پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۰:۳۶Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قالیباف»

خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهرداد گودرزوند چگینی به خبرآنلاین گفت: حتما باید ارتباط بگیریم تا مشکلات کشور حل شود،مشکلات ما حل نشدنی نیست،شاید در این چند سال گذشته ارتباط نداشته ایم ولی قبلاارتباط داشتیم و با سایر کشورها بجز اسراییل که آن را به رسمیت نمی شناسیم زندگی می کردیم
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اگر نمونه ای از این عزت همان باشد که محمدباقر قالیباف در بارهٔ روش فعلی ادارهٔ کشور گفته است، چنین عزتی ارزانی خود آقای جنتی و پیروانش باد!
خانه ملت   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح چهارشنبه، 10 خرداد ماه به منظور نظارت میدانی وارد استان خراسان شمالی شده بود، امشب به همراه استاندار، نمایندگان استان و سایر مسئولان استانی در نشست شورای اداری خراسان شمالی حاضر شد و ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با بیان اینکه مجموعه گزارش های ...
خانه ملت   ۶ ساعت پیش    
دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح چهارشنبه، 10 خرداد ماه برای نظارت میدانی وارد استان خراسان شمالی شده بود، در همایش یاران خراسانی شهرستان بجنورد (فرزندان شاهد و پیشکسوتان دفاع مقدس استان خراسان شمالی) حضور یافت.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه نظارت میدانی از استان خراسان شمالی، ضمن بازدید از کارخانه آلومینا و آلومینیوم جاجرم و پروژه سیمان سمنگان شهرستان مانه و سملقان، مهمترین پروژه واسطه سنگین یا عیارسازی بوکسیت آلومینیوم را افتتاح کرد.
محمدباقر قالیباف رئیس قوه مقننه چهارشنبه( 10 خرداد 1402 ) در صدر هیئتی پارلمانی و نظارتی به استان خراسان شمالی سفر کرد.
سلام نو / هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
محمد باقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی در سفر یک روزه به خراسان شمالی به شیروان رفت و به صورت هوایی و با بالگرد از طرح استحصال آب های زیرزمینی بازدید کرد.
فکر شهر   ۹ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس مجلس گفت: با ابراز تأسف از اینکه ما مدیران سالی 104 میلیارد دلار به قیمت سال 1400، ثروت را هدر می دهیم، گفت: منظور بد استفاده کردن ثروت نیست بلکه منظور این است که ثروت خود را از بین برده و به آتش می کشیم. ...
ستاندار خراسان شمالی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان با حضور دکتر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی گفت : همدلی بین اجزای حاکمیت منجر به پیشرفت استان در حوزه های مختلف اقتصادی ، فرهنگی ، عمرانی و اجتماعی خواهد شد ...
بیتوته   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکم- می توان از محمد باقر قالیباف که از دهه 1380 تا امروز یکی از مدعیان ریاست بر دولت بوده و حالا سه سال تمام است که رییس مجلس قانونگذاری است پرسید، شما غیر از اینکه در این سال ها تحت عناوین متفاوت درباره اقتصاد فقط حرف زده اید بگویید در سه سال ریاست مجلس کدام لایحه یا طرح اقتصادی که اقتصاد ایران ...
مشرق نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در سفر خود به بجنورد در منزل شهید مرزبانی "محمد مهدی احمدی" حاضر شد و با خانواده این شهید والامقام دیدار کرد.
عصر ایران   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
قالیباف با اشاره به اینکه ما یک سری از کارهای اشتباه را به صورت مرتب تکرار می کنیم، گفت: یکی از مهمترین چالش های ما به عنوان مثال تغییر 13 مقام عالی این استان طی 18 سال است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر یک روزه خود به خراسان شمالی شامگاه گذشته در شورای اداری این استان شرکت کرد. همچنین عصر روز گذشته قالیباف با خانواده های شاهد خراسان شمالی دیدار داشت. گفتنی است رئیس مجلس در سفر خود از کارخانه راکد سیمان سمنگان نیز بازدید کوتاهی داشتند.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شورای اداری خراسان شمالی با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، نماینده ولی فقیه، استاندار و جمعی از مسئولان این استان در شهرستان بجنورد برگزار شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف در حالی برای بار چهارم رئیس مجلس شده که مدت هاست از ایده حکمرانی نوین سخن می گوید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۲:۴۶    
اقتصاد ایران: بجنورد- رئیس مجلس در سفر یک روزه خود به خراسان شمالی برنامه های فشرده و متعددی از جمله دیدارهای مردمی و بازدید از پروژه های صنعتی را اجرا کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس مجلس در سفر یک روزه خود به خراسان شمالی برنامه های فشرده و متعددی از جمله دیدارهای مردمی و بازدید از پروژه های صنعتی را اجرا کرده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۶    
قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح امروز (چهارشنبه، 10 خرداد ماه) در جریان نظارت میدانی وارد استان خراسان شمالی شده بود، در یادواره شهدای شهرستان اسفراین حضور پیدا کرد و در جمع خانواده معظم شهدا، رزمندگان سالهای دفاع مقدس، ایثارگران و جانبازان و مردم شهید پرور این شهرستان به ایراد سخنرانی پرداخت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۰    
قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح امروز (چهارشنبه 10 خرداد) برای نظارت میدانی از استان خراسان شمالی به این استان سفر کرده است، عصر امروز در منزل شهید محمدمهدی احمدی در بجنورد حاضر و در دیداری صمیمانه به پدر و مادر و سایر اعضای خانواده معزز شهید تسلیت گفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس در شورای اداری استان خراسان شمالی:ما مدیران سالی 104 میلیارد دلار ثروت کشور را هدر میدهیم و از بین می بریم، بعد منتظر فلان شرکت اروپایی برای 5 میلیارد دلار سرمایه گذاری در کشور هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح امروز (چهارشنبه 10 خرداد) برای نظارت میدانی از استان خراسان شمالی به این استان سفر کرده است، عصر امروز در منزل شهید محمدمهدی احمدی در بجنورد حاضر و در دیداری صمیمانه به پدر و مادر و سایر اعضای خانواده معزز شهید تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی از مجموعه سیمان سمنگان در مانه و سملقان بازدید کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
قالیباف تاکید کرد: باید شکر این نعمت الهی را به جایی آوریم و شکر این نعمت به این گونه است که در این مسیر حرکت کرده و میراث دار این فرهنگ باشیم باشیم.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با ولادت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) پروژه واسطه سنگین شرکت آلومینای ایران با حضور دکتر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی، دکتر حسین نژاد استاندار خراسان شمالی، دکتر شه بخش سرپرست شرکت آلومینای ایران و جمعی از مسئولین کشوری و استانی راه اندازی شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
جلسه هیئت دولت، آیین تعویض پرچم گنبد و نقاره زنی در روز ولادت امام رضا(ع)، سفر قالیباف به بجنورد، مراسم عمامه گذاری طلاب و... از رویدادهای خبری 24 ساعت گذشته در ایران بوده که توسط عکاسان ثبت شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۰۰    
شعله رزمجو گوینده معروف تلویزیون تصویر کودکیش در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف که صبح امروز برای نظارت میدانی از استان خراسان شمالی به این استان سفر کرده است، لحظاتی قبل در منزل شهید محمدمهدی احمدی در بجنورد حاضر و در دیداری صمیمانه به پدر و مادر و سایر اعضای خانواده معزز شهید تسلیت گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
دکتر قالیباف در همایش یاران خراسانی گفت: برخی حرف از انقلاب و انقلابی گری می زنند، هوار می کشند و صدای بلندی هم دارند اما منش و اخلاق انقلابی ندارند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۲    
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس طی سفری به استان خراسان شمالی با اهالی این استان به صورت چهره به چهره گفت وگو کرد و در جریان مشکلاتشان قرار گرفت.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
محمد باقر قالیباف با حضور در منزل شهید محمد مهدی احمدی با خانواده ی این شهید که اخیرا در درگیری با عناصر طالبان به درجه رفیع شهادت رسیده بود همدردی کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
تسنیم نوشت:بهادری جهرمی با بیان اینکه انتقال دانش و فناوری و احراز صلاحیت فنی و حرفه ای برای واردات خودرو دست دوم اساساً مطرح نیست، عنوان کرد: با اعلام کتبی این موضع شفاهی رئیس مجلس، واردات خوردروهای دست دوم به جریان خواهد افتاد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در منزل شهید محمدمهدی احمدی، به پدر و مادر و سایر اعضای خانواده این شهید تسلیت گفت و با آن ها ابراز همدردی کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از برگزاری مراسم استانی بزرگداشت قیام خونین پانزدهم خرداد با سخنرانی دکتر قالیباف (رئیس مجلس شورای اسلامی) در شهرستان رودبار خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس مجلس با بیان اینکه در حوزه اقتصادی چالش داریم، گفت: شرایط دهه 60 بسیار سخت تر از امروز بود. به گزارش فکرشهر به نقل از تسنیم، محمد باقر قالیباف امروز در یادواره شهدای اسفراین اظهار داشت ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۴    
محمدباقر قالیباف پس از یادواره شهدای شهرستان اسفراین، با حضور در میان مردم به صحبت با آن ها پرداخت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح امروز (چهارشنبه، 10 خرداد 1402) در جریان نظارت میدانی به همراه نمایندگان استان وارد خراسان شمالی شده بود، در همایش صنعتگران، کارآفرینان، کشاورزان و دامپروران واقع در شهرک صنعتی شیروان حضور پیدا کرد و به ایراد سخنرانی پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
محمدسعید احدیان، دستیار رئیس مجلس در توئیتی در واکنش به اظهارات امروز سخنگوی دولت اعلام کرد که دولت ارز 4200 تومانی را به صورت غیرقانونی حذف کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۱    
محمدباقر قالیباف پس از یادواره شهدای شهرستان اسفراین، با حضور در میان مردم به گفت وگوی رودررو با آن ها پرداخت.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
علی بهادری سخنگوی دولت صبح امروز (چهارشنبه دهم خرداد) در حاشیه برگزاری جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به بحث واردات خودروهای کارکرده گفت: با ارسال نامه مکتوب رئیس مجلس، آیین نامه واردات خودرو لازم الاعتبار می شود و در مرحله اول خودروهای کارکرده مناطق آزاد وارد کشور می شود. ...
در این مراسم که استاندار خراسان شمالی نیز حضور داشت، دکتر قالیباف گفت: یکی از مشکلات بزرگ اقتصاد ما، رانتی بودن تولید است، رانت اگر هدفمند، کاهنده و مشروط نباشد تولید را منهدم می کند، نمونه روشن آن صنعت خودرو کشور است که قطعه ساز، کارخانه، مصرف کننده و دولت همه باهم ناراضی هستند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان نظارت میدانی از استان خراسان شمالی با حضور در شهرستان جاجرم پروژه واسطه سنگین یا عیارسازی بوکسیت آلومینیوم را افتتاح کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قالیباف در مراسم یادواره شهدای اسفراین گفت: لازمه تحول اقتصادی، استفاده از ظرفیت و نیروی جوانان تحصیل کرده در کنار خرد جمعی است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت به تغییر نظر رئیس مجلس در زمینه ورود خودروهای کارکرده از طریق مناطق آزاد واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
قالیباف گفت: امروز قطعه ساز، خودروساز، مصرف کننده و دولت از تولید خودرو ناراضی هستند، اما همچنان اصرار بر ادامه این راه وجود دارد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
هشدارنیوز محمد باقر قالیباف صبح چهارشنبه همایش صنعتگران، کارآفرینان، کشاورزان و دامداران خراسان شمالی که شهرک صنعتی شیروان برگزار شد، اظهار کرد: مجلس یازدهم تلاش کردیم نظام مسائل و مشکلات استان ها را بشناسیم و بعد از اولویت بندی ...