سه شنبه ۲۵ خردادساعت ۰۷:۲۸Jun 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وین»

ایران و آمریکا، در گفت وگوهای برجامی پیشرفت می کنند اما در ششمین دور گفتگوها هم، توافق نهایی در ابهام است. دو کشور در دو ماه گذشته، تقریبا در همه مسائل مورد بحث به پیشرفت رسیده اند اما هنوز هم دولت بایدن مطمئن نیست که نسبت به آغاز گفت وگوها، به یک توافق نهایی نزدیکتر شده باشند. ...
افکار نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با خلاف واقع دانستن گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره فعالیت های هسته ای ایران، گفت: آژانس تحت تاثیر لابی صهیونیستی- آمریکایی و به دنبال فرسایشی شدن مذاکرات وین است.
تعدادی از نمایندگان آمریکایی تاکید کردند رئیس جمهور این کشور باید در عرض 5 روز از حصول هرگونه توافق هسته ای با ایران، آن را به همراه گزارش راستی آزمایی دقیق به کنگره ارائه کند.
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دو روز پس از آنکه سیدعباس عراقچی، مسوول هیات مذاکره کننده ایران در نشست وین از جمله ویژگی های یک توافقنامه خوب را که ایران به دنبال آن است، رفع نگرانی های مهم و رسیدن به اهداف کلیدی جمهوری اسلامی دانست و گفت که بدون تحقق این موارد، ما هیچ توافقی نخواهیم کرد ...
افکار نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سران ناتو پس از پایان نشست خود در بروکسل در بخشی از بیانیه پایانی خود به برنامه هسته ای ایران و برنامه جامع اقدام مشترک و مذاکرات کنونی برای احیای برجام در وین اتریش پرداختند.
تهران پرس   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات روسیه در مذاکرات برجام در توئیتی نوشت: امروز جلسه روسای هیات های مذاکرات وین (بدون ایران و کارشناسان) برگزار شد تا درباره پیشرفت های حاصل شده و گام های بعدی تبادل نظر صورت گیرد.
کیهان   ۸ ساعت پیش    
سرویس سیاسی- روزنامه اصلاح طلب اعتماد روز گذشته در مطلبی با عنوان تداوم مذاکرات وین مطلوب کیست؟ نوشت: در شرایطی که بیش از دو ماه از مذاکرات هسته ای جمهوری اسلامی ایران با گروه کشورهای چهار به اضافه یک در وین جهت دستیابی به ترتیبات بازگشت آمریکا به برجام، لغو تحریم ها ...
سران کشورهای عضو پیمان آتلانتیک شمالی با صدور بیانیه ای مشترک حمایت خود را از مذاکرات وین درباره احیای توافق هسته ای ایران اعلام کردند.
روزنامه سیاست روز   ۹ ساعت پیش    
مذاکرات برجامی با ادعای لغو تحریم ها در وین در حالی در جریان است که هدف آمریکا نه لغو تحریم ها بلکه مقابله با دستاوردهای هسته ای ایران است چنانکه وزیر خارجه آمریکا با ابراز نگرانی از دستیابی ایران به دانشی غیرقابل برگشت در صنعت هسته ای، بر فوریت احیای برجام تاکید کرد. ...
اتاق نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از اتاق ایران، امروز که تصویب FATF به عقیده برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری، چندان ضروری نیست، بررسی چند نکته شاید خالی از لطف نباشد ...
دیجیاتو   ۱۰ ساعت پیش    
از ابتدای سال 1400 تاکنون سنگین ترین رکود ممکن در بازار خودرو در خرداد ماه رخ داده و معلوم نیست که این رکود تا کی ادامه یابد. هرچند پیش بینی می شود که با اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری خرید و فروش خودرو مجددا از سر گرفته شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سران 30 کشور عضو پیمان آتلانتیک شمالی روز دوشنبه با صدور بیانیه ای مشترک از مذاکرات وین درباره احیای توافق هسته ای ایران حمایت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سران کشور های جی 7 حمایت علنی خود را از مذاکرات وین و بازگشت به برجام اعلام کرده اند موضوعی که در این میان اهمیت دارد رسیدن به توافقی است که الزامات کلیدی و مهم مورد نظر تهران در آن لحاظ شده باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در جریان مذاکرات اخیر وین غربی ها سعی کردند با ایجاد یک دو قطبی کاذب، فضای رقابت های انتخاباتی را به جدال میان حامیان و مخالفان برجام تبدیل کنند و از این مسیر با ایجاد امواج سیاسی در داخل ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
از کنار میانگین رشد اقتصادی صفر در هشت سال گذشته شاید بتوان عبور کرد، اما از معطل کردن کشور با برجام نمی توان حتی به سختی گذشت، زیرا آب خوردن مردم هم به مسئله برجام گره زده شده و از مصرف کننده تا تولید کننده لنگ نتیجه مذاکرات برجام و اخم و لبخند های مذاکره کنندگان بودند ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
هیأت های مذاکره کننده روسیه و آمریکا در وین روز دوشنبه در نشستی دوجانبه، احیای برجام و بازگشت واشنگتن به این توافق را به بحث گذاشتند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین در توییتی با اشاره به دیدار هیات های روسیه و آمریکا در وین بر سر احیای برجام، این دیدار را "پرثمر" خواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده روسیه نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین از نشست 1+4 با آمریکا در وین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – روسای هیات های روسیه و آمریکا امروز (دوشنبه) پس از جلسه مشترک با گروه 1+4 در چارچوب نشستی دوجانبه، پیرامون احیای توافق هسته ای ایران گفت وگو کردند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی از نشست 1+4 و آمریکا در وین برای بررسی پیشرفت حاصل شده در گفت وگوهای احیای برجام و همچنین تبادل نظر درباره گام های بعدی خبر داد.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
فارس: میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی از نشست 1+4 و آمریکا در وین خبر داد. نماینده روسیه در گفت وگوهای برجامی وین در توییتی در این خصوص نوشت ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین از دیدار روسای هیئت های مذاکره کننده در وین بدون حضور ایران خبر داده و به دستورکار این جلسه اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۲    
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی از نشست 1+4 و آمریکا در وین برای بررسی پیشرفت حاصل شده در گفت وگوهای احیای برجام و همچنین تبادل نظر درباره گام های بعدی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف رییس هیات روسیه در کمیسیون برجام در توییتر نوشت: جلسه سران هیات ها در مذاکرات وین (بدون ایران و بدون کارشناس) امروز برای ارزیابی پیشرفت انجام شده و تبادل نظر در مورد مراحل بعدی برگزار شد. صندلی روسی خالی است زیرا برای گرفتن این عکس مجبور به ایستادن شدم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۵    
سخنگوی وزارت خارجه امروز گفته است: در برخی موضوعات ظرایف فنی و حقوقی و سیاسی باقی مانده است. این ظرایف به اندازه موضوعات اصلی مهم است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : فعالان بازار معتقدند که نتیجه انتخابات و تعیین شدن مسیر قطعی مذاکرات تاثیر زیادی در روند بازار ارز و سکه دارد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
سیاست های اعلامی با سیاست های اعمالی آمریکا در این دور بسیار با گذشته تفاوت پیدا کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
موسوی لارگانی گفت: مذاکرات نباید فرسایشی شود؛ چرا که چنین موضوعی به ضرر کشورمان خواهد بود.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست هفتگی با خبرنگاران رسانه های داخلی و خارجی که به صورت حضوری برگزار شد، گفت: آن چه در وین در حال روی دادن است به هیچ بن بستی نرسیده و هیچ چیز غیرممکنی هم وجود ندارد. گفت وگوها درباره ظرایف فنی و حقوقی در حال انجام است ...
سران 30 کشور عضو پیمان آتلانتیک شمالی روز دوشنبه با صدور بیانیه ای مشترک از مذاکرات وین درباره احیای توافق هسته ای ایران حمایت کردند.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا در گفت و گویی با مطرح کردن این که پیش از دیدار رئیس جمهور این کشور با همتای روسی اش درباره موضوع فروش ماهواره پیشرفته روسی به ایران اظهار نظر نمی کند، به موضوع پیشرفت برنامه هسته ای ایران پرداخت. ...
برنامه ایران ما امشب ساعت 22:30 به وقت وین برابر با 1:00 بامداد به وقت تهران با حضور "سید ابراهیم رئیسی" پخش خواهد شد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
خبرمهم: سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: بعید است این دور از مذاکرات وین ، دور آخر باشد و آمریکا باید تصمیمات خود را بگیرد.
پارس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: امروز در مذاکرات وین به خوبی روشن شده است که اگر آمریکایی ها و 5+1 به تمام تعهدات خودشان عمل کنند، بلافاصله جمهوری اسلامی ایران هم بعد از راستی آزمایی به تعهدات خود عمل می کند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
در مذاکرات پیشرفت های زیادی صورت گرفته است اما هنوز برخی موانع اصلی در مذاکرات به قوت خود باقی است. به نظر می رسد مذاکرات باید برای رسیدن به توافق طی هفته های آتی ادامه پیدا کند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه ایران در خصوص مذاکرات وین گفت: این گفتگوها به بن بست نرسیده و مذاکرات درباره برخی ظرایف فنی، سیاسی و اجرایی در حال انجام است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ایران در مصاحبه با شبکه پرس تی وی با اشاره به مذاکرات وین گفت، این یک روش آمریکایی است که خواسته های کشور مقابل خود در مذاکرات را مستهلک می کند و ذره ذره، آن ها را وادار به عقب نشینی می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت که گفتگوها در وین به بن بست نرسیده و همچنان در جریان است و هنوز زود است که درباره نتایج آن قضاوت کنیم ولی بعید است که این هفته دور نهایی باشد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش دوشنبه ایرنا، ایران در حالی به استقبال سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در 18 ژوئن (28 خرداد) می رود که همزمان با مذاکرات وین با هدف لغو تحریم ها، با هدف بازگشت به توافق هسته ای و لغو تحریم ها، فشارهای آمریکا به رغم تعهدات غربی، همچنان پابرجاست ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
به عقیده برخی کارشناسان، پرونده مذاکرات هسته ای و توافقنامه برجام و اجرای این توافقنامه، جامعه جهانی را قادر می ساخت که ایران را تحت نظارت مستمر آژانس قرار دهد.
سخنگوی وزارت امور خارجه درباره مذاکرات وین گفت: این دور آخر نخواهد بود. نه گفت وگوها فرسایشی شده و نه وقت اضافه آوردیم.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
حسن روحانی گفت: امروز در مذاکرات وین به خوبی روشن شده است که اگر آمریکایی ها و 1+5 به تمام تعهدات خودشان عمل کنند، بلافاصله جمهوری اسلامی ایران هم بعد از راستی آزمایی به تعهدات خود عمل می کند.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
ایرنا: سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه سه و نیم میلیون نفر از شهروندان ایرانی مقیم کشورهای خارجی، واجد شرایط رای دادن هستند، گفت: 234 شعبه در خارج از کشور کار اخذ رای را انجام می دهند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۲    
اسلام آباد - ایرنا - روزنامه پاکستانی نیشن در مقاله ای اظهارات اخیر رئیس معزول سازمان جاسوسی موساد علیه برنامه های هسته ای ایران را شرم آور دانست و نوشت: باید نسبت به تحرکات منفی صهیونیست ها همزمان با ادامه مذاکرات برجامی در وین هوشیار بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: بعید است این دور از مذاکرات وین ، دور آخر باشد و آمریکا باید تصمیمات خود را بگیرد.
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: سفیر اتریش در تهران خبر داد که هواپیمایی اتریش از اواسط ماه آتی میلادی سه پرواز هفتگی وین-تهران را برقرار خواهد کرد. اشتفان شولتز، سفیر اتریش در ایران در صفحه توییترش نوشت: هواپیمایی اتریش در اقدامی مطلوب برای مسافران اتریشی و ایرانی ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۶۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ مسئول هیات مذاکره کننده ایران در نشست وین گفت: ما باید یک توافقنامه خوب داشته باشیم، توافقنامه خوب زمانی بدست می آید که نگرانی های مهم ما رفع شوند و اهداف کلیدی ما بدست آیند. بدون تحقق این موارد، ما هیچ توافقی نخواهیم کرد. ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد کشورمان در مذاکرات وین در پیامی توئیتری دولت فعلی آمریکا را شریک جنایات دولت قبلی علیه بشریت خواند. سید عباس عراقچی با انتشار پستی در حساب توئیتر خود نوشت ...