فلسطینیان، نیرو های مستقر امنیتی خود را هم بیشتر کرده است با هدف کنترل بحران های همه جانبه ای که صهیونیست ها با آن دست به گریبان هستند ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی جلسه ای فوق العاده را برای بررسی وضعیت امنیتی و مواضع نظامی در جبهه های مختلف برگزار می کند. به گزارش گروه بین الملل حیات ...