چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۳:۱۴May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رزن»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نایب رئیس شورای اسلامی شهر رزن گفت: کماکان به فکر ایجاد و احداث فضای اختصاصی برای بانوان شهر رزن هستیم و این امر جزو مطالبات شورا نیز است و پیگیریم به بهترین نحو و با مطالعه و بررسی اقلیمی یک فضای مناسب برای بانوان رزنی ایجاد کنیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۳۳    
همدان-کاروان رضوی همراه با خادمان حرم رضوی با حضور در شهر رزن با حضور بر مزار تنها شهید گمنام این شهر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند و با حضور در بیمارستان ولیعصر از بیماران عیادت کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۲    
همدن- پاسگاه انتظامی بابانظر شهرستان رزن با حضور فرمانده انتظامی استان همدان و جمعی از مسئولین شهرستانی و اهالی روستای بابانظر و منطقه بقراطی افتتاح شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۱    
بمنظور هم افزایی و تسهیل، توسعه و پیشرفت ورزش رزن ، مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان با فرماندار شهرستان رزن دیدار کرد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: عملیات مبارزه با سن غلات در مزارع استان از 14 فروردین ماه امسال آغاز شد و در این مدت 221 هزار و 773 هکتار از مزارع استان علیه این سن سمپاشی شده است. ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
نویسنده : شهناز کرمی مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: 9 نفر بر اثر برق گرفتگی سال گذشته جان خود را از دست دادند که نسبت به سال 1400 حدود 52 درصد کاهش داشته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۵    
شورای ورزش و تربیت بدنی رزن با هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه ورزش این شهرستان برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۸    
همزمان با گرامیداشت دهه کرامت با گلزار مطهر شهید گمنام تازه تفحص شده دفاع مقدس گلباران و عطر افشانی شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان که به شهرستان رزن سفر کرده است به مناسبت دهه کرامت با حضور در منزل شهید نور محمد دیداری از پدر بزرگوار این شهید گرانقدر تجلیل و دلجویی کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رزن گفت: کار انجام بازسازی مزار شهیدان روستای سلطان آباد این شهرستان آغاز وعملیاتی شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان رزن دکتر بهروز شیرزادی به همراه کارشناس صدور پروانه این اداره ، ضمن بازدید میدانی از کشتارگاه در حال تاسیس پروتئین ماکیان الوند واقع در اراضی روستای چورمق از نزدیک به بررسی مشکلات کشتارگاه و روند نصب و تجهیز وسابل باقی ماند نظارت کرد. ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۷    
امام جمعه، مسئولان شهرستان رزن به همراه رئیس بنیاد شهید به مناسبت سوم خرداد با جانبازان این شهرستان دیدار و از نزدیک با انها گفتگو کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۱    
همدان- فرماندار شهرستان رزن با بیان اینکه هم اکنون، هیچ مشکلی در ساخت و ساز نیست؛ گفت: مشکلی پیش روی پروژه های تعاونی مساکن شهرستان رزن وجود ندارد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۱۰    
همدان- مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و تقدیر از رزمندگان دوران دفاع مقدس در سالن اندیشه شهر رزن برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۴۲    
همدان-به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر جمعی از پاسداران سپاه ناحیه رزن به همراه امیرسرتیپ خلفی و امیرسرتیپ جعفری با حضور بر مزار تنها شهید گمنام شهر رزن به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۹    
همدان- برنامه کوهپیمایی نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان های رزن و درگزین به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۵۷    
همدان- مراسم جشن روز دختر و تقدیر از اعضای گردان های سایبری رزن با حضور مسئول فضای مجازی استان همدان در پارک ملت شهرستان رزن برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۱    
همدان- مشکلات پیش پای پروژه های تعاونی مسکن شهرستان رزن را نمی توان سنگ های بزرگ خواند؛ مشکلاتی در این مسیر وجود دارند که با همت بزرگ می توان آنها را حل کرد و پروژه ها را به اتمام رساند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان پاسگاه بابانظر بخش سردرود رزن به عنوان یکی از مطالبات 28 ساله مردم این منطقه با حضور فرمانده انتظامی استان و مسئولان شهرستان و اهالی بخش سردرود افتتاح و راه اندازی شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۵    
همدان- به مناسبت سالروز فتح خرمشهر سرهنگ فرهاد شیرزاد فرمانده سپاه رزن به همراه جمعی از پاسداران با حضور در منزل خانواده شهیدان ستایش ضمن دیدار و گفتگو با خانواده این دو شهید از آنان تجلیل و قدردانی کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۱    
همدان-به مناسبت سوم خرداد ماه و سالروز آزادسازی خرمشهر یک واحد مسکن مددجو در روستای بابانظر شهرستان رزن با حضور فرمانده سپاه ناحیه رزن، امام جمعه شهر دمق و جمعی مسئولین شهر دمق افتتاح و تحویل شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۸    
به مناسبت سوم خرداد سال روز آزاد سازی خرمشهر روز مقاومت ایثار وپیروزی فرمانده بسیج سازندگی ،فرمانده حوزه دمق و جمعی از مسئولان اجرایی به اتفاق کارشناس فرهنگی بنیاد رزن با دو خانواده شهید و ایثارگر دیدار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان شهرستان رزن با تولید 95 درصد رازیانه کشور، قطب تولید رازیانه بوده و این محصول به عنوان برند گردشگری شهرستان رزن به شمار می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان- مسئول امور بانوان فرمانداری رزن از برگزاری بیش از 50 برنامه همزمان با هفته جمعیت در این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۰۶    
همدان-همزمان با فرا رسیدن سالروز حماسه سوم خرداد و فتح خرمشهر توسط رزمندگان اسلام، همایش یاد یاران به همت سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان های رزن و درگزین برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۰    
فرماندار رزن گفت: به زودی عملیات ساخت 94واحد مسکن ملی در این شهرستان آغاز می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۳    
به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س)، دهه کرامت و روز دختر مراسم جشنی با حضور رئیس و کارکنان اداره بهزیستی شهرستان رزن در محل اداره بهزیستی رزن برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۳۱    
به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) دهه کرامت مراسم جشن روز دختر توسط مرکز مثبت زندگی کد 1921با حضور رئیس بهزیستی شهرستان کارشناس امور فرهنگی بهزیستی رزن، مسئول فنی مرکز مثبت زندگی و دختران مددجوی تحت پوشش بهزیستی در محل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان برگزار گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- فرماندار رزن گفت: از تعداد 11 واحد تولیدی تعطیل و غیرفعال شهرستان رزن، تعداد 7 واحد دوباره به چرخه تولید بازگشتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۱    
ایسنا/همدان فرماندار رزن از تخصیص سال گذشته بیش از 74 میلیارد تومان اعتبار از محل سفر ریاست جمهوری به این شهرستان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۳    
به مناسبت دهه کرامت جانبازان شهرستان رزن به رامسر اعزام شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۹    
در این بسته خبری از تحقق بودجه 23 هزار میلیارد تومانی شهرداری شیراز تا احداث پارک بانوان سرپوشیده در رزن و حفاری تونل غربی خط 2 قطار شهری تبریز از سرگرفته شد را بخوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۳    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان همدان ؛ به مناسبت دهه کرامت و میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها مراسم جشنی در مدرسه راهیان کوثر شهرستان رزن برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۷    
به مناسبت هفته ملی جوانی جمعیت و دهه کرامت ، همایش پیاده روی خانوادگی با حضور مسئولین استانی ، شهرستانی و خانواده های امتلری از روستاهای شهرستان رزن برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۹    
ایسنا/همدان فرماندار رزن با بیان اینکه یک شهرک المپیک برای شهرستان تعریف کردیم، گفت: پروژه شهرک المپیک برای تاجران، سرمایه گذاران، پزشکان و پرفسورها یکی از پروژه هایی بود که زمین لازم را برای آن تملک و آماده کردیم که شهرسازی مدرن در این شهرک انجام شود اما از این پروژه استقبالی نشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۹    
شهردار رزن از پیشرفت 70 فیزیکی بوستان دو هکتاری این شهر و بهره برداری از آن در تابستان امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۷    
ایسنا/همدان شهردار رزن گفت: بنا داریم پارک بانوان سرپوشیده با طراحی متفاوت جدای از پارک بانوان فعلی برای خانواده و بانوان احداث کنیم که این پارک دارای محیط شاد مناسب ایام زمستان و سرد سال باشد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۳    
در آستانه دهه کرامت ، خادمین رضوی با خانواده شهیدان شوندی در شهرستان رزن دیدار صمیمانه داشتند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- همزمان با فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر و دهه کرامت همایش بزرگ پیاده روی در روستای امتلر شهرستان رزن برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۱۱    
ایسنا/همدان روستای غینرجه با وسعت 600 هزار مترمربع روستایی از توابع بخش سردرود شهرستان رزن با جمعیت 2200 نفر شامل 670 تا 680 خانوار است که اکثریت اهالی به دامداری، باغداری و کشاورزی اشتغال دارند و گندم، جو، حبوبات، صیفی و سبزیجات را می توان از مهمترین محصولات کشاورزی این روستا برشمرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
غلامرضا عبدالهی نماینده اداره کل دامپزشکی استان همدان در شهرستان درگزین: رسالت های اصلی دامپزشکی در دو بخش مهم نظارت بر بهداشت عمومی و حفظ و حراست از سرمایه دامی کشور خلاصه می شود و تمامی خدمات دامپزشکی تا زمانی که بحرانی در زمینه شیوع بیماری ها به ویژه بیماری های مشترک بین انسان و دام ایجاد ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۶    
همدان- اردوی جهادی بسیجیان با حضور جمعی از جهادگران گروه جهادی ثامن الائمه شهرستان رزن و حضور در منزل یکی از نیازمندان و تهیه مصالح و احداث آشپزخانه و سرویس بهداشتی در روستای جامیشلو برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۳    
همدان- همایش دختران فاطمی روستای ورقستان شهرستان رزن به مناسبت هفته جمعیت و آغاز دهه کرامت در مدرسه دخترانه جابر انصاری روستای ورقستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
همایش یک روزه جهادگران بسیج سازندگی شهرستان های رزن و درگزین به منظور انسجام و هماهنگی بین گروه های جهادی فعال، برای خدمت رسانی به مردم مناطق کم برخوردار برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۵    
عملیات اجرایی طرح زمین چمن طبیعی و ساختمان سالن باستانی رزن که چندین سال نیمه کاره مانده بود دوباره آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی از افتتاح بیمارستان 150 تخت خوابی رزن تا پایان امسال خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان رزن از آغاز انجام تست سل و بروسلوز در گاوداری های این شهرستان جهت مقابله با بیماری های مشترک انسان و دام خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۷    
ایسنا/همدان نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر پروژه بیمارستان 150 تختخوابی بیمارستان شهرستان رزن فعال بوده و براساس قول های داده شده این طرح در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با دستور جلسه هماهنگی برنامه های جشن روز دختر و غنی سازی اوقات فراغت در سالن جلسات فرمانداری رزن برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۸:۵۹    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رزن از اعزام جانبازان به اردوی زیارتی شهر مشهد خبر داد.