یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۸:۵۵Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کیش»

ایرنا   ۳۰ دقیقه پیش    
کیش - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کیش گفت: این پلیس با بررسی تعداد حوادث 11 محل در این جزیره را به عنوان نقطه حادثه خیر شناسایی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۳ دقیقه پیش    
روابط عمومی مرکز توسعه سلامت کیش از صدور کارت تندرستی در دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر خدمات سلامت کیش خبر داد.
کیشوند   ۳ ساعت پیش    
روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش یکی از بخش هایی است که در دو سال گذشته مورد انتقادات بسیاری قرار گرفته و لازم است دستگاه های نظارتی با دقت بیشتری نحوه هزینه کرد این بخش را مورد بررسی قرار دهند.
اندیشه کیش   ۶ ساعت پیش    
حواشی روزهای آخر سازمان منطقه آزاد کیش که در دوره ی اخیر، درگیر سیاست های نادرست، روابط فامیلی دولتی ها، عزل و نصب ها و رویکرد مخرب ژن های خوب قرار دارد، تمامی ندارد. این حواشی و ناهماهنگی ها، در مصاحبه های اخیر برخی از مسئولین این سازمان نیز بیش از پیش مشهود است. در [...]
دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد: اولین کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت و بازار سازهای نوین در اسفند سال 1400 به همت مرکز علمی کاربردی انفورماتیک ایران در جزیره کیش برگزار می شود ...
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش یکی از بخش هایی است که در دو سال گذشته مورد انتقادات بسیاری قرار گرفته و با وجود ضعف کاری و رسانه ای، بودجه کلانی صرف فعالیت های خود کرده است. روابط عمومی سازمان درحالیکه دارای بیش از 15 نفر نیروی مستقیم و بیش از 10 نفر در روابط [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۲    
گوشه به گوشه ایران؛ محله کوشمغان سمنان حوالی تهران - فاز 8 پردیس گوشه به گوشه ایران؛ شهرک نو بنیاد کیش گوشه به گوشه ایران؛ منطقه شهرصنعتی اراک
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت عمران آب و خدمات کیش در بازدید از بیمارستان نیمه کاره 200 تختخوابی فوق تخصصی کیش از بررسی امکان تکمیل این بیمارستان خبر داد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
نخستین ویزای دانشجویی با فرایند مستقل توسط اداره کنسولی دانشجویان بین المللی در منطقه آزاد کیش صادر شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: 30 واحد صنعتی در این جزیره پس از بازنگری و اصلاح مجدد قراردادها به صورت استیجاری به سرمایه گذاران واگذار شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش از بازنگری و اصلاح مجدد قراردادها و واگذاری بیش از 30 واحد استیجاری صنایع در این منطقه خبر داد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - رییس مرکز توسعه سلامت جزیره کیش گفت: 20 واحد صنفی متخلف در این جزیره به علت رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی پلمب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۴۹    
کیش - ایرنا - واکسینه سه هزار کیشوند، اشتغال حدود 6 هزار نفر در بخش صنعت، افزایش قربانیان کرونا، بازگشت 6 کودک گمشده به آغوش خانواده، اعمال برخی محدودیت های کرونایی و از سر گیری آزمایش PCR در بیمارستان کیش بخشی از مهمترین رویدادهای این جزیره در هفته گذشته بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مجری مطالبه گر تلویزیون که می گوید به سبب احوال شخصی و جسمی، در جزیره کیش زندگی می کند، گفته است که می خواهد مطالبه گری را در اینستاگرام ادامه دهد و در اولین لایو خود به دفاع از طرح توریسم درمانی "سرمایه گذاران جزیره کیش" پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - رییس بیمارستان فوق تخصصی کیش گفت: با تهیه سرسمپلر آزمایشگاهی مجددا امکان اخذ تست PCR ویژه بیماران کرونایی در این جزیره فراهم شد.
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۴۲    
نقش سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان نماینده دولت در این وضعیت نابسامان چیست و چرا تا کنون اقدام موثری جهت تأمین مسکن مورد نیاز و کنترل بازار مسکن صورت نداده است؟
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۲    
مسابقات آزاد جهانی مینی گلف به میزبانی جمهوری اسلامی ایران آذر امسال در جزیره کیش برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اسامی اولیه پذیرفته شدگان بدون آزمون در دوره های دکتری و کارشناسی ارشد در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۲    
کیش - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و برق کیش گفت: این شرکت از ابتدای سال جاری تا کنون با 325 مورد تخلف در حوزه برق در این جزیره برخورد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۶    
جزیره کیش در وضع قرمز کرونایی قرار دارد و بهترین راهکار رعایت شیوه نامه های بهداشتی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۳۷    
تابستان است و گرمای هوا در جنوب کشور بیداد می کند، یک لحظه ایستادن در فضای بیرون، طاقت فرساست و امان آدم را می برد.
زومیت   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۰    
برای اقامت در کیش، لازم نیست هزینه زیادی برای هتل های لوکس پرداخت کنید. شما می توانید به هتل های باکیفیت و ارزانی بروید که اقامت فوق العاده ای را به شما پیشنهاد می کنند.
ایرنا: با غرق شدن یک مرگ 31 ساله، سواحل کیش سومین قربانی خود در سال جاری را گرفت. روابط عمومی شرکت عمران آب و خدمات کیش روز پنجشبه اعلام کرد: مرد 31 ساله ای که در ساعت 14 و 45 دقیقه امروز به دلیل غرق شدگی در ساحل مرجان از سوی همراهانش از آب خارج شد. ...
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۳    
یک منبع آگاه در گفتگو با پایگاه خبری صبح کیش از غرق شدن جوان 30 ساله در ساحل نیلوفر جزیره کیش خبر داد و افزود: این حادثه روز پنجشنبه 31 تیر 1400 حوالی ساعت 14:45 در نزدیکی ساحل نیلوفر اتفاق افتاده و در پی آن اکیپی آتش نشانی به محل حادثه واقع در این ساحل اعزام شدند. ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، شناسایی ظرفیت ها و ایجاد بسترهای لازم جهت عرضه محصولات صنایع دستی و غذاهای بومی این منطقه را زمینه ساز تقویت مشارکت اجتماعی بانوان کیش عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های گلستان از برقراری مجدد پرواز مسیر گرگان به جزیره کیش از دهم مرداد خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مراسم یادبود سید مجید میر کبیری با حضور تنی چند از مدیران و همکاران قدیمی وجدید این شرکت برگزار شد. مجید میر کبیری یکی از بانیان شکل گیری شرکت کارت اعتباری ایران کیش و رشد و توسعه آن به شمار میاید که در سخت ترین شرایط این شرکت را به اوج رساند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایران کیش موفق به اخذ استانداردهای ISO9001:2015 و ISO 10015:2019 شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان کیش با اشاره ارسال روزانه بیش از 100 نمونه آزمایش pcr کرونا از کیش به تهران، گفت: هم اکنون در حدود 25 تا 30 آزمایش pcr با روش دستی فراوری و انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کیش گفت: این نهاد در دهه امامت و ولایت از پدران و مادران معنوی برای حمایت از ایتام ثبت نام می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مسافران جزیره کیش امروز با 53 پرواز از شهر های مختلف کشور به جزیره کیش و بالعکس تردد می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۲۶    
کیش - ایرنا - رییس بیمارستان فوق تخصصی جزیره کیش گفت: این جزیره به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا همچنان به سمت افزایش شیوع بیماری حرکت می کند.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۱:۱۶    
تا در یکی از لوکس ترین مقاصد گردشگری ایران، خاطرات جذاب و هیجان انگیزی را برای خود رقم بزنند. امروزه، در جزیره کیش صدها هتل وجود دارد که امکانات و خدمات مختلفی را به گردشگران ارائه می دهد اما گردشگران می بایست هزینه های گزافی را برای اقامت در این هتل ها پرداخت کنند ...
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
علی قائمی، هنرمند نقاش و عضو سابق هیئت مدیره انجمن هنرمندان نقاشان ایران که سال ها ساکن جزیره کیش بود بر اثر سکته قلبی در 51 سالگی درگذشت.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۱۵    
با وجود هشدار های ستاد ملی مقابله با کرونا و اعمال محدودیت های تردد در کشور شاهد سرریز شدن مسافران به کیش هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۴۲    
هجوم گرشگران سلامت ایرانی به مرز های ارمنستان داد مردم و فعالان اقتصادی و گردشگری کیش را درآورده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مسوول هماهنگی پویش حسنه مهدوی در کیش گفت: 80 خانواده نیازمند این جزیره از نذورات گوشت قربانی کیشوندان بهره مند شدند.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (سهامی عام) برای دوره مالی منتهی به 30 اسفندماه 1399، با حضور 82درصد سهام داران حقیقی و حقوقی این شرکت و تصویب سود 1400 ریال به ازای هر سهم، برگزار شد. ...
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، در اطلاعیه جامعه بازاریان و بازرگانان آمده است: جامعه بازاریان و بازرگانان کیش همواره در راستای وظایف محوله و مسئولیت های اجتماعی خود متعهد بوده و از این رهگذر در مسیر اجرای دقیق دستورالعمل های بهداشتی از هیچ گونه تلاش و حمایت مادی و معنوی دریغ نکرده است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ثبت نام از متقاضیان آزمون اختصاصی واحدهای ارس، کیش و امارات در مقطع کارشناسی ارشد از امروز دوشنبه 28 تیر آغاز شده و تا جمعه 22 مرداد ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی کیش با اشاره به شگرد جدید کلاهبرداران با استفاده از ارسال پیامک سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی جعلی گفت: طی چند ماه گذشته 30 کیشوند در دام این کلاهبرداران افتادند.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت و سخنگوی شورای سلامت مصوبات کمیته تخصصی ستاد مقابله با کرونا در جزیره کیش را بدین شرح اعلام کرد: 1-بندر گاه کیش از فردا چهارشنبه 30تیر لغایت دوم مرداد برای ورود مسافران بسته خواهد بود ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
فضاهای آموزشی،سیستم های سرمایشی،تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و امکانات کلاس های درس تعدادی از مدارس کیش مورد بازدید رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفت.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کارت اعتباری ایران کیش در 3 ماهه منتهی به خرداد برای هر سهم 40 ریال سود محقق کرد که نسبت به مدت مشابه قبل کاهش 1 درصدی داشته است. کارت اعتباری ایران کیش با مجموع درآمد عملیاتی 182.8 میلیارد تومان و بهای تمام شده 111 ...
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرمهم: رییس مرکز توسعه سلامت گفت: کرونا بندرگاه جزیره به مدت چهار روز تعطیل کرد.
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه کیش از بازگشت کودک گمشده 4ساله به آغوش خانواده خود خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کیش در خصوص همدلی و زمینه سازی برای پیشرفت جزیره کیش خبرداد.