پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۴:۴۰Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان انرژی اتمی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۰۵   + ۵۰ سایت دیگر  
نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین با ابراز اینکه احتمالاً بازرسان آژانس تشدید اقدامات حفاظتی را آزار جسمی تعبیر کرده اند، تأکید کرد کارکنان سازمان انرژی اتمی ایران هرگز چنین قصدی نداشته اند و صرفاً وظایفشان را انجام می دهند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۸    
علیرغم گذشت چند روز از سفر رافائل گروسی به ایران، اما هنوز برای افکار عمومی دلایل این سفر مشخص نیست. محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی بعد از جلسه ای که روز چهارشنبه 24 شهریور با اعضا کمیسیون امنیت ملی مجلس داشت به خبرنگاران گفته در جریان حملات تروریستی به تاسیسات هسته ای ایران دوربین ها آسیب ...
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از توسعه ایرانی، در این چند روزی که از سفر گروسی به تهران و توافقش با رئیس جدید سازمان انرژی اتمی می گذرد، جمعی انگشت حیرت به دهان گرفته ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: تعدادی دوربین متاثر از برجام نصب شده بود، اما طرف های مقابل به تعهدات خود عمل نکردند از این رو دیگر ضرورت نداشت آن دوربین ها وجود داشته باشد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی تصریح کرد در عملیات اخیر تروریستی در برخی جاها تعدادی از دوربین ها آسیب دیدند که شامل دوربین های پادمانی هم بود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت که در جریان حملات اخیر علیه مراکز هسته ای این کشور شماری از دوربین های نصب شده از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی آسیب دیده است، اما طبق مقررات آژانس هسته ای و پادمان، دوربین های آژانس در سایت های هسته ای وجود دارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمد اسلامی عصر امروز در حاشیه حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره سفر اخیر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران، اظهار داشت: طبق مقررات آژانس انرژی اتمی و پادمان، در بسیاری از فرآیند های مورد صراحت قانون آژانس بین المللی انرژی اتمی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۰    
رئیس سازمان انرژی اتمی کشور گفت: دیدار اخیر با رافائل گروسی گام اولیه ای برای جلوگیری از ایجاد اشکال در روند برنامه هسته ای کشور بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت:فعالیت هسته ای صلح آمیز ایران نباید متهم به پنهان کاری شودتعدادی دوربین متاثر از برجام نصب شده بود، اما طرف های مقابل به تعهدات خود عمل نکردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به دیدار با گروسی گفت: اولا ابهاماتی در زمینه برنامه هسته ای صلح آمیز برای آژانس وجود ندارد و ثانیا تعهدات برجامی که طبق قانون مجلس نباید ادامه پیدا کند را ادامه نخواهیم داد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
کوثری درباره بیانیه مشترک آژانس و سازمان انرژی اتمی بیان کرد: آنها خودشان متوجه شدند که وضعیت مثل سابق نیست که هر طور آنها خواستند تصمیم بگیرند اجرا شود و به ما چیزی را تحمیل کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: تخطی از قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت صورت نگرفته است، دقیقا سازمان انرژی اتمی در چارچوب قانون حرکت می کند.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا از تعاملات اخیر و توافقات مندرج در بیانیه مشترک بین مدیرکل و معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران استقبال می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۹    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که در جلسه فوق العاده این کمیسیون رئیس سازمان انرژی اتمی نمایندگان را متقاعد کرد که در توافقات صورت گرفته با آژانس بین المللی انرژی اتمی قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها رعایت شده و چیزی خارج از قانون اتفاق نمی افتد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: رئیس سازمان انرژی اتمی کشور به نمایندگان تعهد داد که قانون اقدام راهبردی را اجرا خواهد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۸۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی کشور گزارشی از ملاقات با مدیرکل آژانس هسته ای ارائه کرد و گفت: فعالیت هسته ای صلح امیز ایران نباید متهم به پنهان کاری شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: رئیس سازمان انرژی اتمی در جلسه این کمیسیون گفت که هیچ توافقی با گروسی انجام نشده و قانون لغو تحریم ها مبنای عمل این سازمان است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس در رابطه با تفاهم اخیر بین سازمان انرژی اتمی و آژانس توضیح داد: این تفاهم در چارچوب مصوبه شورای عالی امنیت ملی صورت گرفته است و مجلس شورای اسلامی از نظر قانون اقدام راهبردی به این موضوع ورود خواهد کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: پارک علم و فناوری و مراکز آموزشی هسته ای در بوشهر راه اندازی شود. به گزارش فکرشهر از مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری سه شنبه شب در نشست با رئیس سازمان انرژی اتمی ایران اظهار داشت ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی از توسعه صنایع مرتبط با علوم هسته ای خبر داد و گفت: فعالیت های مرتبط با علوم هسته ای در کشور تقویت می شود. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا: نماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین اعلام کرد که مسکو حامی بازگشت هرچه سریعتر تمامی طرفین به پایبندی های برجامی است. میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین اتریش گفت که دیدار مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران تاثیر ثبات ساز به موقع و عملی داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در بازدید از نیروگاه اتمی بوشهر ضمن گفتگو با مدیران، مهندسان و کارکنان این نیروگاه، از نزدیک در جریان روند پیشرفت طرح احداث واحدهای دوم و سوم نیروگاه اتمی بوشهر قرار گرفت.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ یک سایت خبری امروز در مطلبی به بررسی توافق جدید ایران با آژانس اتمی پرداخته و ضمن تمجید از آن، از توافقی که در دوره علی اکبر صالحی رییس پیشین سازمان انرژی اتمی کشورمان حاصل شده بود شدیدا انتقاد کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با بیان اینکه واحد اول نیروگاه اتمی بوشهر با تمام ظرفیت در مدار تولید قرار دارد گفت: تولید برق از این نیروگاه هسته ای در 15 روز گذشته از 50 میلیارد کیلووات ساعت عبور کرده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: براساس مطالعات محاسباتی انجام شده باید میزان تولید برق نیروگاه هسته ای درکشور به هشت هزار مگاوات افزایش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در بوشهر گفت: تولید 8 هزار مگاوات برق از نیروگاههای اتمی یکی از برنامه های مهم سازمان انرژی اتمی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: تولید 8 هزار مگاوات برق هسته ای نیروگاه های هسته ای ایران از اولویت های سازمان انرژی اتمی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: انرژی اتمی را به گونه ای بسیج می کنیم که مردم ثمرات آن را در زندگی لمس کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حضور رئیس سازمان انرژی اتمی در این کمیسیون برای ارائه برنامه های خود خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون امنیت ملی با حضور رییس سازمان انرژی اتمی خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی فردا جهت بررسی جزئیات سفر اخیر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی تشکیل جلسه می دهد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی فردا در جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس حاضر می شود و توضیحاتی درباره جزئیات سفر اخیر گروسی به تهران ارائه می کند.
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس با حضور رییس سازمان انرژی اتمی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون متبوعش با حضور رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
محمد اسلامی بامداد امروز در میان استقبال گراوند استاندار وجمعی از مدیران استان وارد بوشهر شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی: آقای رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به کشور آمد و برگشت و ما هیچ اطلاعی از توافق صورت گرفته نداریم. بر اساس بند 8 ماده 22 از رئیس مجلس و هیات رئیسه درخواست داریم فردا آقای اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی در جلسه علنی و یا غیر علنی به مجلس بیاید.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۱    
وزیر راه دولت روحانی که ناگهان به ریاست سازمان انرژی اتمی در دولت رئیسی منصوب شد، در نخستین دیدار خود با رئیس سازمان انرژی اتمی دو گاه تشریفاتی داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رویترز در تیرماه امسال رسانه های اسرائیلی مدعی حمله پهپادی به یک کارگاه تولید سانتریفیوژ در کرج شدند. در آن زمان سازمان انرژی اتمی ایران اعلام کرد که اقدام خرابکارانه در این تاسیسات شکست خورده و به هیچ خسارتی به بار نیاورده است. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
انتخاب: نماینده قم در مجلس در تذکر شفاهی خواستار دعوت و توضیح رئیس سازمان انرژی اتمی درخصوص توافق صورت گرفته با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، شد ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مهر: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: همه دسترسی های آژانس بین المللی انرژی اتمی به سایت های هسته ای ایران، طبق قانون لغو تحریم ها است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی و رئیس سازمان انرژی اتمی در مجلس برای توضیح درباره سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است از رئیس سازمان انرژی اتمی و دبیر شورای عالی امنیت ملی جهت حضور در مجلس دعوت شود تا توضیحاتی درباره سفر اخیر گروسی دهند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی خواستار ارائه گزارشی در خصوص مذاکرات بین ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی به نمایندگان مجلس شد. ...
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۴۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در پی سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، از رییس مجلس شورای اسلامی خواست تا با دعوت از رییس سازمان انرژی اتمی، نمایندگان را در جریان توافق های هسته ای قرار دهد.
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: در سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به بوشهر پروژه های مختلف نیروگاه اتمی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران از پروژه های نیروگاه اتمی بوشهر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان انرژی اتمی ایران از مرکز بین المللی آموزش هسته ای ایران در اصفهان بازدید کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۵    
نخستین سفر رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران در دولت سیزدهم و اولین دیدار وی با محمد اسلامی رئیس جدید سازمان انرژی اتمی ایران دو روز پیش انجام گرفت.