پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۰:۵۶Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جهاد دانشگاهی»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: سالانه میلیون ها زائر داخلی و خارجی برای التیام دردهای روح و صفای باطن به مشهدالرضا سفر می کنند و از آن بارگاره قدسی طلب کمک و عنایت دارند. در واقع می توان گفت که فلسفه اصلی زیارت، دست یابی به سلامت معنوی است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی در مراسم رونمایی از کتاب دانش در مصاف که در راستای تاریخ شفاهی حضور جهاد دانشگاهی در دوران مقدس منتشر شد، تأکید کرد: منشأ شعار ما می توانیم و بسیاری از موفقیت هایی که امروز داریم نشأت گرفته از دوران دفاع مقدس است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۸    
آئین افتتاح مرکز طب پیشگیری و ارتقای سلامت سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران امروز، پنجم مهرماه با حضور مسلمی نائینی، رئیس جهاددانشگاهی، مسعود حبیبی، رئیس جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران و آی کاوا کاراتوشی، سفیر ژاپن در پژوهشکده فناوری های زخم و ترمیم بافت یارا برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس جهاد دانشگاهی در مراسم رونمایی از کتاب دانش در مصاف که در راستای تاریخ شفاهی حضور جهاد دانشگاهی در دوران مقدس منتشر شد، تاکید کرد: منشأ شعار ما می توانیم و بسیاری از موفقیت هایی که امروز داریم نشأت گرفته از دوران دفاع مقدس است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی در مراسم رونمایی کتاب دانش در مصاف؛ تاریخ شفاهی حضور جهاد دانشگاهی در دوران دفاع مقدس گفت: امروز نیز دشمنان، کشور ما را تهدید می کنند و الگویی چون حماسه دفاع مقدس و ایثار جهادگران که آن تهدید جنگ تحمیلی را تبدیل به فرصت کرده اند می تواند درسی برای امروز و فردای کشورمان باشد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی در آیین تکریم و معارفه رئیس جهاد دانشگاهی مازندران که با حضور و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران برگزار شد بر ماموریت گرایی در فعالیت های این واحد تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم با بیان اینکه شهدا توصیه ویژه ای به حجاب حضرت زهرا داشتند، تاکید کرد: برای دستیابی به آرمان های متعالی نظام مقدس اسلامی باید توصیه های شهدا را به صورت عملی در زندگی به کار بست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی در مراسم تکریم از نیروهای امریه این نهاد اظهار کرد: جهاد دانشگاهی سهم زیادی در حوزه دفاع مقدس و دفاع دانش بنیان در زمان جنگ داشت و در همان ابتدای جنگ کارهای متفاوتی اعم از اعزام نیرو تا آموزش افراد و کارهای مهم در حوزه پزشکی و صنایع نظامی انجام داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان ویژه برنامه نشست "تبیین دستاوردهای دفاع مقدس" در جهاددانشگاهی کرمان امروز چهارم مهرماه با حضور رئیس جهاددانشگاهی و جمعی از پرسنل این مجموعه در سالن دکتر کاظمی آشتیانی برگزار شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۵    
رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان به همراه جمعی از جهادگران این واحد با حضور در دفتر مدیریت شعب بانک صادرات با مدیر شعب این بانک دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی با حضور در برنامه بدون توقف شبکه سه سیما که با موضوع علم و فناوری، دانشگاه و مسایل پیرامون آن برگزار شد، از وضعیت پیشرفت فضای علمی و دانشگاهی کشور، تقویت فرهنگ دانشجویی و نقش علوم انسانی و تأثیرات زیادشدن دانشجویان خارجی در کشور سخن گفت.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۸    
دکتر احمد زاهری رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان با هدف افزایش همکاری با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به دیدار مدیرعامل این سازمان رفت.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۶    
رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان از تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام وزارت بهداشت در کشور و به تبع آن در هرمزگان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس جهاد دانشگاهی در آیین آغاز سال تحصیلی 1402 دانشجویان در دانشگاه علم و فرهنگ گفت: دانشجویان آینده سازان کشور هستند و یکی از مسائل اصلی در تحصیل اراده دانشجویان است که بر اساس آن می توانند آینده خود را ساخته و به رتبه دانشمندان بزرگ کشور برسند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جدید جهاددانشگاهی قم امروز طی جلسه ای با حضور مدیر کل امور واحد های جهاددانشگاهی و و مدیر کل امور مجلس جهاددانشگاهی معارفه شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی طی حکمی از سوی سیدمحمدحسین سیدکاشی، رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی، سرپرست معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی استان منصوب شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۹    
به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، به مناسبت بیست و پنجمین سالروز تاسیس این سازمان، اعضای سازمان دانشجویان شعبه استان گیلان با رئیس جهاددانشگاهی آن واحد دیدار کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان با تاکید بر این که، جهاد دانشگاهی آمادگی برگزاری آزمون های استخدامی دستگاه های حاکمیتی، دولتی، صنعتی و خصوصی هرمزگان را دارد ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از برگزاری آزمون سراسری استخدامی سازمان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، حساب 100 امام(ره) همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان از راه اندازی مرکز تخصصی مشاوره شغلی و کارآفرینی جوانان استان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از تأسیس مرکز جامع مشاوره شغلی و کارآفرینی جوانان در این استان خبر داد و گفت: در همین راستا امروز تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی استان و اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان منعقد شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان کردستان از برگزاری آزمون استخدامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی استان کردستان خبرداد. اکبر اسدی در گفت و گو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان کردستان، اظهار داشت: 184 داوطلب در رشته های مختلف شغلی در آزمون استخدامی بنیاد مسکن شرکت کرده اند. ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
طی مراسمی، تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی، فرهنگی و پژوهشی بین جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی و دانشگاه بیرجند امضا شد. به گزارش گروه استان های حیات ؛ سیدمحمدحسین سیدکاشی، رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، امروز سه شنبه ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۳    
مراسم تکریم و معارفه سردبیر خبرگزاری ایسنا شعبه فارس با حضور، رئیس جهاددانشگاهی فارس و جمعی از معاونان اداره ارشاد استان فارس امروز، 28 شهریورماه در جهاد دانشگاهی برگزار شد، همچنین از زحمات علی محمد پشوتن، در مدت تصدی مسئولیت سردبیری قدردانی شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸    
رئیس جهاددانشگاهی استان همدان گفت: این ظرفیت در جهاددانشگاهی استان وجود دارد که با همکاری سایر نهادها به شناساندن چهره های قرآنی به عموم مردم و الگوسازی از آنها به ویژه برای نونهالان و نوجوانان کمک کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۵    
رئیس جهاددانشگاهی استان همدان گفت: این ظرفیت در جهاددانشگاهی استان وجود دارد که با همکاری سایر نهادها به شناساندن چهره های قرآنی به عموم مردم و الگوسازی از آنها به ویژه برای نونهالان و نوجوانان کمک کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حسن مسلمی نائینی، رئیس جهاد دانشگاهی امروز در مراسم امضای قرارداد همکاری بین سازمان جهاد دانشگاهی تهران و شرکت صنعتی سپنتا از شرکت های زیر مجموعه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای تولید لوله مغزی سیار که در محل سالن جلسات دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
شیراز - رئیس جهاد دانشگاهی فارس در حکمی سردبیر جدید خبرگزاری دانشجویان در استان فارس را منصوب کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۲۱    
دکتر احمد زاهری رئیس جهاددانشگاهی واحد استان هرمزگان در بازدید از روزنامه دریا، با یعقوب دبیری نژاد مدیرمسئول روزنامه دریا دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس جهاد دانشگاهی استان کرمان با اشاره به نقش آموزش های مهارتی در اشتغال گفت: افرادی که آموزش های مهارتی به ویژه آموزش موردنیاز جامعه را فرا می گیرند به سرعت وارد بازار کار می شوند و در زمینه اشتغال دغدغه نخواهند داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حامد حیاتی با حکم رئیس جهاددانشگاهی به عنوان سرپرست واحد قم منصوب شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دومین روز از مراسم سخنرانی و عزاداری ایام پایانی ماه صفر با حضور رئیس جهاددانشگاهی استان کرمان و جمعی از پرسنل این مجموعه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج_ رئیس جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 7.3 درصد از معلولیت ها در استان بر اثر سوانح مختلف و تصادفات رانندگی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم سخنرانی و عزاداری ایام پایانی ماه صفر با حضور رئیس جهاددانشگاهی استان کرمان و جمعی از پرسنل در سالن شهید کاظمی این نهاد برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان گفت: جلسات مختلفی با نخبگان هرمزگان برای شناسایی و تدوین نظام مسائل استان برگزار شده است تا در گام بعدی با ایجاد یک اجماع نخبگانی گام بلندی برای حل چالش های استان برداریم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی از ساخت قطار سه واگنه پرسرعت (HSR) با قابلیت تولید CO2 کمتر توسط محققان کشور خبر داد و گفت: ساخت این قطار توسط محققان واحد علم و صنعت جهاد دانشگاهی آغاز شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۰    
نمایشگاه عکس و طرح های دیجیتال راه یافته به مرحله نمایشگاهی سوگواره منطقه ای مَحرم مُحرم با حضور حجت الاسلام والمسلیمن چراغی، مدیر ستاد اقامه نماز، فرهاد فرامرزیان، رئیس جهاددانشگاهی و دیگر مسئولان استان لرستان، امروز، 20 شهریورماه در جریان اختتامیه این سوگواره در حوزه هنری خرم آباد افتتاح شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی فارس از اعلام آمادگی این مجموعه برای همکاری با مجموعه وزارت دفاع و مجموعه صنایع الکترونیک شیراز در مباحث مختلف پژوهشی، علمی تر، آموزشی و فرهنگی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان، هدف اصلی جهاد را استاندارد سازی و حفظ ارزش ها دانست و گفت: ارتقاء کیفیت فعالیت های پژوهشی، فرهنگی و آموزشی جهاددانشگاهی استان هرمزگان در دستور کار قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی در دیدار فرماندار خوسف با رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بر بهره گیری از تجربه های علمی در اجرای برنامه های فرهنگی استان تاکید شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی در سفر به خوزستان و دیدار با جهادگران این استان بر استفاده از ظرفیت های این نهاد در حل مشکلات این استان تاکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی در احکامی جداگانه، نایب رئیس، دبیر و اعضای شورای سیاست گذاری هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن دانشجویان مسلمان را منصوب کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۰    
حسن مسلمی نائینی، رئیس جهاددانشگاهی امروز 18 شهریور با سفر به اهواز از بخش های مختلف سازمان جهاددانشگاهی استان خوزستان بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان گفت: مرکز شماره 2 دوره های آموزشی کوتاه مدت جهاددانشگاهی افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس جهاد دانشگاهی در سفر امروز خود به اهواز از بخش های مختلف سازمان جهاد دانشگاهی استان خوزستان بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حسن مسلمی نائینی، رئیس جهاددانشگاهی کشور، صبح امروز، 18 شهریور از خبرگزاری ایکنای خوزستان بازدید کرد.
مکران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان گفت: جهاد دانشگاهی در حال شناسایی نظام مسائل هرمزگان برای ارائه راه کار و راه حل است به گزارش پایگاه خبری مکران، دکتر احمد زاهری با اشاره به اهمیت و نقش اصحاب رسانه در تعیین سرنوشت کشور، اظهار کرد: فعالان رسانه ای با فعالیت ...
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نرخ معلولیت در استان کهگیلویه و بویراحمد حدود 3 درصد بوده که این میزان در 1.5 درصد است، 78 درصد معلولیت های استان مادرزادی است که 68 درصد از مجموع معلولیت های مادر زادی، مربوط به والدین خویشاوند و فامیل هستند ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۵    
رئیس جهاددانشگاهی درباره ساماندهی واحدهای دانشگاهی جهاددانشگاهی گفت: در بعضی از واحدهای دانشگاهی ما رشته های خیلی خوبی وجود دارد. اگر بتوانیم همه واحدهای دانشگاهی خودمان را در پوششی کارآمد دور هم جمع کنیم، موثرتر خواهند بود.