دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۲۲:۵۹Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خاش»

باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی خاش گفت: کار برداشت محصول پسته 3500 هکتار از باغات این شهرستان پایان یافت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۳ ساعت پیش    
مراسم عهد سربازی در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در شهرستان خاش در تیپ 288 مستقل زرهی نزاجا به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت مهدی (عج) برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۳ ساعت پیش    
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و سالروز شکست حصر آبادان و حماسه سازان عملیات ثامن الائمه (ع) در خاش برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۳ ساعت پیش    
همزمان با سرتاسر کشور مراسم تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس در خاش برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۳ ساعت پیش    
در راستای تجلیل از خانواده معظم شهدای دوران دفاع مقدس و ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با خانواده معظم شهدای بسیجی دوران دفاع مقدس قادر هاشم زهی و محمد انور مارندگانی دیدار و گفتگو کرد.
مکران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۷:۵۶    
همزمان با هفته دفاع مقدس، عملیات غرورآفرین کربلای 5 با همت سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در شهرستان خاش بازسازی شد. به گزارش پایگاه خبری مکران،سردار سرتیپ پاسدار شفائی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان آن چیزی که موجب پیروزی ما در عملیات کربلای 5 شد؛ ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
میر رییس اداره صمت خاش از تشکیل 13 پرونده تخلف با مجموع ارزش 254 میلیون و 500 هزار ریال برای واحد های صنفی متخلف در طرح ویژه ی نظارتی بازگشایی مدارس از 15 شهریور ماه لغایت 30 شهریور ماه خبر داد(تصاویر خبر مربوط به بازرسی ها بوده و بیانگر متخلف بودن واحد صنفی نمی باشد)
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی خاش گفت: کاربرداشت محصول پسته 3500 هکتار از باغات این شهرستان پایان یافت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با هفته دفاع مقدس، عملیات غرورآفرین کربلای 5 با همت سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در شهرستان خاش بازسازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار خاش گفت: طرح پاکسازی و بهسازی معابر منتهی به مدارس داخل و حاشیه شهر خاش با هدف استقبال از ماه مهر به اجرا درآمده است
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۱    
زنگ مهر و مقاومت همزمان با سراسر کشور گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس شهرستان خاش به صدا درآمد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند قاچاق مسلح با کشف یک تن و 50 کیلو گرم انواع مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس استان در شهرستان های خاش و گلشن خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
خاش- امام جمعه اهل سنت خاش گفت: ایام هشت سال دفاع مقدس، عرصه نمایش اتحاد و همدلی ملت ایران بود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی خاش سیستان و بلوچستان گفت: برداشت انار از سطح 690 هکتار از باغات این شهرستان آغاز و تا پایان آبانماه ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام 2 باند قاچاق مسلح با کشف یک تن و 50 کیلوگرم انواع مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس استان در شهرستان های خاش و گلشن خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
خاش- مدیر اداره ورزش وجوانان خاش گفت: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با استقبال گرم و پرشور اقشار مختلف مردم در جاده سلامت و کوهستان پارک این شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
خاش- فرمانده سپاه خاش گفت: هفته دفاع مقدس یادآور و نماد ایستادگی، ایثار، مقاومت، پایمردی و رشادت ملت سربلند ایران در هشت سال جنگ تحمیلی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۸    
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در جاده سلامت شهر خاش برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده سپاه خاش سیستان و بلوچستان گفت: همایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور اقشار مختلف مردم ورزش دوست این شهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
خاش/اعضای ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس با امام جمعه شهرستان خاش دیدار کردند.
آوای سرحد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۵۳    
فرمانده سپاه شهرستان خاش گفت: 110 عنوان ویژه برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در حوزه شهرستان های خاش و تفتان اجرا می شود. به گزارش آوای سرحد ، سرتیپ دوم پاسدار احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستان خاش در نشست خبری صبح امروز با خبرنگاران اظهار داشت ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۴    
سرپرست اداره کل راه آهن جنوب شرق گفت: با توجه به تقاضا و استقبال زیاد شهروندان خاشی و زاهدانی از قطار خاش به زاهدان و برعکس پیگیر افزایش ظرفیت این قطار هستیم تا کمیت خدمات دهی به مسافران مسیر ریلی افزایش دهیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۷    
سردار مالدار گفت: اجتماع بزرگ جوانان نقش آفرین در بیانیه گام دوم انقلاب و بازسازی صحنه عملیات کربلا 5 از برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان می باشد.
سهمیه دوم ذخیره سازی سوخت زمستانی نفت سفید مرحله یازدهم از طریق کارت الکترونیکی در سال 1402 به مقدار 300 لیتر، جهت خانوارهای مصرف کننده نفت سفید در شهرستان های زاهدان، میرجاوه، زابل، زهک، هیرمند، نیمروز، هامون، خاش و تفتان اعلام شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سردار مالدار گفت: در گرامی داشت هفته دفاع مقدس حدود 110 عنوان برنامه با همکاری حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج و سپاه شهرستان در این منطقه به اجرا در می آید.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۷    
نماینده مردم خاش، میرجاوه، بخش های نصرت آباد و کورین در مجلس از ارسال کالابرگ های احداث بیمارستان جدید 320 تختخوابی خاش به سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۱:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ساعاتی قبل ماموران پلیس خاش با قاچاقچیان مواد مخدر درگیر شدند که یک نفر از قاچاقچیان به هلاکت رسیده و یک تن از ماموران مجروح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۵    
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری سارق مسلح با یک قبضه سلاح جنگی کلاش و مهمات مربوطه خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۸    
نماینده مردم خاش، میرجاوه، بخش های نصرت آباد و کورین در مجلس با اشاره به بازدید از راه های روستایی درحال احداث حوزه انتخابیه گفت: لایه گذاری آسفالت 13 کیلومتر از راههای روستایی شهرستان های خاش و تفتان طی روزهای آینده عملیاتی خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رهاسازی نخاله های ساختمانی، فضولات و لاشه های دام های سبک وسنگین، مرغ و زباله، شهرستان خاش در سیستان و بلوچستان را با وضعیت بهداشتی تأسف باری مواجه کرده و سلامتی شهروندان را به خطر انداخته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: برق رسانی به پنج روستای شهرستان خاش و سه روستای شهرستان تفتان در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 18 هزار تن انار از 600 هکتار باغات خاش برداشت و به بازار های استان صادر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بخشدار پشتکوه خاش گفت: این بخش با برخورداری از ظرفیت های مختلف به عنوان قطب مهم تولید انواع محصولات کشاورزی و دامی در این شهرستان مطرح است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۳:۳۰    
معاون روابط عمومی اورژانس کشور گفت: واژگونی وانت تویوتا در جاده خاش 26 مصدوم و سه فوتی برجای گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان خاش گفت: خیرین عرصه سلامت 185 میلیون تومان تجهیزات پزشکی را به بیمارستان امام خمینی (ره) خاش اهدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
براثر واژگونی یک دستگاه خودروی تویوتا حامل اتباع بیگانه غیرمجاز در محور خاش سه نفر فوت و 26 نفر مصدوم شدند.
برترین ها / دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: براثر واژگونی یک دستگاه خودروی تویوتا حامل اتباع بیگانه غیر مجاز در مسیر خاش- سروان سه نفر فوت و 26 نفر مجروح شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر 9 شهر این استان شامل زاهدان، زابل، هامون، ایرانشهر، بمپور، بزمان، محمدان، خاش و اسماعیل آباد گازدارند و بقیه شهرستان ها نیز در حال گازرسانی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق مسلح با یک قبضه سلاح جنگی کلاش و مهمات مربوطه خبر داد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۶    
امام جمعه خاش بر وحدت مردم سیستان و بلوچستان و دفاع از انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: آمریکا هیچگاه امنیت در سایه وحدت مسلمانان خصوصاً مسلمانان ایران را نمی خواهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۳:۰۸    
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی از تاخیر در ارائه تسهیلات بانکی به جوانان شهرستان خاش گلایه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی خاش گفت: قرارگاه خاتم الانبیای سپاه، باند دوم جاده خاش به تفتان و زاهدان را اجرا می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۷    
رئیس بیمارستان امام (ره) شهرستان خاش گفت: خیرین عرصه سلامت 185 میلیون تومان تجهیزات پزشکی به این بیمارستان اهدا کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم خاش در مجلس با بیان اینکه سیستان و بلوچستان در تمامی شاخص های کمی و کیفی در رتبه آخر قرار دارد، گفت: صف های طولانی و چند کیلومتری در استان برای دریافت سوخت، صحنه های تلخی به وجود آورده که موجب گله مندی مردم استان شده، وزارت نفت تا چه زمانی خود را به ندیدن و نشنیدن می زند؟
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۲    
نماینده مردم خاش در مجلس با اشاره به فرمایشات رهبری درباره لزوم توجه به تأمین زیرساخت ها در سیستان و بلوچستان، گفت: اگر دولت ها به تأمین معیشت و ایجاد زیرساخت این استان توجه کنند از میزان مهاجرت آن کاسته شده و منجر به افزایش امنیت کشور می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 171 کیلوگرم ماده مخدر شیشه توسط تکاوری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و ماموران انتظامی خاش خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معتمد طایفه قلندرزهی در خاش گفت: رهنمودهای رهبر معظم انقلاب همواره تزریق کننده امید و رضایتمندی در منطقه و کشور بوده و دیدار مردم با ایشان سبب شادمانی اقشار مختلف مردم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان ، از کشف 171 کیلوگرم ماده مخدر شیشه توسط تکاوری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و ماموران انتظامی خاش خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۶    
زاهدان- ایرنا- معتمد طایفه مرادزهی خاش گفت: دیدار مردم سیستان و بلوچستان با رهبری از خواسته های دیرین مردم بوده که محقق شد و به طور قطع توصیه های ایشان برای مردم و مسوولان و منطقه منشأ خیر و برکت خواهد بود.