یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۱۲Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فردو»

عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در تازه ترین گزارش خود درباره فعالیت های هسته ای ایران که فرازهایی از آن توسط رسانه های غربی منتشر شد، از حل وفصل دو مساله پادمانی ادعایی خبر داد. ...
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
بازرسان تحقیقات مرتبط با ذرات اورانیوم با منشا انسانی یافت شده در مریوان را بسته اند.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی از حل وفصل دو مساله ذرات اورانیوم با غنای 83.7 درصد در فردو و ذرات اورانیوم با منشا انسانی در مریوان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گزارش سه ماهه آژانس انرژی اتمی نشان می دهد این آژانس دو پرونده مربوط به تاسیسات فردو و مریوان را بسته است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
اسوشیتدپرس نوشته است در گزارش محرمانه فصلی آژانس بین المللی انرژی اتمی آمده است که بازرسان آژانس دیگر هیچ سوالی در مورد ذرات اورانیوم غنی شده در سطح 83.7 درصد که در تاسیسات غنی سازی فردو کشف شده بود، ندارند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۹    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم از بازگردانده شدن اراضی ملی روستای فردو از توابع شهرستان کهک به دولت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم در مسابقات کشتی جام شهدای فردو تیم این روستا مقام اول را به دست آورد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۹    
سی و چهارمین یادواره شهدای روستای فردوی قم امروز با حضور خانواده های معظم شهدا، پیشکسوتان دفاع مقدس و قشرهای مختلف مردم در حسینیه شهدای این روستا برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سی و چهارمین یادواره 128 شهید والا مقام روستای فردوی قم با شعار راه ناتمام در حسینیه شهدای فردو برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۱    
پوستر مستند باز باران ویژه معرفی سردار شهید جعفر حیدریان، امروز در سی و چهارمین یادواره 128 شهید روستای فردوی قم رونمایی شد.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کنگره شهدای فردو قم به منظور گرامیداشت دلاور مردی های رزمندگان دفاع مقدس فردا جمعه در حسینیه شهدای این روستای برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۰    
سی و چهارمین یادواره 128 شهید روستای فردوی قم با شعار راه ناتمام برگزار خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده گردان چهارم امام حسین (ع) از صعود بسیجیان گردان به ارتفاعات برف انبار در روستای فردو خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۷    
مسئول ستاد کنگره روستایی شهدای فردو از برگزاری سی و چهارمین یادواره شهدای فردو با شعار راه ناتمام خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی درباره علیرضا اکبری، جاسوس بریتانیایی نوشت: وی فردی بود که اطلاعات مربوط به تاسیسات فردو را به انگلیس لو داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی درباره علیرضا اکبری، جاسوس بریتانیایی نوشت: وی فردی بود که اطلاعات مربوط به تاسیسات فردو را به انگلیس لو داد. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی درباره علیرضا اکبری، جاسوس بریتانیایی نوشت: وی فردی بود که اطلاعات مربوط به تاسیسات فردو را به انگلیس لو داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اکبری ظاهرا تا سال 2019 با مشکلی مواجه نشده است. اما به گفته دو منبع ایرانی، ایران کشف می کند جاسوسی که وجود سایت هسته ای زیرزمینی مخفیِ ایران را لو داده بود آقای اکبری بوده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز روز دوشنبه اول مه با انتشار گزارشی تحقیقی که بطور مشترک توسط سه نویسنده نوشته شده و محتوای آن به کمک مصاحبه با مقامات اطلاعاتی و امنیت ملی و دیپلمات های ارشد فعلی و پیشین آمریکا، بریتانیا، اسرائیل، آلمان و ایران تهیه شده، فاش کرد که علیرضا اکبری ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
105 روز بعد از اعدام علیرضا اکبری، مقام اسبق وزارت دفاع ایران به دلیل جاسوسی، نیویورک تایمز در یک گزارش تحقیقی که دو نویسنده آن را تهیه کرده اند، تأیید کرده که اکبری جاسوس دولت بریتانیا و کسی بود که سایت غنی سازی فردو را در کیلومتر 25 آزادراه قم-تهران برای دستگاه اطلاعاتی لندن فاش کرده است.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی درباره علیرضا اکبری، جاسوس بریتانیایی که چندی پیش در ایران به اعدام رسید، نوشت: وی فردی بود که اطلاعات مربوط به تاسیسات فردو را به انگلیس لو داد و این اطلاعات به سرعت در اختیار سرویس های اطلاعاتی غربی و آمریکا و به علاوه اسرائیل قرار گرفت.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۵۲ سایت دیگر  
نیویورک تایمز در سپتامبر 2019 گزارش داد که منبع اطلاعاتی که سایت هسته ای فُردو را لو داد، جاسوس بریتانیا است. به گفته سه مقام اطلاعاتی و امنیت ملی غربی، اطلاعات مربوط به سایت فردو تنها یکی از اطلاعات آقای اکبری بود که مقام اطلاعاتی بریتانیا در آوریل 2008 به همتایان اسرائیلی و غربی خود منتقل کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۶:۴۴    
با گرم شدن هوا در روزهای اخیر سقوط بهمن در منطقه کوهستانی فردو قم تصاویر زیبایی را خلق کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مجید خوانساری مدیرعامل اسبق سایت هسته ای نطنز و فردو در گفت وگویی تفصیلی صحبت های جالبی را درباره اولین غنی سازی اورانیوم در ایران و معاون خود شهید احمدی روشن بازگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
پایان فروردین 1402 آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره روستایی شهدای فردو با نام وصال اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه علی ابن ابیطالب استان قم گفت: فردو شهید پرورترین روستای ایران است و مورد توجه مقام معظم رهبری هم هست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شهید بروجردی با شنیدن خبر شهادت او گفت: جعفر در کردستان چه حماسه ها آفرید و چه رشادت ها از خود نشان داد، چطور می شود او را نشناخت؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران : ماه آخر سالی که گذشت برای سیاست خارجی ایران دلالت بر برگشتن ورق برخی وقایع داشت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اولین جشنواره ملی وصال با محوریت امام زمان و شهدا به همت کنگره روستایی شهدای فردو برگزار می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در اولین روز آذر سالی که گذشت، در واکنش به صدور قطعنامه شورای حکام علیه جمهوری اسلامی، مقامات تهران از آغاز تولید اورانیوم با غنای شصت درصد در مجتمع غنی سازی زیرزمینی فردو خبر دادند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۳    
بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: قطعنامه صادر نشد چون تجربه تلخی در مورد قطعنامه قبلی داشتند بلافاصله روزی که قطعنامه صادر شد ما 60 درصد را در فردو راه اندازی کردیم، ضمن اینکه تلاش هایی هم مدیرکل داشته است و برای آژانس هم مهم است که به سمت توافق برود چون نظارت های آژانس بیشتر می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا : برخی منابع در وزارت خارجه آلمان در گفت وگو با الشرق الاوسط دیدار هفته گذشته علی باقری، معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران با دیپلمات هایی از آلمان ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
منابعی در وزارت امور خارجه آلمان در گفتگو با الشرق الاوسط تایید کردند که که گفتگو های دیپلمات های اروپایی از آلمان، فرانسه و انگلیس در اسلو با علی باقری کنی بر روی درخواست از تهران برای توضیح منشأ ذرات اورانیوم بسیار غنی شده که توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی در تاسیسات غنی شده فردو یافت شده ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۵:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، بارش برف روز چهارشنبه دوم فروردین ماه در مناطق بالادست شهرستان کهک به خصوص در کرمجگان ، فردو و وشنوه ، این روستاها را سفید پوش کرد. بارش برف از عصر روز چهارشنبه آغاز شد و همچنان در برخی مناطق ادامه دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۶    
آبشار باغچه نبات در روستا ی فردو استان قم، محلی برای گردش و استفاده از طبیعت خدادادی در تعطیلات نوروزی است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین/ سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران با بیان اینکه اگر صحبت های گروسی در داخل کشور مشکل ایجاد نمی کرد اصلاً جواب نمی دادم، گفت: ما توافق کردیم سر قضیه فردو از 8 بازرسی در ماه به 11 بازرسی افزایش پیدا کند.
سلام نو / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۳:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی پس از بازگشت از تهران در جمع خبرنگاران گفت که بازرسی ها از سایت فردو 50 درصد افزایش خواهد یافت.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروسی درباره دسترسی های آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: امیدوارم مشکلی پیش نیاید وی در مورد دوربین ها، تجهیزات و بازرسی های فردو نیز اظهار داشت: "برداشت من این است که ما در مورد این موارد به توافق رسیده ایم. "
پیام فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
گروسی درباره دسترسی های آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: امیدوارم مشکلی پیش نیاید . ی در مورد دوربین ها، تجهیزات و بازرسی های فردو نیز اظهار داشت: “برداشت من این است که ما در مورد این موارد به توافق رسیده ایم. “ ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۰۴    
دبیر جشنواره و سخنگوی کنگره ملی شهدای فردو گفت: نخستین کنگره شهدای روستایی کشور با محوریت روستای فردو برگزار می شود.
انقلاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۱    
نشست خبری تشریح برنامه های اولین جشنواره کنگره روستایی شهدای فردو با عنوان"وصال شهدا و امام زمان(عج)" که در سالن جلسات خبرگزاری حوزه برگزار شد.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۷    
نشست خبری تشریح برنامه های اولین جشنواره کنگره روستایی شهدای فردو با عنوان"وصال شهدا و امام زمان(عج)" که در سالن جلسات خبرگزاری حوزه برگزار شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۱:۴۰    
آژانس بین المللی انرژی اتمی روز چهارشنبه گزارش داده که بازرسی اعلام نشده از سایت فردو حاکی از این است که دو آبشار سانتریفیوژهای آ ی آر-6 که اورانیوم را تا سطح 60 درصد غنی سازی می کند به شکلی به یکدگیر متصل شده اند که بسیار متفاوت از آن چیزی است که ایران به آژانس اعلام کرده بود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر نخستین جشنواره و کنگره روستایی شهدای فردو از برگزاری این جشنواره در 10 قالب هنری خبر داد و گفت: هنرمندان دو ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
بهروز کمالوندی با بیان اینکه ایران طبق 15 گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی کوچکترین تخطی از تعهدات خود نداشته، افزود: غنی سازی 60 درصد در فردو پاسخی به قطعنامه قبلی آنها در شورای حکام بود.
انقلاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کنگره شهدای روستای فردو قم از برگزاری اولین کنگره شهدای روستایی با عنوان"وصال" شهدا و امام زمان(عج" در سال آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۵۷ سایت دیگر  
کمالوندی گفت:صنعت هسته ای قدرت افزاست و در صحنه بین الملل سهم کشور ها به میزان قدرت شان تعیین می شود، نه حقی که دارند.