دوشنبه ۱۷ مردادساعت ۱۸:۱۳Aug 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»

انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۲    
بر اساس اعلام یک مقام آگاه، سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به هیچ وجه اظهارنظری درباره ی تحولات جاری عراق نداشته است . به گزارش انصاف نیوز، حسین دلیریان، کارشناس مسائل دفاعی – امنیتی در صفحه ی توییتر خود نوشت: ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
فارس : مراسم اعطای درجه سرتیپی علی رزمجو با حضور سرلشکر محمّد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و جمعی از فرماندهان و مدیران نیروهای مسلح در محل ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دستیار رسانه ای و مدیر ارتباطات رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به جایگاه والای رسانه و رسالت مهم خبرنگاران، گفت: رفتار رسانه های بیگانه با نظام، انقلاب و کشور و ملت ایران بی شرمانه است و بر همین اساس نیز تا حد امکان جوسازی و تبلیغات منفی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۳    
مدیر ارتباطات رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور گفت: جنگ دشمنان با ایران اسلامی از نوع رسانه ای و تبلیغاتی، و راهکار مقابله با آن تحقق جهاد تبیین است.
راه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی و گفتگوی اصحاب رسانه مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور سردار زمانی دستیار رسانه ای و مدیر ارتباطات رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دستیار رسانه ای و مدیر ارتباطات رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رسانه باید آرام و مهربانانه حرف خود را بزند رسانه ها وظیفه دارند هر کجا مشکلی و نقصانی دیدند تذکر دهند اما به گونه ای نباشد که روی درختی نشسته باشند و شاخه های زیر پای خود را قطع کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۱    
رئیس ستادکل نیروهای مسلح قرقیزستان با معاون اول وزیر دفاع و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ازبکستان دیدار و طرفین توافقنامه آموزش نظامی امضا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۷:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از نشست این کمیسیون با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد و گفت که طبق گزارش ارائه شده نیروهای مسلح کشورمان اشراف کاملی بر فعالیت های دشمن دارند و از توانمندی لازم برای خنثی سازی تهدیدهای دشمنان برخوردارند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا افغانستان – روزنامه دیلی میل چاپ لندن نوشت: انگلیس قصد دارد تا یک ناوگان از زیردریایی های هسته ای خود را برای مهار نفوذ چین به استرالیا اعزام کند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۰۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رونمایی اولین ناودسته پهپادبر نداجا ، پرواز پهپاد از زیردریایی های ارتش، انتصاب معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین و دیدار وزیر دفاع ترکیه با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران از جمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۸۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح نیروی زمینی ارتش و سپاه را ستون فقرات نیروهای مسلح توصیف کرد و گفت: دستیابی به قله ای از بازدارندگی را هدف گذاری کرده ایم که اگر دشمنان نادان ذره ای خیال تهاجم به کشورمان را در ذهن داشته باشند، جرأت و جسارت چنین خیال پردازی از مخیله آنان محو خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سالم بن حمد النابت، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح قطر و گریگوری جیو، فرمانده نیروی هوایی فرماندهی مرکزی ایالات متحده امریکا با یکدیگر دیدار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار با دریابان سیف بن ناصر الحربی فرمانده نیروی دریایی سلطنت عمان گفت: به طور قطع حضور بیگانگان در منطقه تاثیری جز ناامنی ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۱    
ارتشبد حلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه با حضور در محل ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، با سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۲۰:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: ایران و ترکیه زمینه های مشترک همکاری متعددی از جمله در حوزه مقابله با تروریسم، مسائل منطقه، همکاری های مرزی و رزمایشی و تعامل در بخش صنعت نظامی دارند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش حوزه دولت ایران اکونومیست ، ارتشبد حلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه که شب گذشته همراه هیئت عالی رتبه سیاسی وارد تهران شده بود، دقایقی پیش با سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان دیدار و گفت وگو کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۱   + ۴۲ سایت دیگر  
ژنرال حلوصی آکار عصر امروز با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۲۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح انگلیس در واکنش به ادعاها درباره بیماری رئیس جمهور روسیه اعلام کرد: شایعات درباره بیماری پوتین ، یک خیال واهی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۸:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح انگلیس به ادعاها درباره ترور رئیس جمهور روسیه واکنش نشان داد و مدعی شد روسیه بزرگ ترین تهدید برای انگلیس است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تسنیم : رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح ما باید برای مقابله با تهدیدات امنیتی مسلحانه و غیر مسلحانه هم آماده باشند، چون دشمن روی این سرمایه گذاری کرده است ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۶:۳۶    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد: ما با جنگ ترکیبی سخت و بسیار پیچیده مواجه هستیم خودمان را باید برای مواجهه با این نوع جنگ آماده بکنیم، اگر از زمینه سازی برای ظهور و برقراری حکومت حق و عدل صحبت می کنیم باید برای مقابله با این جنگ آماده شویم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۵:۴۹   + ۷۲ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: ما همزمان با تهدید سخت نظامی و تهدید نیمه سخت امنیتی مواجه هستیم و باید برای چنین جنگی آماده باشیم و بازدارندگی را دائماً به روز کنیم.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اشتغال سربازان در اولویت ستاد کل قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستادکل نیروهای مسلح بر ضرورت توجه به اشتغال سربازان پس از پایان دوره خدمت سربازی تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: هرکسی در مورد سربازی و لغو آن اظهار نظری می کند یا از جوانب و زوایای سربازی مطلع نیست یا شاید هدفی غیر از تأمین امنیت ملی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
دومین نشست تربیتی فرماندهان مراکز آموزشی ارتش با عنوان گام دوم_ آمادگی برای ظهور با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده کل ارتش برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
دومین نشست تربیتی فرماندهان مراکز آموزشی ارتش با عنوان گام دوم_ آمادگی برای ظهور با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده کل ارتش برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از برگزاری همایش ملی جایگاه علم و فناوری در دفاع مقدس با تأکید مقام معظم رهبری خبر داد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بلاروس گفت کشورهای غربی باید درک کنند که واکنش مینسک به هر اقدام نظامی تحریک آمیز آنها، متناسب خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۰:۲۵    
تسنیم : رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در میانه آتش در منطقه غرب آسیا در یک کشتی امن و آرام و نجات از ناامنی ها به سر می بریم. سردار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در همایش پرچمداران دین و اندیشه که با حضور مسوولان و علمای استان کردستان در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در این شهر برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در این همایش سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور از نقش آفرینی روحانیون اهل سنت در غرب کشور در راستای تقویت همگرایی و انسجام ملی تقدیر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۲۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امنیت کنونی کردستان مرهون خون شهدای شیعه و سنی است که با رشادت و ایثار موجب عزت ایرانیان شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۲۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح مرکز شماره 2 بیمارستان قرارگاه عملیاتی ارتش در کردستان را افتتاح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: در میانه آتش در منطقه غرب آسیا در یک کشتی امن و آرام و نجات از ناامنی ها به سر می بریم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۸:۳۶    
پیش از ظهر امروز همایش پرچمداران دین و اندیشه با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سنندج برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
همایش پرچمداران دین و اندیشه کردستان دوشنبه 13 تیر 1401 با حضور سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران علما و روحانیون اهل سنت و شیعه در سنندج برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: ما در میانه آتش در منطقه غرب آسیا در یک کشتی امن، آرام و نجات بخش از ناامنی ها به سر می بریم. این نه تنها دستاورد کوچکی نیست که خود مقدمه و پیش نیاز هر گونه فعالیت اقتصادی، پیشرفت و توسعه زیرساخت ها و اقدامات فرهنگی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از یادمان شهدای گمنام و مقاومت باشگاه افسران سنندج بازدید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد کل نیرو های مسلح به همراه فرماندهان نظامی در ادامه سفر به کردستان، با حضور در مریوان از تیپ 328 متحرک هجومی نیروی زمینی ارتش بازدید کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ضمن مناسب ارزیابی کردن آمادگی انتظامی و مرزبانی استان، امنیت پایدار امروز کردستان را مرهون تلاش ها در بخش های مختلف انتظامی و مرزبانی استان دانست.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: در مرزهای کردستان مشکلی نداریم، بعضا شرارت های بسیار پراکنده ای وجود دارد که نیروهای مسلح هم از زمین و هم از هوا مشغول فعالیت هستند و امنیت پایداری در منطقه حاکم است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۰:۲۹    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز وارد سنندج شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۹:۵۶   + ۴۹ سایت دیگر  
سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز در بدو ورود به فرودگاه سنندج اظهار کرد...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه خوشبختانه امنیت پایدار در کشور حاکم است، گفت: در زمین و هوا شرارت و تحرکات دشمنان را رصد می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور گفت: خوشبختانه امنیت فوق العاده ای بر استان کردستان و مرزهای آن حاکم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۹:۴۶    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران وارد سنندج شد و مورد استقبال مسوولان استانی قرار گرفت.