دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۰۱:۰۱May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تاجیکستان»

ایرنا   ۱۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه وال استریت ژورنال در گزارش بامداد دوشنبه نوشت که ایالات متحده ترجیح می دهد نیروها و تجهیزات را بعد از خروج از افغانستان به کشورهای ازبکستان یا تاجیکستان منتقل کند.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
معاون اداره راهداری جنوب کرمان از حمل مستقیم بیش از هزار تن انواع محصولات کشاورزی کرمان به کشور های افغانستان، قرقیزستان و تاجیکستان خبر داد.
در دیدار رؤسای جمهور روسیه و تاجیکستان در مسکو موضوع توسعه همکاری های دوجانبه و منطقه ای مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
رؤسای جمهور روسیه، قزاقستان، ازبکستان، ترکمنستان و تاجیکستان هفتاد و هفتمین سالگرد پیروزی در جنگ جهانی دوم را به رئیس جمهور و مردم قرقیزستان تبریک گفتند.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
رئیس جمهور تاجیکستان به دعوت همتای روس خود در سفر کاری عازم مسکو شد.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
همزمان با گمانه زنی ها درباره احتمال انتقال پایگاه های نظامی آمریکا به آسیای مرکزی، رئیس جمهور روسیه در دیدار با همتای تاجیکستانی خود گفت که نگرانی این کشور از وضعیت افغانستان توجیه پذیر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا -درگیری های مرزی با قرقیزستان و افزایش ناامنی در مرزهای طولانی تاجیکستان و افغانستان دوشنبه را به شدت نگران کرده است از این روز به گفته منابع رسانه ای مهمترین محورهای دیدار امامعلی رحمان رئیس جمهوری تاجیکستان با ولادیمیر پوتین همتای روس اش در پشت درهای بسته همین دو موضوع بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مقامات در دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اعلام کردند که تاجیکستان و ازبکستان گزینه های احتمالی واشنگتن برای انتقال پایگاه ها پس از خروج از افغانستان هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۱    
رئیس جمهوری روسیه به همتای تاجیکستانی خود اطمینان داد که با توجه به اوضاع افغانستان، مسکو از این کشور در برابر تهدیدات خارجی حمایت کرده و در راستای این هدف، پایگاه نظامی روسی در خاک تاجیکستان تقویت خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۶    
تحکیم روابط محور گفت وگوی تلفنی میرضیایف و پوتین ، تعطیلی سازمان Safer world در تاجیکستان و اجرای روادید شینگن آسیای مرکزی بین ازبکستان و قزاقستان؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه تاکید کرد، در بحبوحه افزایش تنش ها در افغانستان، مسکو برای تقویت پایگاه نظامی اش در تاجیکستان تلاش می کند و هر کار بتواند برای حمایت از این جمهوری اتحاد جماهیر شوروی سابق انجام خواهد داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۵:۲۷    
خلیج فارس:درگیری مسلحانه بر سر مرزبندی میان منطقه بادکند قرقیزستان و منطقه سغد تاجیکستان از 29 آوریل آغاز شد. این درگیری ها ده ها کشته و مجروح از دو طرف بر جای گذاشته و سپس یک توافق آتش بس موقت برقرار شد، اما به سرعت نقض شده و دوباره یک توافق دیگر اعلام شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
درگیری مسلحانه بر سر مرزبندی میان منطقه بادکند قرقیزستان و منطقه سغد تاجیکستان از 29 آوریل آغاز شد. این درگیری ها ده ها کشته و مجروح از دو طرف بر جای گذاشته و سپس یک توافق آتش بس موقت برقرار شد، اما به سرعت نقض شده و دوباره یک توافق دیگر اعلام شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه،گفت: روسیه از تاجیکستان در برابر تهدیدهای امنیتی از جانب افغانستان دفاع و حمایت می کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۵۹    
شفقنا- رئیس جمهور روسیه در دیدار با همتای تاجیکی خود تأکید کرد که مسکو با توجه به آنچه در منطقه مرزی با افغانستان اتفاق می،افتد، تمام تلاش خود را برای حمایت از دوشنبه انجام می،دهد. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، در هجدهمین روز اردیبهشت ماه سال 1400، بسته ورزشی ایرنا تقدیم شما می شود. با ما همراه باشید. ستاره استقلال تاجیکستان: هراسی از تیم قدرتمند پرسپولیس نداریم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۲    
تاجیکستان نمایندگی سازمان بین المللی دنیای امن تر را پس از 7 سال فعالیت به دلیل عدم رعایت مقررات قانون گذاری این کشور تعطیل کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۷    
به گزارش مهر به نقل از ایتارتاس، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه قرار است امروز شنبه در مسکو دیداری با امامعلی رحمان همتای تاجیکستانی داشته باشد. قرار است طرفین درباره مسائل دوجانبه و درگیری های مرزی اخیر میان تاجیکستان-قرقیزستان گفتگو کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
تیم فوتبال استقلال تاجیکستان جوانترین تیم حاضر در منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه امروز شنبه میزبان همتای خود از تاجیکستان است حال آنکه انتظار می رود درگیری مرزی تاجیکستان-قرقیزستان از محورهای گفتگو بین طرفین باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۳    
وزیر امور خارجه تاجیکستان و دبیر کل سازمان امنیت و همکاری اروپا در دیداری مجازی با یکدیگر گفت وگو کردند.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۲    
تیم استقلال تاجیکستان به عنوان جوان ترین تیم لیگ قهرمانان آسیا معرفی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - درگیری مرزی اخیر بین نیروهای تاجیکستان و قرقیزستان در آسیای میانه پیامد سال ها تنش های محدود بوده که می تواند به نقطه عطفی در ترتیبات امنیتی منطقه ای تبدیل شود.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۱    
با هدف گسترش همکاری ها بین دانشگاه علوم پزشکی تهران و مراکز علمی و تحقیقاتی تاجیکستان، دکتر رامین کردی، معاون بین الملل دانشگاه با نظام الدین زاهدوف، سفیر تاجیکستان در ایران دیدار کر
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سرویس ورزش مشرق – با پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2021 چهره 8 تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی در غرب آسیا مشخص شد و بر این اساس در تک بازی های این مرحله پرسپولیس باید در تاجیکستان به مصاف استقلال این کشور برود، تراکتور مهمان النصر عربستان خواهد بود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال استقلال تاجیکستان گفت: ترسی از پرسپولیس نداریم و این موضوع را در لیگ قهرمانان آسیا به همه نشان دادیم. ما توانایی شکست پرسپولیس را داریم.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
کنفدراسیون فوتبال آسیای مرکزی از حضور دو داور و یک ناظر داور ایرانی در مسابقات فوتبال جوانان بانوان کافا در تاجیکستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۳    
شورای علمای مرکز اسلامی تاجیکستان روز پنجشنبه 23 اردیبهشت را به عنوان روز عید سعید فطر در این کشور اعلام کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا افغانستان- زلمی خلیلزاد؛ نماینده ویژه امریکا در امور صلح افغانستان می گوید اگر طالبان صلح نکنند، ایالات متحده از دوام جمهوریت و حکومت فعلی در افغانستان حمایت خواهد کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۱    
آموزش سیاست خارجی ایران در دانشگاه های ملی اوراسیا و آستانه ، کشته شدن 19 شهروند تاجیکستان در درگیری مرزی با قرقیزستان و امضا یادداشت تفاهم میان ازبکستان و عربستان تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
عابدزاده و بیرانوند را می شناسم و مقابل قایدی بازی کردم؛ سطح فوتبال ایران بالاست و اگر پیشنهادی باشد، ممکن است روزی آنجا بازی کنم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
باشگاه استقلال تاجیکستان قبل از دیدار با پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به تمجید از رقیب ایرانی اش پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تاجیکستان و ایران موضوع آمادگی برای نشست آتی کمیسیون بین دولتی همکاری های تجاری، اقتصادی، فنی و فرهنگی دو کشور را بررسی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره مسلمانان روسیه با اشاره به درگیرهای اخیر مرزی تاجیکستان و قرقیزستان از مردم این دو کشور در ماه مبارک رمضان خواست تا نفرت و انتقام جویی را کنار بگذارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مقامات استان سغد تاجیکستان اعلام کرد: در پی درگیری مسلحانه در مرز با قرقیزستان 19 نفر از شهروندان این کشور کشته و 87 تن دیگر زخمی شدند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت کشور قرقیزستان در یک کنفرانس خبری اعلام کرد بر اثر درگیری 2 روزه در مناطق مرزی این کشور با تاجیکستان، 31 نفر کشته و 150 نفر زخمی شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۰    
تیم فوتبال پرسپولیس ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف تیم فوتبال استقلال تاجیکستان برود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۲    
وزرای امور خارجه تاجیکستان و ترکمنستان در تماس تلفنی اتفاقات اخیر در مرز این کشور با قرقیزستان را بررسی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مقامات ارشد تاجیکستان و افغانستان در کابل دیدار و بر گسترش همکاری های دوجانبه تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه تاجیکستان و سرپرست وزارت امور خارجه ارمنستان در تماس تلفنی با یکدیگر آخرین وضعیت مرزهای منطقه را مورد بررسی قرار دادند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۵    
40 کشته و بیش از 100 زخمی تنها گوشه ای از مصائب تقسیم مرزی دره فرغانه بوده که بین سه کشور ازبکستان، قرقیزستان و تاجیکستان است. این مرزبندی ها پس از فروپاشی شوروی و تشکیل جمهوری های جدید در آسیای مرکزی، همواره محل درگیری های خونباری بوده که دامنه آن نه تنها کاهش نیافته بلکه روز به روز بیشتر شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری روسیه از سفر قریب الوقوع رئیس جمهور تاجیکستان به مسکو و گفت وگو با رئیس جمهور این کشور خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: عکاسان بزرگ ترین کمک برای مورخین بودند، آن ها به یادماندنی ترین لحظه ها و وقایع و مهم ترین حقایق را ثبت کرده و با عکس هایشان جو و محیط منطقه خاصی را تفسیر می کردند. اما متاسفانه جذاب ترین عکس های مربوط به گذشتگان در کتاب های تاریخی مدرسه نشان داده نمی شوند ...
روزنامه گل   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۶    
پرسپولیس امسال کلا از نظر قرعه تیم خوش شانسی بوده و شاه بیت این داستان هم برخورد سرخپوشان به استقلال تاجیکستان است.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۶    
تیم فوتبال اف سی دوشنبه تاجیکستان با برتری پرگل برابر برابر روشن کولاب به رتبه چهارم جدول رقابت های لیگ این کشور صعود کرد.
برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه ورزشی: پرسپولیس مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را با موفقیت به پایان رساند. سرخ پوشان با کسب 15 امتیاز مقتدرانه صدرنشین گروه خود شدند و حالا در مرحله یک هشتم پایانی باید مقابل استقلال تاجیکستان قرار بگیرند ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
زلمای خلیل زاد، نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان در جریان سفرش به دوشنبه، پایتخت تاجیکستان با امامعلی رحمان، رییس جمهور این کشور دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۵    
وزارت امور خارجه تاجیکستان از دیدار معاون اول نهاد دیپلماتیک این کشور و سفیر ترکیه در دوشنبه خبر داد.