جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۰:۵۴Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین امنیت»

ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۵۱    
سازمان جهاد کشاورزی استان یزد در راستای تامین امنیت غذایی، مسائل مربوط به ایمنی مواد غذایی و اثرات آن بر بهداشت عمومی جامعه و اقتصاد اقدامات قابل توجهی انجام داده است .
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۷:۴۰    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: هدف از برگزاری جلسات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان یزد، ایجاد هم افزایی در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است که این اقدام موجب پویایی جامعه، حراست از ارزش ها، تامین امنیت و توسعه کشور می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی لائینی با بیان اینکه امنیت مسئله بسیار مهمی است، گفت: برای تامین امنیت جامعه باید جهت تقویت روحیه ایمان و امید برنامه ریزی درست داشته باشیم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۱:۵۳    
پایگاه اینترنتی شبکه المیادین در گزارشی تحلیلی نوشت همانطور که رونمایی از موشک هایپرسونیک فتاح ایرانی، موجب ترس تل آویو و آشفتگی واشنگتن شده، نویدبخش تامین امنیت منطقه توسط تهران و متحدان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۰:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
پایگاه اینترنتی شبکه المیادین در گزارشی تحلیلی نوشت همانطور که رونمایی از موشک هایپرسونیک فتاح ایرانی، موجب ترس تل آویو و آشفتگی واشنگتن شده، نویدبخش تامین امنیت منطقه توسط تهران و متحدان بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۰۲    
امروزه با توجه به فزونی نقش شگفتی ساز انتخابات در روند توسعه سیاسی، اهمیت بررسی و تحلیل رفتار انتخاباتی در کشور ما نیز مضاعف شده است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: ایمنی مواد غذایی از مزرعه تا سفره می تواند در بسیاری از موارد جان انسان ها را نجات دهد واین نه تنها یک عامل حیاتی برای تامین امنیت غذایی است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
سردار رضا بنی اسدی فر با بیان اینکه اعزام زائران حج تمتع در سال جاری از سوم خرداد همزمان با حماسه آزادسازی خرمشهر آغاز شد و در سوم مرداد ماه پایان خواهد یافت ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
این اردو جهادی با هدف کنترل و پیشگیری از بروز بیماریهای دامی، حفظ و صیانت از سرمایه های دامی دامداران در مناطق صفر مرزی و تامین امنیت زیستی کشور برگزار گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
یک تحلیلگر بخش کشاورزی با اشاره به اینکه 7 قلم اول محصولات وارداتی مربوط به بخش کشاورزی است گفت: برنامه دولت برای تامین امنیت غذایی در برنامه هفتم چیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا فروش تامین امنیت منطقه خاورمیانه را مستلزم فروش تسلیحات نظامی به عربستان دانست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به رونمایی از موشک هایپرسونیک فتاح گفت: یکی از پیامدهای دستیابی ایران به پیشرفت موشکی تامین امنیت بیشتر، دیپلماسی اداری و تعاملات بیشتر با همسایگان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سیدمحمود حسینی پور، بااشاره به این که تدابیر لازم برای سال زراعی آینده برای تامین آب در حال تمهید است، گفت: با وجود مشکلات کشاورزان مازندرانی که برای تامین امنیت غذایی کشور در تلاش شبانه روزی هستند، با متولیان امور آب تعامل و همکاری تنگاتنگی داریم تا بحران کم آبی را با کمترین مشکل پشت سر بگذاریم.
امروز صحبت از 50 تا 60 درصدی دپو برنج داخلی در انبارها است؛ نرخ تمام شده بالا و کاهش سطح درآمد جامعه سبب شده تا برخی محصولات بدون بازار تقاضا از بین بروند.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۲:۲۱    
همزمان با همگرایی همسایگان خلیج فارس جهت تامین امنیت بومی بدون دخالت بیگانگان، نگرانی واشنگتن از احتمال تشکیل ائتلاف دریایی ایران با کشورهای منطقه غرب آسیا، خودش را در واکنش توأم با اتهام زنی سخنگوی ناوگان پنجم دریایی آمریکا بروز داد. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
این در حالی است که پیشتر ارتش مصر در بیانیه ای اعلام کرد، یک نیروی امنیتی در حال تبادل آتش با نیروهای قاچاق مواد مخدر بود که از مرزهای اراضی اشغالی عبور کرد که به کشته شدن وی و سه تن از نیروهای تامین امنیت مرزی اسرائیل انجامید.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال انتشار اخباری مبنی بر وقوع یک حادثه امنیتی و درگیری در مرزهای مصر و سرزمین های اشغالی، ارتش مصر در بیانیه ای به جزئیات این حادثه اشاره کرد. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ارتش مصر در بیانیه ای اعلام کرد، یک نیروی امنیتی در حال تبادل آتش با نیروهای قاچاق مواد مخدر بود که از مرزهای اراضی اشغالی عبور کرد که به کشته شدن وی و سه تن از نیروهای تامین امنیت مرزی اسرائیل انجامید.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۶    
شاهرود_ به همت کانون بسیج مهندسین کشاورزی شاهرود، کارگاه تداوم آموزش مربیان بسیجی در راستای سیاست تامین امنیت غذایی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
قم- فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت:کشورهایی حوزه شمال اقیانوس هند به این باور رسیدند که باید در کنار ایران قرار گیرند و با هم افزایی نیروهای یکدیگر امنیت منطقه را برقرار کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۶    
تنش اخیر میان مرزبانان ایرانی و نیروهای طالبان در پایانه میلک که منجر به شهادت سربازان جان بر کف ایرانی شد نشان از گستاخی طالبان دارد چرا که نظیر این اتفاق پیش از این و در فاصله زمانی کوتاهی رخ داده بود و طرف افغانستانی نسبت به تامین امنیت مرزها قول مساعد داده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۱۱    
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر لزوم تامین امنیت زائران اربعین حسینی در خاک اقلیم کردستان عراق، گفت: زحمات بسیاری برای امنیت کشیده شده و نیاز است این مقوله شدت یابد.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
دادستان کل کشور درمورد واکنش ها به لایحه ی جدید حجاب، ضمن قدردانی از نقدهای درست توصیه کرده که از بیان مطالب بی سند پرهیز شود. او همچنین بر لزوم تامین امنیت روانی مردم تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۳۶    
نیروی انتظامی برای پیشگیری از جرایم و ناهنجاری های اجتماعی و تامین امنیت و رسیدن به جامعه ای سالم وارد عرصه های علمی فرهنگی شده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- استاندار اربیل اقلیم کردستان عراق گفت: برای بازگشایی مرز مشترک جدید در اشنویه آمادگی داریم تا مسیر مبادلات تجاری نوین بین جمهوری اسلامی ایران و عراق شکل بگیرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۸   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری فراجا گفت: با برنامه ریزی های انجام شده، پلیس فرودگاه های کشور در آمادگی کامل برای تامین امنیت زائران در 2 مرحله اعزام و بازگشت از سرزمین وحی قرار دارند.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۶    
خرید و نصب دوربین مداربسته در تهران دوربین های مداربسته یکی از مهمترین تجهیزات امنیتی هستند که امروزه در همه جا دیده می شوند. شما برای تامین امنیت منزل یا محل کار خود، به نصب این دوربین های امنیتی نیاز دارید ...
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
از پلیس اسب سوار در ورودی ورزشگاه آزادی برای تامین امنیت استفاده شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۶    
از پلیس اسب سوار در ورودی ورزشگاه آزادی برای تامین امنیت استفاده شده است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۷   + ۴۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: همانگونه که می دانید تامین امنیت روانی مردم یکی از وظایف ما می باشد؛ لذا ما بر اساس وظیفه مدعی العمومی خود به تمامی دادستان های کشور ابلاغ و اعلام کرده ایم که اگر مطلب و موضوعی در فضای مجازی منتشر شد بلافاصله فرد منتشر کننده را بخواهید
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۷    
منابع نزدیک به طالبان همچنین از تدابیر شدید امنیتی در گمرک اسلام قلعه خبر می دهند. دلیل این کار اطمینان از تامین امنیت بیشتر در مرز عنوان شده است در همین حال شماری از نیروهای طالبان به حالت آماده باش درآمده اند.
سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۴    
در حاشیه امروز جلسه هیات دولت، بحث و کنش هایی پیرامون قطعی اینترنت در روز برگزاری کنکور سراسری از سوی وزیر علوم و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفت. عیسی زارع پور ، وزیر ارتباطات دولت سیزدهم دوباره تاکید کرد قطع اینترنت راهکار مناسبی برای تامین امنیت آزمون سراسری نیست. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده انتظامی خوزستان گفت: بر اساس فرامین مقام معظم رهبری، با همراهی فرماندهی فراجا و سایر دستگاه ها، در حوزه امنیت و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر امنیت مردم، در راستای پاسخگویی به مطالبات مردمی و افزایش رضایتمندی تلاش خواهیم کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همکاری و همیاری همگان بالاخص نخبگان و فعالین عرصه علم و دانش در راستای تولید نهال مطابق با استانداردهای روز دنیا به منظور تامین امنیت غذایی مردم امری ضروری است.
دبیرخانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی درراستای اجرایی شدن سند ملی امنیت غذا و تغذیه که در هفدمین جلسه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی به تصویب رسید، اجرای برنامه نان کامل را ذیل برنامه بهبود کیفیت و سلامت نان در دستور کار قرارداد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
زلفی گل و زارع پور اعلام کردند که برای برگزاری مرحله دوم کنکور 1402 به جای قطعی اینترنت از برخی فناوری ها برای تامین امنیت آزمون استفاده خواهد شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شهرستان رامیان درجهت اجرای طرح کنترل و نظارت های بهداشتی دامپزشکی بر مراکز تولید تا عرضه فرآورده های خام دامی در سطح شهرستان، پس از بازرسی مشترک کارشناسان اداره دامپزشکی و اداره بهداشت شهرستان رامیان از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی بازدید ورصد فرآوردهای خام دامی ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۶    
تامین امنیت غذایی برای وزارت جهادکشاورزی اهمیت ویژه ای دارد، از این رو از 2 سال گذشته، قرارگاه امنیت غذایی با حضور اشخاصی که در تصمیم گیری های کلان نقش دارند، تشکیل شد تا در شرایط بحرانی که نیاز است تصمیم گیری سریع و جامعی اخذ شود، آنها واکنش های سریعی از خود نشان دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ پلیس راهور تهران بزرگ گفت: عوامل راهور تا بعد از پایان دربی در معابر پیرامونی و اطراف استادیوم آزادی حضور دارند و نسبت به روان سازی ترافیک و تامین امنیت نظم عبور و مرور فعالیت خواهند داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۷    
تامین امنیت در تمام سطوح و ابعاد، مردم ایران اسلامی و مسلمانان جهان را به آرامش و سلامت اجتماعی می رساند که عزم راسخ جهادگران خدمت در تأمین نظم و امنیتِ در راستای حضور میلیونی زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی در تمام مناسبت ها و روزهای سال جهت زیارت در مشهدالرضا، گواه این ادعاست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده تیپ ویژه تهران بزرگ از اتخاذ تدابیر ویژه برای تأمین نظم و امنیت بازی حساس فینال جام حذفی فوتبال کشور خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی که باید نقش مهمی در تامین امنیت مالی، روانی و خانوادگی اعضای خود داشته باشد با چالش های متعددی روبروست
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
راهپیمایی روز پرچم شهرک نشینان صهیونیست امسال با به کارگیری بالاترین تمهیدات امنیتی از سوی پلیس رژیم صهیونیستی در شهر قدس برگزار شد. صهیونیست ها با تعطیلی مراکز تجاری به منظور تامین امنیت شرکت کنندگان در این مراسم، قدس را به شهر ارواح تبدیل کردند.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
برنامه هفتم توسعه در راستای تحقق اهداف خود با موضوعیت کاهش تورم و رشد اقتصادی برای هر یک از سازمان ها وظایف خاصی تعیین کرده و در بخشی از این برنامه، نقش بیمه مرکزی در الزام به تدوین دستورالعمل ورود بیمه های تجاری های به بخش کشاورزی مطرح است.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی روز دوشنبه در مراسم تجلیل از جانبازان بالای 70 درصد لرستان که در سالن بصیرت فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، ضمن خوش آمد گویی به جانبازان سرافراز و افتخار آفرین میهن اسلامی ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۳    
سرویس خارجی- همزمان با بروز رفتارهای غیرانسانی و نقض فاحش حقوق بشر از سوی پلیس آمریکا، خبر می رسد کمتر کسی پیدا می شود که بخواهد در این بخش خدمت کند و عملا نیروی تامین امنیت آمریکا با بحران بی سابقه کمبود نیروی انسانی رو به رو شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در همایش حجاب و عفاف در شهرستان آبدانان بر ضرورت ترویج فرهنگ حجاب و عفاف برای تحکیم بنیان خانواده و تامین امنیت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی تاکید شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مراسم یازدهمین سالروز تاسیس انجمن واردکنندگان برنج روز یک شنبه با حضور برخی از نمایندگان مجلس، مسئولین وزارت جهاد کشاورزی ، اتاق بازرگانی، بانک مرکزی ، گمرک جمهوری اسلامی و مدیرعامل بانک شهر ،مسئولین و اعضای انجمن همچنین نمایندگان رسانه های گروهی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی عراق در صدر هیأتی امنیتی به منظور بحث و بررسی روند تامین امنیت مرز ها با ایران، امروز (دوشنبه) وارد تهران می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری آذربایجان شرقی با تأکید بر اهمیت انجام صحیح و کامل وظایف تعریف شده هر یک از دستگاه های ذیربط در حوزه پدافند زیستی، اقدامات این حوزه را در جهت تأمین امنیت غذایی و سلامت مردم بسیار مهم و جدی بیان کرد.