سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۰:۴۴Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرداری سنندج»

ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان نسبت به حمایت از توسعه فاز دوم مرکز آموزش آتش نشانی شهرداری سنندج قول مساعد داد و گفت: امیدواریم 40 درصد کمبود نیروی آتش نشانی در سال های آینده جبران و با این اقدام زمینه ارتقای خدمات رسانی به مردم شهر فراهم شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دیوان محاسبات کردستان با بیان اینکه کمترین مشکل را در حوزه بروکراسی و معطلی مردم در خدمات گیری شهرداری سنندج شاهد هستیم، گفت: با روحیه جهادی و تلاشگرانه ای که در تیم مدیریتی شهرداری سنندج وجود دارد، کمترین مشکل هم نباید وجود داشته باشد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۶    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: طی شش ماه نخست امسال 691 مورد عملیات امداد و نجات توسط سازمان انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل دیوان محاسبات کردستان گفت: اقدامات شهرداری سنندج در حوزه عمرانی ایجاد شور و نشاط اجتماعی و امیدآفرینی خوبی را در سطح شهر به دنبال داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۶    
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری سنندج گفت: طی سال گذشته 140 المان ثابت و موقت به مناسبت های مختلف در سطح شهر سنندج ساخته و نصب شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۸    
رئیس سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری سنندج گفت: فضاسازی شهر که یکی از رسالت های اصلی شهرداری محسوب می شود، متناسب با هفته دفاع مقدس در سطح شهر سنندج انجام شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت سنندج گفت: مقدار مواد غذایی تاریخ گذشته و فاقد مصرف کشف و ضبط شده در ماه گذشته بیش از 14 تُن بوده که بعد از سیر مراحل قانونی و کسب نیابت قضائی با حضور نماینده دادستان، شهرداری سنندج و کارشناسان این مرکز معدوم سازی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه سنندج گفت: پروژه های عمران شهری شهرداری سنندج بسترساز توسعه گردشگری و اقتصاد در کردستان است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کردستان با اشاره به اینکه مجموعه پارک روجیار از نظر سرعت کار و نوع طراحی جز کارهای فوق العاده و کم سابقه و نشان از تعهد و توانایی مدیریت شهری است، گفت: دو پروژه پارک 20 هکتاری روجیار و پارک 36 هکتاری پیرچنار کار جهادی و در راستای نیازهای شهر و استان است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۸    
مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: کار کردن برای نماز توفیق الهی است که شامل خدمت گزاران به نماز می شود
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
پروژه های عمران شهری شهرداری نماد تحقق توزیع عادلانه خدمات است و اقدامات بسیار جهادگونه شهرداری سنندج در حوزه عمران شهری، فضای سبز و ظرفیت های تفریحی و ورزشی قابل تقدیر است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
شهردار سنندج گفت: توزیع عادلانه خدمات در سطح شهر و رونق سرمایه گذاری و صنعت گردشگری اولویت شهرداری سنندج در اجرای پروژه های عمران شهری است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری سنندج گفت: شهرداری سنندج در راستای استقبال از سال تحصیلی جدید اقدام به آشکارسازی و رنگ آمیزی نقاط حادثه خیز، نصب علائم ویژه عبور دانش آموزان و خط کشی معابر ویژه بازگشایی مدارس کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان شهردار سنندج با تاکید براینکه شیب خدمات به سمت مناطق کم برخوردار است، افزود: ایجاد بسترهای لازم برای توسعه و آبادانی و توزیع عادلانه خدمات در سطح شهر از اولویت های مدیریت شهری در شهرداری سنندج است و در همین راستا اقدامات گسترده ای انجام گرفته و چند هزار میلیارد تومان پروژه سرمایه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس شورای اسلامی شهر سنندج گفت: پرداخت طلب 21 هکتار خالص مسکونی شهرداری سنندج از راه و شهرسازی استان پشتوانه مالی شهرداری و حق شهر و شهروندان سنندجی است که در صورت تحقق تحول جدی در اتمام و اجرای پروژه های عمرانی و توسعه شهر خواهد داشت.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج از برگزاری مسابقات جام مینی فوتبال منطقه منفصل شهری نایسر سنندج خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
نمایشگاه اقدامات دوسالانه شهرداری سنندج به مناسبت هفته دولت امروز با حضور مسئولان در پارک سپیدار این شهر برپا شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در این بسته خبری از بهسازی 44 مدرسه در کرج تا توسعه حمل ونقل عمومی مشهد با حمایت دولت و شیب اقدامات شهرداری سنندج به سمت مناطق کم برخوردار را بخوانید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۵    
ایسنا/کردستان شهردار سنندج با بیان اینکه در راستای توزیع عادلانه خدمات شیب اقدامات شهرداری به سمت مناطق کم برخوردار و نواحی منفصل شهری است، گفت: برای نواحی منفصل شهری و کم برخوردار طی 2 سال اخیر اقدامات خوبی انجام شده که البته معتقدیم نسبت به آنچه در خور شأن مردم فهیم این منطقه است کم بوده و نیاز ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس کمیسیون حاشیه شهر و نواحی کم برخوردار شورای اسلامی شهر سنندج گفت: توسعه متوازن در سطح شهر یکی از مهم ترین اولویت های شورای شهر در این دوره است چرا که اقشار جامعه باید از فرصت ها و ظرفیت های عادلانه بهره مند شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شهردار سنندج گفت: شهرداری خود را وظیفه مند در ورود به مسائل اجتماعی حوزه شهر و شهروندان می داند و با همین نگاه در خصوص ساماندهی کودکان کار نیز ورود کرده و ساختمانی را برای آنان اختصاص داده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار سنندج گفت: طرح جامع ترافیکی با نگاه پیاده راه سازی در دستور کار شهرداری سنندج قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی آبیدر سنندج با گلایه مسوولان باشگاه،از بی مهری مسوولان نسبت به فوتبال کردستان، گفت: متاسفانه شهرداری سنندج و اداره کل ورزش و جوانان استان هنوز به تعهدات خود در برابر این باشگاه عمل نکرده اند که جای تاسف فراوان دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۴    
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج گفت: شهروندان با هدف تسریع در رسیدگی به مشکلات حقوقی خود به هیئت صلح شهرداری سنندج مراجعه کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج گفت: فستیوال آب بازی به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر و با همکاری هیئت همگانی استان کردستان در سنندج برگزار می شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۲    
کردستان - شهر سنندج که عنوان هفتمین پایتخت کتاب ایران را یدک می کشد، بعد از دو سال همچنان در انتظار افتتاح بوستان کتاب از وعده های شهرداری این شهرستان است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۲    
شهردار سنندج در جمع اصحاب رسانه گوشه ای کوچک از خدمات شایان و ماندگار شهرداری سنندج به مردم این شهر را در راستای جهاد تبیین بیان کرد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار سنندج به مناسبت روز خبرنگار و نشستی یا خبرنگاران و اصحاب رسانه کردستان در خصوص اقدامات صورت گرفته شهرداری سنندج توضیحاتی را ارائه داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۳    
رشیدی گفت: پروژه شهرداری الکترونیک بعنوان یکی از پروژه های شهرداری سنندج 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امسال رونمایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار سنندج از پیشرفت 80 درصدی اجرای شهرداری الکترونیک در شهرداری سنندج خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج گفت: ساماندهی سطح شهر از مطالبات شهروندان است و شهرداری سنندج از تمام ظرفیت های خود برای پاسخگویی به این مطالبه استفاده می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج گفت: از سال گذشته تا پایان تیرماه امسال 3 هزار و 326 قلاده سگ بلاصاحب در سطح شهر سنندج زنده گیری شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۲:۴۹    
اقتصاد ایران: سنندج - رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: آتش سوزی انبار لوله پلی اتیلن آب منطقه ای کردستان در ناحیه منفصل شهری ننله سنندج مهار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از مهار آتش سوزی انبار لوله پلی اتیلن امور آب جاده ننله این شهر خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۲۲:۳۱    
معاون عمرانی استاندار کردستان از اعلام آمادگی تمام ادارات و نهادها برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم اربعین حسینی خبر داد و گفت: شهرداری سنندج آمادگی دارد ماشین آلات خود را از قبیل اتوبوس، مینی بوس، ماشین آلات آتش نشانی و ماشین آلات جمع آوری زباله را در اختیار ستاد اربعین قرار دهد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۸:۴۴    
رکنا: شهردار و اعضای شورای شهر سنندج در جلسه رسمی شورا از اقدام خداپسندانه مدیر مرکز متکدیان این شهرداری در خصوص رد رشوه 144 میلیون تومانی یک متکدی تقدیر کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ماجرای پیشنهاد رشوه 144 میلیون تومانی یک متکدی به مدیر مرکز متکدیان شهرداری سنندج را در این ویدیو می شنوید.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
یک فرد متکدی با مراجعه به شهرداری پیشنهاد داد که اگر مانع فعالیتش نشوند سالانه 144 میلیارد ریال به مدیر این مرکز پرداخت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یک فرد متکدی با مراجعه به شهرداری سنندج به مدیر مرکز متکدیان پیشنهاد داد در صورتی که مانع از فعالیتش در یکی از خیابان های سطح شهر نشوند سالانه 144 میلیون تومان را به مدیر این مرکز پرداخت کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۴۹ سایت دیگر  
شهردار سنندج از پیشنهاد رشوه 144 میلیون تومانی یک متکدی به مدیر مرکز متکدیان این شهرداری خبر داد و گفت: این فرد متکدی ماهانه 60 میلیون تومان درامد دارد و برای اینکه ماموران مرکز متکدیان از فعالیتش جلوگیری نکنند پیشنهاد رشوه سالانه 144 میلیون تومانی"ماهیانه 12 میلیون" را به مدیر این مرکز داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
یک فرد متکدی با مراجعه به شهرداری سنندج به مدیر مرکز متکدیان پیشنهاد داد در صورتی که مانع فعالیتش در یکی از خیابان های سطح شهر نشوند، سالانه 144 میلیون تومان به مدیر این مرکز پرداخت کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۴    
مدیرعامل سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج با بیان اینکه سال جاری پنج دستگاه اتوبوس فرسوده و بدون کولر از چرخه حمل ونقل شهری خارج شده است، گفت: برای خرید 20 دستگاه اتوبوس با وزارت کشور قرارداد منعقد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری سنندج با عنوان اینکه تمهیداتی برای پیشگیری و مقابله با آتش سوزی در پارک های جنگلی سطح شهر انجام شده است، از استقرار 5 اکیپ آتش نشانی و ایجاد آتش بر در مناطق مستعد آتش سوزی در این مناطق خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۴:۵۴    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان با همکاری سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری سنندج مسابقه ی نقاشی با موضوع(به رنگ خانواده) را در پارک سپیدار سنندج برگزار کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری سنندج گفت: مسابقه نقاشی خیابانی به رنگ خانواده در سنندج برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سنندج بر ضرورت تبیین سیاست های جوانی جمعیت در قالب برنامه های فرهنگی تاکید کرد و گفت: بومی سازی سیاست های جوانی جمعیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۳:۴۱    
سپهرغرب، گروه خبر: معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از استقرار تیم های اطفای حریق در پارک های جنگلی سطح شهر خبر داد.
فرماندار سنندج: خدمات شهرداری سنندج به سمت حاشیه سوق یافته است فرماندار سنندج گفت: خدمات شهرداری سنندج به سمت مناطق کمتر برخوردار سوق یافته و بستر رضایتمندی شهروندان و تحقق عدالت اجتماعی را فراهم کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۰۷:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از استقرار 3 اکیپ برای اطفاء حریق در پارک های جنگلی سطح شهر خبر داد و گفت: این اکیپ ها هر روز از ساعت 14 الی 21 شب در 3 نقطه از پارک های جنگلی مستقر هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از استقرار 3 اکیپ برای اطفاء حریق در پارک های جنگلی سطح این شهر خبر داد.