یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۳۸Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رأی دادگاه»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : قاضی هشتمین دادگاه خانواده پورتوآلگره برزیل، حکم بازداشت داگلای کاستا، وینگر برزیلی گرمیو که به طور قرضی در لس آنجلس گلکسی توپ می زند را به دلیل پرداخت نکردن نفقه فرزندش صادر کرد؛ از این رو کاستا، در صورت بازگشت به برزیل دستگیر خواهد شد ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در جریان تماس تلفنی با رئیس جمهور ترکیه ابراز امیدواری کرد که مرحله آتی مرحله همکاری و توسعه مستمر روابط دو کشور باشد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی دیوان عالی کشور، جلسه هیأت عمومی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور، حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور و قضات عالی رتبه دیوان عالی کشور برگزار شد. ...
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۳:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
متهم که تاکنون سه بار پای میز محاکمه رفته مدعی است دوستش به او تعرض می کرد و به همین دلیل دست به جنایت زد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۱۳۲ سایت دیگر  
رأی نهایی پرونده ولی الله سیف و احمد عراقچی از سوی دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی صادر شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
دادگاه عالی آمریکا امروز رأی خود درباره بانک ترکیه ای در پرونده تحریم ایران را صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
دیوان عالی آمریکا روز چهارشنبه در پرونده متهم شدن یک بانک ترکیه ای به نقض تحریم های ایران به زیان بانک ترکیه ای رأی داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه درباره صدور رای پرونده هواپیمای اوکراینی گفت: ایران به عنوان محل وقوع حادثه هواپیمایی اوکراینی، تمام وظایف خود را منطبق با کنوانسیون شیکاگو و هم منطبق با قوانین و مقررات داخلی انجام داده است. توضیحات کنعانی در این باره را ببینید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
فارس : خبرگزاری فرانسه نوشته ماکرون در هفته های گذشته در نظرسنجی ها به طرز بی سابقه ای افت کرده و بسیاری از رأی دهندگان فرانسوی از اینکه او بدون رأی گیری در پارلمان این طرح را برای تبدیل شدن به قانون پیش برده عصبانی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۲۰:۵۸    
بعد از آنکه دادگاه قانون اساسی فرانسه بخش های اصلی طرح جنجالی امانوئل ماکرون برای اصلاحات بازنشستگی را تأیید کرد، گزارش هایی از تظاهرات های گسترده در این کشور منتشر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: متأسفیم که علی رغم وجود قانون و اعمال نظارت های مختلف، دستگاه هایی وجود دارند که مع الأسف زیر بار صدور مجوزهای الکترونیکی نمی روند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: رأی دادگاه پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی در ایام نوروز صادر شد و اکنون در مرحله ابلاغ دادنامه است که تا پایان فروردین فرایند ابلاغ انجام می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۶۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت:بر اساس زمان بندی که مقرر شده رای دادگاه هواپیمای اوکراینی در ایام نوروز صادر شد و در مرحله ابلاغ دادنامه است.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۷:۴۲   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت بااشاره به تحقیقات انجام شده از سازمان اداری استخدامی، سازمان برنامه وبودجه، وزارت آموزش وپرورش و بازرسی رئیس جمهوری درخصوص تأخیر پرداخت حقوق اسفندماه فرهنگیان، آن را منجر به اتخاذ تصمیمی مدیریتی در این حوزه خواند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دستاوردهای اقتصادی دولت در سال گذشته چه بود؟ علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت درباره رأی دادگاه لاهه به نفع ایران، اظهار کرد: رای دادگاه لاهه، یک شکست تاریخی برای آمریکا بود که عادت داشت قوانین بین المللی را نقض کند ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رأی دادگاه لاهه شکست تاریخی برای آمریکا بود|جمهوری اسلامی با دقت کنشگری های رژیم صهیونیستی را در مورد ایران و آذربایجان زیر نظر دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
بهادری جهرمی، سخنگوی دولت گفت: رای دادگاه لاهه، یک شکست تاریخی برای امریکایی بود که عادت داشت قوانین بین المللی را نقض کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: در مذاکره پادشاه عربستان با رئیس جمهور کشورمان، از آقای رئیسی برای سفر به این کشور دعوت شد و رئیس جمهور ضمن استقبال از این دعوت از پادشاه عربستان دعوت کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل پیروزی در دادگاه لاهه را قدرت نمایی حقوقی ایران دانست و گفت: دولت سیزدهم با پیگیری و ممارست توانست امریکا را در نبرد حقوقی مغلوب کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس ارشد حقوق بین الملل گفت: اصل موضوع در رأی دادگاه لاهه، سیاسی، بین المللی و حقوقی است که واشنگتن محکوم شده و این یک بی آبرویی بین المللی برای آمریکا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۵۱    
امام جمعه قزوین با اشاره به حکم دادگاه بین المللی لاهه درباره پیمان شکنی آمریکایی ها گفت: این رأی دادگاه لاهه حقانیت جمهوری اسلامی ایران را نشان داد و حالا آمریکا محکوم به پرداخت غرامت شده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
روز گذشته 10 فروردین ماه 1402 دیوان بین المللی دادگستری (دادگاه لاهه) بعد از 7 سال حکم نهایی خود را درباره شکایت ایران از آمریکا صادر و دولت واشنگتن را به نقض چند مورد از تعهدات خود مطابق با عهدنامه مودت و روابط اقتصادی و کنسولی محکوم کرد و تهران را مستحق دریافت خسارت تشخیص داد.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با مطرح کردن ادعاهایی، به صدور رای دادگاه لاهه درباره صلاحیت این دادگاه در حکم دهی درباره پول های بلوکه شده بانک مرکزی ایران در آمریکا واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۴۶ سایت دیگر  
مرکز امور حقوقی بین المللی معاونت حقوقی رئیس جمهور در خصوص رای دادگاه لاهه اطلاعیه ای صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا در واکنش به رأی دادگاه منتهن گفت که دموکرات ها به او نیرنگ زده اند و او بی گناه است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۷:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مهر : رون دی سانتس ، فرماندار ایالت فلوریدا در واکنش جنجالی به رأی دادگاه منهتن گفت هرگز به درخواست ها در تسلیم ترامپ به مراجع قضائی در شرایط کنونی مساعدتی نخواهیم کرد.
برترین ها / گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دیوان بین المللی دادگستری لاهه از اعلام رای در خصوص شکایت جمهوری اسلامی ایران از آمریکا خودداری کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
دیوان بین المللی دادگستری اعلام کرد که صلاحیت رسیدگی به آزادسازی دارایی های ایران در آمریکا را نداریم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۳   + ۶۵ سایت دیگر  
خبر آنلاین : وزارت امور خارجه در بیانیه ای در خصوص رای دیوان بین المللی دادگستری عنوان کرد: رای دیوان بین المللی دادگستری در تاریخ 10 فروردین 1402،سند دیگری بر حقانیت مواضع جمهوری اسلامی ایران و بیان کننده رفتارهای متخلفانه دولت ایالات متحده آمریکا است.
برترین ها / حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۳   + ۱۴۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس از محکومیت دو تن از متهمان اصلی پرونده حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) به اعدام در ملاء عام خبر داد و گفت: اتهام این دو متهم معاونت در افساد فی الارض، بغی و اقدام علیه امنیت کشور بود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۶:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
جوبایدن ، رئیس جمهور آمریکا به رأی دادگاه بین المللی علیه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه واکنش نشان داد. در این ارتباط، جو بایدن مدعی شد که حکم بازداشت صادر شده از سوی دادگاه کیفری بین المللی علیه رئیس جمهور روسیه موجه است. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۰   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس از صدور رأی دادگاه در مهلت قانونی مطابق ماده 404 قانون آئین دادرسی کیفری و پیش از اتمام سال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت رأی اخیر دادگاه اروپایی حقوق بشر درباره حوادث شرق اوکراین نشان داد تصمیم روسیه برای خارج شدن از شورای اروپا، تصمیم درستی بود.
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رأی دادگاه درباره شکایت های ثبت شده علیه ابزارهای هوش مصنوعی تولیدکننده ی تصویر، آینده ی این فناوری را مشخص خواهد کرد. مهندسان برای ساختن ابزارهای تولیدکننده ی آثار هنری با هوش مصنوعی، الگوریتم های خود را براساس پایگاه های داده ی بزرگی از عکس ها یا نقاشی ها یا گرافیک ها آموزش می دهند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم اسرائیل رسما بعد از رأی دادگاه عالی این رژیم، آریه درعی ، وزیر امور داخلی خود را کنار گذاشت.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در واکنش به وضعیت پرونده قضایی مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال توضیحاتی ارائه داد. خبرگزاری میزان – مسعود ستایشی ، سخنگوی قوه قضاییه در بخشی از نشست خبری امروز (چهارشنبه) با اصحاب رسانه در مورد پرونده مهدی تاج ، رییس فدراسیون فوتبال صحبت هایی انجام داد که در زیر می خوانید: ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اواخر هفته گذشته جزئیاتی از رأی دادگاه بدوی چند نفر از بازداشت شدگان اعتراضات اخیر در ایران در رسانه ها منتشر شد. از جمله اینکه بهناز میرمطهریان همسر احسان پیربرناش از محکومیت همسرش به 18 سال زندان خبر داد که 10 سال آن قابل اجراست.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۱۳۱ سایت دیگر  
مجازات جرم کشف حجاب از جمله مجازات های درجه 8 است، بنابراین به موجب مواد 340 و 427 قانون آئین دادرسی کیفری به این جرم مستقیماً در دادگاه کیفری دو رسیدگی می شود و رأی دادگاه قطعی و غیر قابل تجدید نظر است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
دادگاه امیر نصر آزادانی بازیکن سابق تراکتور برگزار و حکم قضایی وی مشخص شد.
598   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
حکم اعدام 2نفر از عوامل شهادت سیدروح الله عجمیان در شرایطی اجرا شد که برخی رسانه های معاند سعی در شبهه افکنی در این باره دارند و با بهانه های مختلف تلاش می کنند به رأی دادگاه خدشه وارد کنند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۱:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
حکم اعدام 2نفر از عوامل شهادت سیدروح الله عجمیان در شرایطی اجرا شد که برخی رسانه های معاند سعی در شبهه افکنی در این باره دارند و با بهانه های مختلف تلاش می کنند به رأی دادگاه خدشه وارد کنند. این در حالی است که این احکام با رعایت همه موازین شرعی و قانونی صادر شد و به مرحله اجرا رسید ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۷:۰۲    
مردم منطقه مسلمان نشین در اوتارکند به رأی دادگاه مبنی بر تخریب خانه های خود اعتراض و خواستار تجدیدنظر در این تصمیم شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
با رأی دادگاه 101 کیفری 2 اشنویه استان آذربایجان غربی 3 نفر از دامداران منطقه به جرم چرای غیرمجاز به تهیه غذا برای 3 ماه پیروز ، توله یوزپلنگ ایرانی به ارزش 220 میلیون ریال محکوم شدند.
برترین ها / دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۱۱۹ سایت دیگر  
روابط عمومی دیوان عالی کشور خبر داد: فرجام خواهی دو نفر از متهمان اغتشاشات اخیر نسبت به رأی صادره از دادگاه انقلاب، در دیوان عالی کشور پذیرفته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۳:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
اهواز- رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: با رأی دادگاه تجدیدنظر خوزستان از تملک غیر قانونی 997 هکتار از اراضی دولتی جلوگیری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رأی دادگاه اروپا به درخواست فیفا و یوفا برای مجازات حاضران در سوپرلیگ اروپا صادر شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۹    
وزارت دفاع به طرفیت سهامداران خود خواستار توقف پذیرش شرکت مبین در فرابورس تا اعلام رأی دادگاه شده است.
بانی فیلم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
امبر هرد پس از شکست از جانی دپ، به دنبال محاکمه ای دیگر برای افترا زدن در ایالت دیگری است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، وکلای امبر هرد به منظور ابطال رأی دادگاه ویرجینیا ...