سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۲:۴۸Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده ولی فقیه در استان»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج با تاکید بر اجتناب از هرگونه هزینه های غیرضروری در برگزاری جشن پیروزی انقلاب، گفت: تقویت روحیه انقلابی و ایجاد هیجان در مردم باید در دستور کار برنامه های این دهه مهم باشد.
حوزه   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: با رویکردی که حوزه علمیه طی 10 سال اخیر در عرصه پژوهش داشته، همچنان لازم است که محتوای اصیل و غنی تولید شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با ابراز گلایه از روند کند اجرا و میزان پیشرفت ساخت و ساز برخی اماکن عمومی و مذهبی در استان، بر تسریع روند ساخت و ساز و تکمیل این طرح ها و بناها تاکید کرد.
ایثار   ۲ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز به اتفاق مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی از پدر شهیدان محمد علی و محمد تقی اکبرنژاد درخشانی عیادت کرد.
همشهری   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی همسرداری و نمونه اخلاق است گفت: انسان باید با رفتار و برخوردش کاری کند که همسرش به خدا نزدیک شود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با بیان اینکه مساجد به جای زرق و برق به جاذبه معنوی نیاز دارند،گفت: عمران و آبادانی مسجد به زرق و برق دنیوی نیست بلکه جاذبه معنوی آن مهم است، آن چیزی که مسجد را توام با جاذبه معنوی می کند نیز یاد و ذکر خداوند است.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار جمعی از بانوان استانداری گفت: ظرفیت های بومی می توانند محور اشتغال آفرینی قرار بگیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
عصر امروز نماینده ولی فقیه در استان در آستانه دهه فجر با استاد قره باغی دیدار و جویای احوال وی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان ضمن دیدار با خانواده شهیدان اکبر نژاد درخشان با پدر این دو شهید والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان کردستان بر لزوم فراهم کردن بستر کار و فعالیت در استان برای بانوان تاکید کرد.
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: زنان تلاشگر جامعه، توانایی درخشیدن و کسب موفقیت های بیشتر در حوزه های مختلف را دارند.
حوزه   ۵ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، به صورت سرزده در بازارچه صدف منطقه آخرآسفالت اهواز در جمع اهالی و کسبه این منطقه حضور پیدا کرد.
حوزه   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همسرداری و نمونه اخلاق است.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در موضوع وحدت بین حوزه و دانشگاه از انجام کارهای شکلی پرهیز و به کارهای محتوایی، نظام مند و هدفمند پرداخته شود.
ایکنا   ۶ ساعت پیش    
جلسه درس اخلاق آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با حضور طلاب و روحانیون، امروز، پنجم بهمن ماه در مصلای نماز جمعه شهر بوشهر برگزار شد.
حوزه   ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه جوانان ایرانی از با استعدادترین جوانان دنیا هستند، گفت: شما باید سخن ما می توانیم امام راحل را در همه صحنه ها محقق کنید.
شما نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در بازدید از شرکت فولاد آلیاژی ایران ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته از آخرین دستاوردهای این مجموعه آگاهی یافت.
ایکنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه هنرمندی که خصوصی ترین صحنه های زندگی خود را در فضای مجازی به اشتراک می گذارد هنرمند نیست و هنرفروش است، گفت: بازار هنر، بازار کاسبی نیست بازار عشق و هنر است.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: سیاست اقتصاد مقاومتی باید در همه لایه های جامعه عملیاتی شود چراکه این مهم حل مشکلات درون زا و برون گرا را مورد توجه قرار داده است.
حوزه   ۷ ساعت پیش    
حوزه / نماینده ولی فقیه در استان کردستان با یادآوری اینکه حرمت و جایگاه مردم در ادارات حفظ شود، گفت: مسئولان پاسخ گوی تلفن و پیامک های مردم باشند و با متانت حرف بزنند و احساس نکنند که با پاسخ گویی، کلاس شان پایین می آید.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: تبلیغ اسلام نباید فقط معطوف به نمادهای ظاهری باشد بلکه لازم است بر اساس تبیین احکام دین و به صورت عملی انجام شود.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
گروه استان ها نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه قداست مرزها به واسطه حضور مرزبانان در مرزهاست، گفت: امکانات متناسب با وضعیت مرزی به مرزبانان اختصاص یابد.
فکر شهر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر به اهمیت حوزه های اقتصاد و فرهنگ اشاره کرد و گفت: حوزه فرهنگ نیازمند توجه ویژه و بیشتری است. به گزارش فکرشهر از مهر ...
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر بهره گیری علم در صنعت گفت: باید از ظرفیت جوانان تحصیلکرده دانشگاهی در تولید و صنعت بهره گرفته شود.
حوزه   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: پیشنهاد می شود یک مدرسه تعلیم و تربیت در کردستان به منظور پرورش جوانان نخبه قرآنی راه اندازی شود.
حوزه   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: امام محله باید به معنای واقعی کلمه، امام محله باشد و مردم اولین مکان برای حل مشکلات محله خود را مسجد و امام جماعت محل بدانند.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
گروه استان ها_ نماینده، ولی فقیه در استان فارس با تصریح بر اینکه هنرمندی که صحنه های خصوصی زندگی اش را در فضای مجازی منتشر می کند، هنرمند نیز به هنر فروش است، گفت: بازار هنر بازار کاسبی نیست بلکه بازار عشق و عاشقی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با تاکید بر اینکه مدعیان حقوق بشر در قبال شرایط ناگوار اقلیت های دینی در اروپا سکوت کرده اند گفت: جمهوری اسلامی ایران الگوی عینی همبستگی و همدلی بین پیروان ادیان توحیدی است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: تبلیغ مُبلغ با یاری مردم استمرار می یابد، حتی حضرت نوح نیز پس از 950 ساد تبلیغ یک کشتی آدم نتوانست جمع کند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۳    
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از یزدرسا ، جمعی از جامعه مداحان و شعرای آیینی استان یزد به مناسب میلاد سالروز حضرت فاطمه سلام الله علیها و گرامیداشت هفته مقام زن با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد دیدار کردند.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: تبلیغ عملی سیره شهدا وظیفه ای همگانی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه اهل بیت(ع) و شیعه همواره در مظلومیت بوده اند گفت: مداحان و شعرای آیینی "مکتب شیعه و اهل بیت(ع)" را به جهان معرفی کنند.
حیات   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۹    
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به استان فارس و در دیدار با آیت الله لطف الله دژاکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز از پیگیری و تلاش بنیاد شهید و امور ایثارگران برای بهبود وضعیت معیشت ایثارگران در سال آینده خبر داد ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از طلاب مدارس علمیه لرستان روز یکشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان به لباس مقدس روحانیت، ملبس شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: باشگاه داران ورزشی می توانند فعالان عرصه معارف دینی باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس- نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: نهضت امام حسین (ع) الگوی آزادیخواهان جهان در همه عصرها و نسل ها است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۴۷    
نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: در تاریخ اسلام نهضت ها و قیام هایی اتفاق افتاده که نزدیک ترین قیام به قیام امام حسین (ع) نهضت زید است.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۱۶    
نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: آرامگاه امامزاده یحیی بن زید (ع) در طول تاریخ پناهگاه و ملجأ اهل سنت و اهل تشیع بوده است.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۳:۳۷    
تبریز( پانا )- رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به جایگاه زن و انسان در صدر اسلام به بیان شخصیت او نیز در کلام الله مجید اشاره کرد و زن را رکن اصلی تربیت در خانواده برشمرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام نماینده ولی فقیه در استان بر توسعه فعالیت های دانش بنیان برای ایجاد اشتغال در دانشگاه ها تاکید کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۱:۱۱    
ارومیه/ رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در سفر استانی به آذربایجان غربی با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و گفت وگو کرد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه جشن در ایران یک آیین ارتباط با خداوند است، گفت: موسیقی حرام نیست بلکه باید مانع ازنوع موسیقی که غفلت می آورد در جشن ملی و میهنی شویم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
با حضور نماینده ولی فقیه در استان از فرش دستبافت ابریشم مزین به تصویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی رونمایی شد که توسط حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، به محضر مقام معظم رهبری اهدا می شود.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: حسام الدین اسعدی مدیر شعب استان کردستان با حضور در دفتر امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کردستان با وی در خصوص همکاری های متقابل و خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران به روحانیون و گسترش و اشاعه فرهنگ قرض الحسنه در سطح استان دیدار و گفت وگو کرد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / رئیس شورای حوزه علمیه استان قزوین گفت: همین فرهنگ الجار ثم الدار حضرت زهرا (س) بود که حاج قاسم سلیمانی را به سوریه و عراق کشاند و امنیت را به این ملت ها بخشید و آنها را از ظلم نجات داد.
رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه با حضور در شهر تبریز با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی دیدار و گفت وگو کرد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: بانوان نیمی از جمعیت استان را تشکیل می دهند و انتظار می رود دستگاه های اجرایی تسهیلات اشتغال زایی را برای این قشر افزایش دهند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۹    
قزوین - نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: ورزشکاران و قهرمانان ما در عرصه بین المللی می توانند مروج مکتب فاطمی و فرهنگ متعالی انقلاب اسلامی باشند.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۸    
دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با آیت الله لطف الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز دیدار و گفت وگو کرد.