دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۳:۱۳May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسدآباد»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۵    
ایسنا/همدان شهردار شهر آجین شهرستان اسدآباد از افتتاح و بهره برداری ساختمان شهرداری این شهر در هفته دولت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش تحقیقات، پژوهش و دانشجویی فرهنگی علوم پزشکی اسدآباد از پیگیری راه اندازی مجدد رشته پرستاری طی مهرماه امسال در اسدآباد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس اسدآباد گفت: برخی خانواده ها موتورسیکلت خود را در اختیار کودکان قرار می دهند که این نشان دهنده بی توجهی آنان به سلامت فرزندان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۸    
ایسنا/همدان بخشدار مرکزی اسدآباد از پیش بینی اجرا و بهره برداری 20 هزار مترمربع جدولگذاری و اصلاح معابر در روستاهای این بخش در سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۷    
ایسنا/همدان مدیر اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسدآباد گفت: تالاب چم شور به عنوان یکی از تالاب های فصلی استان همدان به علت کاهش نزولات جوی امسال، خشک بوده و وضعیت خوبی ندارد، در حالیکه هر ساله در فصل بهار این تالاب از تجمع آب های بارندگی و ذوب برف حوضه آبخیز تشکیل می شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۰    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: در روز پنج شنبه بیشترین میزان بارش در اسدآباد و روز جمعه در همدان اتفاق افتاد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۴    
به گزارش عصر همدان ؛ با توجه به محدودیت های کرونایی و ممنوعیت فعالیت باشگاه های ورزشی اداره ورزش و جوانان اسدآباد این اماکن ورزشی را تا بهبودی شرایط پلمب کرده بود و این اقدام برای پیشگیری از هرگونه شائبه فعالیت پنهانی و مخفیانه در باشگاه ها انجام شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۱    
ایسنا/همدان رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسدآباد گفت: در رنگ بندی های کرونایی امروز شهرستان اسدآباد نارنجی اعلام شده که این رنگ بندی ها به معنای پایان کرونا نبوده و تنها گردش ویروس کمتر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۱    
نجاتگر یکم های پایگاه امداد جمعیت هلال احمر اسدآباد گفت: با وجود نجاتگرانی توانمند، پایگاه امداد اسدآباد از برترین پایگاه های امدادی در کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۲    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسد آباد از اهدا دو دستگاه کپسول اکسیژن به منظور تجهیز بانک امانات پزشکی جمعیت هلال احمر این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اسدآباد-رییس تامین اجتماعی اسدآباد گفت: بدهی جرایم کارفرمایان واحد های تولیدی، صنعتی، معدنی، خدماتی و اصناف بخشیده می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۱    
اسدآباد-معاون توسعه دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از خرید دارو و تجهیزات مورد نیاز شهرستان برای پیشگیری، مدیریت و مقابله با کرونا با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وقتی برای تهیه گزارش به محله خزانه بخارایی رفته بودم به طور اتفاقی در جایی که به محله اسدآباد شهرت دارد با جوانی آشنا شدم که در حال توزیع غذا بین کارتن خواب ها و مردان و زنان آسیب دیده بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۳    
ایسنا/همدان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اسدآباد از استقرار 20 پایگاه جمع آوری زکات فطریه در محل برگزاری نماز عید فطر و میادین این شهرستان خبر داد.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ماز عید سعید فطر به امامت نماینده ولی فقیه در استان برگزار می شود | نماز عید فطر از ساعت 7 صبح در محل پیاده راه اکباتان و جنب مسجد جامع برگزار می شود | شهرستان اسدآباد در وضعیت قرمز و مابقی شهرستان ها در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: تبلیغات رسمی انتخابات هنوز آغاز نشده و هر گونه فعالیتی که شائبه انتخاباتی داشته باشد، ممنوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۵    
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از افزایش ابتلای جوانان به کرونا در اسدآباد خبر داد و گفت: متاسفانه شیوع بیماری در این شهرستان از 7 دهم به 1.5 درصد است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان- رئیس بهزیستی شهرستان اسدآباد در راستای طرح ضیافت همدلی از توزیع 100 بسته سبد کالا بین مددجویان زیر پوشش این اداره به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۵    
ایسنا/همدان فرماندار اسدآباد گفت: طی جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی شهرستان با مدیران کل استان تأکید بر آن شد هر چه سریع تر پروژه های نیمه تمام از جمله پروژه های نیمه تمام آموزشی شهرستان به سرانجام برسد که در این راستا نیاز به پیگیری تمام قد آموزش و پرورش شهرستان در اتمام این پروژه ها خواهد بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بهزیستی شهرستان در راستای طرح ضیافت همدلی از توزیع 100 بسته سبد کالا بین مددجویان تحت پوشش این اداره به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی لوله گذاری مجموعه ورزشی آزادی اسدآباد جهت آبیاری فضای سبز مجموعه انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس شعبه تأمین اجتماعی شهرستان اسدآباد از معوقات و بدهکاری 55 میلیارد ریالی کارفرمایان این شهرستان به تأمین اجتماعی خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۴    
سپهرغرب، گروه خبر: شهردار اسدآباد از آغاز اجرای طرح آرشیو الکترونیک در این شهرداری خبر داد. علیرضا فعله گری گفت: برای نخستین بار طرح آرشیو الکترونیک بایگانی پرونده های موجود در این شهرداری در بخش های مختلف با بهره گیری از دانش روز آغاز شد. ...
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۹    
به گزارش عصر همدان ؛ اول شهریورماه سال 96 با آغاز دوره پنجم شوراهای اسلامی یکی از موضوعات مهمی که حسین افشاری فرماندار سابق این شهرستان در مراسم تحلیف شورای شهر اسدآباد به آن پرداخت و به عنوان یک مطالبه جدی، مهم، اولویت دار و کمتر توجه شده از آن یادکرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۵    
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اسدآباد گفت:صدور شناسنامه دو روز مانده به انتخابات ممنوع است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۲۱    
ایسنا/همدان رئیس گروه سلامت خانواده و جمعیت معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با بیان اینکه اگر در کشوری بیش از 70 درصد از جمعیت بین سنین 15 تا 64 سال باشند، آن کشور از فرصت پنجره باز جمعیتی برخوردار است، گفت: در ایران از سال 1385 تا 1425 پنجره جمعیتی باز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۵    
رئیس آموزش و پرورش اسدآباد گفت: امتحانات مدارس این شهرستان از 27 اردیبهشت آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۳    
ایسنا/همدان مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسدآباد با اشاره به در حال اجرا بودن چهارمین سال طرح سرشاخه کاری درختان گردو در این شهرستان گفت: طرح سرشاخه کاری درختان گردو در شهرستان در حال اجرا بوده و تاکنون در همین راستا سهمیه 3000 اصله سرشاخه کاری درختان گردوی امسال شهرستان محقق شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان، آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت: مقدار 25 تن کود شیمیایی اوره برای کارگزاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان در شهرستان اسدآباد، در تاریخ هجدهم اردیبهشت ماه سالجاری، حمل و ارسال شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسدآباد از توقف صدور برگه تردد در تعطیلات عید فطر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۷    
فرماندار اسدآباد با بیان اینکه دیروز 12 مورد بستری کرونایی ثبت شد، گفت: همین موضوع موجب ماندگاری سایه رنگ قرمز کرونایی بر این شهرستان شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۵    
ایسنا/همدان فرماندار شهرستان اسدآباد از ممنوعیت هر گونه اطلاعیه مراسم های نوعید توسط چاپخانه داران این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۸    
همدان- ایرنا- دستگیری قاتل در ملایر، کشف 19 کیلوگرم موادمخدر در اسدآباد و نهاوند و کشف محموله چوب قاچاق مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته فرماندهی انتظامی استان همدان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- دستگیری قاتل در ملایر، کشف 19 کیلوگرم موادمخدر در اسدآباد و نهاوند و کشف محموله چوب قاچاق مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته فرماندهی انتظامی استان همدان هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان شهردار اسدآباد از آغاز عملیات اجرایی ساخت پلاک های ملی این شهر خبر داد و گفت: پلاک های ملی شهر اسدآباد در استان همدان طبق دستورالعمل های کدگذاری اداره پست ایران و براساس Gnaf انجام خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۵    
معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسدآبادگفت: هفته ی آینده و بعد از تعطیلات عیدفطر هفته ای خاص و مهم در مهار ویروس کرونا است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۰    
اسدآباد-نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج سازندگی گره گشای مشکلات در نقاط محروم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۰    
معاون توسعه دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از زیباسازی بیمارستان قائم (ع) این شهر با پانصد میلیون تومان اعتبار خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: خطایی که وزیر امور خارجه انجام داده است با یک معذرت خواهی و انتشار چند پست برطرف نمی شود بلکه ایشان وظیفه دارد اقدامات شفاف تری برای اقرار به اشتباه خود و جبران آن انجام دهد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۱۵    
اسدآباد- جمع آوری و توزیع 50 بسته غذایی بین نیازمندان توسط گروه جهادی پایگاه ریحانه النبی حوزه مقاومت فاطمه الزهرا (س) شهرستان اسدآباد انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ستاد مشترک ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا، ویدیو کنفرانسی با حضور استانداران سراسر کشور برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۷    
ایسنا/همدان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسدآباد گفت: بیش از 1000 نفر از جمعیت شهرستان دارای کارت اهدای عضو هستند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
همدان - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان از تخصیص رقمی حدود 50 میلیارد تومان برای اجرای پروژه های عمرانی دستگاه های اجرایی اسدآباد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۰    
سرپرست اداره ورزش و جوانان اسدآبادگفت: اماکن ورزشی این شهرستان همچنان تعطیل هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: 30 هزار شهروند این استان تاکنون علیه ویروس کرونا واکسینه شدند که سهم دانشکده علوم پزشکی اسدآباد تزریق 2 هزار و 200 دوز واکسن است.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
تاکنون بیش از 27 هزار دُز واکسن در استان تزریق شده است | 42درصد عامل شیوع کرونا در استان شرکت در اجتماعات و 57 درصد تماس های درون خانوادگی است | شهرستان های اسدآباد و بهار در وضعیت قرمز و دیگر شهرهای استان در وضعیت نارنجی قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: گروه شغلی 2 به مدت 14 روز در شهرستان های دارای وضعیت قرمز کرونایی شامل اسدآباد و بهار مجاز به فعالیت هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۷    
ایسنا/همدان معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسدآباد گفت: بلوک زایمانی اسدآباد در بیمارستان قائم(عج) شهرستان بالاتر از استاندارد کشوری بوده و بلوک های LDR(اتاق اختصاصی مادر همراه با مراقبت بارداری) آن در عالی ترین موقعیت هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۳    
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با بیان اینکه متاسفانه در 24 ساعت شاهد فوت سه بیمار مبتلا به کرونا در اسدآباد بودیم از واکسیناسیون بیماران مبتلا به سرطان در این شهرستان خبر داد.