چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۱:۳۵Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وین»

مقام های دولت جو بایدن درباره دور جدید مذاکرات وین که از دوشنبه برای رفع تحریم ها علیه ایران آغاز شده گفته اند این گفتگو ها پنجشنبه یا جمعه خاتمه خواهد یافت.
خبرهای فوری   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خبرمهم: مقام های دولت جو بایدن درباره دور جدید مذاکرات وین که از دوشنبه برای رفع تحریم ها علیه ایران آغاز شده گفته اند این گفت وگوها پنجشنبه یا جمعه خاتمه خواهد یافت.
صدا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
الجزیره قطر به نقل از یک منبع ایرانی نوشت که توافق موقت در مذاکرات وین پذیرفته نخواهد شد چراکه با منافع ایران در تعارض است و برنامه هسته ای را نیز محدود می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، مقام های آمریکایی مدعی شده اند دور جدید مذاکرات وین برای رفع تحریم ها علیه ایران روز پنجشنبه یا جمعه پایان خواهد یافت. در حال تکمیل...
راهبرد معاصر   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بازار بورس طی روزهای گذشته نتوانسته است رشد چندانی را تجریه کند و مسائل مختلفی باعث این موضوع شده است اما آیا مذاکرات برجام می تواند بازار سرمایه را نجات دهد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه تاکید کرد که تمامی مشارکت کنندگان در مذاکرات وین می خواهند که برجام به شکل اولیه خود ادامه پیدا کند.
سخنگوی وزارت امور خارجه در توئیتی نوشت: رژیم اسرائیل که حیاتش به تنش وابسته است، بار دیگر دست به کار شده و برای مسموم کردن مذاکرات وین در شیپور دروغ می دمد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از جلسه این کمیسیون با رییس سازمان انرژی اتمی برای ارائه گزارشی درباره سفر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد.
تازه نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان سناریوهای احتمالی اقتصاد ایران را بر پایه نتیجه مذاکرات هسته ای کنونی در 4 مورد دسته بندی کرده اند که برجسته ترین آنها سناریوی خوش بینانه موفقیت آمیز بودن مذاکرات و برداشتن تحریم های اقتصادی از ایران است.
سفر هیئت عالی رتبه اماراتی به ایران می تواند به عنوان گامی مثبت از سوی امارات برای کاهش موانع همکاری میان تهران و ابوظبی دارای ارزش و اهمیت باشد اما شکل گیری این رخداد در میانه مذاکرات ایران با 1+4 واجد پیام های فرامتنی نیز هست.
علی باقری معاون وزیر خارجه ایران امروز در وین با انریکه مورا و نمایندگان سه کشور اروپایی دیدار و گفت وگو کرد.
لابی صهیونیستی آیپک که بزرگترین گروه لابی گری این رژیم در آمریکا است برای مذاکرات وین نسخه تازه ای پیچید.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هم زمان با شروع دور هفتم مذاکرات هسته ای، رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی کارزار جدیدی را با هدف تأثیرگذاری مخرب بر روند مذاکرات میان ایران و طرف های باقی مانده در برجام، تدارک دیده است.
رکنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قیمت تلفن همراه بر اساس قیمت دلار افزایش و کاهش پیدا می کند و شاهد روند کاهشی دلار در بازار هستیم، در نتیجه امیدواریم هر چه سریع تر این روند کاهش قیمت در بازار تلفن همراه هم ایجاد شود.
آنا   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
کاربران فضای مجازی درباره شروع مجدد مذاکرات هسته ای در وین نظرات مختلف خود را بیان کردند.
چند ثانیه   ۴ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مذاکرات ایران با کشورهای 1+4 در وین به روز سوم رسیده است و امروز نیز کارشناسان تیم ها، در کمیته های مختلف به بحث خواهند پرداخت تا چهارچوب رسیدن به توافق شکل دهند. ...
چند ثانیه   ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
در روزهای گذشته، رسانه های غربی تلاش کرده بودند با ترسیم یک تصویر غیرواقعی از خواسته ها و ترکیب تیم مذاکره کننده ایران، گفت وگوها را از پیش شکست خورده و ایران را عامل شکست گفت وگوها معرفی نمایند. شکست گام نخست مقصرنمایی ایران در مذاکرات وین ...
چند ثانیه   ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
اسکناس آمریکایی با شروع مذاکرات هسته ای وین در مسیر نزولی قرار گرفت. افت قیمت دلار موجب شد سکه بازان نیز از موقعیت خرید عقب نشینی کنند و در فاز فروش قرار بگیرند. ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته هیات مذاکره کننده ایرانی در وین با تاکید بر اینکه خواهان برگزاری یک مذاکره جدی برای لغو تحریم های غیر قانونی و ظالمانه آمریکا است، وارد گفتگو با نمایندگان 4+1 گردیده است.
ایسنا: در نشست کارگروه لغو تحریم ها در سطح کارشناسی که روز سه شنبه برگزار شده ایران خواسته های خود برای لغو تحریم ها را به صورت دسته بندی شده و مشخص به اعضای برجام ارایه کرده است. ...
رجا نیوز   ۴ ساعت پیش    
از وین نیز خبر می رسد که اختلاف داخلی آمریکا عامل بروز عدم اطمینان در مذاکرات شده است. این موضوع بر فضای گفت وگوها اثر منفی گذاشته و موجب بروز عدم اطمینان در گفت وگوها شده است.
مذاکره یک نبرد فکری است و در این نبرد فکری کسانی پیروز می شوند که تخصص و تعهد داشته باشند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جعفر قنادباشی، کارشناس مسائل بین الملل می گوید: دغدغه و تعهد به کشور و تلاش برای تأمین منافع ملی ...
افکار نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نشریه آمریکایی پالتیکو به نقل از دیپلمات های اروپایی گزارش کرد به رغم آن که 70 تا 80 درصد از از توافق تکمیل شده، همچنان دشوارترین مسائل باقی مانده است.
جام جم   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه اتریش در دیدار با علی باقری و رابرت مالی بر تلاش های وین برای رسیدن به توافق درباره بازگشت به اجرای کامل برجام تأکید کرد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۴ ساعت پیش    
توماس فریدمن نویسنده برجسته آمریکایی از تنگنای آمریکایی ها در مذاکرات وین پرده برداشت و از کارت های بازی ایرانی ها گفت.
اینکه برخی از طرف های اروپایی درخواست پایان سریع این دور گفت وگوهای وین را مطرح کرده اند چندین دلیل دارد که در این گزارش به آنها پرداخته شده است.
فرارو   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- همزمان با از سرگیریِ مذاکرات وین میان ایران و گروه چهار بعلاوه یک (بدون حضور مستقیم آمریکا) از تاریخ 29 نوامبر (هشتم آذرماه)، بسیاری از رسانه ها و تحلیلگران مهمِ بین المللی، بار دیگر توجه ویژه ای را به این مساله معطوف کرده اند و معادله اتمی ایران ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تیم مذاکره کننده با داشتن روحیه انقلابی و با راهبرد مشخص وارد مذاکرات وین شده است و مجلس هم از این تیم حمایت می کند.
آرتان پرس   ۵ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
بعد از نشست آغازین مذاکرات وین که دوشنبه برگزار شد کارشناسان روز سه شنبه کار بر روی مسئله رفع تحریم ها را شروع کردند و قرار است در گفت وگوهای امروز به مسئله تعهدات هسته ای ایران پرداخته شود و این در شرایطی است که اکثر قریب به اتفاق دیپلمات های شرکت کننده در مذاکرات ...
ایران خبر   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه اتریش در دیدارهایی جداگانه با وزیر امورخارجه کشورمان و نماینده آمریکا در امور ایران درباره مذاکرات وین گفت وگو و بر حمایت اتریش از این رایزنی ها تاکید کرد.
سلام نو   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تحریم ها واردات خوراکی ها از جمله حبوبات به ایران را سخت تر از گذشته کرده است.با توجه به شروع مذاکرات وین آیا نتیجه مذاکرات می تواند در معیشت مردم اثرگذار باشد؟
علی باقری کنی مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران امروز (چهارشنبه) در ادامه رایزنی های دیپلمات فشرده در وین با نمایندگان سه کشور اروپایی عضو برجام دیدار کرد.
جماران   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ سومین روز از مذاکرات وین، امروز (چهارشنبه) و در حالی پیگیری می شود که قرار است پس از دو روز مذاکره درباره موضوعات اصلی، چشم انداز ادامه گفت وگوها با محور لغو تحریم ها مشخص شود. ...
شریان   ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
اصلاح طلبان باید پاسخ دهند اکنون که تیم مذاکره کننده هسته ای با تمام ظرفیت فنی و با بررسی همه ظرفیت های کشور از سویی و همه ضعف و قوت های دشمن از سویی دیگر وارد میز مذاکرات شده، چرا می خواهند به جامعه چیزی غیر از آنچه در واقعیت رخ می دهد را القا کنند؟
برترین ها / شریان   ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: یک منبع به خبرنگار تسنیم گفت که طرف های اروپایی در وین درخواست پایان سریع این دور از گفت وگوها را در وین مطرح کرده اند. یک منبع دیگر نزدیک به تیم مذاکره کننده در این خصوص به خبرنگار تسنیم گفت که تیم ایرانی ترجیح می دهد به ادامه گفت وگوها تا زمانی که نیاز باشد، ادامه دهد .
وزیر خارجه اتریش در دیدارهای جداگانه با معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران و نماینده آمریکا در امور ایران، بر حمایت وین از احیای کامل برجام تأکید کرد.
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه و رئیس هیأت مذاکره کننده ایران امروز با انریکه مورا معاون مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در هتل کوبورگ وین دیدار کرد.
حسین شریعتمداری با انتشار مطلبی تحت عنوان"نجابت است یا نقطه ضعف ؟!" به گزارش اخیر روزنامه شرق واکنش نشان داد و نوشت: روزنامه شرق در گزارشی با عنوان باقری کنی در آزمون وین به توصیف شخصیت آقای علی باقری، معاون سیاسی وزارت امور خارجه و مسئول تیم مذاکرات هسته ای کشورمان در دولت جدید پرداخته است.
رجا نیوز   ۵ ساعت پیش    
برآوردهای محاسباتی و ذهنی طرف غربی از توانمندی های جمهوری اسلامی به طور کلی با اختلال روبرو شده و موازنه جدید شکل گرفته میان تیم ایران و طرف های مذاکره کاملا بر خلاف انتظار آنان بوده است.
اولین دور مذاکرات احیای توافق هسته ای برجام در دوره ریاست جمهوری ابراهیم رئیسی ، با مذاکره کنندگان جدید ایران در هتل کوبورگ وین در حال برگزاری است.
افق تازه   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
"توماس فریدمن" ستون نویس مشهور نیویورک تایمز با نگارش مقاله ای در این روزنامه آمریکایی مذاکرات احیای برجام در وین را از زاویه یک بازی پوکر بزرگ با بازیگران زیاد به تحلیل نشسته است.
چندین سناتور و نماینده کنگره آمریکا اعلام کرده اند که جو بایدن اختیار ارائه تضمین در خصوص رفع ابدی تحریم های ایران را ندارد، همین موضوع موجب بروز عدم اطمینان در مذاکرات شده است.
تیک   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
میناسادات حسینی: مشاهدات از بازار طلا و سکه نشان می دهد طلا و سکه در روز های اخیر به آرامی گران شده و روز گذشته هر گرم طلای 18 عیار به یک میلیون و دویست و شصت هزار و پانصد تومان رسید. کارشناسان این گرانی طلا و سکه را ناشی از بدبینی بازار به آینده مذاکرات وین می دانند. ...
بولتن نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه چاینا دیلی در یادداشتی درباره از سرگیری مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین نوشت: با ازسرگیری مذاکرات احیای توافق هسته ای....
الف   ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه هشدار داد سناریوهایی مانند نقشه ب آمریکا در مقابل ایران، فضای مذاکرات هسته ای در وین را مسموم می کند.
نصیر نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهدی صفری روز چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار اعزامی ایرنا بیان داشت که تاکنون با رئیس بانک مرکزی، رئیس بیمه و قائم مقام وزیر اقتصاد اتریش دیدار کرده است. وی افزود که عصر امروز به وقت وین هم با با قائم مقام وزیر کشاورزی ملاقات می کند. وی بیان داشت: تا الان مقامات اتریشی نسبت [...]