یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۱:۰۱Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نابلس»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد شنبه گزارش دادند، نظامیان صهیونیست به شهر نابلس واقع در شمال کرانه باختری یورش بردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
منابع محلی اعلام کردند نظامیان صهیونیست با یورش به محله رفیدیا در غرب نابلس و محاصره خانه خالد طبیلة از فرماندهان گروه عرین الاسود او را بازداشت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از یورش نظامیان صهیونیست به نابلس خبر دادند، که طی آن مبارزان مقاومت به درگیری مسلحانه با اشغالگران پرداخته اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد سه شنبه گزارش دادند، نظامیان صهیونیست به شهر نابلس واقع در شمال کرانه باختری یورش بردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نظامیان اسرائیلی پس از یورش به اردوگاه بلاطه چندین خانه را محاصره کردند و در پی یورش صهیونیست ها به نابلس، مبارزان مقاومت با آنان مقابله کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از تیراندازی نظامیان صهیونیست به سوی یک جوان فلسطینی در نزدیکی قدس اشغالی به بهانه تلاش برای انجام عملیات شهادت طلبانه خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای رژیم صهیونیستی صبح امروز (دوشنبه) به سمت یک جوان فلسطینی در جنوب قدس تیراندازی کردند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از عملیات تیراندازی علیه ایست نظامی بیت فوریک در شرق نابلس خبر دادند.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
فاش نیوز - دومین زن شهادت طلب فلسطینی می نویسد: جسم و جان تنها سرمایه ای است که داریم، پس آنها را در راه خدا می دهیم تا بمب هایی باشیم که صهیونیست ها را می سوزاند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری شنبه شب گزارش دادند، در پی یورش نظامیان صهیونیست به جنوب نابلس واقع در شمال کرانه باختری 30 فلسطینی زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در یورش نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به روستای بیتا در جنوب نابلس در کرانه باختری اشغالی، 63 فلسطینی زخمی شدند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۸    
خبرگزاری میزان - ده ها فلسطینی بامداد امروز شنبه در جریان درگیری با نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی که به شهر بیتا در جنوب نابلس یورش برده بودند، زخمی شدند. هلال احمر فلسطین از حالت خفگی 63 فلسطینی بر اثر پرتاب گاز اشک آور از سوی اشغالگران صهیونیست خبر داد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
واکنش حماس به حمله رژیم صهیونیستی به غزه، هشدار وزارت اوقاف و امور دینی فلسطین نسبت به خطر اعیاد یهودی برای مسجدالاقصی و زخمی شدن بیش از 60 فلسطینی در حمله نظامیان صهیونیست به نابلس از آخرین اخبار مربوط به تحولات فلسطین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی حماس به حملات رژیم صهیونیستی به شماری از پایگاههای مقاومت در نوار غزه واکنش نشان داد و گفت:ملت فلسطین حق دارد از تمامی شیوه های مبارزاتی علیه اشغالگران و مقدسات بهره گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۲    
رادیو الاقصی از مصدوم شدن 73 فلسطینی با گلوله پلاستیکی و گاز اشک آور در جریان اقدام نیرو های اشغالگر صهیونیست به سرکوب تظاهرات در مخالفت با شهرک سازی در شهرک قریوت در جنوب شرق نابلس خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : دفتر گالانت اعلام کرد، حدود 10 خودروی زرهی و ابزارهای متفرق کردن تظاهرات منتقل شد تا تشکیلات بتواند دو استان جنین و نابلس را تحت کنترل داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
گردان مقاومتی الفجر در کرانه باختری با صدور بیانیه ای مسئولیت عملیات تیراندازی روز گذشته در جنوب نابلس را برعهده گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۱    
جنبش مقاومت اسلامی حماس تأکید کرد که عملیات تیراندازی در نزدیکی شهرک حواره در جنوب نابلس پاسخی قهرمانانه به توطئه های اشغالگران صهیونیست علیه مسجدالاقصی بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۵۴    
تهران- ایرنا- نیروی مقاومتی الفجر سه شنبه شب در بیانیه ای مسئولیت عملیات ضد صهیونیستی در حواره واقع در جنوب نابلس را برعهده گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
منابع بیمارستانی اعلام کردند، دو مهاجر صهیونیست در جریان تیراندازی در نزدیکی نابلس زخمی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گردان الفجر مسئولیت عملیات ضد صهیونیستی امروز در نزدیکی منطقه حواره در جنوب نابلس را برعهده گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) سه شنبه شب در واکنش به زخمی شدن 2 صهیونیست در حواره واقع در جنوب نابلس گفت که مقاومت به حملات خود علیه رژیم تروریستی صهیونیستی تا آزادسازی اراضی اشغالی ادامه می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۰۴    
به دنبال وقوع تیراندازی در شهرک حواره دو شهرک نشین صهیونیست زخمی شدند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۵۹    
نابلس- ایران پرس: سه شنبه شب دو نفر از صهیونیست ها بر اثر عملیات تیراندازی در منطقه حواره شهر نابلس زخمی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان سه شنبه شب از وقوع عملیات ضد صهیونیستی در منطقه حواره نابلس خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- منابع خبری رژیم صهیونیستی از زخمی شدن دو نفر از شهرک نشینان بر اثر تیراندازی در منطقه حواره نابلس خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع عبری از انجام عملیات ضدصهیونیستی در حواره واقع در جنوب نابلس و زخمی شدن 2 شهرک نشین صهیونیست در نتیجه تیراندازی مبارزان مقاومت خبر می دهند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
اقدام اخیر نظامیان صهیونیست علیه زنان فلسطینی در الخلیل نشان داد که در انجام جنایت هیچ حد و مرزی نمی شناسند. اقدامی که البته بودن واکنش نبوده است و به نظر می رسدکه طی روزهای آتی هم ادامه پیدا کند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست در جریان یورش های امروز به مناطق مختلف کرانه باختری یک جوان فلسطینی را به شهادت رسانده و 19 نفر دیگر را بازداشت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه مقاومت عرین الاسود با صدور بیانیه ای ضمن تاکید بر اینکه پاسخ حمله نظامیان صهیونیست به زنان فلسطینی در الخلیل را می دهند، گفت که از جایی که انتظارش را ندارند به آنها ضربه خواهند زد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست پس از یورش چندباره خود به شهرک عقربا واقع در نابلس در کرانه باختری برای یافتن مجری عملیات ضدصهیونیستی حواره، دست خالی از این منطقه عقب نشستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۲    
رسانه های فلسطینی عصر شنبه گزارش دادند که در جریان حمله شهرک نشینان تحت حمایت ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک القصره در جنوب نابلس در کرانه باختری، ده ها فلسطینی زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۶:۱۰    
مرکز اطلاع رسانی فلسطین در صفحه کاربری خود در توئیتر تصاویری از حمله جوانان فلسطینی به گشتی های نظامی رژیم صهیونیستی در شمال غرب نابلس منتشر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین ضمن ستودن عملیات های ضد صهیونیستی در قدس اشغالی و نابلس که تلفات زیادی به صهیونیست ها وارد کرد، تاکید کردند که اشغالگران یک لحظه روی آرامش را نخواهند دید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از خبرگزاری شهاب فلسطین، یک منبع در گروه مقاومتی عرین الاسود (بیشه شیران) اعلام کرد، بمب دست سازی که در شرق نابلس در نزدیکی سربازان رژیم اشغالگر منفجر شد، توسط یکی از اعضای عرین الاسود کارگذاری شده بود. ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: در سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و دامنه های جنوبی البرز مرکزی رگبار پراکنده و گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۸:۲۵    
صدها شهرک نشین اشغالگر یهودی تحت حمایت نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به شرق نابلس به ویژه منطقه مقبره حضرت یوسف یورش بردند که در پی آن جوانان فلسطینی اقدام به مقابله با اشغالگران کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
در عملیات نیروهای مقاومت فلسطین در شرق نابلس سه نظامی صهیونیست زخمی شدند .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۶:۲۳    
تهران-ایرنا- گردانهای نابلس زیر مجموعه سرایا القدس (شاخه نظامی جنبش مقاومت جهاد اسلامی) بامداد پنجشنبه در بیانیه ای انفجار بمب دست ساز در مسیر نظامیان صهیونیستی را برعهده گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۵:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
یورش صهیونیست ها به نابلس به رویارویی مسلحانه مقاومت با اشغالگران انجامید و با چهار زخمی از میان ارتش رژیم صهیونیستی همراه شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گردانهای نابلس زیر مجموعه سرایا القدس (شاخه نظامی جنبش مقاومت جهاد اسلامی) بامداد پنجشنبه در بیانیه ای انفجار بمب دست ساز در مسیر نظامیان صهیونیستی را برعهده گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
حداقل سه زخمی بر اثر انفجار مواد منفجره علیه سربازان ارتش رژیم صهیونیستی در نابلس گزارش شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وقوع انفجار مهیب در مسیر نظامیان رژیم صهیونیستی در شرق نابلس، منجر به زخمی شدن تعدادی از آنان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی حماس گفت که انفجار بمب در مسیر نظامیان صهیونیست، پیامی کوبنده به کابینه افراطی اشغالگران بود مبنی بر اینکه در هیچ وجب از سرزمین فلسطین امنیت ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رزمندگان مقاومت فلسطین حین یورش نظامیان صهیونیست، که برای تامین امنیت ورود غیرقانونی شهرک نشینان به مقبره یوسف در نابلس یورش برده بودند، دستگاه انفجاری قدرتمندی را در مسیر آنها منفجر کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، آخرین مورد آنها که با عنوان طرح یک میلیون شهرک نشین در سامره شناخته می شود، به احداث واحدهای مسکونی برای اسکان یک میلیون شهرک نشین در منطقه ارتفاعات نابلس اشاره دارد ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - باشگاه اسیران فلسطین، می گوید که نیرو های اشغالگر صهیونیست در مدت یک هفته حدود 200 فلسطینی را از کرانه باختری دستگیر کردند. این بازداشت ها در شهر های الخلیل ، نابلس ، رام الله و جنین متمرکز بوده است. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
شهرک نشینان صهیونیست امروز دوشنبه در حمله ای وحشیانه اقدام به تخریب باغات زیتون فلسطینیان در جنوب نابلس کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، یوسی داگان، رئیس شورای منطقه ای شهرک های یهودی نشین "سامره" در منطقه نابلس طرحی را به بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی ارائه داد که این طرح شامل ایجاد "شهرهای" جدید، مناطق صنعتی، بیمارستان، راه آهن و فرودگاه می شود ...