سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۶:۴۲Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بررسی لایحه»

فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۸    
ایتامار بن گویر ، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی و از جمله حامیان لایحه اصلاحات قضایی اسرائیل ضمن ابراز نارضایتی از عقب نشینی احتمالی نتانیاهو و تعلیق روند بررسی لایحه مزبور، حامیان خود را به حضور در خیابان ها و مقابله با مخالفین فراخواند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
کنگره آمریکا در پی گامی فراتر از ممنوعیت تیک تاک است و در حال بررسی لایحه ای برای مقابله با رشد جهانی پلتفرم های ایران، روسیه، چین، کوبا، کره شمالی و ونزوئلا است.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نتانیاهو به منظور توقف روند بررسی لایحه اصلاحات قضایی در پارلمان این رژیم، خواستار تسریع روند بررسی و برگزاری جلسه رای گیری در هفته جاری شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
طهماسبی گفت: دولت باید بداند که مجلس و نمایندگان برای تصویب و بررسی لایحه بودجه آن ها همکاری کردند و باتوجه به اینکه لایحه پیشنهادی دولت به تصویب رسیده است دیگر بهانه ای برای ناکارآمدی خود نباید داشته باشند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
هشدارنیوز محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت وگوی زنده با مردم ایران باره بررسی لایحه بودجه 1402، با اشاره به بررسی این لایحه صحن مجلس، اظهار داشت: امسال به دلیل آنکه هم باید برنامه هفتم توسعه و هم بودجه مجلس تصویب شد، باید دولت لوایح برنامه و بودجه را به مجلس ارائه می داد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۶    
بررسی لایحه بودجه سال 1402 شهرداری مشهد که سرجمع منابع آن در حدود 39 هزار میلیارد تومان است، به تصویب شورای اسلامی شهر مشهد رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون اجرایی پلیس پیشگیری فراجا با بیان اینکه آینده سازان ایران اسلامی از طیف کودک، نوجوان و جوان نیازمند صیانت و حمایت دایمی و مستمر هستند بر لزوم هم افزایی سازمان های مسئول برای حمایت از سرمایه های انسانی کشور تاکید کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
حدود اختیارات هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام و مجلس شورای اسلامی همچنان محل اختلاف است؛ این بار نوبت لایحه بودجه 1402 است. به گزارش اعتماد، یکی، دو هفته گذشته همزمان که شورای نگهبان براساس اصول 4 و 94 قانون اساسی، به بررسی لایحه بودجه 1402 مشغول بود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
اصلاح ضوابط مربوط به صدور کارت بازرگانی در ادامه جلسات فوق العاده بررسی لایحه قانون برنامه هفتم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور در دولت، هیات وزیران در نشست روز گذشته خود بندهای دیگری از این لایحه را تصویب کرد ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، محمدباقر قالیباف در پایان جلسه بررسی لایحه بودجه امروز چهارشنبه گفت: برخی از موارد بودجه اصلاح شد و در برخی موضوعات، مجلس اصرار کرد که طبیعتا به مجمع تشخیص می رود و آنجا جلسه ای است و من از طرف دوستان شرکت می کنم که در صورت اجازه مجلس شورای اسلامی ما درباره برگشتی های شورای ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ما روز 21 اسفندماه(شنبه) لایحه بودجه 1402را دریافت کردیم و به صورت غیر رسمی از هفته قبل بررسی را آغاز کردیم که 16 جلسه بررسی لایحه به طول انجامید.
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر خودرو- مجلس که در جریان بررسی لایحه بودجه به وزارت دفاع مجوز مشارکت در ساخت انواع خودرو سبک و سنگین را داده بود، به منظور تامین نظر شورای نگهبان این بند را از لایحه بودجه 1402 کل کشور حذف کرد.
بانک مردم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شورای نگهبان با بررسی ایرادات به لایحه بودجه سال 1402 ضمن موافقت با دریافت مالیات از خانه های با ارزش بیش از 20 میلیارد تومان، طرح حمایت از سهامداران خرد را تایید نکرد! ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، در ادامه جلسات فوق العاده بررسی لایحه قانون برنامه هفتم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور در دولت، هیأت وزیران در نشست امروز چهارشنبه، بندهای دیگری از این لایحه را تصویب کرد ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نامه نیوز نوشت : خادمی گفت: در این مجلس افراد ضعیف جای شایستگان نشستند و صندلی نمایندگی نیز به افراد اعتبار و درک مسائل را نمی دهد. مجلس شورای اسلامی بعد از بررسی لایحه بودجه سال آینده گویا مهمترین دغدغه خود را اصلاح قانون حجاب و تصویب طرح صیانت می داند ...
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه های امروز به بازگشت پیکر 71 شهید دفاع مقدس به کشور و تلفات چهارشنبه سوری پرداخته اند. بازگشت پیکر 71 شهید دفاع مقدس به کشور، تلفات چهارشنبه سوری، سفر هیئتی از طالبان به تهران و پایان بررسی لایحه بودجه 1402 در شورای نگهبان از عناوین روزنامه های امروز هستند.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران در جریان بررسی لایحه بودجه سال آینده، نرخ عوارض پارک حاشیه ای برای سال 1402 را تعیین کردند؛ لایحه ای که به تصویب شورا رسید، قرار است پارک حاشیه ای را در شهر ساماندهی کند و درآمد حاصل از آن برای توسعه حمل و نقل عمومی به کار گرفته شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
پایان بررسی بودجه در شورای نگهبان هادی طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان از پایان بررسی لایحه بودجه سال 1402 کل کشور در شورای نگهبان خبر داد./ فارس سرعت شناورهای سپاه چقدر است؟ ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران به شهرداری اجازه دادند که در راستای توسعه خط 3 و 6 مترو و همچنین خرید اتوبوس، 3هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت منتشر کنند. به گزارش دنیای اقتصاد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۳۸    
دومین جلسه فوق العاده هیئت دولت برای بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه کشور، به ریاست رئیس جمهور برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا_اعضای شورای شهر تهران با اکثریت آرا فرمول جدید محاسبه بهای خدمات صدور مجوز حفاری را به تصویب رساندند. به گزارش شفقنا از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران در یکصدو سی و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران بررسی لایحه بهای خدمات صدور مجوز حفاری را در دستور کار داشتند که در همین راستا تشکری هاشمی ...
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۱۵   + ۵۶ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران به اتفاق آرا ، افزایش میانگین 45 درصدی کرایه های تاکسی در سال 1402 را تصویب کردند. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم ، در جلسه عصر یکصدوسی و ششمین جلسه شورای شهر تهران ادامه بررسی لایحه بهای کرایه تاکسی در سال 1402 در دستور کار قرار گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از پایان بررسی لایحه بودجه سال 1402 کل کشور در شورای نگهبان خبر داد و گفت: ابهامات و ایرادات شورا در خصوص این لایحه به مجلس ارسال خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۲    
دومین جلسه فوق العاده هیئت دولت برای بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه با حضور رئیس جمهور برگزار شد.
شورای نگهبان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۶   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: پس از 16 جلسه فشرده و پیاپی، بررسی لایحه بودجه سال 1402 کل کشور در شورای نگهبان به پایان رسید و ابهامات و ایرادات شورا در خصوص این لایحه به مجلس ارسال خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۴۱    
دکترمحمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، در گفت وگوی تلویزیونی که امشب دوشنبه، 22 اسفند ماه 1401 به صورت زنده از شبکه یک سیما پخش شد درباره بررسی لایحه بودجه 1402 و مهم ترین تصمیمات و مصوبات مجلس به مردم ایران گزارش داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دکترمحمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، در گفت وگوی تلویزیونی که امشب دوشنبه، 22 اسفند ماه 1401 به صورت زنده از شبکه یک سیما پخش شد درباره بررسی لایحه بودجه 1402 و مهم ترین تصمیمات و مصوبات مجلس به مردم ایران گزارش داد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۴۱    
سخنان محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی درباره بررسی لایحه بودجه سال آینده هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس امشب در برنامه گفتگوی تلویزیونی با توجه به بررسی لایحه بودجه 1402 شرایط پرداخت مالیات برای حقوق کارمندان را در سال آینده اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در یک گفت وگوی زنده تلویزیونی با مردم پیرامون روند بررسی لایحه بودجه 1402 سخن گفت.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دومین جلسه فوق العاده هیئت دولت برای بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه برگزار شد
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
قالیباف در گفتگوی زنده تلویزیونی: بودجه با بیش از یک ماه تأخیر به مجلس آمد گفتگوی زنده تلویزیونی رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص ابعاد لایحه بودجه 1402 آغاز شد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نهایی شدن لایحه بودجه تا آخر هفته در مجلس گفت: مجلس ایرادات شورای نگهبان به بودجه را نهایتاً تا چهارشنبه برطرف می کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۴    
گفت وگوی زنده تلویزیونی رئیس مجلس شورای اسلامی با مردم پیرامون روند بررسی لایحه بودجه 1402 از لحظاتی قبل آغاز شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۰    
به گزارش ایران اکونومیست، قرار است محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در این گفت وگوی زنده تلویزیونی گزارشی از روند بررسی لایحه بودجه 1402 در مجلس و همچنین مهم ترین مصوبات و تصمیمات مجلس در لایحه بودجه 1402 به مردم ارائه کند. این خبر تکمیل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۰۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی در یک گفت وگوی زنده تلویزیونی با مردم پیرامون روند بررسی لایحه بودجه 1402 سخن گفت.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۵۲   + ۶۳ سایت دیگر  
دومین جلسه فوق العاده هیئت دولت برای بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه کشور، به ریاست رئیس جمهور برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۱    
اقتصاد ایران: رئیس مجلس در خصوص بررسی لایحه بودجه 1402 در گفت و گوی زنده تلویزیونی به مردم گزارش می دهد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش مردم سالاری آنلاین ، رحیم زارع در حاشیه نشست امروز صبح کمیسیون تلفیق برای بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه سال 1402 گفت: همانطور که مستحضر هستید امسال مجلس در بررسی بودجه محدودیت های زمانی داشت لذا از شورای نگهبان و هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در بررسی لایحه بودجه تشکر ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون حقوقی پارلمان رژیم صهیونیستی در دور نخست بررسی لایحه پیشنهادی کابینه این رژیم برای اعطای مصونیت قضایی به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل، به این لایحه رای مثبت داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۷    
رئیس مجلس در یک گفت وگوی زنده تلویزیونی درباره بررسی لایحه بودجه 1402 به مردم گزارش می دهد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران صبح امروز بررسی لایحه نرخ بهای خدمات در سال 1402 در بخش حمل و نقل عمومی را روی میز بررسی قرار دادند و در نهایت با افزایش 25 درصدی نرخ بلیت مترو برای سال آینده موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص بررسی لایحه بودجه 1402 در یک گفت وگوی زنده تلویزیونی به مردم ایران گزارش می دهد.
شورای نگهبان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
لایحه بودجه سال 1402 پس از بررسی و تصویب در مجلس شورای اسلامی به شورای نگهبان ارسال شد تا مصوبات این لایحه با موازین شرع و قانون اساسی تطبیق داده شود.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
فاش نیوز- تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل تا تاریخ 30 بهمن 1400 جزء حقوق مکتسبه آنها محسوب می شود . به گزارش فاش نیوز به نقل از خبرگزاری خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی در جلسه علنی روز یکشنبه 21 اسفند ماه مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به ماده 75 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گفت ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، ماده 10 قانون مانع زدایی از صنعت برق بر حذف تدریجی یارانه انرژی در طول زنجیره تولید، انتقال و توزیع در صنعت برق و انتقال آن به انتهای زنجیره عرضه قبل از مصرف کننده نهایی تأکید دارد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی با عنوان بررسی لایحه بودجه سال 1402 کل کشور: حمایت از تولید و اشتغال به بررسی چالش های تبصره 18 بودجه سنواتی درباره تولید و اشتغال پرداخته و در بخش جمع بندی آورده است ...
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: در جریان بررسی لایحه بودجه نمایندگان بانک های عامل را مکلف کردند تا سود، کارمزد و جرائم دیرکرد تسهیلات کشاورزان خسارت دیده را ببخشند و اصل تسهیلات نیز به مدت سه سال امهال می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۲:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
فارس : جلسات شورای نگهبان امروز (21 اسفند) نیز در سه نوبت صبح، ظهر و شب برگزار شد و جلسات بررسی لایحه بودجه به صورت فشرده همچنان ادامه خواهد داشت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۲:۳۵    
بررسی لایحه بودجه 1402 که از روز شنبه، ششم اسفند ماه هر روز در سه شیفت آغاز شده بود، به اتمام رسید و طبق قانون، برای تأیید به شورای نگهبان ارسال و در صورت تأیید نهایی، به عنوان قانون لازم الاجرا به دولت ابلاغ می شود.