یکشنبه ۰۷ آذرساعت ۱۶:۱۴Nov 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رژیم اسرائیل»

آقای خبر   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس گزارش القدس العربی ، اتحادیه جهانی علمای مسلمان در ادامه این بیانیه که به امضای علی قره داغی دبیرکل اتحادیه مذکور رسیده، بر ایستادگی همیشگی در کنار مسجدالاقصی، قدس، فلسطین و نیز مقابله با رژیم اشغالگر و مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم تأکید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اسماعیل رضوان از رهبران ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ( حماس) به رئیس رژیم صهیونیستی برای شرکت در یک مراسم مذهبی با عنوان جشن نورهای تلمودی که قرار است توسط یهودیان در مسجد ابراهیمی برگزار شود، هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۱    
سفیر سوریه در مسکو ضمن رد همه شایعات رسانه های رژیم اسرائیل مبنی بر موافقت روسیه با ادامه تجاوزات این رژیم ضد سوریه تاکید کرد که دمشق با تهران و مسکو ائتلاف استراتژیک مبتنی بر احترام به حاکمیت کشورها دارد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۴    
احمد المدلل از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین توافق امنیتی میان رژیم اسرائیل و مراکش را ضربه ای خائنانه و مشروعیت بخشیدن به جنایات این رژیم علیه ملت فلسطین توصیف کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دولت مستعفی منصور هادی در یمن که مورد حمایت عربستان سعودی است، از اقدام برخی کشورهای عربی در عادی سازی روابط با رژیم اسرائیل حمایت کرد.
الف   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
امارات متحده عربی با ایجاد قرار داد تجاری کلان برای بهبود روابط اردن و اسرائیل در راستای منافع رژیم اسرائیل حرکت می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا : رژیم اسرائیل در پی نگرانی از سوءاستفاده از ابزار هک فروخته شده توسط شرکتNSO Group، فهرست کشور هایی که می توانند فناوری های سایبری را خریداری کنند را کاهش داد ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۳:۵۶    
حوزه/ یک منبع امنیتی اسرائیلی گفت: رژیم صهیونیستی و مراکش در پی سفر "بنی گانتس" وزیر دفاع این رژیم به مراکش، رزمایش نظامی مشترک برگزار می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۳   + ۴۸ سایت دیگر  
سرپرست نمایندگی دائم کشورمان در وین با اشاره به اینکه این اولین بار نیست که نماینده رژیم اسراییل با ارائه یک داستان ساختگی طولانی و کسل کننده در مورد فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران، وقت ارزشمند شورای حکام را می گیرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع در دربار سلطنتی عربستان فاش کرد که ولیعهد سعودی به دنبال خرید شرکت جاسوسی رژیم اسرائیل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس اعلام کرد که حملات هوایی رژیم اسرائیل به سوریه جنایت جدید علیه امت اسلامی و محکوم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رژیم اسرائیل به بهانه احداث نیروگاه های خورشیدی در اردن علاوه بر تلاش برای تقویت بیش از پیش روبط خود با کشورهای عربی، درصدد است أمان را مجبور به تمدید توافقنامه وادی عربه کند که بر اساس آن، بخش هایی از اردن در اشغال و کنترل تل آویو قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۰    
رسانه های رژیم اسرائیل گزارش دادند که یکی از موشک های شلیک شده سوریه به اهداف متخاصم این رژیم، در آسمان شهر حیفای فلسطین منفجر شده است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر پیشین امور خارجه ایران در پیامی توییتری از حمایت بی چون و چرای آمریکا از رژیم اسرائیل انتفاد کرد
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۰:۳۰    
ایران پرس- دو عملیات شهادت طلبانه فلسطینی ها طی تنها یک هفته، هراس مقامات صهیونیستی را از امکان آغاز یک انتفاضه جدید در پی داشته است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۸:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن وزیر دارایی رژیم اسرائیل روز سه شنبه مدعی شد که ایران می تواند در بازه زمانی پنج ساله به بمب اتمی دست یابد. وی که در نشستی درباره برنامه ریزی نظامی تل آویو علیه ایران صحبت می کرد، افزود که چنین پیشرفتی تحت تاثیر مذاکرات کنونی ایران با قدرت های جهانی بر سر یک توافق جدید ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه ارمنستان گفت: ایروان آماده عادی سازی روابط خود با ترکیه بدون پیش شرط است و این موضوع را به روسیه نیز اعلام کرده است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه ارمنستان گفت: ایروان آماده عادی سازی روابط خود با ترکیه بدون پیش شرط است و این موضوع را به روسیه نیز اعلام کرده است.
الف   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نجاح محمدعلی تحلیلگر سیاسی جهان عرب: نکته مهم این است که ایران؛ این استقلال، عزت و سربلندی را به راحتی بدست نیاورده است؛ موسسه تحقیقاتی دانشگاه تل آویو اعتراف می کند که حمله سایبری ایران منجر به نتایج فاجعه بار در رژیم اسرائیل شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
نخست وزیر سابق رژیم اسرائیل گفت:حماس باید بهای سنگینی برای حمله شنیع در قلب اورشلیم بپردازد. ما یک رویکرد مستحکم علیه تروریسم نمی بینیم، همان طور که در مقابله با ایران نیز شاهد نیستیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین روز یکشنبه در بیانیه ای نسبت به پیامدهای اقدامات رژیم صهیونیستی علیه قدس و مسجدالاقصی هشدار داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۲:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی یکشنبه شب به وقت تهران گفت که از توافق طولانی تر و بانظارت دقیق تر با ایران حمایت می کند. به نوشته وبگاه عروتص شوع بنی گانتز وزیر جنگ رژیم اسرائیل در نشستی در دانشگاه کالیفرنیا گفت: من از توافق هسته ای که طولانی تر، قوی تر و با نظارت دقیق تر باشد، حمایت خواهم کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
موضع گیری و تحرکات اخیر سران صهیونیست بیانگر آن است که رژیم اسرائیل تا چه اندازه از ورود به جنگ منطقه ای با محور مقاومت وحشت دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۶:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
این افسر ارشد صهیونیست که اوهاد زیدنبرگ (Ohad Zeidenberg) نام دارد، هم اکنون مدیرعامل شرکت تهدیدات سایبری (CTI) است و به طراحی عملیات های نهادهای امنیتی و سرویس های جاسوسی رژیم اسرائیل از جمله موساد علیه ایران، کمک می دهد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
محمود الزهار جمعه شب در گفت وگو با شبکه خبری المیادین افزود: تصمیم انگلیس علیه حماس، برای راضی نگه داشتن رژیم اسرائیل و حمایت از عادی سازی روابط با این رژیم است. وی خاطرنشان کرد که لابی صهیونیستی در انگلیس محرک تصمیم این کشور علیه حماس بوده است. الزهار گفت: پیروزی های مقاومت، منافع انگلیس [...]
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) مدعی شد یک نظافتچی در خانه بنی گانتز وزیر جنگ این رژیم به جاسوسی برای یک گروه هکری که ادعا می شود مرتبط با ایران است، متهم و بازداشت شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
بقائی گفت: روایتی که قربانیان جنایات رژیم اسرائیل را با قاتلان آنها در یک سطح قرار می دهد، تکان دهنده و بی پایه و شرم آور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۰:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل قطعنامه حقوق بشری علیه ایران را مغرضانه و غیرسازنده خواند و گفت: جامعه بین الملل می بایست رژیم اسرائیل را به خاطر ریختن خون تعداد بیشماری از مردم فلسطین مورد بازخواست قرار دهد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- منابع عبری زبان از طرح جدید رژیم صهیونیستی برای ساخت 400 واحد مسکونی جدید در قدس اشغالی خبر دادند. به گزارش شفقنا از ایسنا، رژیم صهیونیستی در ادامه شهرک سازی های خود برای صهیونیست ها، قصد ساخت 400 واحد مسکونی جدید را در قدس شرقی دارد. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۷:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با اشاره به سفر رابرت (راب ) مالی نماینده ویژه کشورش در امور ایران به خاورمیانه اعلام کرد که واشنگتن برای دور جدید مذاکرات وین آماده می شود. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۱    
پهپادها و قدرت موشکی یمن به تهدیدی واقعی برای رژیم اسرائیل در جبهه دریای سرخ تبدیل شده است؛ بستن تنگه باب المندب بر روی کشتی های اسرائیل نیز زیان های بسیاری را بر تجارت این رژیم و فرایند صادرات و واردات کالا تحمیل خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با ورود وزیر امنیت داخلی رژیم اسرائیل به مصر، فرمانده نیروی هوایی ارتش این رژیم طی سفر به امارات با همتای اماراتی خود دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۲    
تهران - کارشناس مسائل بین الملل و سیاست خارجی گفت: قطعا جمهوری اسلامی توجیه کودکانه سران کشورهای عربی که ایران را همسایه بزرگ خود می نامند اما خواهان روابط با رژیم صهیونیستی هستند را باور نخواهد کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۲۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
یک سایت حق العمل کار در اقدامی قبیح و ضد منافع ملی و سیاست های اصولی کشور اقدام به مصاحبه با یک صهیونیست ساکن سرزمین های اشغالی کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۲۰:۳۶    
حوزه/ "امیره اورون" سفیر رژیم صهیونیستی در مصر، در صفحه تویتر خود عکسی از دوچرخه سواری خود در قاهره منتشر کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۵    
حوزه/ هادی العامری رئیس ائتلاف فتح عراق با بیان اینکه تقلب در انتخابات سایبری بوده است، افزود: ما دخالت رژیم صهونیستی در این تقلب را بعید نمی دانیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر سابق قطر رژیم اسرائیل و یک کشور عربی را به برنامه ریزی برای آنچه که اکنون در سودان رخ می دهد، متهم کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۱:۱۰    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: خبر خوب اینکه مقداد القواسمی، جوون 24 ساله بعد از 4 ماه مقاومت و اعتصاب غذا رژیم اسرائیل و به زانو درآورد و حکم آزادیش صادر شد و سلاحشان ایمان و مقاومت است .... ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۶:۰۲    
حوزه/ روزنامه "اسرائیل هیوم" به نقل از یکی از نزدیکان حفتر، گفت: خلیفه حفتر قول داده است که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری لیبی برای عادی سازی روابط با رژیم اسرائیل تلاش خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۸۲ سایت دیگر  
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه پهپادهای ایران خاری برچشم دشمنان شده است، گفت: دشمنان سال ها در حوزه تحریم تسلیحاتی ایران تلاش کردند ولی به نتیجه نرسیدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۰۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ( حماس ) اقدام دانشجویان در اخراج سفیر رژیم اسرائیل در انگلیس از دانشکده ای در لندن را ستود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۳:۰۲    
حوزه/ شرکت خطوط هوایی مراکش از راه اندازی خط هوایی مستقیم میان دار البیضا پایتخت مراکش و تل آویو خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
دانشجویان حامی فلسطین در دانشگاه لندن ، سفیر رژیم اسرائیل را مجبور به ترک این دانشگاه کردند و سخنرانی او را ناتمام گذاشتند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۷:۵۲    
نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل: رژیم اسرائیل به قوائد و قوانین منع تولید و توسعه و انباشت سلاح های کشتار جمعی پایبند نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۵:۰۷    
جنبش حریت (آزادی) که اخیرا فاش شد دو نظامی رژیم اسرائیل را ربوده، فیلمی از یکی از این نظامیان منتشر کرد که به نظر می رسد پیام این جنبش به این رژیم است.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۷    
منابع رویترز گفته اند که کوشنر به دنبال همکاری با شرکت ها و سرمایه گذاران اسرائیلی و کشورهای عربی به منظور تقویت سرمایه گذاری بین رژیم اسرائیل و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۴:۴۰    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی ایرانیک تی وی نوشت: شهرک نشینان رژیم اسرائیل به روستای فلسطینی سوسیا در مصافر یاتا یورش بردند، دروازه پارک را شکستند و وارد زمین بازی روستا شدند و با سگ ها در حالی که توسط سربازان مسلح محافظت می شدند، اهالی را ترساندن. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
منابع رسانه ای صهیونیستی از بسته شدن حریم هوایی جولان اشغالی به روی پروازهای غیرنظامی در پی حملات دیشب رژیم اسرائیل به استان حمص سوریه خبر دادند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش های خبری حکایت از آن دارد که رژیم اسرائیل برای جاسوسی از فعالان فلسطینی از بدافزار جنجالی جاسوسی خود پگاسوس استفاده کرده است.