یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۶:۱۴Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استان قزوین»

باشگاه خبرنگاران   ۳۴ دقیقه پیش    
رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از جابه جایی 5 میلیون و 554 هزار و 846 تن کالا با ناوگان جاده ای قزوین خبر داد.
بسیج   ۳۹ دقیقه پیش    
همزمان با هفته دفاع مقدس یک دوره اردوی راویان پیشرفت بازدید از نمایشگاه دستاوردهای هوا و فضای سپاه پاسداران و واحد تولیدی مژده وصل شیراز ویژه اصحاب رسانه به همت سازمان بسیج رسانه استان قزوین برگزار شد.
ایمنا   ۴۱ دقیقه پیش    
مدیر روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین از کشف یک تن ماده مخدر گراس در دو عملیات پلیسی طی روزهای گذشته خبر داد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: جلوگیری از 894 فقره تغییر کاربری غیرمجاز زمین های کشاورزی در استان قزوین طی شش ماه نخست امسال انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین از هیئت امنا و عوامل اجرایی ستاد مردمی اربعین استان قزوین تقدیر کرد.
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: یک هزار و 562 نفر از فعالان فرهنگ و هنر و رسانه استان قزوین تحت پوشش صندوق اعتباری هنر بوده که برای یک هزار و 57 نفر از آنها بیمه پایه برقرار است و 491 نفر هم از بیمه تکمیلی بهره مند هستند.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: در آینده ای نزدیک زمینه سرمایه گذاری مسکن در استان قزوین افزایش پیدا می کند و با افزایش عرضه ساختمان، نرخ اجاره بها کاهش می یابد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱ ساعت پیش    
یکی از مهم ترین محصولاتی که در استان قزوین به صورت مداوم و از گذشته تاکنون کشت می شده، محصول هندوانه است و همین سابقه دیرینه قزوین درکشت هندوانه سبب شده تا بیشتر استان های کشور با نام هندوانه بوئین زهرا و هندوانه شریف آباد آشنا باشند ...
رئیس پارک علم و فناوری استان قزوین گفت: متاسفانه در سطح استان و شاید کشور رصد دقیقی از ابعاد و مقیاس اینکه چقدر از اقتصاد جامعه دانش بنیان است وجود ندارد و رفع بسیاری از چالش های موجود در استان تنها با راه حل های دانش بنیانی و دانشگاهی امکان پذیر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
استان قزوین با داشتن خوشنویسان مطرح و بنام در گذشته و اکنون یکی از قطب های هنرخوشنویسی در کشور است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: برای روزهای دوشنبه 10 مهر ماه و روز چهارشنبه در پاره ای مناطق رگبار باران، رعدوبرق و گاهی وزش بادهای لحظه ای پیش بینی می شود، وزش بادهای نسبتاً شدید غربی در روز دوشنبه برای برخی مناطق غبار محلی را به همراه دارد.
ایثار   ۲ ساعت پیش    
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با هدف احوالپرسی و پیگیری درمانی از جانباز 50 درصد حمید غزنویان عیادت کرد.
صبح قزوین   ۲ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: از بعدازظهر امروز تا روز چهارشنبه، گذر متناوب امواج تراز میانی جو را برای بعضی روزها به ویژه دوشنبه و چهارشنبه را پیش رو داریم.
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: برای اجرایی شدن "شهر دوستدار کتاب" در قزوین، این اداره کل مطابق آیین نامه و دستورالعمل ها موارد را پیگیری خواهد کرد و سعی می کنیم نقش آفرینی حداکثری داشته باشیم.
صبح قزوین   ۳ ساعت پیش    
کارشناس برنامه زئونوژ معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قزوین با اشاره به آمار حیوان گزیدگی در 6 ماه نخست سال جاری گفت: این آمار برابر دو هزار و 957 مورد بوده است.
رئیس گروه سلامت کار مرکز بهداشت استان قزوین گفت: در حال حاضر 13 هزار و 423 نفر در استان کارگاه هایی که در معرض عوامل شیمیایی قرار دارند مشغول به فعالیت هستند.
سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی استان قزوین گفت: بازرسان این سازمان از 60 واحد صنفی در شهر قزوین بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
سرپرست معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قزوین از آغاز اجرای کارگاه آموزشی فرماندهان تیم سحر با حضور 30 استان به مدت 3 روز در قزوین خبر داد.
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 11 فقره پروانه بهره برداری در زمینه های مختلف کشاورزی در استان صادر شده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس کل دادگستری استان قزوین از مسدود کردن 100 حلقه چاه غیرمجاز با هدف حفظ منابع زیرزمینی و برخورد با متخلفان در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: برای فردا باتوجه به وزش بادهای نسبتا شدید غربی و احتمال خیزش گردو خاک محلی در برخی مناطق هشدار زرد هواشناسی صادر شده است.
رئیس کل دادگستری استان قزوین از آزادسازی بیش از 185 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی استان به ارزش بیش از 370 میلیارد ریال در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین از برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های استان در آبان ماه خبر داد.
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین از خدمت رسانی 6 گروه تخصصی و عمومی بسیج جامعه پزشکی در قالب طرح شهید رهنمون در محله هادی آباد خبر داد.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: میزان کمک ها در جشن عاطفه ها در مقایسه با سال گذشته 58 درصد رشد داشته است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - طرح اکتساب دانش و تجربه نگاری (مستندسازی) فرمانداران و بخشداران با هدف مدیریت دانش در حکمرانی محلی در استان قزوین وارد فاز عملیاتی شد.
معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: در استان قزوین 938 شرکت تعاونی فعال در بخش های مختلف به ویژه در کشاورزی، صنعت، خدمات و ... وجود دارد.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین از برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های این استان در آبان ماه خبر داد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 11 فقره پروانه بهره برداری در زمینه های مختلف کشاورزی در این استان طی 6 ماهه نخست امسال صادر شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/قزوین مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: در نیمه نخست امسال 7 هزار نوزاد در استان غربالگری شدند که 60 نوزاد مشکوک به متخصص ارجاع داده شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
خبرهایی از حضور تیم شیشه رازی قزوین در فوتسال کارگران کشور تا برگزای مسابقات آمادگی جسمانی قهرمانی استان را در بسته خبرهای ورزشی مشاهده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: این سازمان با ایجاد 623 کارگاه اقتصاد مقاومتی در استان، برای بیش از هزار و 72 نفر ایجاد اشتغال کرده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: در نیمه نخست امسال بیش از 600 دوره عمومی، تخصصی و ضمن خدمت برگزار شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: در نیمه نخست امسال 7 هزار نوزاد در استان غربالگری شدند که 60 نوزاد مشکوک به متخصص ارجاع داده شدند.
در ادامه برگزاری سلسله نشست های مردمی سازی دولت و در راستای برقراری ارتباط مستقیم دولت با اقشار مختلف مردم، نشست راویان و پیشکسوتان دفاع مقدس استان با محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین برگزار شد.
کارشناسان هواشناسی استان قزوین برای روز های آینده افزایش ابر با احتمال غبار محلی پیش بینی کردند.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
قزوین- استاندار قزوین با بیان اینکه حل مشکل زمین ایثارگران و راه اندازی باغ موزه دفاع مقدس در دستور کار مدیران استان قزوین قرار دارد، گفت: دولت سیزدهم توجه ویژه ای به آرمان شهدا دارد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین استاندار قزوین گفت: در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شخصیت های مؤثر قزوینی منشأ اتفاقات بزرگی در کشور بودند، استان قزوین با دارا بودن بیش از 3000 شهید و 35 هزار رزمنده جغرافیای پر افتخاری در حوزه ایثار و شهادت دارد.
بازیکن تیم فوتسال کراپ الوند گفت: به مردم استان قزوین قول می دهم در هفته های بعدی شرایط تیم کراپ بسیار بهتر می شود و شک نکنید رقیب جدی برای مدعیان لیگ برتر خواهیم بود.
صفحه اقتصاد   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شعبه ولیعصر بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان قزوین با رشد 56 درصد منابع در سال جاری، عنوان نخستین شعبه 10هزار میلیارد ریالی استان قزوین را به خود اختصاص داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ نقی سیاهکالی مرادی مدیرکل آموزش و پرورش استان اظهار داشت: دانش آموزان استان قزوین، امسال همزمان با آغاز سال تحصیلی و سراسر کشور، در مدارس استان با اجرای نمادین سرود هماهنگ کشور "دختر ایران" هویت ایرانی اسلامی خود را به نمایش گذاشتند. ...
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: در راستای اقدامات پیشگیرانه و آمادگی به منظور مقابله با حوادث غیر مترقبه و صیانت از شاغلین سرمایه گذاری های انجام شده در واحدهای صنعتی و تولیدی، هفت ایستگاه آتش نشانی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان راه اندازی شد.
فکر اقتصادی   ۸ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک آینده در راستای حمایت و حفظ گنجینه های تاریخی و فرهنگی کشور، در بازسازی و مرمت خانه تاریخی نبوی ، مشارکت کرد. خانه تاریخی نبوی قزوین با حضور استاندار، مدیرکل میراث فرهنگی ...
سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طی بازرسی های انجام شده توسط بازرسان سازمان جهاد کشاورزی 4 واحد صنفی نانوایی و میوه فروشی متخلف در شهر قزوین شناسایی و برای آنها پرونده تخلف ثبت و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در نشست ائمه جمعه استان در ضیاءآباد گفت: در هفته وحدت گامی به سوی همدلی بیشتر برداریم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طرح الگوی کشت به صورت جدی از امسال در مزارع کشاورزی استان اجرا می شود.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ب ه گزارش آسیانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی، علی اصغر شالبافیان روز جمعه 7 مهر 1402 در نشستی صمیمی با فعالان گردشگری استان قزوین که به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری در هتل ایرانیان برگزار شد، اظهار کرد: استان قزوین به لحاظ پیشینه تاریخی ...