پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۳:۳۵Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه شهید بهشتی»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات پیشگیری و کنترل دخانیات دانشگاه شهید بهشتی گفت: مهمترین نقش خانواده ها این است که حداقل در سنین نوجوانی و جوانی فرزندان خود، سیگار و قلیان مصرف نکنند و استفاده از قلیان را به عنوان یک تفریح و سرگرمی ندانند.
همگردی   ۵ ساعت پیش    
آزمایشگاه پاتوبیولوژی نصرت دارای 17 سال سابقه درخشان انجام کلیه آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی تست های غربالگری جنین و نوزاد تست های تشخیص زودهنگام سرطان امکان دریافت نتایج بصورت آنلاین نمونه گیری در منزل امکان ارسال نتایج به درب منزل با مدیریت دکتر حسینی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۶    
معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی میزان شهریه ترم تابستان این دانشگاه را اعلام کرد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
هم میهن - فرزاد نعمتی: نهم خردادماه 1402، سیدعبدالعلی قوام، استاد برجسته علوم سیاسی و روابط بین الملل دانشگاه شهید بهشتی (دانشگاه ملی سابق) در 78سالگی دار فانی را وداع گفت ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۱    
همایش بین المللی ادیان و صلح آفرینی در هزاره سوم با حضور آیت الله مصطفی محقق داماد استاد دانشگاه شهید بهشتی و عضو فرهنگستان علوم ایران در تالار پازیریک موزه فرش برگزار شد.
بیانیه همایش ملی مهارت افزایی، هدایت شغلی و صلاحیت حرفه ای در آموزش عالی کشور که روز دوشنبه 8 خردادماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد؛ منتشر شد
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۱    
رئیس دانشگاه شهید بهشتی گفت: قرار نیست ظرفیت پذیرش دانشجو با حذف رشته ها از کنکور کاهش یابد، بلکه همان میزان دانشجو که در رشته های بدون بازار کار تحصیل می کردند، در رشته های جدید که متناسب با نیازهای کشور است، پذیرش خواهند شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۵    
رئیس دانشگاه شهید بهشتی گفت: وزارت نیرو در سال موسوم به تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین از نخستین وزارتخانه هایی بود که برنامه خود را در این رابطه ارائه داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۹    
حوزه/ آزمایشگاه هوش مصنوعی نور و پژوهشکده مطالعات میان رشته ای قرآن (دانشگاه شهید بهشتی) همکاری می کنند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات پیشگیری و کنترل دخانیات دانشگاه شهید بهشتی گفت: مصرف سیگار در زنان ایرانی حدود یک هشتم کمتر از مردان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه شهیدبهشتی در حوزه های مهندسی، شیمی، علوم کشاورزی، علوم گیاهی و جانوری، محیط زیست و بوم شناسی و علوم رایانه در زمره موسسات پراستناد برتر دنیا (ESI) قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
همایش ملی مهارت افزایی، هدایت شغلی و صلاحیت حرفه ای در آموزش عالی در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
عبدالعلی قوام، مترجم، پژوهشگر و استاد علوم سیاسی، در 78 سالگی از دنیا رفت.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فرزاد اشرافی فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب و استاد دانشگاه شهید بهشتی درباره انواع سردرد بیان کرد: دو مدل سردرد داریم؛ یکی سردرد اولیه و دیگری سردرد ثانویه، سردرد اولیه “میگرن” و سردرد ثانویه “تنشی” نام دارد ...
سلام نو / ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
عبدالعلی قوام پژوهشگر، مترجم و استاد علوم سیاسی و یکی از مهم ترین مولفین علم سیاست در ایران که کتاب هایش از منابع اصلی این رشته در ایران بود، درگذشت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه علم و اطلاعات دانش شناسی دانشگاه شهید بهشتی معتقد است: عضویت نمایشی در ایفلا دردی را دوا نمی کند و کتابخانه های دانشگاهی باید در کمیته ها، نشست ها و برنامه های ایفلا حضور فعال و پرثمری داشته باشند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علمی کاربردی گفت: ورود دانش آموختگان به بازار کار مستلزم استقرار نظام صلاحیت حرفه ای است. به همین دلیل این دانشگاه با سازمان ها و دستگاه های اجرایی تعامل دارد. ...
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با هدف پیگیری مصوبات سفر اخیر ریاست جمهوری به منطقه آزاد چابهار با رییس دانشگاه شهید بهشتی دیدار کرد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۱    
عضو هیات علمی زمین شناسی دانشگاه شهید بهشتی گفت: 14 استان کشور، از جمله تهران، درگیر فرونشست زمین شدند؛ این پدیده، می تواند عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: رییس دانشگاه علمی کاربردی از حذف 1200 کدرشته محل در این دانشگاه برای مهر ماه جاری خبر داد و گفت: به جای آن 783 کد رشته محل جدید در دانشگاه علمی کاربردی تاسیس شد. ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر علوم از همکاری دو وزارتخانه علوم و بهداشت برای تدوین آیین نامه مهارت محور کردن آموزش دانشگاه های کشور در برنامه هفتم توسعه خبر داد. دکتر محمدعلی زلفی گل در همایش ملی مهارت افزایی، هدایت شغلی و صلاحت حرفه ای در آموزش عالی که امروز در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی، سمینار یک روزه متالرنینگ (Meta-learning) از مدل های مقدماتی تا پیشرفته را برگزار می کند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 50 مرکز هدایت شغلی در دانشگاه ها ایجاد و طی سال گذشته هشت هزار دوره مهارت افزایی با حضور 328 هزار دانشجو برگزار شده است . ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه شهید بهشتی از تربیت بیش از 33 هزار نیروی متخصص مهارت آموز در سال گذشته در پردیس شهید عباس پور این دانشگاه خبر داد و گفت: علاوه بر این، ما در زمینه شعار هر دانشجو یک مهارت نیز همکاری هایی با وزارت کار داریم و دوره هایی را برای دانشجویان به منظور مهارت افزایی برگزار می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شهید بهشتی در دومین همایش بین المللی اربعین گفت: اربعین در ایران به عنوان یک تمدن پذیرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی گفت: معتقدیم دانش در سطح کارشناسی باید با مهارت همراه شود از این رو در زمینه مهارت محوری دانشگاه برنامه ریزی کرده ایم.
نشست مدیران ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور روز یکشنبه 1402/3/07 از ساعت 14 الی 17 در تالار علامه طباطبایی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مهلت ارائه درخواست در سامانه صندوق رفاه جهت پرداخت اجاره بهاء نیمسال دوم 1402-1401 ویژه دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه شهید بهشتی تمدید شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۸    
دومین همایش بین المللی اربعین و تمدن نوین اسلامی به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی و با همکاری دانشگاه های کشور عراق، امروز 6 خردادماه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۳    
دومین همایش بین المللی اربعین و تمدن نوین اسلامی به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی و با همکاری دانشگاه های کشور عراق، امروز 6 خردادماه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
دومین همایش بین المللی اربعین و تمدن نوین اسلامی به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی و با همکاری دانشگاه های کشور عراق، امروز 6 خرداد برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
استادیار گروه روان شناسی تجربی دانشگاه شهید بهشتی گفت: روحیه رضایتمندی درونی و شکرگزاری از راهکارهای مؤثر در رفع اضطراب و شادکامی خانواده است.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، دکتر فریبا شیروانی، فوق تخصص عفونی اطفال و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر اینکه وضعیت ابتلا به آبله مرغان طی سالهای اخیر تغییر کننده و کودکان در سنین بالاتری مبتلا به این بیماری می شوند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
فرایند ثبت نام داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال 1402 دانشگاه شهید بهشتی به منظور شرکت در مصاحبه از فردا(شنبه) آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۱۸    
ششمین دوره از مسابقات ملی دانشجویی دیوار خاک مسلح با حضور 16 تیم از دانشجویان رشته مهندسی عمران در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۶    
نائب رئیس ششمین دوره مسابقات ژئووال گفت: در مسابقات ملی دیوار خاک مسلح (ژئووال) بیش از 40 تیم از دانشگاه های کشور شرکت کردند. هدف از این مسابقات آشنایی بیشتر دانشجویان علاقه مند به مهندسی ژئوتکنیک است.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
فکرشهر: مشرق نیوز نوشت: رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، نسبت به تبعات خالی ماندن ظرفیت رشته بیهوشی در کشور هشدار داد. به گزارش فکرشهر، محمد رئیس زاده، روز چهارشنبه سوم خرداد 1402، در مراسم افتتاحیه کنگره بین المللی آنستزیولوژی و مراقبت های ویژه در مرکز همایش های دانشگاه شهید بهشتی ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۹    
کتاب گمنام در قله ها شهید احمدرضا احدی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی بود که در اسفندماه سال 1365 شهید شد، رونمایی شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: مشترکات زیادی میان دیوبندیه و ایرانیان و شیعه وجود دارد؛ از جمله اینکه آنها محب اهل بیت(ع) هستند و برای زبان فارسی احترام ویژه ای قائلند و ایرانیان را برادران خود می دانند و حوزه علمیه باید برای آگاهی بیشتر آنها از شیعه و ایران تلاش کند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا، پنجمین کنگره جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز را در آذرماه 1402 برگزار می کند. به گزارش ایسنا ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
پانزدهمین کنگره بین المللی آنستزیولوژی، مراقبت های ویژه و درد ایران، از صبح چهارشنبه سوم خرداد 1402، در مرکز همایش های دانشگاه شهید بهشتی آغاز به کار کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه ایران، نسبت به چالش های پیش روی این رشته تخصصی در کشور هشدار داد. به گزارش انجمن بیهوشی ایران، علیرضا سلیمی رئیس انجمن بیهوشی ایران و رئیس پانزدهمین کنگره بین المللی آنستزیولوژی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۵۱    
ناصر فخاری / مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر با تغییر نام یک ساختار هیچ اتفاقی در اصل ساختار رخ نخواهد داد و در واقع انسان ها کاری را که بلد هستند انجام می دهند و نه آن کاری را که باید انجام بدهند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بوتکمپ حسابداری مالی ویژه بازار کار توسط پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و دو شرکت مستقر در آن از روز گذشته آغاز به کار کرده و تا 7 تیر ماه ادامه دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۶    
مراسم رونمایی از کتاب پژوهشگران غرب و روانشناسی اسلامی از سوی مرکز تحقیقات روانشناسی و دین دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای شهر تهران درباره زمان عملیاتی شدن کاهش قیمت بلیت مترو گفت پیش بینی می شود که حداکثر ظرف 10 روز و پس از ارسال مصوبه به فرمانداری فرآیند اجرایی آن توسط شرکت مترو انجام شود. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر اجرایی پانزدهمین کنگره آنستزیولوژی، مراقبت های ویژه و درد از برگزاری این رویداد در روزهای 3 تا 5 خرداد ماه به صورت بین المللی خبر داد. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۷:۰۳    
اگر با بوی عطر یا خوشبوکننده سردرد می شوید یا عطسه می کنید، ممکن است یکی از میلیون ها نفری باشید که به بعضی عطرها حساسیت دارند. در این فایل صحبت های دکتر عاطفه فخاریان، فوق تخصص ریه و دانشیار دانشگاه شهید بهشتی در مورد آلرژی و حساسیت به مواد حساسیت زای مختلف را می شنوید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مهلت تمدید شده برای ثبت نام وام دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در نیم سال دوم تحصیلی 1400 - 1401 امروز یکشنبه 31 اردیبهشت ماه پایان می یابد.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شهید بهشتی گفت: اگر با همین آمار فعلی در خصوص بیماران نارسایی کلیه در کشور پیش برویم و این آمار رشد کند، پیش بینی می کنیم تا پنج سال آینده آمار بیماران نارسایی کلیه ایران 2 برابر شود.