سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۱۵:۵۱Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محمود عباس»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ریاست جمهوری الجزائر اعلام کرد که رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین پیام مهمی را به رئیس جمهور این کشور ارسال کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۷    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین پیروزی رئیس جمهور ترکیه در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۷    
شفقنا آینده- نشریه فارن افرز درباره آینده تشکیلات خودگردان فلسطین نوشت: رقابت فلسطینی ها برای جانشینی محمود عباس می تواند باعث بی ثباتی کل منطقه خاورمیانه شود. ...
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی در جریان رونمایی از این دانش نامه در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اظهار کرد: این دانش نامه در 13 جلد تاریخ کهن و هفت هزار ساله مشگین شهر را به تحریر درآورده که مقاطع مختلف تاریخی را شامل می شود. محمود عباس زاده مشکینی تصریح [...]
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۰    
محمود عباس زاده ضمن تایید طرح موضوع مبادله زندانیان میان ایران و آمریکا و دیگر کشورهای غربی با مقامات عمانی در مذاکرات فردا تاکید کرد: این موضوعات مسائل خاصی است و چهارچوب خاص خود را دارد. قطعا در این زمینه کشورها با هم همکاری خواهند کرد و بحث بر سر آن طبیعی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سفیر آمریکا در سازمان ملل به محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به دلیل مقایسه رژیم صهیونیستی با جوزف گوبلز مبلغ نازی ها بشدت تاخت و اظهارات او را نژاد پرستانه خواند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۸    
محمود عباس زاده مشکینی، نماینده مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دراین باره به شفقنا، گفت: اولا منابع آبی در دنیا محدود است و روزبه روز محدودتر هم می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
محمود عباس در سخنان خود در سازمان ملل متحد گفت که اسرائیل باید روز نکبت را به رسمیت بشناسد و عذرخواهی کند و به آوارگان غرامت بپردازد. او در ادامه به طور خاص بریتانیا و آمریکا را متهم کرد که مسئول مستقیم مشکلات فلسطینی ها هستند.
رویش افکار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
محمود عباس زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص سفر وزیر اقتصاد کشورمان به عربستان، گفت: ارتباط جمهوری اسلامی ایران با عربستان و برداشته شدن موانع گسترش روابط به نفع هر دو کشور است ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تبریز (پانا) - مدیر مجتمع مس سونگون با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در این مجتمع این معدن را بعنوان قلب تپنده آذربایجان برشمرد. محمود عباس زاده در بازدید اصحاب رسانه از مجتمع مس سونگون در رابطه با پروژه هیپ لیچینگ (تولید مس کاتودی) گفت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان خواستار تعلیق عضویت اسرائیل در سازمان ملل شد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۳۰    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برگزاری نشست سازمان ملل در هفتاد و پنجمین سالروز پاک سازی قومی فلسطینیان را اعتراف این سازمان به بی عدالتی دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
محمود عباس خواستار تعلیق عضویت رژیم صهیونیستی در سازمان ملل شد و تاکید کرد: انگلیس و آمریکا مسئول اشغال سرزمین ملت فلسطین هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
محمود عباس در سخنانی در کنفرانس یادبود پاکسازی قومی فلسطینیان و هفتاد و پنجمین سالروز نکبت در سازمان ملل به موضع گیری علیه رژیم صهیونیستی پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برگزاری نشست سازمان ملل در هفتاد و پنجمین سالروز پاک سازی قومی فلسطینیان را اعتراف این سازمان به بی عدالتی دانست.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۸    
شفقنا- رئیس تشکلات خودگردان فلسطین گفت: جهان در حال پی بردن به جعلی بودن روایت اسرائیل درباره نکبت فلسطین است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الجزیره ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان امروز سه شنبه با ولادیمیر سافرنکوف دستیار ویژه پوتین رئیس جمهور روسیه درباره افزایش حملات رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطین رایزنی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های رژیم اسرائیل فاش کردند که تشکیلات خودگردان و این رژیم با هدف توسعه میدان گازی مارین غزه، مذاکراتی را به صورت پنهانی آغاز کرده اند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۸:۳۸    
محمود عباس زاده معتقد است که از آنجایی که ایران در جنگ سوریه در کنارش بوده است اکنون نیز در دوران جدید این کشور باید در بازسازی همراهی اش کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
محمود عباس زادۀ مشکینی، نمایندۀ مجلس: تصویب قوانین مناسب می تواند موانع را از پیش روی مسئولان اجرایی بردارد، به عنوان مثال نمایندگان برای رفع یکی از دغدغه های اقتصادی، اقدام به تصویب قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار کردند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و ولیعهد عربستان طی دیداری در جده درباره آخرین تحولات سیاسی فلسطین و وضعیت سرزمین های اشغالی گفتگو کردند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و محمد بن سلمان با حضور شماری از مقامات فلسطینی و سعودی در جده با هم دیدار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و ولیعهد عربستان طی دیداری در جده درباره آخرین تحولات سیاسی فلسطین و وضعیت سرزمین های اشغالی گفت وگو کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با ولی عهد سعودی دیدار و در مورد تحولات منطقه و فلسطین رایزنی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۲۱:۲۶    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شامگاه دوشنبه به وقت محلی وارد جده شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا : محمود عباس که به دعوت رسمی عربستان به این کشور سفر کرده، قرار است فردا سه شنبه با محمد بن سلمان ولیعهد این کشور دیدار و گفت وگو کند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
توافق مکه با هدف آشتی میان حماس که از سال 2006 در نتیجه انتخابات دست بالا را در صحنه سیاست فلسطینی یافته بود، با جنبش فلسطینی فتح به رهبری محمود عباس که رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی نیز هست، امضا شد اما حماس نیروهای فتح را به دنبال درگیری های مسلحانه پرتلفات از نوار غزه اخراج کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۰:۴۵    
شفقنا- محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که سازمان ملل قصد دارد برای اولین بار مراسم سالروز یوم النکبه (روز فاجعه) را در تاریخ 15 می برگزار کند. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۸:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
یک منبع وابسته به تشکیلات خودگردان فلسطین از سفر محمود عباس به عربستان همزمان با ورود یک هیأت حماس به ریاض خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با سفر هیأتی از جنبش حماس به عربستان سعودی، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین نیز به ریاض می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مجله اکونومیست در مطلبی به چرایی بی اعتمادی فلسطینیان به تشکیلات خودگردان به ریاست محمود عباس پرداخت و نوشت که این تشکیلات دیگر کارایی ندارد و فلسفه وجودی خود را از دست داده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۰۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
محمود عباس زاده گفت: الان بودجه کشور این گونه است که انگار 100 آشپز استخدام شده اند و به این ها حقوق می دهیم، ولی یک کیلو برنج و نیم کیلو گوشت داریم. دو هزار میلیارد تومان بودجه عمومی است که بالای 90 درصد آن در بخش جاری قرار می گیرد، یعنی 1900 همت را خرج می کنیم تا 100 همت مدیریت شود ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
محمود عباس زاده مشکینی گفت: عده ای در تلگرام قیمت دلار را تعیین می کنند که واقعیت تلخی در اقتصاد ما است. به نظرم می شود مدیریت کرد اما آنجایی که خیلی مهم، اساسی و تاثیرگذار است در ساختار کلی اقتصاد ماست. ما باید تورم را مهار کنیم تا قیمت ارز مهار شود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۰:۴۱    
شفقنا – غیث العمری، مذاکره کننده و مشاور سابق فلسطین طی مصاحبه ای با فرانس 24 چالش های احتمالی جانشینی محمود عباس را مطرح و محمود عباس را متهم کرد که به شکل سیستماتیک جانشینان بالقوه احتمالی خود را تضعیف کرده و به نوعی از فضای سیاسی فلسطین کنار گذاشته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پادشاه اردن در دیدار با محمود عباس و شخصیت های برجسته قدس بر حمایت از فلسطینیان و مقابله با نژادپرستی صهیونیست ها تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آذربایجان در ادامه سفر به اراضی اشغالی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار و درباره تحولات فلسطین رایزنی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش فتح فلسطین که ریاست آن به دست محمود عباس است، به تصمیم تشکیلات خود گردان فلسطین برای شرکت در نشست شرم الشیخ واکنش نشان داد و اعلام کرد که این نشست همچون نشست عقبه اردن یک نشست شکست خورده خواهد بود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۵۷    
محمود عباس زاده مشکینی؛ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس جمهوری اسلامی ایران، به عنوان کشوری بزرگ و تأثیرگذار در جغرافیای ژئوپلیتیک خاورمیانه و خلیج فارس، نقش محوری در تحولات منطقه ای و حتی بین المللی دارد ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به نقش سازنده ترمیم روابط ایران و عربستان در باز تولید قدرت ایران، گفت: هر چه قدرتمند باشیم و ارتباطاتمان با کشورهایی غیر از کشورهای تروئیکای اروپایی بیشتر باشد، به همان اندازه می توانیم در گفت و گو با غربی ها امتیاز بگیریم. ...
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
عضوکمیسیون تلفیق مجلس: حمایت از تولید و رشد منطقی اقتصاد شاخصه بودجه 1402 است مشگین شهر – عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: بودجه سال آینده با رویکرد حمایت از تولید و تقویت رشد منطقی اقتصاد کشور به تصویب نمایندگان مجلس رسید تا با ابلاغ به دولت زمینه اجرایی آن فراهم شود. محمود عباس زاده مشگینی [...]
ورزش 3   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
محمد عباس زاده دیگر خود را پرسپولیسی نمی داند و تبدیل به یک تراکتوری متعصب شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۱    
رئیس تشکیلات خودگردان جامعه جهانی را به حمایت از مردم فلسطین در حق تعیین سرنوشت خود فرا خواند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نمایندگان مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت را مکلف کردند که مجوزهای لازم را به وزرات دفاع برای تولید انبوه انواع خودروهای سبک و سنگین دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح جمهوری اسلامی با سپهبد علی محمود عباس وزیر دفاع سوریه در ستاد وزارت دفاع کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۱:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
محمود عباس زاده مشکینی در گفت وگو با ایلنا، درباره سفر رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران گفت: نتیجه ای برای سفر آقای گروسی به ایران مشاهده نمی کنم و 2 دلیل هم برای این مسئله دارم؛ نخست سابقه و تجربه سفرهای قبلی آقای گروسی است ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۳:۱۷   + ۴۸ سایت دیگر  
در جلسه علنی نوبت سوم امروز (شنبه) نمایندگان مجلس با پیشنهاد محمود عباس زاده مشکینی برای الحاق یک بند به تبصره 7 در بخش هزینه ای موافقت کردند. به نقل از ایسنا؛ طبق این مصوبه ...
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی:یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: به نظر من با رفتن دولت آقای روحانی و تشکیل دولت جدید تقریباً عملاً پرونده برجام بسته شده است. ...