یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۱۰:۴۵Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نتانیاهو»

منابع صهیونیست گزارش دادند تظاهرات گسترده ای علیه نتانیاهو در سرزمین های اشغالی برگزارش شد.
مخالفان و معترضان در انگلیس نیز بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را که طرح جنجالی اصلاح قانون قضایی وی برای این رژیم و کابینه وی بحران ساز شده است، نیز به حال خود رها نکردند، به طوری که بی بی با کمک پلیس لندن توانست از دست آنان بگریزد و خود را به فرودگاه برساند.
تقریب   ۴ ساعت پیش    
تظاهرات علیه طرح اصلاح قانون قضایی کابینه ی نتانیاهو در تل آویو که رسانه ها شمار شرکت کنندگان را 200 هزار نفر برآورد کردند، شنبه شب به خشونت کشیده شد و پلیس به معترضان حمله کرد.
همزمان با سرکوب تظاهرات ضد نخست وزیر رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی، او در لندن با وزیر کشور انگلیس درباره موضوعاتی از جمله ایران و تقویت همکاری های امنیتی دو طرف رایزنی کرد.
ایران پرس   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری شنبه شب گزارش دادند، ده ها هزار نفر در شهرهای مختلف فلسطین اشغالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و سیاست های کابینه او تظاهرات کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بحران و ناآرامی در رژیم صهیونیستی با ادامه اعتراضات گسترده صهیونیست ها و درخواست صریح وزیر جنگ از نتانیاهو برای توقف تغییرات قضایی وارد فاز جدیدی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
هزاران نفر در تل آویو علیه اصلاحات قضایی بنیامین نتانیاهو تظاهرات کردند و گزارش های اولیه از برخورد پلیس با معترضان خبر می دهند.
یوآف گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی شنبه شب بالاخره تسلیم اعتراضات در سرزمین های اشغالی شد و خواستار توقف قانون اصلاح نظام قضایی شد که در اسرائیل به کودتای کابینه نتانیاهو شهرت یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
منابع صهیونیست گزارش دادند تظاهرات گسترده ای علیه نتانیاهو در سرزمین های اشغالی آغاز شده است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که تظاهرات گسترده ای علیه نتانیاهو در سرزمین های اشغالی آغاز شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
نظرسنجی مؤسسه ایفوپ که از سقوط میزان محبوبیت آقای ماکرون به زیر خط نمادین 30 درصد حکایت دارد پیش از استفاده او از تبصره سوم ماده 49 قانون اساسی این کشور برای تصویب لایحه اصلاح نظام بازنشستگی انجام شده است ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۲:۳۶    
شفقنا- برای دوازدهمین هفته پیاپی صدها هزار نفر در تل آویو و دهها شهر و شهرک دیگر علیه بنیامین نتانیاهو و طرح تضعیف سیستم قضایی به خیابان ها آمده و شعار دادند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۲:۳۶    
طبق گزارش خبرنگاران صهیونیست امشب قرار است بزرگترین تظاهرات از زمان آغاز اعتراضات علیه نتانیاهو در 12 هفته گذشته برگزار شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۳۱    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: رژیمی که غاصب و کودک کش بوده و دارای کلاهک های هسته ای است، چطور می تواند انگشت اتهام به سمت کشورهای دیگر بگیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد به لفاظی های ضدایرانی نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی در سفر به آلمان بیانگر استیصال است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
پیش بینی می شود، صدها هزار نفر از مهاجران صهیونیست در 150 نقطه از فلسطین اشغالی علیه کابینه نتانیاهو دست به تظاهرات بزنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که آمریکایی ها گفته اند از نتانیاهو برای سفر به واشنگتن دعوت نخواهند کرد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادعای یک روزنامه نگار آمریکایی را که گفته بود وزارت خارجه آمریکا به دنبال سرنگونی نتانیاهو است، تکرار کرد. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان به نقل از یک مسئول گزارش دادند که واشنگتن از نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای حضور در کاخ سفید دعوت به عمل نخواهد آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
هزار کارمند شرکت تولید کننده تجهیزات پیشرفته نظامی رافائل، تهدید کردند که در صورت تداوم روند تصویب لایحه اصلاحات قضایی، دست از کار خواهند کشید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در پی انتشار خبری درخصوص نشست بنیامین نتانیاهو و ریشی سوناک، نخست وزیران رژیم اشغالگر قدس و رژیم انگلیس، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان واکنش نشان داد و گفت: از طنزهای ماندگار تاریخ است که دو رژیمی که یکی از آنها وجودش بر پایه غصب سرزمین ملتی دیگر ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۱    
شفقنا- رسانه های اسرائیلی اعلام کردند: وزیر امنیت اسرائیل به بنیامین نتانیاهو اطلاع داده است به اصلاحات قضایی رأی منفی خواهد داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از المیادین ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۱    
شفقنا-محافل سیاسی رسمی در اسرائیل، امریکا را به تشدید اعتراضات علیه اصلاحات قضایی متهم کردند؛ اصلاحاتی که دولت بنیامین نتانیاهو با هدف جلوگیری از سرنگونی دولت به دنبال تصویب آن است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
او نوشت: "وزارت خارجه امریکا پشت اعتراضات اسرائیل است با هدف سرنگونی نتانیاهو ... به نظر می رسد برای تحقق توافق با ایرانی ها".
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
پسر نتانیاهو مقاله ای را از وبسایت راست افراطی "بریتبارت" آمریکا به اشتراک گذاشت که در آن به تامین مالی اعتراضات برای سرنگونی پدرش در اراضی اشغالی اشاره شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معترضان در سرزمین های اشغالی هفته آینده را سرنوشت ساز خوانده و نسبت به اعتراضات فلج کننده به کابینه نتانیاهو هشدار دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خطاب به بنیامین نتانیاهو نسبت به وضعیت بحرانی ارتش اسرائیل هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۵    
دادستان کل رژیم صهیونیستی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم را به علت فشار برای اجرای اصلاحات قضایی به نقض قانون متهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۵۸ سایت دیگر  
پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادعای یک روزنامه نگار آمریکایی را که گفته بود وزارت خارجه آمریکا به دنبال سرنگونی نتانیاهو است، تکرار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۳   + ۱۰۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه به خبر منتشر شده درخصوص نشست بنیامین نتانیاهو و ریشی سوناک، نخست وزیران رژیم اشغالگر قدس و رژیم انگلیس واکنش نشان داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۹    
بنیامین نتانیاهو و کابینه آن قصد ندارند با مخالفان خود توافق کنند و به سیاست های جنجالی که باعث تظاهرات گسترد شده است، پایان دهند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۸    
لندن- ایران پرس: صدها نفر از هواداران فلسطین و مخالفان رژیم صهیونیستی، در اعتراض به سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم به لندن در برابر ساختمان نخست وزیری بریتانیا تظاهرات کردند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهونیستی در جریان سفرش به لندن درحالی به ملاقات وزیر کشور انگلیس رفت که طرح مورد حمایت او، درخصوص افزودن نام سپاه پاسداران به فهرست موسوم به سازمان های تروریستی خارجی انگلیس به فنا رفته و به نظر می رسد که لندن تمایلی به تشدید تنش های دیپلماتیک با ایران در این زمینه ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
کنفرانس خبری مشترک بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و ریشی سوناک نخست وزیر انگلیس به علت اعتراض های گسترده در برابر ساختمان نخست وزیری و در نزدیکی محل کنفرانس خبری مشترک آن ها لغو شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
دادستان کل رژیم صهیونیستی جمعه شب نخست وزیر این رژیم را به نقض قانون متهم کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۵:۰۵    
دادستان کل رژیم صهیونیستی نخست وزیر این رژیم را به نقض قانون به دلیل عدم رعایت اصل عدم تعارض منافع در پیشنهاد اصلاحات قضائی متهم کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دادستان کل رژیم صهیونیستی امروز نتانیاهو را به دلیل نادیده گرفتن تعارض منافع در طرح اصلاحات قضائی به نقض قانون متهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
دادستان کل رژیم صهیونیستی نخست وزیر این رژیم را به نقض قانون به دلیل عدم رعایت اصل عدم تعارض منافع در پیشنهاد اصلاحات قضائی متهم کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۱    
شفقنا- 200 خلبان نیروهای ذخیره اسرائیل اعلام کردند که در اعتراض به طرح کابینه نتانیاهو برای تحول در سیستم قضایی دیگر در محل خدمت خود حاضر نخواهند شد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
صدها تن از معترضان به سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به لندن، در برابر ساختمان نخست وزیری تجمع کرده و با سردادن شعار مرگ بر اسرائیل انزجار خود از حمایت های دولت انگلیس از این رژیم جنایتکار به نمایش گذاشتند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
صدها تن از معترضان به سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به لندن، در برابر ساختمان نخست وزیری تجمع کرده و شعار مرگ بر اسرائیل سر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۳    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیم ا ، از لندن، همزمان با حضوربنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در میان تدابیر شدید امنیتی و پلیسی در لندن و دیدار با ریشی سوناک نخست وزیر انگلیس، صدها نفر از هواداران فلسطین و مخالفان رژیم صهیونیستی، در برابر ساختمان نخست وزیری انگلیس تظاهرات کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۴۳    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که مصمم به اصلاحات قانون قضایی است و این تصمیم با واکنش دادگاه عالی مواجه شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
احزاب سیاسی مخالف دولت انگلیس در بحبوحه اعتراض و انتقادهای بین المللی علیه رژیم صهیونیستی، مخالفت شدید خود را با سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به لندن اعلام کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بحبوحه اعتراضات علیه او و رژیم تحت امرش وارد لندن پایتخت انگلیس شد و با نخست وزیر این کشور دیدار کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
فارس : نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با نخست وزیر بریتانیا در لندن با تکرار لفاظی های ضدایرانی، خواستار تشدید فشارهای بین المللی علیه جمهوری اسلامی شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
در حالیکه صدها معترض در لندن با برگزاری تظاهرات مخالفت خود را با سیاست های نتانیاهو اعلام کردند کنفرانس خبری مشترک وی با همتای انگلیسی لغو شد.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
به اعلام رسانه های اسرائیلی، در هفته جاری یک هیأت بلندپایه اماراتی در دیدار با نتانیاهو به او درباره عواقب تداوم رفتار و رویکرد کابینه افراطی اش در قبال فلسطینی ها و آسیب به روابط ابوظبی و تل آویو هشدار داد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: محمد صدر گفت: تاسیسات هسته ای ایران است به ویژه با روی کار آمدن نتانیاهو که فردی فاشیست با دیدگاه های تند است. او افکارش را یک لحظه از حمله به جمهوری اسلامی ایران منحرف نمی کند و دائم حالا چه در داخل اسرائیل و چه در مسافرت هایی که با لابیگری در آمریکا و اروپا انجام می دهد این هدف را ...