پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۲۳:۲۷May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زلزله زدگان»

نیپنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی مرجان، در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی کمکهای اهدایی شرکت پتروشیمی مرجان در قالب 1000 پک مواد غذایی به منطقه زلزله زده سی سخت از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال و توسط نماینده این مجتمع صنعتی به قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارت زلزله در دنا 2 برابر سایر مناطق زلزله زده کشور است.
مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد روند بازسازی واحدهای مسکونی زلزله زده سی سخت و یاسوج را اعلام کرد و از اتمام بازسازی ها تا پایان تیرماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۰:۴۳    
دومین مرحله کمک های معیشتی از طرف مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد برای زلزله زدگان شهر سی سخت ارسال و توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
143واحد مسکونی زلزله زدگان رامیان، آزادشهر و مراوه تپه ساخته و تحویل مالکان شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۳۲    
شاهرود_مسئولین بسیج ادارات، کارگری و اصناف و بازاریان شاهرود از کارخانه آجر سفال شاهرود بازدید کردند و در خصوص کمک به زلزله زدگان سی سخت با مدیریت کارخانه گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گفت: عملکرد بانک ها در پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان دنا مطلوب و قابل تقدیر است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۵    
مدیر سازمان بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان گفت: ساخت ده واحد مسکونی برای زلزله زدگان سی سخت در دستور کار سازمان بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان قرار دارد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گفته اهالی کمک های مالی و تسهیلات پرداخت شده متناسب با هزینه های ساخت منازل آنها نیست و همچنان تعدادی از افرادی که منازل آنها خسارت دیده در چادر زندگی می کنند.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۹    
ایرسا_ استاندار کرمانشاه گفت: در جلسه هیأت دولت با افزایش دوره امهال اصل تسهیلات اخذ شده قبل از زلزله آبان 1396 خسارت دیدگان از 2 سال به سه سال موافقت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۴    
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: در جلسه هیأت دولت با افزایش دوره امهال اصل تسهیلات اخذ شده قبل از زلزله آبان 1396 خسارت دیدگان، از دو سال به سه سال موافقت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: در جلسه هیئت دولت با تمدید امهال وام های مناطق زلزله زده کرمانشاه برای سال سوم موافقت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه با بیان اینکه قصرشیرین به صورت رسمی منطقه آزاد تجاری شد، گفت: این مهم سبب تحول اقتصادی در استان می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- تقریبا به یاد دارم از شهریور سال 98 استارت مذاکرات و مکاتبات برای تمدید امهال سال سوم بدهی مردم آسیب دیده از زلزله سال 96 سرپل ذهاب زده شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۷    
اقتصاد ایران: در جلسه امروز هیأت دولت به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رئیس جمهوری افزایش دوره امهال اصل تسهیلات اخذ شده قبل از زلزله 28 آبان 1396 خسارت دیدگان ناشی از زلزله استان کرمانشاه به مبلغ 24 هزار و 420 میلیارد ریال، با بار مالی تا سقف 400 هزار و 840 میلیارد ریال ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۳    
در جلسه امروز هیأت دولت به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری افزایش دوره امهال اصل تسهیلات اخذ شده قبل از زلزله 28 آبان 1396 خسارت دیدگان ناشی از زلزله استان کرمانشاه به مبلغ 24 هزار و 420 میلیارد ریال، با بار مالی تا سقف 400 هزار و 840 میلیارد ریال ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- تصویب منطقه آزاد تجاری قصرشیرین و افزایش دوره امهال اصل تسهیلات دریافتی زلزله زدگان استان کرمانشاه 2 خبر خوشی بود که عصر چهارشنبه هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به مردم استان اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۷   + ۳۷ سایت دیگر  
هیئت وزیران با افزایش دوره امهال اصل تسهیلات اخذ شده قبل از زلزله 28 آبان 1396 خسارت دیدگان ناشی از زلزله استان کرمانشاه به مبلغ 24 هزار و 420 میلیارد ریال با بار مالی تا سقف 400 هزار و 840 میلیارد ریال، از مدت دو سال به سه سال موافقت کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۰۱    
زلزله سی سخت و گناوه، خسارت جانی نداشت. اما خسارات مالی این دو زلزله همچنان ادامه دارد. هنوز آواربرداری از خانه ها تمام نشده و مردم یا باید در چادر زندگی کنند یا در کانکس. اما آنها نمی دانند که باید نگران زلزله و خانه های خراب شده خود باشند یا نگران کرونا که زندگی را برای آنها سخت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس گزارش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این استان تاکنون سه هزار و 61 فقره پرونده زلزله زدگان سی سخت برای دریافت تسهیلات معیشتی و ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی به بانک های عامل استان معرفی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۳    
گروه استان ها- 17 شهریورماه سال گذشته زلزله ای 5.1 ریشتری بخشی از روستاهای کوهستانی شهرستان رامیان را لرزاند و به تعدادی از واحدهای مسکونی خسارت وارد کرد، حالا حدود 8 ماه از آن حادثه می گذرد و ساخت و سازها همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۲    
گروه استان ها معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: تا پایان شهریورماه و قبل از آغاز فصل سرما خانه های زلزله زده پادنای سمیرم به اتمام می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس بسیج سازندگی کشورگفت: بسیج به عنوان یک نهاد مردم پایه، در همه عرصه ها مردم را نه به عنوان بخشی از راه حل که خود راه حل می داند و در این موضوع هم مشارکت مردمی، هم در بخش احداث و حمایت، جزء سیاست های بسیج سازندگی می داند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به همت ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد پنج هزار تخته پتو بین زلزله زدگان سی سخت و روستاهای این شهرستان توزیع شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شهروندان زلزله زده در شهر سی سخت همچنان چشم انتظار پیگیری مسئولان برای کاهش مبلغ فیش های صادر شده برق خود هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد با تشریح برنامه ها و فعالیت های کانون ها، گفت: فرهنگ زمینی است که باید محصول خوبی از آن به دست بیاوریم و با حمایت همه جانبه، هم افزایی بین دستگاه های فرهنگی استان ایجاد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در نشست کار گروه اشتغال شهرستان دنا خبرهای خوشی به زلزله زدگان جهت رونق اشتغال داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۴۴    
خانواده های جانباختگان سانحه هواپیمای تهران،یاسوج با همکاری امور خیریه مسجد جامع امام علی ع به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) تعداد 1000 پرس غذای گرم طبخ و بین زلزله زدگان شهر سی سخت توزیع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۲    
خواهران جهادگر حوزهٔ بسیج الزهرا(س) در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع) 200 بستهٔ معیشتی به همراه 100 دست لباس در میان نیازمندان قزوینی توزیع کردند. این حوزهٔ بسیج، در کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان نیز فعالیت های خوبی داشت و موفق شد با کمک خیرین، مبالغ قابل توجهی را به این نیازمندان اهدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۳    
همزمان با زلزله سی سخت و خساراتی که به مردم این منطقه وارد شد، 40 نفر از اعضای کانون رهپویان وصال شیراز با حضور در مناطق زلزله زده به یاری مردم شتافتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رییس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمک های مؤمنانه جمعی از معلمان بسیجی این استان جمع آوری و به مردم زلزله زده شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا اهدا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس به دولتی ها توصیه کرد زلزله زدگان ⁧‫سی سخت‬⁩ را فراموش نکنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن بوشهر گفت:تخصیص تسهیلات به بازسازی واحدهای مسکونی مناطق زلزله زده استان منوط به اخذ مصوبه از هیات دولت است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: تعدادی از معلمان بسیجی با برگزاری پویش سراسری از بین همکاران خود به میزان 145میلیون ریال وسایل مورد نیاز زلزله زدگان تهیه وبه آنها اهدا کردند. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، با گذشت بیش از 10 روز از وقوع زلزله، روستاهای نزدیک به کانون آن با پس لرزه های با شدت بالا و کم مواجه هستند و این روند موجب ترس و نگرانی ساکنان برای ماندن در خانه شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
10 روز از زلزله شهرستان گناوه می گذرد، زلزله ای که با قدرت 5.9 ریشتر استان بوشهر را لرزاند و کانون آن شهرستان گناوه بود. این زلزله در بسیار از نقاط جنوب کشور احساس شد. در این گزارش ویدیویی خبرنگار فارس با حضور در بین مردم زلزله زده گناوه به پای درد دل آنها نشسته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۲    
در حوالی ساعت 22 شب بیست نهم بهمن ماه 1399 یعنی 65 روز پیش، زلزله ای با پنج و شش دهم ریشتر شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد را به شدت لرزاند و خسارات فراوانی به بار آورد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملکرد زیر 50 درصد برای اعطای تسهیلات ساخت مسکن به زلزله زدگان شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا از هیچ بانک عامل این استان پذیرفتنی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 70 میلیارد تومان کمک های بلاعوض به زلزله زدگان سی سخت واریز شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۶    
ستاد بازسازی شهر سی سخت که محل تجمع زلزله زدگان آسیب دیده بوده به دلیل سربسته بودن ونداشتن تحویه مناسب توسط شبکه بهداشت و مامورین نیروی انتظامی پلمپ شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز بهداشت و درمان شهرستان دنا گفت: ستاد بازسازی شهر سی سخت که محل تجمع زلزله زدگان آسیب دیده جهت رسیدگی به کارهای اداری شان بود، به دلیل سربسته بودن و نداشتن تهویه مناسب، توسط شبکه بهداشت شهرستان پلمپ شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کرونا، شرایط فعالیت دانش آموزان را برای کارهای خیر کمی سخت کرده است اما مانع نیست؛ اصلا این بچه ها آمده اند که موانع را کنار بزنند و تلاش می کنند برای رضای خدا.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان دنا گفت: تاکنون 2580 پرونده زلزله زدگان سی سخت به بانکهای جهت دریافت تسهیلات معرفی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: شرکت بیمه گذار تاکنون 570 میلیارد ریال خسارت به واحدهای آسیب دیده از زلزله قطور از توابع شهرستان خوی پرداخت کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از پرداخت 57میلیارد تومان خسارت بیمه به زلزله زدگان قطور خوی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیر شعبه موسسه مردم نهاد دارالاکرام در استان بوشهر گفت: این موسسه با 15 دکترای روانشناسی آماده است به آسیب دیدگان از زلزله29 فروردین ماه گناوه به صورت رایگان و تلفنی خدمات روانشناسی و مشاوره ای ارائه دهد.
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از پرداخت وام بلاعوض به زلزله زدگان گناوه ای خبر داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: برخی از ساکنان مناطق زلزله زده گناوه می گویند توان بازپرداخت تسهیلات بازسازی واحدهای مسکونی را ندارند و از مسئولان می خواهند به آنان کمک بلاعوض بدهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - مسئول اورژانس اجتماعی بهزیستی گناوه گفت: از بدو وقوع زلزله در این شهرستان ، به 50 خانوار زلزله زده تحت پوشش این نهاد خدمات مددکاری توسط این واحد ارایه شده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۲:۰۰   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 62 میلیارد تومان کمک بلاعوض متناسب باپیشرفت فیزیکی کار به زلزله زدگان سی سخت پرداخت شده است. ...