شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۳:۲۱Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هندبال»

برترین ها   ۲ ساعت پیش    
برترین ها: ویذئویی از گل عجیب تیم ملی نروژ به برزیل در دیدار هندبال دو تیم در المپیک 2020 توکیو را ببینید.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
تیم ملی هندبال نروژ در اولین مسابقه از رقابت های المپیک توکیو صبح امروز موفق شد از سد برزیل عبور کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۵    
لژیونرهای ایران درباره سرمربی اسپانیایی هندبال صحبت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی غلامی گفت: به نظر من باید دستیارانش سرمربی تیم ملی هندبال ایرانی باشند تا هم هزینه ها کاهش یابد و هم مربیان داخلی آموزش ببینند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۲    
رئیس هیأت هندبال استان همدان از میزبانی اردوی تیم ملی نوجوانان دختر خبر داد و گفت: اولین زمین هندبال ساحلی غرب کشور در شهر قروه درگزین استان همدان به بهره برداری رسیده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۱    
تیم ملی هندبال ایران با جذب سرمربی اسپانیایی برای تا کسب سکوی آسیایی و سهمیه جهانی آماده خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دختران اصفهانی به اردوی آمادگی تیم ملی هندبال نوجوانان دعوت شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
دروازه بان تیم ملی هندبال گفت: انتخاب فرناندز به عنوان سرمربی تیم ملی کمک خوبی به تیم ملی هندبال ایران است، همه باید تلاش کنند تا طلسم چند ساله شکسته شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هندبال گفت: جذب مربی خارجی را برای تیم ملی ایران یک انتخاب درست می دانم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دروازه بان تیم ملی هندبال ایران گفت: مانوئل مونتایا فرناندز از مربیان صاحب سبک در هندبال دنیا است امیدوارم که بتوانیم جهانی و المپیکی شویم، المپیک را که می بینیم افسوس می خوریم.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: با استخدام مانوئل مونتایا فرناندز اسپانیایی برای تیم ملی امید کسب مدال آسیا و جهانی شدن هندبال ایران تقویت شده است. فدراسیون هندبال بلاخره بعد از گذشت بیش از 15 ماه توانست با یک سرمربی خارجی درجه یک و صاحب نام در دنیا به توافق رسیده و قرارداد ببندد ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس فدراسیون هندبال گفت: در سال جدید برای تیم ملی هندبال بانوان به جهت حضور در رقابت های قهرمانی آسیا 40 روز اردو برگزار کرده ایم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا پاکدل در گفت وگو با میزان، در خصوص انتخاب مانوئل مونتایا فرناندز اسپانیایی به عنوان سرمربی تیم ملی هندبال ایران اظهار داشت: پس از انصراف میشل بیگلر، مذاکرات مان را به صورت جدی با مانوئل مونتایا فرناندز دنبال کردیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
داور بین المللی هندبال گفت: با توجه به شناختی که در مسابقات مختلف از فرناندز دارم فکر می کنم تیم ملی ایران در این دوره می تواند روی سکو برود و جهانی شود.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۴۲    
تیم ملی هندبال ساحلی زنان نروژ مقابل اسپانیا با لباس های بلندتر ظاهر شد تا نشان دهد بر درخواست خود مبنی بر تغییر در سایز لباس هایشان اصرار دارند این امر موجب جریمه شدن این تیم شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
چهار لژیونر هندبال ایران با تیم بوزائو برای فصل جدید لیگ رومانی تمدید قرارداد کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هندبال کشورمان، آشنایی مانوئل مونتایا فرناندز سرمربی تیم ملی هندبال با هندبال آسیا را یک برگ برنده دانست.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره فدراسیون هندبال توانست یک مربی خارجی سرشناس برای هدایت تیم ملی استخدام کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۶    
به گزارش خبرنگار مهر، پس از گذشت چند سال که تیم ملی هندبال ایران بدون مربی خارجی بود و پس از گذشت 15 ماه از تعطیلی اردوهای تیم ملی و مشخص نبودن سرمربی تیم ملی، بالاخره تلاش های فدراسیون برای استخدام یک مربی خارجی نتیجه داد ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس فدراسیون هندبال گفت: طبق قرارداد سرمربی اسپانیایی تیم ملی مرداد به ایران می آید تا اردوهای تیم ملی بعد از آغاز لیگ برتر آغاز شود. به گزارش ایسنا، علیرضا پاکدل بعد از عقد قرارداد با مانوئل موتایا فرناندز ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی از توافق با سرمربی سرشناس اسپانیایی برای هدایت تیم ملی این رشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون آشنایی مانوئل مونتایا فرناندز را با فضای هندبال آسیا نکته مهمی برای انتخاب وی به عنوان سرمربی تیم ملی دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۱    
پنجمین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال نوجوانان دختر از 5 تا 12 مرداد در ملایر برگزار می شود.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۱۲    
نشمین شافعیان سرمربی تیم هندبال اشتادسازه مشهد تاکید کرد لیگ برتر هندبال بانوان 1400 چهره جدیدی از قهرمان فصل گذشته خود خواهد دید.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: مربی تیم ملی هندبال بانوان با بیان اینکه بازیکنان یک دوز واکسن زدند و 6 کرونایی در تیم وجود دارد، گفت: از 25 بازیکن حاضر در اردو، 18 بازیکن برای مسابقات کره جنوبی اعزام می شوند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس هیات هندبال استان همدان گفت: شهرستان ملایر میزبان پنجمین اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال نوجوانان دختر کشور شد.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نشمین شافعیان مربی تیم ملی هندبال می گوید تیم ملی با وجود تزریق دوز اول واکسن کرونا، 6 بازیکن با این ویروس درگیر شده اند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
پنجمین اردوی آمادگی تیم هندبال نوجوانان دختر در همدان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۳    
ایسنا/کرمانشاه درحالی که تیم های لیگ برتری هندبال تنها 48 ساعت فرصت دارند برای حضور در فصل پیش روی این لیگ اعلام آمادگی کنند، فدراسیون هندبال هنوز جواب قطعی برای امکان بازگشت تیم زاگرس اسلام آبادغرب به جمع تیم های لیگ برتری نداده است.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۲    
اتحادخبر-ساناز دانشگر: محبوبه جهانمهر بزرگ شده برازجان ولی متولد استان کهگیلویه و بویراحمد است. وی در لیگ برتر هندبال بازی می کند و حضور مدام در تیم ملی دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۴    
کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل تیم زاگرس اسلام آبادغرب، حضور دوباره این تیم در رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور را نیازمند مساعدت فدراسیون هندبال دانست و از مسوولان ارشد استان کرمانشاه خواست در فرصت اندک باقی مانده تا شروع مسابقات، رایزنی های لازم را برای اخذ موافقت فدراسیون انجام دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که زمان زیادی تا مسابقات هندبال قهرمانی آسیا باقی نمانده هنوز تکلیف سرمربی و اردوهای تیم ملی هندبال مردان مشخص نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۹    
شیراز-ایرنا- فرماندار فیروزآباد فارس با بیان اینکه هندبال بانوان و آقایان این شهرستان ظرفیت بالایی در کشور دارد، اعلام کرد: این امر بیانگر انجام کارهای زیربنایی در این رشته است که در لیگ برتر کشور سمهیه دارند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم هندبال نوجوانان دختر گفت: تمرین سیستم های دفاعی را برنامه نخست چهارمین اردوی تیم ملی نوجوانان دختر بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل باشگاه ذوب آهن گفت: قصد تیم داری در هندبال بانوان را داشتیم و به فدراسیون نامه زدیم که اگر امکان آن وجود دارد و تیمی انصراف داده در لیگ برتر شرکت کنیم ولی گفتند امکان آن وجود ندارد و ما هم تیم را منحل کردیم و بودجه ای برای آن اختصاص ندادیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۳۹    
غلامرضا تاج گردون نماینده سابق شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از باشگاه هندبال فرازبام خائیز در دهدشت بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: حمیدصادق شاه نشین با امضای قراردادی بعنوان سرمربی تیم هندبال این باشگاه معرفی شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا تاج گردون نماینده سابق شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از باشگاه هندبال فرازبام خائیز در دهدشت بازدید کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز “حمیدصادق شاه نشین” با امضای قراردادی رسما هدایت سبزپوشان ذوب آهن در لیگ برترهندبال را بر عهده گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۱    
سمنان- ایرنا- سمنان و گرمسار در وضعیت قرمز کرونایی، برگزاری اردوی تیم ملی دختران نوجوان هندبال در شاهرود، چاپ 80 عنوان کتاب بهار امسال در استان و مقام آوری دانشجوی دانشگاه سمنان در مسابقات بین المللی طراحی آ ،بخشی از مهمترین خبرهای استان سمنان در هفته گذشته بود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۶    
نازنین ملایی "قایقران المپیکی" و "سعید ولدخانیان" داور بین المللی هندبال میهمانان برنامه این هفته هستند.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک- نایب رئیس هیأت استان مرکزی از دعوت 3 ورزشکار بانوی هندبالیست و یک مربی استان مرکزی به اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان دختر خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
راضیه فرجی پور در گفتگو با تازه ترین ها به نقل از مهر ، اظهار کرد: بر اساس اعلام کادر فنی تیم ملی فدراسیون هندبال کشورمان، هستی دوخائی، فاطمه احمدی و سارا رضایی از استان مرکزی برای حضور در چهارمین مرحله اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان دختر فراخوانده شدند. ...
یاریزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
آرمان رحمانی بازیکن سنندجی تیم ملی امید هندبال ایران به تیم سپاهان نوین در لیگ برتر این رشته پیوست. به گزارش یاریزان ؛ ملی پوش سنندجی تیم امید هندبال ایران در فصل جدید رقابت های لیگ برتر هندبال ایران به تیم سپاهان نوین اصفهان پیوست. ...