پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۹:۴۹Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت آبفا»

شبستان   ۹ ساعت پیش    
علوی گفت: شرکت آب و فاضلاب استان از 6 میلیون و 870 هزار مشترک خراسان رضوی 3 میلیون و 300 هزار مشترک شهری و روستایی این استان را زیر پوشش دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایرنا- همدان- فاز اول طرح آبرسانی به ملایر از سد کلان در استان همدان با اعتبار 132 میلیارد تومان روز سه شنبه با حضور استاندار همدان ، مدیرعامل شرکت آبفا و با دستور وزیر نیرو از طریق ارتباط زنده ویدئو کنفرانسی در قالب چهل و سومین هفته پویش هرهفته_الف_ب_ایران به بهره برداری رسید.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان - 70 درصد آب کلانشهر اهواز از تصفیه خانه شهید منجزی (شماره دو ) اهواز تامین می شود. طرح ارتقاء و توسعه تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز با حضور مدیرعامل شرکت آبفا کشور اجرا شد .
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اعلام اینکه تصفیه خانه فاضلاب شهرستان هرسین اکنون آماده بهره برداری است، گفت: این تصفیه خانه روز سه شنبه 12 اسفند در قالب پویش هر هفته الف- ب - ایران به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر نیرو به بهره برداری می رسد ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کتاب تاریخ آب و فاضلاب اصفهان با حضور جمعی از مدیران عامل ادواری شرکت آبفا رونمایی شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
جانباز، مدیرعامل شرکت آبفا گفت: در قانون بودجه امسال معادل ریالی 50 میلیون یورو برای طرح های آبرسانی روستایی مصوب شد که نصف این اعتبارات تخصیص یافت و بقیه متناسب با پیشرفت طرح ها اختصاص می یابد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۴:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان در مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره خانواده آبی، پرسش شادآبی، فیلم کوتاه آموزشی و هنروری کارکنان گفت: استفاده از ظرفیت های های هنری در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در جامعه بسیار موثر است و شرکت آبفا در سالهای اخیر از این ظرفیت به خوبی بهره مند شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: قبض آب بهای مشترکان با مصرف کمتر از 5 مترمکعب در ماه رایگان و مشمول طرح آب امید می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز ،باوی،حمیدیه و کارون در مجلس در توئیتی از کادر درمان و کارگران شرکت آبفای اهواز تشکر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - کارکنان شرکت آبفا اهواز از ساعت سه بامداد امروز با بسیج امکانات تلاش می کنند تا پمپ شماره 6 تصفیه خانه غرب اهواز که دچار مشکل شده را تعمیر و آب شبکه غرب اهواز را وصل نمایند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان گفت: قطعی آب اهواز به دلیل بروز حادثه در تصفیه خانه شماره 2 بوده و تا غروب امروز مشکل برطرف و آب شبکه وارد مدار می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت آبفا اهواز با اشاره به قطع آب مناطق وسیعی از شهر در پی بروز مشکل در تاسیسات، از آبرسانی با تانکر به بیمارستان های اهواز خبر داد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
علی بوستانی مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس در این آیین گفت: این شرکت در سال 1398 با پیگیری شرکت آبفا روستایی سابق و از ابتدای سال 1399 پس از یکپارچه سازی شرکت های آبفا شهری و روستایی، عملیات آبرسانی به تعدادی از روستاهای استان فارس را در دستور کار خود قرار داد. ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفا استان اصفهان از شستشوی بیش از 630 هزارمترمکعب از مخازن آب در شهرها و روستاها در سطح استان اصفهان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: در حال حاضر گروه های عملیاتی شرکت آب و فاضلاب اهواز در حال انجام تعمیرات هستند که بنا بر اعلام مدیر عامل شرکت آبفا اهواز تا پایان امشب مشکل قطعی آب مناطق مختلف برطرف خواهد شد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
شستشوی شبکه توزیع آب و پایش و نظارت بر کیفیت آب اولویت شرکت آبفا استان کرمانشاه است کرمانشاه – کرمی - ابتکار : به گزارش روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج- مدیرعامل شرکت آبفا البرز از افزایش 15 درصد آب تولیدی کرج تا نوروز 1400 خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست بیان داشت: شرکت آبفا می تواند از ظرفیت 1200 دفتر پستی و 2000 دفتر ICT روستایی در سطح کشور استفاده کند و مشترکین بدون مراجعه به اداره آبفا نسبت به درخواست هایی در زمینه کنتور، قطعی و وصلی آب اطلاعات کسب کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۴    
گروه استان ها- درحالیکه قرار بود آبفای استان سیستان و بلوچستان با فرستادن بیل مکانیکی به روستای هیچان در نیکشهر مشکل آب این منطقه را حل کند؛ همچنان مردم این روستا چشم انتظار رسیدن این دستگاه هستند.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفا استان اصفهان ازارائه خدمات 23 گانه آبفا از طریق 6 روش غیرحضوری در استان اصفهان خبر داد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر ضمن تشریح نحوه عملکرد سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین این شرکت گفت: خدمت رسانی به مشترکین وکسب رضایت مندی مشترکین ازمهم ترین اولویت های شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر می باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۱    
بیش از 5 میلیارد تومان دستگاه های اجرایی و شهروندان تربت حیدریه به شرکت آبفا تربت حیدریه بدهی دارند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۱    
عباسی گفت: برای اصلاح شبکه آبرسانی 504 کیلومتری که بیش از 30 درصد آن فرسوده است، منابعی نخواهد آمد و باید از ظرفیت و سیاست های محلی نیز استفاده شود.
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا استان افزود: به همین علت آب شرب مناطق پانصد دستگاه سمت راست و مستقیم، بلوار بعثت، نیمه شرقی شهر حدفاصل خیابان بشارت به سمت پانصد دستگاه، محلات سادات، رجائی و رادک، مجتمع های مسکن مهر واقع در بلوار نفت شمالی، جنوبی و پادگان ...
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت آبفا استان اصفهان بیان داشت: شبکه آب آشامیدنی اصفهان کاملا سالم و بهداشتی است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۳    
مهندس سنگدوینی نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در پی بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهر گرگان و آزمایشگاه مرکزی آب استان از زحمات مدیر عامل و مجموعه همکاران شرکت آب و فاضلاب گلستان تقدیر و تشکر نمودند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، از مشارکت در فعالیت های فرهنگی و مسئولیت های اجتماعی به عنوان یک فرصت یاد کرد که برای انجام آن نیازی به تعلل نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نائب رئیس شورای شهرکرد گفت: با توجه به اینکه منابع آب زیرزمینی روبه اتمام است و آب کافی برای شرب و فضای سبز شهرکرد وجود ندارد، بنابراین می طلبد در راستای حفر چاه های جذب، شرکت آبفا اقدامات لازم را انجام دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا شهرستان رفسنجان از آغاز عملیات احداث مجتمع آبرسانی منطقه نوق رفسنجان خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در نشست با مدیران این شرکت با تبریک ایام الله دهه فجر خدمات کارکنان در عرصه های مختلف را مورد ستایش قرار داد و اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون خدمات مشترکین و در آمد شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای بهمن ماه سال جاری طرح آب امید در استان اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: چهار پروژه آب و فاضلاب کردستان در دهه فجر امسال با اعتبار بیش از 58 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
پاون   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد با اشاره به ظرفیت و پتانسیل ایران در صنعت آب، بر ضرورت انتقال تجارب و توسعه همکاری های دوجانبه ایران و افغانستان تاکید کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۰:۵۹    
آذربایجان شرقی - پاشایی: به مناسبت ولادت بانوی دو عالم صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز زن از بانوان شاغل در شرکت آبفا آذربایجان شرقی تقدیر به عمل آمد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: مطالبات کارگران شرکت آبفا در کمیسیون کارگری، شورای تأمین و وزارت نیرو بررسی و دستور پرداخت مطالبات نیز صادر شده است.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر مرکز پایش و نظارت برکیفیت آب وفاضلاب شرکت آبفا استان اصفهان از کسب گواهی نامه 17025 در 5 آزمایشگاه میکروبی آبفا استان اصفهان خبر داد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان در مراسم گرامیداشت روز زن عنوان کرد: از بانوان فرهیخته شرکت انتظار می رود با ارایه ایده های جدید در راستای وظایف ذاتی شرکت، زمینه خدمات رسانی را گسترش دهند تا هیچ گاه شرکت دچار رخوت و یکنواختی نگردد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج ، مدیر عامل شرکت آبفا یزد گفت: این پروژه آبرسانی با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال جهت آبرسانی به 250 خانوار روستاهای ده جمال و کمکوییه اجرا شد . اصغر ریاضتی اظهارداشت: آبرسانی به این روستاها با احداث و تجهیز یک حلقه چاه آب شرب با دبی دو لیتر بر ثانیه صورت گرفت. ...
پاون   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عملیات آبرسانی به 58 روستای بخش آسفیج شهرستان بهاباد همزمان با فرا رسیدن ایام دهه فجر، با حضور استاندار، فرماندار، مدیرعامل شرکت آبفا و جمعی دیگر از مسئولان کلنگ زنی شد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان بوشهر : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه این پروژه در منطقه جلالی وشغاب بوشهر آغاز شده است اظهار داشت: این پروژه قادر این روزانه 600 مترمکعب فاضلاب جمع آوری و به ایستگاه مرکزی و تصفیه خانه منتقل کند. ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۴:۰۸    
با حضور جناب اقای مهندس امینی مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان، جلسه تودیع ومعارفه مدیران آبفای شاهین شهر برگزار گردید. در این جلسه از زحمات محمد خلیلی تقدیر و مهندس شریفی به عنوان مدیر جدید امور آبفای شاهین شهر معرفی گردید.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: همزمان با آیین افتتاح اداره آب و فاضلاب بخش آبش احمد در دهه مبارک فجر، نماینده کلیبر، هوراند و خداآفرین در مجلس شورای اسلامی از مدیرعامل شرکت آبفا آذربایجان شرقی تقدیر کرد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۰:۲۵    
کرمانشاه – کرمی - ابتکار : با همکاری روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه و انجمن "آب و حیات آناهیتا" برای سومین سال پیاپی طرح ملی آموزشی بانوی آب برگزار شد ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۶    
در راستای زیبا سازی و توسعه فضای سبز و همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همچنین آغاز هفته زن، 42 نهال در تاسیسات آب و فاضلاب استان کاشته شد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا امیری، فرماندار شیراز با هیئت همراه ، حسام خسروی معاون بهره برداری و توسعه آب و جمعی از مدیران شرکت آبفا شیراز از مراحل پایانی اجرای خط انتقال آب از مخزن دوکوهک به شهرکهای غرب شیراز تا پل معالی آباد بازدید کردند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از تسویه و تهاتر بخشی از بدهی ها و مطالبات شرکت آب و فاضلاب استان خبر داد.