پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۴:۵۲Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وین»

خبرگزاری فارس   ۱۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، میخائیل اولیانوف نمیانده روسیه در سازمان های بین المللی از پایان بررسی مسائل مرتبط با ایران در نشست کنونی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد. در حال تکمیل ...
ایسنا   ۳۹ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با بیان اینکه واشنگتن و تل آویو درخصوص برنامه هسته ای ایران هدف یکسانی دارند، گفت که کشورش همواره رژیم صهیونیستی را در جریان مذاکرات وین قرار داده است.
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: وزیر دفاع اسرائیل گفت: غرب و کشورهای ذیربط در توافق هسته ای باید برای احتمال شکست مذاکرات وین برنامه ای جایگزین داشته باشند.بنی گانتس گفت: اسرائیل نیز برای شکست مذاکره و تحریم، برنامه ای جایگزین دارد که حل نظامی این مناقشه است. ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه آرمان ملی در گفت وگویی نوشت: توافق اخیر ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی می تواند زمینه را برای آغاز مذاکرات برجامی در وین نیز فراهم کند و به نظر می رسد ایران نیز در این مسیر به دنبال حل و فصل و پیگیری این گفت وگوها باشد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
لندن - ایرنا - سفیر ایران نزد سازمان های بین المللی در وین هشدار داد که رویکرد غیرسازنده و شتابزده آژانس بین المللی انرژی اتمی در قبال ایران می تواند به مانعی در تعاملات آتی دو طرف، مبتنی بر حسن نیت، تبدیل شود.
برترین ها / ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: دیپلمات ارشد روسیه در وین از آژانس بین المللی انرژی اتمی خواست تا از سیاسی کردن موضوع هسته ای ایران پرهیز و همکاری فنی خود با این کشور را تقویت کند. ...
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در سخنانی در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی از این نهاد خواست تنش ها را کاهش دهد و از سیاسی کردن برنامه هسته ای ایران پرهیز کند.
جهت پرس   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در آذربایجان گفت که دولت رئیسی برای لغو کامل تحریم ها، گفتگوهای هسته ای را ادامه خواهد داد.
دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قرن نو : محمد مهاجری در مطلبی نوشت: این روزها اصلاح طلبان مضمون کوک کرده اند که این جماعت دلواپس، حالا که خودش به قدرت رسیده، هم با برجام رفیق شده و هم با آژانس بین المللی هسته ای کنار آمده و عن قریب است که اف ای تی اف را هم بپذیرد و در مذاکرات وین هم کوتاه بیاید.
ایلنا   ۴ ساعت پیش    
کشته شدن سرکرده داعش در منطقه صحرای بزرگ آفریقا، تأکید تروئیکای اروپا بر حمایت از برجام و تعهد به مذاکرات وین و تکذیب گزارش ها مبنی بر کشته یا زخمی شدن معاون نخست وزیر طالبان از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
پانا   ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی با بیان این که ما مدافع و خواهان یک مذاکرات نتیجه محور هستیم، تصریح کرد برداشتن تحریم ها روی کاغذ، ما را به منزل مقصود نمی رساند. ...
افکار نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
جنیفر ساکی در پاسخ به سوالی درباره آینده تعاملات آمریکا با ایران و سرنوشت مذاکرات وین برای احیای توافق هسته ای نیز گفت: بایدن هنوز معتقد است که راه دیپلماتیک با ایران بهترین گزینه است .
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تروئیکای اروپایی طی بیانیه ای در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی، بر حمایت خود از برجام و تعهد به مذاکرات وین، که در سایه آن مزایای برجام برای تمامی طرف ها تأمین شود، تأکید کردند.
نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین در جریان نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی خواستار پرهیز از سیاسی کردن همکاری با ایران شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۳:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: سیاست حفاظتی تاسیسات هسته ای از چند ماه پیش بهبود یافته و تغییر کرده است؛ این سیاست ها و تدابیر و اقدامات جدید حفاظتی شامل چگونگی بازرسی از بازرسان آژانس هم شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۲:۱۲    
اقتصاد نیوز : در این قسمت از برنامه راهبرد در گفتگو با هادی خسروشاهین، پژوهشگر مسائل بین الملل به بررسی این مسائل پرداختیم که چرا 6 دور مذاکرات احیای برجام در وین به نتیجه نرسید؟
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در سازمان ها بین المللی در وین بیان داشت که روسیه از آژانس بین المللی انرژی اتمی خواسته است تا تعامل با ایران را سیاسی نکند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۹    
نیوزویک : ارتش آمریکا انجام حملات هوایی علیه شبه نظامیان عراقی در شرق سوریه در نزدیکی مرز عراق را تکذیب کرد و نیروهای اسرائیلی هم درباره حادثه ادعایی اظهارنظر نکردند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۵    
روح اله حاتمی : دیم ورا استفانی استیو شرلی (Dame Vera Stephanie “Steve “ Shirley)، بازرگان و نیکوکار بریتانیایی و از پیشگامان فناوری اطلاعات در این کشور است. او 16 سپتامبر 1933 در دورتموند آلمان به دنیا آمد. پدر یهودی اش قاضی بود که شغل خود را در دوران نازیسم از دست داد و مادرش مسیحی و اهل وین بود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - میخاییل اولیانوف نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی در وین خواستار خودداری آژانس از سیاسی کردن همکاری با ایران از جمله موشکافی در مساله کشف آثار مواد هسته ای در سایت های ایران شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
ایرنا: سفیر ایران در وین از سکوت آژانس بین المللی انرژی اتمی نسبت به زرادخانه های مملو از بمب های اتمی رژیم صهیونیستی انتقاد کرد و گفت: جامعه بین المللی و آژانس برای بیش از پنج دهه است که نسبت به فعالیت های این رژیم کور هستند و هیچ اشرافی ندارند. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ایرنا: سه کشور اروپایی عضو برجام روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، حمایت خود را از توافق هسته ای ایران و مزایای آن برای تمام طرف ها، مورد تاکید قرار داده اند. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۲۸    
گفت: آمریکا و اروپا خودشان را به در و تخته می زنند و گاهی با التماس و گاهی با تهدید پیغام و پسغام می فرستند که ایران به مذاکرات وین بازگردد. گفتم: ایران شرایط خود را برای ادامه مذاکرات اعلام کرده و آن لغو همه تحریم هاست. و راستی آزمایی از جانب ما که معلوم شود مثل همیشه دروغ نمی گویند. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
تروئیکا در این بیانیه تاکید کرد که به مذاکرات وین که در پرتو آن مزایای برجام برای همه احیا شود، متعهد هستیم.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۱   + ۵۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان های بین المللی مستقر در وین و همچنین آژانس بین المللی انرژی اتمی در گفت وگویی در خصوص حواشی منتشر شده درباره ادعای یکی از بازرسان آژانس مبنی بر آزار جسمی در جریان بازرسی در ایران اظهار داشت ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین گفت که اقدام های امنیتی در تاسیسات هسته ای در ایران به صورت منطقی سفت و سخت هستند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران نزد سازمان های بین المللی در وین طی سخنانی در نشست فصلی شورای حکام آژانس گفت: مادامی که تحریم ها ادامه دارد، از ایران انتظار خویشتن داری و اقدام سازنده نداشته باشید.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۹   + ۶۰ سایت دیگر  
سید عباس عراقچی در پایان مدت ماموریتش در سمت معاون سیاسی وزیر امور خارجه با انتشار پستی خداحافظی کرد. به گزارش نواندیش ، سید عباس عراقچی با انتشار عکس و متن زیر در صفحه شخصی اش از منصب معاونت سیاسی وزارت خارجه خداحافظی کرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به همان اندازه که طرف های غیر ایرانی برجام برای ازسرگیریِ سریعِ مذاکرات وین بی تابی نشان می دهند، طرف ایرانی نسبت به این مسئله خونسردی و بی تفاوتی در پیش گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین از درخواست اعضای شورای حکام آژانس بین الملی انرژی اتمی از آمریکا برای پایبندی به برجام خبر داد.
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۹    
هر چند دولت جو بایدن گروهی مخفیانه برای مشورت گرفتن از تندروترین کارشناسان ضدایرانی ازجمله مقام های دولت دونالد ترامپ برای تخریب مذاکرات وین در صورت آغاز آن، تشکیل داده است اما ایران بارها حسن نیت خود را برای مذاکرات هسته ای ثابت کرده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم ایران در نشست شورای حکام آژانس با مثبت خواندن فضای حاکم بر نشست جاری شورای حکام، گفت که تهران بازگشت به مذاکرات هسته ای را رد نمی کند.
سروش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
هیئت نمایندگی اتحادیه اروپا در وین در بیانیه ای، از رفع تحریم های هسته ای علیه ایران به عنوان بخش ضروری برجام نام برد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۵    
کاظم غریب آبادی ، نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان های بین المللی در وین اعلام کرد تا زمانی که تحریم ها علیه ایران وجود داشته باشد ، کشورهای غربی نباید انتظار انجام اقدامات سازنده از تهران در راستای بازگشت به توافق هسته ای برجام را داشته باشند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر دفاع اسرائیل افزد که تل آویو از یک طرح بی (جایگزین) قابل اجرا که تحت رهبری آمریکا باشد ، حمایت می کند و این طرح شامل فشار گسترده اقتصادی به ایران در شرایطی می شود. این طرح در صورت شکست مذاکرات وین در دستور کار قرار می گیرد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دیپلمات ارشد روسیه در وین تاکید کرد که هرگز نشانه ای دال بر فعالیت ایران در مسیر دست یابی به سلاح هسته ای یا فعالیت در پروژه های دستیابی به چنین تسلیحاتی دیده نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده روسیه در مذاکرات وین تصریح کرد: سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران تنش ها را کاهش داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۷    
مذاکرات هسته ای بر سر احیای برجام و بازگشت آمریکا به توافق هسته ای از ماه آوریل گذشته در وین اتریش آغاز شده و تاکنون شش دور از این گفتگو ها انجام شده است. با این حال هنوز زمان هفتمین دوره مذاکرات اعلام نشده است
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: کارشناس مسائل هسته ای گفت: توافقی که در تهران با گروسی انجام گرفت اثرش را تقریبا فوری بر جلسه شورای حکام گذاشت. سفر رافائل گروسی به تهران که در دقایق آخر حتمی شد، با یک توافق میان آژانس بین المللی انرژی اتمی و کشورمان همراه بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده روسیه در مذاکرات وین با بیان اینکه گفت وگوها درباره ایران در شورای حکام در فضایی حرفه ای و کاری پیش می رود، گفت بسیاری از اعضا بر لزوم تداوم مذاکرات وین تاکید کردند.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان های بین المللی مستقر در وین اعلام کرد که واشنگتن آماده لغو تمام تحریم های غیر مرتبط با برجام است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۷۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - کاظم غریب آبادی طی سخنرانی در نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی با موضوع بررسی وضعیت اجرای برجام در جمهوری اسلامی ایران، مواضع جمهوری اسلامی را در این خصوص برای نمایندگان کشور های عضو تشریح کرد. ...
تیتر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
باقری کنی از منتقدان شناخته شده برجام و مذاکرات اخیر در وین بوده که اکنون متوقف شده است. او پیش از این دیپلماسی هسته ای ایران را در دولت "احمدی نژاد" هدایت می کرد. ابهامات زیادی وجود دارد ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی تاکید کرد ایران تاکنون هیچ نشانه ای از کار بر روی پروژه دستیابی به تسلیحات اتمی نشان نداده و اتهامات در این خصوص با هدف اثرگذاری بر گفت وگوهای وین انجام می شود. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
آژانس یک بازیگر مستقل از آمریکا و اروپا نیست و در 6 دور مذاکره قبلی، کمترین اقدامی برای صیانت از حقوق هسته ای ایران نکرده است. این ارزیابی را روزنامه جام جم با اشاره به سفر اخیر رافائل گروسی به تهران منتشر کرده و نوشت: سفر رافائل گروسی ...
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون نماینده آمریکا در سازمانهای بین المللی در وین در بیانیه ای در جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی با استناد به گزارش اخیر مدیرکل آژانس مواضع کشورش را درباره تحولات اخیر برنامه هسته ای ایران بیان کرده و خواستار بازگشت ایران به مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین و خودداری آن از توسعه بیشتر ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون نماینده آمریکا در سازمان های بین المللی مستقر در وین از آمادگی این کشور برای لغو تحریم های غیرمرتبط با برجام خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
هیأت نمایندگی اتحادیه اروپا در سازمان های بین المللی مستقر در وین با تأکید بر لزوم برداشتن تحریم های هسته ای ایران بعنوان بخشی از برجام، خواستار بازگشت ایران به مذاکرات وین شد.
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۴۶ سایت دیگر  
نماینده اتحادیه اروپا در سازمان های بین المللی در وین در بیانیه ای در شورای حکام ضمن تاکید بر اهمیت توافق هسته ای و حمایت کشورها از اجرای کامل آن، با استناد به گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی به بیان مواضع اتحادیه اروپا درباره تحولات اخیر برنامه هسته ای ایران پرداخت.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان های بین المللی مستقر در وین اعلام کرد که واشنگتن آماده لغو تمام تحریم های ناسازگار با برجام است.