سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۱:۱۰Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انگور»

ایسنا   ۴۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دوشاب شیره انگور معروف منطقه آذربایجان غربی است که ارزش غذایی بالایی دارد و بین باغداران آذری مرسوم است در اواخر شهریور و مهرماه این محصول پرطرفدار را تهیه و در حین تهیه آن مهمانی برپا می کنند.
اخبار رسمی   ۳ ساعت پیش    
دوشنبه 02/7/10 ، (اخبار رسمی) : همه دستگاه ها و ادوات خریداری شده از سایت آکاتولز را پس از دریافت با مشاوره رایگان مشاوران فنی مجموعه آکاتولز راه اندازی نمایید تا بتوانید برای مدت طولانی و بدون خرابی قطعات از وسیله مورد نظر خود استفاده نمایید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی کیار گفت: حدود 43 درصد از سطح زیر کشت انگور استان و 60 درصد از تولید آن به شهرستان کیار اختصاص دارد.
نخستین جشنواره شکرانه برداشت انگور در تاکستان های گهرو شهرستان کیار برگزار شد.
ایجاد طرح فراز یا داربستی کردن تاکستان های انگور، هم موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود و هم می تواند کیفیت و کمیت محصول تولیدی را افزایش دهد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
شهرکرد- ایرنا- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به کیفیت محصولات باغی استان گفت: میانگین برداشت انگور در تاکستان های این استان 12.5 تُن در هر هکتار است و در شهرستان کیار به ویژه شهر گهرو رکورد برداشت انگور تا 70 تُن در هکتار وجود دارد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: در آستانه تدوین الگوی کشت محصولات باغی هستیم و یکی از محصولاتی که نقشه تناسب اراضی باغات دیم و آبی در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی برای آن تنظیم شده انگور است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۱    
قزوین - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: وجود هفت هزار هکتار باغ مدرن انگور در تاکستان این شهرستان را به شهرت بی نظیری رسانده و توسعه بخش کشاورزی منطقه را نیز به دنبال داشته است.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: پیش بینی می شود امسال با 38 درصد افزایش نسبت به سال گذشته، بیش از 18 هزار تن انگور از تاکستان های این شهرستان برداشت شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 27 هزار هکتار باغ انگور مدرن و سنتی در تاکستان وجود دارد که در کل کشور مشهور است و سرمایه گذاری در بخش کشاورزی این شهرستان رونق اقتصادی استان و در نتیجه شهرستان تاکستان را به دنبال خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۲    
مدیر باغبانی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: سطح زیر کشت انگور رقم عسگری در استان حدود 4 هزار و 200 هکتار است و پیش بینی می شود امسال بیش از 50 هزار تن محصول از این میزان سطح برداشت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی کیار گفت: حدود 43 درصد از سطح زیر کشت و 60 درصد از تولید انگور چهارمحال و بختیاری به این شهرستان و به ویژه شهر گهرو اختصاص دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کامو و چوگان شهری از توابع بخش قمصر شهرستان کاشان استان اصفهان ایران است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: برای برندسازی آذربایجان غربی در برخی حوزه ها نیازمند رویدادسازی هستیم برای مثال در زنجان هر ساله جشنواره آش برگزار می شود که چند هزار بازدیدکننده دارد، در آذربایجان غربی نیز برگزاری جشنواره های مختلفی مانند انگور ارومیه، گیلاس اشنویه ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رکنا : شهردار ارومیه گفت :آذربایجان غربی یکی از استانهای برتر تولید کننده انگور در کشور به شمار می رود و سالانه افزون بر 280 هزار تن انگور از باغ های آذربایجان غربی برداشت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۰    
سالانه بیش از 10 هزار تن انگور از 500 هکتار تاکستان های بارور شهرستان خوانسار برداشت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد_رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از برگزاری اولین جشنواره انگور استان در آستانه عید ولادت پیامبر عظیم الشان اسلام و امام جعفر صادق (ع) در شهر گهرو، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ابهر گفت: برای نخستین بار، تولید انگور و گلابی به صورت گلخانه ای در این شهرستان انجام می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود از برگزاری نخستین جشنواره ملی انگور شاهرود خبر داد.
نگاه جنوب ایران نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
جنوب نیزو: تصاویری از فرآوری انگور در شهرستان بناب استان آذربایجان شرقی را مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
شاهرود- مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان از برگزاری چهار جشنواره حوزه گردشگری طی یک هفته در استان خبر داد و گفت: جشنواره انگور و سنجد شاهرود، کویر سمنان و شیره انگور دامغان برگزار می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از برگزاری بیش از 50 عنوان برنامه برای گرامیداشت روز جهانی جهانگردی و هفته گردشگری در استان سمنان خبر داد و گفت: جشنواره های سیب اروانه، سنجد کلامو، انگور شاهرود ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره سیب و انگور با هدف معرفی ظرفیت های شهرستان مشگین شهر و با برپایی 20 غرفه و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری عصر امروز جمعه 7 مهرماه برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: جشنواره سیب و انگور به عنوان یکی از رویدادهای ثبت شده شهرستان مشگین شهر بعد از چند سال تعطیلی مجددا برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
همدان_همزمان با برگزاری جشنواره پاییزی محصولات کشاورزی همدان سیزدهمین جشنواره شیره پزی ملایر امسال بعد از 12 بار برگزاری در روستای مانیزان برای اولین بار در روستای ازناوله برگزا شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود از برگزاری اولین جشنواره ملی انگور شاهرود خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دامغان از برگزاری جشنواره گردشگری شیره انگور مایان در شهرستان دامغان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان آئین شیره پزی یکی از منحصر به فردترین آئین ها در شهر جهانی انگور است و اوایل پاییز هر سال کشاورزان و باغداران ملایری، کام مردم را با شیره انگور شیرین کرده و با شیره پزی به استقبال پاییز می روند.
سلام نو / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
عایشه گل جوشکون بازیگر، خواننده، و ترانه سرای اهل ترکیه است و انتشار تصویری از او در حال چیدن انگور در یک باغ در ارومیه به سوژه کاربران فضای مجازی بدل شده است.
تبریزمن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پست جدید عایشه گل در حال برداشت انگور که به تازگی منتشر کرده.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
پست جدید عایشه گل در حال برداشت انگور که به تازگی منتشر کرده.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۰    
آیین روز مزرعه انگور در یکی از تاکستانهای کوی یوزباشکندی شهرستان میاندوآب برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی چند سالی می شود در کنار بحران بی آبی و به تبع خاموشی چاه موتورها که بخش اعظمی از باغات و مزارع خراسان رضوی و به خصوص منطقه ترشیز را تحت الشعاع قرار داده است، وجود سموم تقلبی و یا استفاده نادرست از آن ها، باعث شده تا هرساله کشاورزان شاهد مرگ تدریجی باغات خود باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره انگور و دوشاب روستای شیرامین شهرستان آذرشهر از توابع آذربایجان شرقی با حضور عموم مردم، کشاورزان، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی و شماری از مسئولان استانی و محلی برگزار شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۳    
معاون باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی از برداشت انگور از 17 هزار و 757 هکتار از تاکستان های استان آذربایجان شرقی در سال 1402 خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- پنجمین جشنوارۀ انگور و دوشاب روستای شیرامین شهرستان آذرشهر با حضور عموم مردم، کشاورزان، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی و شماری از مسؤولان استانی و محلی برگزار شد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۱    
خبر روز/همه ساله کار برداشت انگور از 11 هزار هکتار از تاکستان های شهرستان ملکان از 15 شهریورماه آغاز و تا 15 مهرماه ادامه می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از برگزاری بیش از 50 عنوان برنامه برای گرامیداشت روز جهانی جهانگردی و هفته گردشگری در استان سمنان خبر داد و گفت: جشنواره های سیب اروانه، سنجد کلامو، انگور شاهرود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
آغاز برداشت انگور از باغات ملارد، مدیر اداره جهاد کشاورزی ملارد می گوید: میزان برداشت انگور امسال به حدود چهار هزار تن می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- جشنواره شیره پزی سنتی انگور در روستای "مانیزان" یکی از رخدادهای مهم برای معرفی ظرفیت های کشاورزی و گردشگری ملایر در 12 سال گذشته بوده است،با این حال چند روز پیش از برگزاری این جشنواره مکان آن به یک روستای دیگر منتقل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۴    
پیش بینی می شود 227 هزار تُن انگور از تاکستانهای آذربایجانغربی برداشت شود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: این درختچه مینیاتوری را با کاموا و شاخه انگور بسازید.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران، جزئیات قیمت انواع میوه و صیفی درجه یک تا سه بر اساس نرخ نامه عمده فروشی محصولات کشاورزی در میدان میوه وتره بار از 3 تا 9 مهرماه 1402 را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۵    
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: پیش بینی می شود باغداران استان 227 هزار تُن محصول ازتاکستان های استان برداشت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان ملایر با بیش از 11 هزار و 751 هکتار باغ انگور، قطب باغبانی استان همدان است. از این باغ ها سالانه به طور متوسط 276 هزار تن انگور برداشت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با برداشت انگور در ملایر رقم خورد پای درد دل های باغداران و صادرکنندگان کشمش ملایر
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
آذر ماه سال 97 نظام تولید انگور درّه جوزان ملایر در استان همدان به عنوان دومین میراث کشاورزی جمهوری اسلامی ایران و پنجاه و سومین میراث مهم کشاورزی جهان در سازمان جهانی خواروبار و کشاورزی ملل متحد (فائو) به ثبت رسید و برند انگور ملایر جهانی شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی پاوه، از آغاز عملیات برداشت محصولات گردو و انگور دیم در باغات این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
باغداران امسال خوشه های طلایی انگور را از 26 هزار هکتار از تاکستان ها برداشت کردند .
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۴۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: ملایر در هفته گردشگری میزبان چندین جشنواره از جمله یازدهمین دوره جشنواره خوشه برتر و رونمایی از سند ثبت جهانی انگور است.