پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۳:۱۳Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروی دریایی»

در ادامه بحران در ارتش رژیم صهیونیستی، شماری از افسران نیروی دریایی معترض به برنامه نتانیاهو در تضعیف قوه قضائیه، امروز، جاده منتهی به بندر اشدود را مسدود کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
امیر دریادار ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه دوم دریایی جاسک حضور یافت و نوروز را به سربازان و افسران این نیرو تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بوموسی - فرمانده نیروی دریایی سپاه در نخستین روز از سال 1402 از جزیره بوموسی و پادگان های نظامی مستقر در جزایر نازعات بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
بوموسی - سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در روز اول سال جدید 1402 از جزایر نازعات خلیج فارس بازدید و عید نوروز را به دریادلان تبریک گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۰    
شهید حسین خلعتبری به همراه دیگر خلبانان شرکت کننده در عملیات مروارید توانستند ناو های اوزا، ناو های مین جمع کن، ناو نیرو بر و چندین اژدر افکن را هدف قرار دهند و نیروی دریایی عراق را منهدم کنند. بعد از این عملیات بود که به او لقب حسین ماوریک شکارچی ناو های اوزا را دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: افتخار ارزشمند مأموریت های بلندمدت دریانوردی از روح ایمان و امید به توانایی ها و تکیه بر شعار سراسر حقیقت ما می توانیم نشأت می گیرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۳:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2023 با حضور ایران، چین و روسیه و ناظرانی از کشورهای قزاقستان و پاکستان و با شعار با هم برای برقراری صلح و امنیت ، با پیام صلح و دوستی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ناو گروه اعزامی به رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی بعد از 8 روز ماموریت دریانوردی به بندرعباس برگشت.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش از ناوشکن های روسیه و چین حاضر در رزمایش مرکب دریایی 2023 بازدید و با قابلیت های این شناورها آشنا شد. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... روزی که فهمیدم قرار است مادر یک پسر باشم، تصمیم گرفتم اسمش را... ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۶    
مجموعه مستند بوم سبز محصول گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه در جزیره هرمز کلید خورد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۴    
فرمانده نیروی دریایی ارتش به دعوت فرماندهان ناوگروه روسی و چینی از یگان های شرکت کننده دو کشور در رزمایش مرکب کمربند دریایی 2023 ایران، بازدید کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۵    
فاش نیوز - همزمان با ادامه بحران ها در اراضی اشغالی و گسترش دامنه اعتراضات جامعه صهیونیستی علیه بنیامین نتانیاهو ، نظامیان بازنشسته شورشی نیروی دریایی این رژیم منزل وی را به محاصره خود درآوردند. ...
فرمانده نیروی دریایی ارتش به دعوت فرماندهان ناوگروه روسی و چینی از یگان های شرکت کننده 2 کشور در رزمایش مرکب کمربند دریایی 2023 ایران، روسیه و چین بازدید کرد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نسل جدید قایق های تندرو نیروی دریایی سپاه پاسداران با در اختیار داشتن سامانه پدافندی 360 درجه، امکان اجرای حملات گسترده در دریا بدون نگرانی از عملیات بالگردها و پهپادهای دشمن را ممکن می سازد.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
امیر ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش از ناوهای چین و روسیه شرکت کننده در رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی بازدید کرد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۵:۵۵   + ۴۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ارتقای سطح توان رزم دریایی سپاه خبر داد و گفت: تبدیل شناور های راکت انداز در کلاس شناور های عاشورا و طارق به موشک انداز ، در جهان بی سابقه است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
در ادامه برگزاری رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2023، یگان های شناور و پروازی و تیم های عملیات ویژه ایران، چین و روسیه عملیات آزاد سازی کشتی ربوده شده را تمرین کردند. ...
صبح امروز در مراسمی با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه و سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه آیین الحاق یک ناو و چند شناور موشک انداز به ناوگان نیروی دریایی سپاه برگزار شد . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
آبادان- مسئول روابط عمومی نیروی دریایی سپاه گفت: 250 هزار نفر از مردم در قالب کاروان های راهیان نور، پیشرفت، جهاد تبیین، مردمی و شخصی از یادمان والفجر8 (اروندکنار) بازدید کردند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رسانه دولتی روسیه می گوید نیروی دریایی این کشور لاشه هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی را در حدود 60 کیلومتری شهر بندری سواستوپل کریمه و در عمق 850 تا 900 متری دریای سیاه شناسایی کرده است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
آخرین هماهنگی و طرح چهارمین رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2023 در شمال اقیانوس هند با ورود ناوهای نیروی دریایی چین و روسیه به منطقه عمومی رزمایش به سواحل مکران صورت گرفت.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۴    
ایران پرس: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (ندسا) در سال های اخیر مسیر توسعه پرشتابی را در زمینه های کمی و کیفی با به خدمت گرفتن انواع شناورها از قایق های تندرو تا ناوچه های موشک انداز و انواع شناورهای لجستیکی و دیگر ادوات از جمله انواع پهپادها در پیش گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده پایگاه دریایی مستقل امام علی(ع) چابهار نیروی دریایی سپاه با بیان این که ایران اسلامی همواره به دنبال صلح و دوستی پایدار و توسعه امنیت دریایی است، تاکید کرد: هدف ما از برگزاری این رزمایش تامین امنیت دریایی است.
امیر دریادار ایرانی: فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: هماهنگی های بسیار خوبی میان یگان های شرکت کننده در رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2023 وجود داشت و تمرینات و تاکتیک هایی که پیش بینی شده بود به نحو احسن و بهترین شکل ممکن انجام شد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش، تامین امنیت دریایی را پایه اصلی رزمایش مرکب دریایی 2023 دانست و گفت: افزایش هماهنگی، نجات کشتی های تجاری تحت تهاجم و مقابله با تحرکات تروریستی مهم ترین محور های روز نخست رزمایش بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رزمایش دریایی مشترک با روسیه و چین فرصتی برای نیروی دریایی سپاه بود تا از شناورهای کاتاماران شهید سلیمانی و شهید ناظری در یک رزمایش بین المللی بهره بگیرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رسانه های فلسطینی و عبری جمعه شب از محاصره شدن منزل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی توسط صدها نفر از نظامیان بازنشسته نیروی دریایی ارتش این رژیم خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
همزمان با گسترش دامنه اعتراضات جامعه صهیونیستی علیه بنیامین نتانیاهو، نظامیان بازنشسته نیروی دریایی این رژیم منزل وی را به محاصره خود درآوردند.
آبادان خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
آبادان خبر _ سردار پاسدار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران بعد از ظهر امروز (جمعه 26 اسفند ماه) با ضمن حضور در یادمان والفجر در اروندکنار آبادان اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
آبادان - فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با حضور در یادمان شهدای والفجر 8 به جمع راهیان نور پیوست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران امروز از یادمان شهدای والفجر هشت در اروندکنار آبادان بازدید کرد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۱۴    
امام جمعه شهر گرگان، گفت: امروز این مسئله که برتری نیروی دریایی ارتش ایران در آب های جهان تحقق یافته بسیار خوشحال کننده است.
اقتصاد ایران: فرمانده نیروی دریایی ارتش تأمین امنیت دریایی را پایه اصلی رزمایش مرکب دریایی 2023 دانست و گفت: افزایش هماهنگی و مقابله با تحرکات تروریستی مهم ترین محورهای روز نخست رزمایش بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران پس از حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور، ضمن بازدید از یادمان شهدای والفجر8، به جمع راهیان نور پیوست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ناوچه روسی آدمیرال گورشکوف که این روزها مهمان آبهای ایران است تا در رزمایش مشترک با نیروی دریایی ایران و چین شرکت کند برای ایفای نقش های مختلف مانند حملات دور برد علیه اهداف سطحی و کشتی ها، جنگ ضد زیردریایی، ماموریت اسکورت و استقرار در موقعیت های مختلف طراحی شده است ...
راهیان نور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ظهر امروز سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از یادمان شهدای والفجر8 بازدید کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۴    
دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: مبحث اصلی در رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2023 برقراری امنیت منطقه برای دریانوردان است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۱    
تهران (پانا) - سخنگوی رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2023 از اجرای عملیات تیراندازی شبانه به اهداف هوایی در این رزمایش خبر داد. امیر مصطفی تاج الدینی، سخنگوی رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2023 با اعلام این خبر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۴۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه پایه اصلی رزمایش مرکب دریایی 2023، امنیت دریایی است گفت: عمده تمرکز ما در روز اول نحوه هماهنگی ها، همکاری ها، نجات کشتی های تحت تهاجم و مقابله با تحرکات تروریستی بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از توقیف یک فروند شناور حامل 160 هزار لیتر سوخت قاچاق توسط نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۵۸ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از صداوسیما، امیر مصطفی تاج الدینی سخنگوی رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2023 با اعلام این خبر، گفت: در این رزمایش علاوه بر یگان های سطحی و پروازی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ...
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۴۹ سایت دیگر  
در رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2023 انجام شد؛ اجرای عملیات رهگیری و انهدام اهداف هوایی شبانه سخنگوی رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2023 از اجرای عملیات تیراندازی شبانه به اهداف هوایی در این رزمایش خبر داد ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مرحله اصلی رزمایش مشترک کمربند امنیت دریایی 2023 در حالی طی روز های آینده به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در منطقه دریای عمان و شمال اقیانوس هند برگزار می شود که در این تمرین مهم دریایی، علاوه بر یگان های شناور و پروازی نیرو های دریایی ارتش و سپاه پاسداران ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۳۰    
آئین تکریم و معارفه رئیس بیمارستان مسلمین فرماندهی بهداری نیروی دریایی سپاه، با حضور فرماندهان نظامی، انتظامی و مسئولین شهر شیراز برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نشست توجیهی رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2023 ایران، چین و روسیه با حضور فرماندهان یگان های شناور و پروازی نیرو های دریایی ارتش و سپاه جمهوری اسلامی ایران و نیروی دریایی کشور های چین و روسیه برگزار شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نانینگ 162 ، ناوشکن تماما چینی برای رزمایشی سه روزه مهمان نیروی دریایی ایران شد. ناوشکنی با 156 متر طول و 18 متر عرض که 280 خدمه از ارتش خلق چین را بر عرشه دارد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ناوهای نیروی دریایی چین و روسیه با استقبال ناوهای ایرانی برای حضور در یک رزمایش مشترک وارد منطقه عملیاتی شدند.
یزد آوا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با طی مسافت 51هزار کیلومتر، رکورد دریانوردی ایران را شکست.