جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۷:۵۴Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قالیباف»

خانه ملت   ۱۲ دقیقه پیش    
دکتر محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی که به استان گیلان سفر کرده است با خانواده شهیدان محمدیوسفی، قدرت الله یوسفی و محمود یوسفی دیدار و گفت و گو کرد.
خانه ملت   ۷ ساعت پیش    
دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (پنجشنبه، یکم مهرماه) در مراسم یادواره سرداران، فرماندهان و 550 شهید والامقام شهرستان صومعه سرا و 23 شهید مدافع حرم استان گیلان گفت: در ابتدا عرض ادب و احترام دارم به یکایک شما مردم شهیدپرور ...
رئیس مجلس شورای اسلامی اولویت نخست مجلس را نظارت دانست و با تاکید بر لزوم نظارت آنلاین دیوان محاسبات بر چگونگی اجرای قانون بودجه کشور و ارائه گزارش های مدون درباره آن، گفت: باید صرفا در حد نیاز قانونگذاری کنیم که در این راستا دیوان محاسبات کشور رکن رکین نظارتی مجلس است. ...
آفتاب نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
یادواره 550 شهید شهرستان صومعه سرا و 33 شهید مدافع حرم بخش ضیابر استان گیلان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
محمدباقر قالیباف به منظور شرکت در بخش سیاه برای شهرستان صومعه سرا در این شهر حضور یافته بود با حضور در بازار محلی این شهر با بازاریان و کسبه دیدار و گفتگو کرد.
خانه ملت   ۹ ساعت پیش    
دکترمحمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (پنجشنبه، یکم مهرماه) در حاشیه سفر به استان گیلان از مرکز آموزش محیط زیست تالاب انزلی در پناهگاه حیات وحش سلکه بازدید کرد و در جریان وضعیت تالاب انزلی و محیط زیست این منطقه قرار گرفت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رشت (پانا) - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت اداره ها باید در خدمت مردم باشند و برای حل مشکلات بروکراسی اداره ها حذف شوند. به گزارش صدا و سیما گیلان، محمدباقر قالیباف در یادواره سرداران ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دلخوش با بیان اینکه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی این منطقه به بخش تبدیل شد تصریح کرد: این بخش نیاز به امکانات بیشتری است که به یمن قدوم قالیباف تهیه می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۴۹    
نشست صمیمی دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی با نخبگان و جوانان استان گیلان صبح امروز 1 مهرماه 1400 به روایت دوربین خبرگزاری خانه ملت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- نخستین سفر محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به گیلان برای حضور در یادواره 550 شهید شهرستان صومعه سرا و 23 شهید مدافع حرم استان بود، که گفت و گو با برخی اقشار مردمی از جمله معلمان و بازاریان و شنیدن دغدغه های آنان نیز در حاشیه آن رقم خورد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از کارکنان سازمان چای و مخابرات گیلان در حاشیه سفر رئیس مجلس به این استان با تجمعی، خواستار رسیدگی به وضعیت استخدامی خود شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که به استان گیلان سفر کرده است در حاشیه سفر خود عصر امروز پنج شنبه 1 مهر 1400 از بازار صومعه سرا بازدید کرد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جزو 10 کشور برتر دنیا از لحاظ توان نظامی هستیم و این موفقیت از برکات فرهنگ حضور مردم در صحنه است .
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
قالیباف با بیان اینکه توان نظامی جمهوری اسلامی ایران جزو 10 کشور برتر دنیا است، افزود: اگر امروز شاهد انسجام در کشور هستیم به برکت دفاع مقدس است.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ما مسئولین باید بپذیریم که کم کاری کردیم زیرا امکانات مادی و ظرفیت های اقتصادی در کشور بسیار بالاست؛ امروز با حضور در جمع نخبگان دیدم که نیروهای باسواد و پرتلاش و با انگیزه داریم که نیازمند توجه و حمایت هستند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف روز پنجشنبه در یادواره شهدای دفاع مقدس گیلان که در صومعه سرا برگزار شد، افزود: امروز باید همه از خود بپرسیم که آیا نظام اداری و اجرایی کشور ما در خدمت مردم قرار دارد یا اینکه مردم همیشه باید در پشت درهای مجموعه اداری ما بدوند؟ وی با اشاره به مشکلات بخش های مختلف کشور [...]
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس زمان تصویب طرح رتبه بندی معلمان در مجلس را اعلام کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۵    
به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد باقر قالیباف این مطلب را روز پنجشنبه در حاشیه مراسم زنگ اول مهر در رشت و در پاسخ به خواسته معلمان گیلانی عنوان کرد. معلمان گیلانی در دیدار رو در رو با رییس مجلس، خواستار اجرای هرچه زودتر لایحه رتبه بندی معلمان شدند و آن را زمینه ساز انگیزه مضاعف برای فرهنگیان [...]
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۳    
قالیباف گفت: روزی با حداقل ترین ها در جبهه ایستادگی کردیم امروز در بخش تجهیزات نظامی و علم و صنعتی که در این حوزه است امروز توان نظامی ما جز 10 کشور اول دنیا است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی از مرکز آموزشی محیط زیستی تالاب انزلی واقع در پناهگاه حیات وحش سلکه بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - دکتر محمدباقر قالیباف رییس مجلس رشت امروز پنجشنبه در سفر یک روزه خود به گیلان از بازار رشت بازدید کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۱    
دلخوش با بیان اینکه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی این منطقه به بخش تبدیل شد تصریح کرد: این بخش نیاز به امکانات بیشتری است که به یمن قدوم قالیباف تهیه می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که به استان گیلان سفر کرده است در حاشیه سفر خود عصر امروز پنج شنبه 1 مهر 1400 از بازار صومعه سرا بازدید کرد .
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۳    
گفتگوی صمیمانه رئیس مجلس با مردم و فروشندگان محلی در بازار تولم صومعه سرا استان گیلان.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۱    
قالیباف دقایقی پیش در گلزار شهدای ضیابر حضور پیدا کرده و به مقام شامخ شهدا ادای دین کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به گله مندی کسبه های بازار محلی صومعه سرا بزرگ خصوص افزایش قیمت کالاهای اساسی گفت: کنترل و ایجاد ثبات در بازار از اولویت های مجلس و دولت بوده و اقدامات خوبی در این خصوص اتخاذ شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۱    
قالیباف در بازدید سرزده از بازار محلی تولم شهر گفت: مجلس برای کنترل قیمت کالاها و گرانی اقلام عزم جدی دارد و تمام تلاش خود را صرف این هدف می کند
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رییس مجلس با بیان این که امروز طرح رتبه بندی فرهنگیان در کمیسیون بررسی می شود و 10 روز آینده به صحن می آید ، افزود: شب گذشته لایحه رتبه بندی معلمان در سامانه مجلس بارگذاری شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۰    
محمدباقر قالیباف صبح (پنج شنبه، اول مهر ماه) که به منظور شرکت در یادواره شهدای صومعه سرا به استان گیلان سفر کرده، با حضور در مدرسه دخترانه حضرت رقیه(س) رشت، زنگ بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید را به صدا درآورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف امروز سرزده به بازار تولم شهر صومعه سرا رفت و پای درد و دل کسبه محل نشست.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان این که امروز طرح رتبه بندی فرهنگیان در کمیسیون بررسی می شود و 10 روز آینده به صحن می آید ، افزود: شب گذشته لایحه رتبه بندی معلمان در سامانه مجلس بارگذاری شده است. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز برای سفری یک روزه به استان گیلان وارد رشت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان سفر یک روزه خود به گیلان صبح پنج شنبه به همراه استاندار و مدیران ارشد گیلان در مدرسه حضرت رقیه ( س) حضور یافته و زنگ آغاز سال تحصیلی جدید توسط وی نواخته و کودکان دبستانی با بدرقه رئیس مجلس شورای اسلامی راهی مدرسه شدند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف امروز با حضور در جمع نوآموزان گیلانی در مدرسه فرحناز معصومی رشت، اظهار کرد: امروز روز بسیار مبارکی برای شما نوآموزان است و همیشه در خاطرتان ثبت می شود. با دل های پاک تان دعا کنید که ان شاالله همه ما بتوانیم خدمتگزار خوبی برای مردم و کشورمان باشیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
گیلان- ایرنا- محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی امروز پنجشنبه در سفری یک روزه به گیلان با حضور در یکی از مدارس رشت زنگ آغاز سال تحصیلی برای غنچه ها ویژه نوآموزان پیش دبستانی و دانش آموزان پایه اول ابتدایی را به صدا درآورد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدباق قالیباف، رییس مجلس در پاسخ به گلایه یکی از معلمان گفت: دیشب لایحه رتبه بندی معلمان در سامانه مجلس بارگذاری شده و لایحه تا 10 روز آینده به صحن علنی می آید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی امروز مهمان گیلانی هاست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش با حضور در دبستان دخترانه حضرت رقیه (س) رشت ، طی مراسمی زنگ آغاز سال تحصیلی جدید را نواخت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۵    
قالیباف تقارن هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید را تقارنی مبارک خواند و گفت: دفاع مقدس و مدارس دانشگاه و سنگرهای تربیت نسل جدید ایران اسلامی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل وارد فرودگاه سردار جنگل رشت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی امروز پنجشنبه با حضور در یکی از مدارس رشت زنگ آغاز سال تحصیلی برای غنچه ها ویژه نوآموزان پیش دبستانی و دانش آموزان پایه اول ابتدایی را به صدا درآورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز با حضور در یکی از مدارس رشت زنگ بازگشایی مدارس این استان را به صدا درآورد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - محمدباقر قالیباف صبح پنج شنبه، اول مهر که به منظور شرکت در یادواره شهدای صومعه سرا به استان گیلان سفر کرده، با حضور در مدرسه دخترانه حضرت رقیه(س) رشت، زنگ بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید را به صدا درآورد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام خانه ملت، محمدباقر قالیباف صبح امروز (پنجشنبه، اول مهرماه) که به منظور شرکت در مراسم یادواره سرداران، فرماندهان و 550 شهید والامقام شهرستان صومعه سرا و 33 شهید مدافع حرم استان گیلان در بخش ضیابر به استان گیلان سفر کرده دقایقی پیش وارد فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت ...
استانداری گیلان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط رییس قوه مقننه دقایقی پیش وارد فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر محمدباقر قالیباف دقایقی پیش با استقبال رسمی دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان ...