چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۷:۰۲Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهرستان»

باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلم از مشکل تامین کپسول گاز در شهرستان مهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرماندار مهرستان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: یکی از دلایل اساسی پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس وحدت امت اسلامی بود و این عوامل در شرایط کنونی نیز نقش بسزایی در خنثی کردن نقشه های شوم بدخواهان اسلام دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهرستان گفت: 12 شرکت تعاونی در این شهرستان فعال هستند که در مجموع زمینه اشتغال 252 نفر را فراهم کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۶    
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در بخش آشار شهرستان مهرستان مراسم محوری با حضور شورای اداری،فرمانده سپاه،معتمدین وریش سفیدان برگزارشد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۱    
بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس،اجتماع بزرگ جوانان گام دوم انقلاب اسلامی باحضور رئیس شواری اداری و تامین،کارکنان ادارات ،بخشداران بخش بیرک و مرکزی،جوانان و نوجوان،سران طوایف،معتمدین و متنفذین و بانوان در شهرستان مهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۲    
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بازی های بومی و محلی باحضور شورای اداری و بسیجیان روستای کهن مگار شهرستان مهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۰۹    
نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان گفت: شهیدان از نفس افتادند تا ما از نفس نیفتیم، قامت راست کردند تا ما قامت خم نکنیم، به خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۴۶    
یادواره شهید عبدالصمد اربابی از شهدای دفاع مقدس در روستای کهن مگار شهرستان مهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۶    
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، کارگاه تحکیم خانواده و فرزندآوری در پایگاه مقاومت بسیج یکتا حوزه حضرت سمیه (س) شهرستان مهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
جشن عاطفه ها باحضور دانش آموزان و رییس کمیته امداد در مدرسه دخترانه عاطفه شهرستان مهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۵    
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس نمایشگاه کتاب باحضور شورای اداری آموزش و پرورش،مسئول کتابخانه و جمعی از بسیجیان شهرستان مهرستان افتتاح شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۵    
کارگاه حجاب و عفاف با سخنرانی فرمانده سپاه در مدرسه حضرت خدیجه (س)شهرستان مهرستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یادواره شهید عبدالصمد اربابی از شهدای دوران دفاع مقدس روستای کهن مگار حوزه بخش مرکزی شهرستان مهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۱۵    
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس رزمایش خود حفاظتی ادارات شهرستان مهرستان با حضور رئیس و دبیر ستاد گرامیداشت این هفته و اعضای شورای اداری در ادارات شبکه بهداشت و درمان، جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۲۰    
میری بنجار گفت: جهادگران عرصه سلامت در دوران سیاه کرونا برای نجات هموطنان همچون همرزمان خود در 8سال دفاع مقدس جهادی عمل کردند و خیلی ها در این جنگ نابرابری جانشان را از دست دادند و ما قدردان رشادتهای آنها هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس مهرستان گفت: مردم ولایت مدار این شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس در همایش پیاده روی صبحگاهی شرکت کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۳:۴۶    
دبیر ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مصلی دهستان رگنتک حوزه بخش بیرک با جمعی از معتمدین و امام جمعه مسجد ابوذر غفاری دیدار و گفتگو کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
در نخستین روز گرامیداشت هفته دفاع مقدس،فرماندار فرماندهان نظامی و انتظامی،اعضای شورای اداری،علما،معتمدین،متنفذین،سران طوایف،ریش سفیدان،عموم مردم مهرستان با شهداء تجدید میثاق کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۳:۲۸    
محفل انس باقرآن با حضور،فرماندار واعضای شورای اداری، شورای تامین،ریش سفیدان و معتمدین،متنفذین، علما،بسیجیان و جمعی از حافظان و قاریان قرآن با میزبانی دبیر ستاد گرامیداشت شهرستان مهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۴    
زنگ ایثار و مقاومت و بازگشایی مدارس با حضور رئیس و اعضای ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، معتمدین،متنفذین، فرهنگیان، دانش آموزان در مدارس شهرستان مهرستان و بصورت نمادین در مدرسه نام آوران و سالن حکمت نواخته شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۴    
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با حضور رئیس و اعضای شورای تامین،بسیجیان،معتمدین،سران طوایف،علما در شهرستان مهرستان با میزبانی ناحیه مقاومت بسیج سپاه برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه مهرستان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس بیش از 60 عنوان برنامه با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در این شهرستان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۵    
20 هزار تن خرما از نخلستانهای شهرستان مهرستان درجنوب سیستان و بلوچستان ، برداشت می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده مردم سراوان و مهرستان در مجلس شورای اسلامی گفت ایجاد زمینه های اتحاد و پیشگیری از بحران رهنمود اصلی مقام معظم رهبری در دیدار با مردم سیستان و بلوچستان بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی مهرستان گفت: سطح زیر کشت باغات انار بارور در شهرستان 400 هکتار است که سالانه بالغ بر 5 هزار تن انار در مهرستان تولید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرشیلات مهرستان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: در سال از سطح 68 استخر پرورش ماهی این شهرستان 64 تن ماهی برداشت و روانه بازار مصرف می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۳:۲۳    
با هدف آموزش و تشویق بانوان در مصرف آبزیان در وعده های غذایی در مهرستان کلاس طبخ آبزیان دایر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی مهرستان گفت:مشارکت بی نظیربخش خصوصی شهرستان در صنعت تولید گوشت مرغ و تخم مرغ، پرورش گوسفند، پرورش گاو، پرورش شتر و شترمرغ و توسعه گلخانه درحال شکل گیری است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن وضعیت نامناسب و غیربهداشتی بیمارستان شهرستان مهرستان در استان سیستان وبلوچستان دیده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر شیلات مهرستان گفت: سالانه از سطح 68 استخر پرورش ماهی این شهرستان 64 تن ماهی برداشت و روانه بازار مصرف می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۰:۲۴    
بخشدار مرکزی مهرستان از افتتاح 103 پروژه عمرانی، کشاورزی، خدماتی و صنعتی در بخش مرکزی در هفته دولت خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۲:۱۵    
زاهدان- ایرنا-فرماندار مهرستان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته دولت 76 طرح و پروژه عمرانی با اعتباری بیش از 134 میلیارد تومان افتتاح شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۲۰    
در آخرین روز از هفته دولت هم زمان با سراسر استان و با حضور دکتر محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی تعداد 22 پروژه بخش کشاورزی شامل 20 واحدگلخانه خانگی و 2 واحد پرورش مرغ گوشتی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی مهرستان گفت: تعداد 22 پروژه بخش کشاورزی شامل 20 واحدگلخانه خانگی و 2 واحد پرورش مرغ گوشتی در هفته دولت به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مهرستان- مدیر امور برق شهرستان مهرستان گفت: به مناسبت هفته دولت، چهار پروژه توزیع برق در این شهرستان افتتاح و دو پروژه کلنگ زنی شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، مصطفی ایرانی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان مهرستان در خصوص برگزاری این نمایشگاه گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و به منظور آشنایی دامداران و بهره برداران با دستاوردها و محصولات مرتبط با بخش دارو و درمان دامپزشکی ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ادامه دیدارهای هفتگی خود با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با ملک فاضلی، نماینده مردم شهرستان سراوان ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی مهرستان از احداث 40 واحد گلخانه خانگی در دو سال گذشته خبر داد و گفت در ایام هفته دولت 20 واحد گلخانه خانگی با سرمایه گذاری 40 میلیارد ریال آماده بهره برداری است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله سپاهی گفت: از ابتدای امسال با فعالیت 11 واحد مرغداری ،800 تن گوشت مرغ جهت تامین گوشت موردنیاز مصرف مردم شهرستان تولید شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۷:۵۴    
زاهدان- ایرنا- بخشدار مرکزی مهرستان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: در راستای کاهش تنش آبی تأمین و تکمیل ناوگان آبرسانی به مناطق عشایری این شهرستان در اولویت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۹    
تا پایان شهریورامسال ظرفیت تولید گوشت مرغ مهرستان به حدود 2600 تن ارتقا می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- بخشدار مرکزی مهرستان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: 113 طرح گرامیداشت هفته دولت امسال در بخش مرکزی این شهرستان آماده افتتاح و کلنگ زنی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۰:۱۶    
مردم اهالی یکی از روستاهای بخش مرکزی مهرستان از نبود آب شرب بهداشتی گلایه مندند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۷:۰۳    
فرمانده انتظامی استان از کشف قتل مسلحانه و دستگیری قاتل کمتر از 14 روز در شهرستان مهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مهرستان- فرماندار مهرستان گفت: اجرای پروژه خط انتقال آب شرب از سد ماشکید علیا از مطالبات مردم مهرستان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار مهرستان گفت: مطالبه گری به حق از وظایف اصحاب رسانه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مهرستان- رئیس حوزه قضائی مهرستان گفت: رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مهرستان- سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان وبلوچستان گفت: چهارصد میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به شهرستان مهرستان اختصاص یافته است.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - رئیس محترم بنیادشهید کشور، آقای دکتر قاضی زاده هاشمی، باسلام و احترام من جمشید سرگزی، برادرشهید عیسی سرگزی، فرزند غلامرضا به شماره کد رایانه ای 3671328010 و پدر ستوان سوم شهید علی سرگزی که از پرسنل حفاظت اطلاعات ناجای استان سیستان و بلوچستان که به درخواست خودش به شهرستان مرزی مهرستان جهت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهرستان گفت سه نانوایی که اقدام به عرضه آرد خارج از شبکه در مهرستان شده بود شناسایی شدند.