پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۹:۱۶Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شعار»

رهیاب   ۱ ساعت پیش    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اهوازگفت:بدون شک در مسیر پیشرفت، موانع و دشمنی ها، بی توجهی ها و حتی نفوذ هم وجود داشته و دارد لذا اولین تکلیف و اقدام برای عمل کردن به دستور امام جامعه وحدت و همدلی برای برداشتن موانع شعارمهار تورم، رشد تولید است.
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیش از 90 درصد وظیفه اجرای شعار سال را بر عهده دولتمردان دانست و گفت: نتیجه کنترل تورم نباید رکود تورمی باشد و این هدف به دست نمی آید مگر با رشد اقتصادی که در سیاست های کلی هشت درصد اعلام شده است.
بیلبوردهایی با شعار سنفطر فی القدس و افطارمان در قدس به صورت گسترده در سطح شهر کابل اکران شده است. به گزارش ایسنا، از روز گذشته بیلبوردهایی با شعار سنفطر فی القدس و افطارمان در قدس به صورت گسترده در سطح شهر کابل اکران شده و فضایی خاص به خیابان های پایتخت افغانستان بخشیده است. ...
در راستای تحقق شعار سال، قرارگاه مهار تورم و رشد تولید در دادستانی سیرجان راه اندازی شد.
می متالز   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - اولین جلسه راهبری تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری مدظله العالی به عنوان سال "مهار تورم و رشد تولید" نامگذاری گردیده است به ریاست عبدالحمید سرتیپی مدیرکل صنعت ...
انصاف نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
انتشار عکسی از تبلیغات بیلبوردی عطر گوگوش (فائقه آتشین، خواننده ی ایرانی) با شعار زن زندگی آزادی، انتقادهای بسیاری را برانگیخته است. تعدادی از ایم انتقادها در شبکه های اجتماعی به ویژه در توییتر را به انتخاب خبرنگار انصاف نیوز در زیر می خوانید: ...
می متالز   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - نماینده شوش و کرخه گفت: برای رشد تولید و تحقق شعار سال باید به تولید کنندگان توجه کنیم و قانون پنجره واحد صدور مجوز ها کامل اجرا شود.
بسیج   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دکتر عبدعلی ناصری شعار سال را نقشه راه صنعت نیشکر برشمرد که با تحقّق آن در سنگر تولید، گشایشی در حوزه اقتصاد و اشتغال در سطح منطقه ایجاد می شود.
می متالز   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - نخستین جلسه شورای اداری استان اصفهان همزمان با کل کشور از طریق ارتباط تصویری از راه دور و با حضور رییس جمهور برگزار شد. دکتر رئیسی در این دیدار از مسوولین سازمان ها و نهاد ها خواست با همفکری یکدیگر شعار سال را محقق سازند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/قم سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گفت: جهت تحقق شعار سال به توانمندسازی نیروی انسانی و آموزش های مهارتی نیاز مبرم داریم چرا که این امر باعث افزایش بهره وری، کاهش هزینه، رشد تولید و کاهش قیمت تمام شده می شود که این امر در نهایت باعث مهار تورم هم می گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
جوانان افغانستانی تابلوهایی با شعار افطارمان در قدس در سطح شهر کابل به نمایش گذاشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
دولت و بانک ها نقشی تعیین کننده در رشد و توسعه اقتصاد کشور دارند و باید برای تحقق شعار سال از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
تیتر برتر   ۸ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با اشاره به اجرای طرح شهید عجمیان در عید نوروز، گفت: در این طرح، گروه های جهادی به برکت نام شهیدان جریان قابل توجهی را در سطح کشور به راه انداختند. ...
قربان زاده گفت: آیین نامه اصلاح شده مولدسازی، مستعد انجام فرایند اجرایی مولدسازی دارایی های دولت در سال جدید در راستای شعار مهار تورم و رشد تولید است.
به نظر می رسد روندی در جریان است که به جای کاهش واقعی تورم به دنبال تغییر آمارها و پایین آوردن عدد تورم است. چیزی که در نهایت بتواند برای دولت سیزدهم در پایان سال 1402 یک کارنامه در تحقق شعار سال باشد.
تقریب   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: دولتمردان برای تحقق شعار امسال رهبر معظم انقلاب و ایجاد امید در جامعه، تمام توان و تلاش خود را بکار گیرند.
حجت الاسلام سلیمی گفت: بالندگی و پیشرفت کشور در سال جاری در گرو تحقق شعار سال است.
بولتن نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
اینکه اقتصاد بخشنامه ای نیست؛ و رفتار اقتصادی مردمان ابلاغیه ای نیست. هرچقدر هم که دولتمردان شعار بدهند و بگویند آی ملت احوال و شرایط امن است و دولت از بانک حمایت می کند ولی مردم رفتار خودشان را دارند ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شوای اسلامی با اشاره به اهمیت نقش تنظیم قیمت بازار در جریان رشد تولید با توجه به شعار سال که رشد تولید و مهار تورم است، گفت: جهادکشاورزی با بهره مندی از آمار درست و دقیق نقش اساسی در تامین، تنظیم قیمت بازار و رشد تولید دارد.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان دلگان گفت: باتوجه به نامگذاری سال 1402 با عنوان مهار تورم، رونق تولید ازجانب مقام معظم رهبری، همه باید تلاش کنیم با روحیه جهادی وانقلابی و بسیج تمامی امکانات به اهداف پیش بینی شده برسیم.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش    
فرمانده سپاه نیکشهر گفت: در پی اعتراضات شهروندان مبنی بر گران فروشی و در راستای تحقق شعار سال تیم نظارتی بر بازار ماه مبارک رمضان فعالیت خود را در نیکشهر به همت حوزه مقاومت بسیج اصناف آغاز کرد.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تعامل یکپارچه و همگام رسانه ها و فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی نیاز مهم و ضرورتی انکارناپذیر در جهاد تبیین و کمک کننده در تحقق شعار سال است.
تقریب   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مفتی امام شافعی آذربایجان غربی و امام جمعه سابق پیرانشهر گفت: بی تردید اگر مسئولان به فرمان حضرت آقا توجه کرده و تولید را رشد دهند و در این زمینه کار جهادی انجام گیرد، هیچ مشکلی در زندگی مردم ایجاد نمی شود.
پارسینه   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، شعار "زن، زندگی ، آزادی" یکی از اصلی ترین شعارهای اعتراضات چند ماه پیش در ایران بود که بعدها به اغتشاشات تبدیل شد. در حالی که بسیاری بخاطر این شعار و بعدها انحراف اعتراضات و تبدیل آن به اغتشاشات مجبور به پرداخت هزینه شدند اما در مقابل برای بسیاری هم کاسبی خوبی رقم زد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
جوکار با بیان اینکه هنوز نگاهمان در حوزه اقتصاد به شرکت های بزرگ است، گفت: حمایت از شرکت های دانش بنیان فقط مختص شعار سال نیست، باید تداوم داشته باشد.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
امام جماعت مسجد روستای آنوا در ماهاراشترا هند، مورد حمله و ضرب و شتم افراط گرایان هندو قرار گرفت. این افراد افراط گرا که صورت های خود را پوشانده بودند، پس از خودداری امام جماعت مسجد از خواندن شعار هندوها، او را مورد ضرب و شتم قرار دادند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ساری_فرماندار مرکز مازندران در جلسه تحقق شعار سال از تشکیل دبیرخانه ستاد تحقق شعار سال در فرمانداری ساری با حضور دستگاه های اجرایی متولی خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۴۰    
گروه های جهادی در ایام نوروز 1402 با شعار خدمت بی منت در سراسر استان به خدمت رسانی به مردم شریف گلستان در عرصه های گوناگون خواهند پرداخت
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم اینکه رهبر انقلاب، سال جاری را با عنوان مهار تورم؛ رشد تولید نامگذاری کردند، اما افزایش قیمت محصولات برخی از واحدهای صنعتی و تولیدی بزرگ کشور در ابتدای سال جاری، برخلاف شعار سال است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با بیان اینکه رسانه توحیدی باید تجلی گاه وحدت، فراقومی و فرامذهبی عمل کند گفت: رسانه توحیدی؛ اخلاق مدار، مهدویت گرا، وحدت گرا و همراه با نگاه تمدنی است و این اقدام با شعار کارساز نیست و در عمل به وقوع می پیوندد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
کرج- معاون امور مجلس رئیس جمهور با اشاره به شعار مهار تورم - رشد تولید گفت: این دو مؤلفه تأثیر متقابل نسبت به هم دارند و به نوعی لازم و ملزوم یکدیگر هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رشت- رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از آغاز توزیع بیش از 72 هزار بسته معیشتی در استان خبر داد و گفت: ارزش ریالی 72 هزار بسته معیشتی 720 میلیارد برآورد شده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
یاسر جبرائیلی از کارمندان دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام در توئیتی ضمن بازنشر سخنرانی ابراهیم رئیسی، نوشته اقتدار شرط لازم مهار تورم و رشد تولید است. اجرای سیاست های برون سپاری 100 درصدی ...
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۵۴    
معرفی صرافی کوکوین صرافی کوکوین یکی از بزرگترین، فعال ترین و پرکاربرترین صرافی های متمرکز دنیا با میانگین چرخش مالی روزانه حدود 2 میلیارد دلار است. این صرافی با شعار پشتیبانی از همه خدمات دنیای رمزارزها در سال 2017 میلادی افتتاح و با بیش از 400 بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال به یکی از بزرگترین ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد خراسان جنوبی از اجرای پویش اطعام مهدوی با شعار هر روز از این ماه مبارک شب عیدی است با هدف کمک به خانواده های ایتام و نیازمندان استان خبر داد.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۴۳    
مقابله با افزایش نقدینگی یکی از الزامات مهم تحقق شعار سال 1402 یعنی مهار تورم و رشد تولید است که کارشناسان راهکارهای کوتاه مدت و بلندمدت تحقق این مهم را تشریح کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۴۲    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مدیریت اقتصاد و مهار تورم نیازمند برنامه اجرایی و همت جهادی است و نباید با شعار سال به صورت شعاری برخورد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه لازمه تحقق شعار سال حذف بروکراسی اداری است، گفت: شعار سال به گفتمان تبدیل شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی عطری با عنوان "گوگوش" به بازار عرضه شده است. این رایحه که متعلق به گوگوش است با شعار زن، زندگی، آزادی روانه بازار شده و به تبلیغ مشغول است!
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
منیبان نوشت :عکس عطر گوگوش با رایحه زن زندگی آزادی که در اینستاگرام منتشر شده است را تماشا کنید.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
سه کافه رستوران بزرگ شهرستان نوشهر به علت کشف حجاب، اجرای موسیقی زنده و سرو مشروبات الکلی پلمب شد.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار نوروزی با کارکنان استانداری در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بیرجند-مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی بااشاره به نامگذاری سال 1402 به مهار تورم، رشد تولید از سوی مقام معظم رهبری گفت:بدون شک اصلی ترین راه تحقق شعار سال از طریق مردمی کردن است.
معدن نامه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مهدی کوهی مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان در اولین روزهای سال 1402 با حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به منظور پیگیری و تحقق شعار سال و بررسی مسائل مربوطه در محل این فرمانداری دیدار و گفتگو کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۶    
آغاز سال جدید که با نگاه مدبرانه مقام معظم رهبری به سال مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده است از همه مسئولان درخواست داریم با وحدت و همدلی در تحقق این شعار راهبردی و خدمت به مردم، همه تلاش خود را انجام دهند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بی شک نامگذاری این دو مقوله مهم باعث می شود ذهن همه تصمیم گیران وبرنامه ریزان و فعالان سیاسی ،اجتماعی ،فرهنگی ورسانه ای به این سمت سو هدایت شود و به عنوان مهمترین راهبرد سال مد نظر قرار گیرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۴۵    
در آستانه سال نو و با شعار اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی بازارچه نوروزی بانوان شاغل در محله باقریه پردیسان بر پاشد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۴۰    
مسئول بسیج جامعه زنان استان سمنان گفت: بسیج جامعه زنان در راستای عملیاتی کردن فرامین مقام معظم رهبری در تحقق شعار سال طرح فدک را بر نامه ریزی کرده است؛ گرچه این طرح از سال گذشته کلید خورده ولی امسال با قوت و قدرت پیگیری می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۱    
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا در گفتگو با خبرگزاری بسیج در خصوص شعار "مهار تورم، رشد تولید"، گفت: شعار"مهار تورم، رشد تولید" راهکار برون رفت از گردنه مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور است.