جمعه ۱۲ خردادساعت ۱۵:۱۹Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کبک کانادا»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ویدئویی از یک پدر اهل کبک کانادا که به صورت عجیبی فرزند خود را حمل می کند، در فضای مجازی منتشر شد. عده ای او را متهم به کودک آزاری کردند و عده ای هم به عنوان یک کلیپ سرگرم کننده از او یاد کردند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان های اسلامی در کانادا از دادگاه ها می خواهند که ابلاغیه ای استانی در کبک را که اقامه شعائر دینی در مدارس را ممنوع می کند، خلاف قانون اساسی اعلام کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۸:۱۴    
رهبران مسلمان در ایالت کبک کانادا روز گذشته، 18 فروردین اعتراض خود را نسبت به تصمیم وزیر آموزش این استان در مورد ممنوعیت اختصاص نمازخانه برای دانش آموزان مسلمان نشان دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۳۵    
دو روز پس از آن که طوفان یخ، کبک و بخش هایی از اونتاریو را درنوردید، دو نفر کشته و صد ها هزار نفر همچنان برق ندارند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
طوفان یخ در دو استان پرجمعیت اونتاریو و کبک کانادا جان 2 نفر را گرفت و برق دستکم یک میلیون 300 هزار نفر را قطع کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نتایج تحقیقات جدید از سوی موسسه آنگوس رید نشان می دهد که اسلام هراسی در استان کبک کانادا نسبت به استان های دیگر کانادا افزایش داشته است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
انتشار نتایج یک مطالعه نشان می دهد اسلام هراسی در استان کبک نسبت به سایر نقاط کانادا شدیدتر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی برخورد یک خودروی وانت بار با عابران در شهر کوچکی در کبک کانادا دو نفر کشته و 9 نفر زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
این جشنواره 10 روزه برای اولین بار در سال 1894 میلادی در کبک کانادا برگزار و در سال 1955 به سنتی سالانه تبدیل شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
هزاران پناهجو به طور نامنظم از طریق مسیر خاکی بین ایالت نیویورک و استان کبک کانادا به دلیل ناکارآمدی دولت آمریکا و شرایط سخت زندگی به کانادا مهاجرت می کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کینوک خرس قطبی 4 ساله باغ وحش Saint-F licien در کبک کانادا چند هفته قبل دچار ضعف شد این خرس نیم تنی بعد از مدتی با وخیم شدن حالش به نزدیکترین مرکز دامپزشکی در 200 کیلومتری منتقل شد و بعد از گذشت هفته ها حالش کمی بهبود پیدا کرده کسی نیست از بیماری این خرس، استفاده سیاسی بکنه؟!
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یخ نورد قزوینی با حضور در فستیوال کبک کانادا توانست به رتبه اول دست پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
محسن بهشتی راد مدال طلای مسابقات فستیوال کبک کانادا را ازآن خود کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ششمین سالگرد حمله به مسجد کبک کانادا که منجر به جان باختن شش نمازگزار شد، برنامه های مختلفی در قالب هفته آگاهی بخشی درباره اسلام هراسی در این کشور برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۸:۲۰    
شبکه تلویزیونی سی بی سی گزارش داد در پی انفجار در مرکز توزیع سوخت در کبک کانادا سه نفر همچنان مفقودند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۰    
چند روزی است صحبت از سرمای غول سیبری که قرار است از بامداد فردا (22 دی ماه) مشهد را منجمد کند، نقل همه محافل و مجالس مشهدی ها شده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی نجات سگ از دریاچه یخ زده توسط یک زن یک خانواده سگی را از دریاچه ای یخ زده در لاک بوپورت کبک کانادا نجات دادند. به گزارش فرارو، آلفونسو دی آندا گفت که خانواده اش در حال قدم زدن در اطراف دریاچه بودند که متوجه شدند سگ در داخل دریاچه یخ زده سقوط کرده است. ...
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خیابان ها فضاهایی عمومی به شمار می رود که با طراحی مناسب می تواند میزبان کاربران مختلف باشد و رضایت را برای همه آن ها به دنبال داشته باشد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۰۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
چارلز سوم پادشاه انگلیس و همزمان پادشاه 14 کشور دیگر است که از جمله می توان به نام کانادا و استرالیا و نیوزیلند اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایالت کبک کانادا با تصویب قانونی به یک الزام مقامات منتخب این ایالت برای سوگند خوردن به پادشاه انگلیس پایان داد و موافقت کرد که چنین نمایشی از وفاداری، اختیاری باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۰۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
کبک سوگند اجباری به پادشاه انگلیس برای مقامات این استان فرانسوی زبان کانادا را لغو کرد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت O3 Mining اولین ارزیابی خود از ذخیره طلای معادن Bulldog و Kappa در ناحیه Alpha property در کبک کانادا را ارائه کرد. عملیات اکتشافی انجام شده شامل حدود 50 هزار متر حفاری در 116 نقطه است که حدود 76 درصد آن بین ماه های سپتامبر 2019 و آپریل 2022 تکمیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – تیراندازی در نزدیکی کالجی واقع درحومه شهر مونترال ایالت کبک کانادا تاکنون 4 مجروح برجای گذاشته است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
تصویری از طبیعت پاییزی اطراف دریاچه "بیکر" در کبک کانادا را مشاهده کنید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
چهارده قانونگذار جدید استان کبک کانادا از ادای سوگند وفاداری به چارلز سوم، پادشاه انگلیس که طبق قانون اساسی برای شروع دوره نمایندگی آنها در پارلمان الزامی است، سرباز زدند.
دین آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مسجد شهر کبک کانادا از قانونگذاران این کشور خواست حمل اسلحه های غیرشکاری و تهاجمی را ممنوع کنند.
همگردی   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۰    
جاذبه ها/ براساس خبرهای واصله، پلس دو لا سایت یکی از مهمترین مراکز خرید کبک کانادا به شمار می رود. اینجا مقصد دلخواه علاقمندان به مد و فشن است. بوتیک های متعددی که به عرضه برندهای تجاری پوشاک و اکسسوری می پردازند، میزبان برندهای محلی بین المللی و محلی کبک هستند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از دانشجویان ایرانی در استان کبک کانادا با اهدای شاخه های گل رُز مزین به سخنانی از امام حسین(ع) به شهروندان این کشور اربعین سالار شهیدان را گرامی داشتند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یک کاریکاتور جنجالی که در بزرگترین روزنامه فرانسوی زبان نیوبرانزویکدر کبک کانادا منتشر شده است، واکنش هایی را در مورد نحوه معرفی مسلمانان به دنبال داشته است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که در حال حاضر بیش از 6000 مورد آبله میمون از 58 کشور در شیوع فعلی گزارش شده است.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از پایگاه خبری فضا (space)، در اولین ساعات روز 13 مارس 1989(22 اسفند 1367) خدمات شرکت برق هیدرو – کِبک در استان کبک کانادا قطع شد، تمام این استان برای مدت 9 ساعت در خاموشی فرو رفت و بسیاری از جنبه های زندگی عمومی برای مدت کل روز دچار وقفه و اختلال شد ...
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
طراحی اولیه شخصیت های کارتون پسر شجاع در بهار 1973 شکل گرفت و در نهایت پدر و پسر که شخصیت های اصلی کار بودند، طراحی شدند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مقام بهداشتی ایالت ماساچوست آمریکا روز چهارشنبه اعلام کردند که یک مورد آبله میمونی را تایید کرده اند، نخستین مورد از عفونت با این ویروس نادر که در سال 2022 در آمریکا شناسایی شده است.
نگاه جنوب ایران نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
جنوب نیوز: عکاس حیات وحش در کبک کانادا در حال عکاسی از یک جغد بود که این پرنده به سمت عکاس پرواز و روی لنز دوربین او لحظاتی نشست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه فرانسوی زبان ایالت کبک کانادا در گزارشی با موضوع تاثیر تحریم های غرب علیه روسیه نوشت اتحادیه اروپا تحریم های نفتی تدریجی و افزایشی را علیه روسیه در نظر گرفته که به گفته برخی کارشناسان تاثیر آن بر اقتصاد مسکو بسیار محدود است.
زومیت   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
براساس یافته های جدید، حیات پیچیده ی کره ی زمین زودتر از تخمین های قبلی آغاز شده است. دانشمندان براساس سنگی کهن در کبک کانادا به این نتیجه رسیدند.
سینا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۰۰:۲۱    
یک مطالعه جدید به رهبری محققان انگلیسی نشان می دهد که حیات میکروبی متنوعی حداقل 3.75 میلیارد سال پیش روی زمین وجود داشته است که دیدگاه مرسوم در مورد زمان شروع حیات را به چالش می کشد. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دو زن سیاه پوست توسط پلیس کبک کانادا دستگیر شدند. بعد از جنجال انتشار گسترده این ویدئو در فضای مجازی پلیس کبک مجبور به تعلیق 5 مأمور خود شد./خبرفوری
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دو زن سیاه پوست توسط پلیس کبک کانادا دستگیر شدند، بعد از جنجال انتشار گسترده این ویدئو در فضای مجازی، پلیس کبک مجبور به تعلیق 5 مأمور خود شد.
لحظه آخر   ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۹    
کبک یکی از شهرهای نوظهور کانادا است که به دلیل شرایط آسانی که در اعطای اقامت کانادا دارد، برای زندگی مهاجران شهری ایده آل می باشد. تعداد زیادی از دانشجویان هر ساله این شهر را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند. این استان یکی از بزرگ ترین استان های کانادا می باشد که استانی پرطراوت و چند فرهنگی است. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۰۷:۱۸    
بوشرویل شهری کوچک واقع در منطقه مونترژی در استان کبک کانادا است. این شهر حومه ای از کلان شهر مونترال در ساحل جنوبی رودخانه سنت لارنس است و حدود 90 درصد ساکنان آن فرانسوی زبان هستند.
ایستگاه آی تی   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۳    
شرکت IBM با استان کبک کانادا همکاری کرده تا اولین کامپیوتر کوانتومی یونیورسال کانادا را نصب کند. این قرارداد پنج ساله باعث خواهد شد که IBM یک Quantum System One را به عنوان بخشی از پروژه شتابدهنده Discovery Quebec-IBM برای مقابله با چالش های علمی و تجاری نصب کند. ...
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۹    
کشور کانادا نیز همانند سایر کشورهای دنیا از استان های مختلفی تشکیل شده است. یکی از استان های پرطرفدار کشور کانادا جهت مهاجرت استان کبک می باشد که در بخش های شمالی این کشور واقع شده است. زبان رسمی مردم این استان فرانسوی می باشد ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: لغو بیش از 2700 پرواز در پی بارش سنگین برف در آمریکا
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۰    
در پی وقوع طوفان برف در کانادا اتوبوس ها نیز در ایالت کبک کانادا زمین گیر شدند.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دولت ایالت فرانسه زبان کبک افراد واکسینه نشده را بار اضافی بر دوش نظام بهداشت و درمان خواند و مالیاتی ویژه برای این افراد وضع کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
استان کبک کانادا به نخستین استان در این کشور تبدیل خواهد شد که بر افراد بزرگسال واکسینه نشده مالیات وضع می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۴:۲۷    
فاطمه انوری، زنی مسلمان است که در کبک کانادا زندگی می کند. او معلم پایه سوم دوره دبستان بود و اوایل همین ماه (دسامبر) به دلیل داشتن حجاب از شغل خود اخراج شد و سبب به راه افتادن موجی از اعتراضات سراسری در این کشور شد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – اخراج فاطمه انوری ، معلم محجبه از یکی از مدارس استان کبک کانادا اعتراض ها و واکنش های بسیاری را به همراه داشته است. به گزارش پایگاه الاستقلال ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۲۲:۳۳    
حوضچه ای کوچک در شرق بولتون در ایالت کبک کانادا در شب کریسمس یخ زده و با برف پوشانده شده است. قلبی کاملاً طبیعی که به عنوان عکس روز روئیترز منتشر شده است.