یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۴:۳۴Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروه های مسلح»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۱    
رئیس سازمان اطلاعات خارجی روسیه اعلام کرد آمریکا با کمک گروه های مسلح درصدد اجرای حملات تروریستی در سوریه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
در مراسم شادی گروه های مسلح تحت حمایت ترکیه در شمال سوریه به مناسبت پیروزی رجب طیب اردوغان، یک نفر کشته شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در کشوری که بیش از 4 دهه تحت اشغال نظامی خارجی و جنگ داخلی و ظهور و سقوط گروه های مسلح قومی بود، طالبان به خوبی دانست که چگونه از فرصت خلا قدرت استفاده کرده و دوباره بر افغانستان چیره شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان ملل در گزارشی به جزئیاتی از سربازگیری کودکان توسط گروه های مسلح در سراسر جهان و در رأس آنها لیبی پرداخت.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه در بیانیه خود آورده است: دیپلمات های ارشد هیئت دیپلماتیک آمریکا در مسکو امروز به وزارت خارجه روسیه احضار شدند و اعتراض شدید نسبت به اظهارات غیرقابل قبول سالیوان که عملا حملات گروه های مسلح کی یف در خاک روسیه، از جمله جمهوری کریمه و منطقه بلگورود را تایید کرده به آنها اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۲    
سرگئی شویگو ، آمریکا را به برنامه ریزی برای استفاده از گروه های مسلح غیرقانونی در افغانستان برای بی ثبات کردن منطقه آسیای مرکزی متهم کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
صباح زنگنه کارشناس مسائل منطقه در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص دلیل احضار سفیر عراق در ایران به واسطه حضور برخی رهبران گروه های مسلح ضدانقلاب در یک مراسم رسمی در اقلیم شمال عراق اظهارداشت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع روسیه امروز (پنجشنبه) گفت، واشنگتن از پتانسیل گروه های مسلح غیرقانونی در افغانستان برای بی ثبات سازی وضعیت این منطقه استفاده می کند. او همچنین گفت "جنگ اعلام نشده ای" تحت رهبری غرب علیه روسیه و بلاروس در جریان است.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۳    
مقامات سازمان غیرانتفاعی به نام “مرکز مقاومت اطلاعات” می گویند که از طریق این پروژه می خواهند توجه بیشتری را به رویدادهای خشونت علیه غیرنظامیان، خبرنگاران و اقلیت های قومی توسط طالبان، داعش و دیگر گروه های مسلح در افغانستان جلب کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مسائل منطقه گفت: حضور اخیر گروه های تروریستی در مراسم اقلیم شمال عراق نشان می دهد آنها با اقلیم ارتباط تنگاتنگ داشته، از اربیل حرف شنوی دارند و از امکانات اقلیم بهره می برند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از کاربران فضای مجازی در توئیتر نسبت به حضور برخی از رهبران گروه های مسلح ضدانقلاب در یک مراسم رسمی در اقلیم شمال عراق واکنش نشان داده و آن را مغایر با توافقنامه امنیتی میان تهران و بغداد دانستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
فرستاده ویژه اتحادیه اروپا در امور افغانستان گفت اتحادیه اروپا حضور دیپلماتیک خود را در کابل حفظ می کند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۰    
در سند راهبردی وزارت دفاع امریکا که در سال 2018 با عنوان برنامه روندهای راهبردی تا سال 2040 منتشر شد، روندهایی از قبیل افزایش بی ثباتی در جهان تک-چند قطبی؛ بازقدرت یابی ایدوئولوژی ها ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۴۹    
تعداد کشته شدگان درگیری ها بین گروه های مسلح و نیروهای امنیتی در ایالت مانیپور در هند به 54 نفر رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تعداد کشته شدگان درگیری ها بین گروه های مسلح و نیروهای امنیتی در ایالت مانیپور در شمال شرق هند طی روزهای اخیر به 54 نفر و تعداد زخمی شدگان به بیش از 150 نفر رسیده است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
المانیتور از درخواست کمک شبه نظامیان کُرد، موسوم به قسد، از ابوظبی برای میانجیگری بین آنها و دولت سوریه به منظور کاهش تنش ها پرده برداشت. دشمنان پیشین دولت سوریه از ترکیه تا حکومت های عربی یک به یک به قطار عادی سازی روابط با سوریه می پیوندند و دشمنی را کنار می گذارند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی با صدور بیانیه ای به حمله گروه های مسلح به رایزنی فرهنگی عربستان سعودی در خارطوم واکنش نشان داده و آن را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
دولت طالبان به اظهارات وزیر دفاع روسیه مبنی بر این که گروه های مسلح در افغانستان امنیت این کشور و منطقه را به خطر می اندازند ، واکنش نشان داد.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت در خصوص تصرف یک آزمایشگاه میکروبی و شیمیایی در خارطوم به دست یکی از طرف های درگیر در جنگ داخلی سودان هشدار داد و گفت وضعیتی بسیار خطرناک پیش آمده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در اعتراض به حفر خندق در طول مناطق مرزی در حومه رقه و حسکه؛ هزاران شهروند سوری در مناطق شمال کشورشان که تحت تصرف گروه های مسلح حامی ترکیه است، تظاهرات کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۳    
ایران پرس: دامنه جنگ میان گروه های مسلح رقیب در سودان به مناطق مختلف این کشور کشیده شده و به رغم همه تلاش ها، حتی آتش بس 3 ساعته نیز نتوانسته از میزان درگیری ها بکاهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
درحالیکه گزارش های ضد و نقیضی از زنده ماندن یا کشته شدن اکمل امیر منتشر می شود، جبهه آزادی از گروه های مسلح مخالف طالبان خبر کشته شدن فرمانده ارشد خود در درگیری با طالبان را تأیید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
برخی ناظران و کارشناسان مسایل گروه های مسلح درباره این موضوع اتفاق نظر دارند که دوره فعلی مبهم ترین دوره در رابطه با گروه تروریستی داعش از منظر سرکرده های باقی مانده در عراق و سوریه و یا ابوالحسین الهاشمی، سرکرده جدید است که داعش اواخر نوامبر سال گذشته در یک پیام صوتی ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اظهارات نخست وزیر عراق در خصوص غیرقانونی بودن فعالیت گروه های مسلح مخالف ایران در کشورش، بیانگر ضرورت تامین منافع مشترک میان دو کشور بوده و ما نیز از آن استقبال می کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس اعتقاد دارد اظهارات نخست وزیر عراق در رابطه با غیرقانونی بودن فعالیت گروه های مسلح مخالف ایران در کشورش بیانگر عزم جدی بغداد برای ایجاد امنیت از طریق مشارکت کشورهای منطقه و بدون دخالت بیگانگان است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پلیس اسرائیل بامداد دیروز چهارشنبه (16فروردین ماه) به برجسته ترین مکان مقدس مسلمانان در بیت المقدس حمله کرد تا تعداد زیادی فلسطینی هایی را که در آنجا سنگر گرفته بودند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در مصاحبه تفصیلی با شبکه الجزیره ضمن غیرقانونی دانستن فعالیت گروه های مسلح مخالف ایران در خاک کشورش تاکید کرد که عراق اجازه نمی دهد که از خاکش برای تهدید همسایگان استفاده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۷:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق دولت مرکزی و حکومت محلی اقلیم کردستان را ملزم به اجرای توافق تأمین امنیت مرز ها و تحویل افراد تحت تعقیب به ایران دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق تاکید کرد دولت مرکزی و حکومت محلی اقلیم کردستان ملزم به اجرای توافق تأمین امنیت مرزها و تحویل افراد تحت تعقیب به ایران است.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگو و هماهنگ کننده امور راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید گفت: واشنگتن به هرگونه هدف گیری نیروهای آمریکایی در سوریه و عراق پاسخ خواهد داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص بیانیه ای که اخیرا به نام مرکز مستشاری ایران در سوریه منتشر شده است، گفت؛ همانگونه که بارها اعلام گردیده، حضور مستشاری جمهوری اسلامی ایران در سوریه به درخواست دولت این کشور و در چارچوب کمک مستشاری به نیروهای مسلح و مردم سوریه در مقابله با گروه های مسلح ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۰:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان با صدور بیانیه ای رسمی، ارمنستان را به انتقال غیرقانونی محموله نظامی به منطقه قره باغ متهم کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۲    
رسانه های جمهوری باکو و ترکیه در اقدامی هماهنگ، ادعای واهی انتقال گروه های مسلح از پ.ک.ک. و ارامنه سوریه توسط ایران به قراباغ کوهستانی برای جنگ با جمهوری باکو را منتشر کردند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بشار اسد رئیس جمهور سوریه تأکید کرد که سیاست عربستان سعودی از چند سال پیش کاملا تغییر کرده است و این کشور دیگر در امور داخلی سوریه دخالت نمی کند و از هیچ کدام از گروه های مسلح در این کشور حمایت نمی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۵    
رئیس جمهور سوریه در مصاحبه با رسانه های روسیه اعلام کرد انجام شدن دیدار با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه منوط به آمادگی آنکارا برای خروج کامل از اراضی سوریه و متوقف کردن حمایت از گروه های مسلح است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۰    
عقب نشینی ترکیه از مناطق شمال غرب سوریه و توقف حمایت از گروه های مسلح تروریست در این مناطق دو شرط اصلی سوریه برای آغاز مذاکرات برای احیای روابط است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
الکاظمی گفت: در دوره نخست وزیری اش چند بار پیام هایی را میان ایران و آمریکا رد و بدل کرده است به خصوص وقتی که گروه های مسلح عراقی هدف قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۵    
نیروی هوایی عراق سه حمله هوایی علیه گروه های مسلح در استان صلاح الدین این کشور اجرا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اجساد دو شهروند آمریکایی که از سوی گروه های مسلح در مکزیک ربوده شدند، کشف شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۴    
نشریه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی نوشت: به دنبال دور جدید ناآرامی ها در کرانه باختری رود اردن، محله های فلسطینی نشین این منطقه شاهد تشکیل و ظهور گروه های جدیدی از جوانان فلسطینی بوده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
یک نشریه انگلیسی در گزارشی از اوضاع فلسطین نوشت که گروه های مسلح جدیدی در کرانه باختری ظهور کرده اند که رژیم صهیونیستی به دشواری می تواند جلوی آن ها را بگیرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
منابع رسمی روسیه اعلام کردند که در نتیجه حملات اوکراین به مناطقی در مجاورت مرزهای اوکراین، چند نفر کشته و زخمی شدند؛ این در حالی است که منابع مذکور از نفوذ گروه های مسلح اوکراین و گروگان گیری در فروشگاهی در روستای لیوبچانی در استان مرزی بریانسک در غرب روسیه خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه های مسلح عرین الاسود از اجرای نخستین عملیات انتقام جویانه شهدای جنایت نابلس خبر دادند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمار منتشر شده شمار جانباختگان در مناطق تحت کنترل دولت سوریه و مناطق تحت کنترل گروه های مسلح به 5هزار و 801 نفر رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فیلم سینمایی غریب به کارگردانی محمد حسین لطیفی و با بازی بابک حمیدی با اقبال نسبی اهالی رسانه مواجه شد. فیلمی که مقطعی از زندگی شهید محمد بروجردی را روایت می کند. در خلاصه داستان غریب آمده است: سال 1358 با بالا گرفتن اختلافات گروه های مسلح سیاسی از جمله کومله و دموکرات و... ...
برترین ها / میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۵:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
همزمان با رونمایی از فیلم سینمایی غریب در چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر صحنه ای از آن منتشر شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
زلزله مهیب و ویرانگر سوریه باعث فرار تعدادی از زندانیان از زندانی در شمال غرب این کشور شد؛ زندانی که تحت کنترل گروه های مسلح مورد حمایت ترکیه است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۷:۱۱    
سران کشورهای شرق و مرکز آفریقا خواستار آتش بس فوری همه طرف ها و خروج همه گروه های مسلح از جمله گروه های خارجی از شرق جمهوری دموکراتیک کنگو شدند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی اکنون با یک خیزش و بیداری جوانان کرانه باختری در کنار گروه های مسلح و دقیقی چون گردان های جنین و عرین الاسود در نابلس روبروست.