چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۰:۰۰Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منطقه عملیاتی»

عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۲۷    
شهید محمدجواد محمدنیا، در سال 41 در گرمه به دنیا آمد زمانی که برای شناسائی منطقه عملیاتی خیبر، همراه با چند نفر از هم رزمانش در جزایر مجنون به مأموریتی می روند که در این مأموریت به شهادت می رسد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در بازدید از منطقه عملیاتی ماهشهر، بر تقویت ناوگان دریایی و نیروی انسانی این منطقه تأکید کرد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۲:۱۴    
شهید محمدرضا ایمانی در سال 35 در بجنورد به دنیا آمد و در سن 28 سالگی عازم جبهه شد و در تاریخ 16/03/1366 در منطقه عملیاتی بانه بر اثر برخورد خمپاره در منطقه به شهادت رسید.
مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران و همچنین مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بازدید از میدان گازی توس در منطقه عملیاتی خانگیران روند توسعه میادین گازی این منطقه را بررسی کردند.
شرکت نفت مناطق مرکزی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۳    
مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران و همچنین مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بازدید از میدان گازی توس در منطقه عملیاتی خانگیران روند توسعه میادین گازی این منطقه را بررسی کردند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۰    
شهید عظیم آرامی در 25 مرداد 1345، در روستای شام اسبی متولد شد و سرانجام سال 62 در منطقه عملیاتی شرهانی مجروح و در هنگام انتقال به بیمارستان به شهادت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از انجام موفقیت آمیز مانور امداد و نجات و اطفای حریق در منطقه عملیاتی این بندر خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۵    
شهید بزرگوار بارها در جبهه های جنوب و غرب به عنوان بسیجی و پاسدار وظیفه حضور فعالی داشت تا اینکه در زمستان 1364 برای آخرین بار به جبهه ها حق علیه باطل اعزام و در منطقه عملیاتی فاو در عملیات والفجر 8 در روز 29 بهمن ماه 1364 در حالی که مشغول راز و نیاز با خدای خویش بود در ظهر همان روز همانند مولایش ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
جمعی از مسئولان و کارشناسان مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران با هماهنگی شرکت نفت فلات قاره ایران به منظور بررسی وضع اجرایی طرح ها و پروژه های سرمایه ای شرکت ملی نفت و دیگر پروژه های پایین دست در منطقه عملیاتی خارک از طرح ها و پروژه های مربوطه بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
سازمان الحشدالشعبی عراق اعلام کرد که 2 نیروی این سازمان به دنبال انفجار بمب در منطقه عملیاتی جرف النصر به شهادت رسیده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر منطقه عملیاتی بهرگان در شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: این منطقه عملیاتی در چند سال گذشته در تولید نفت سنتزی و تامین خوراک پالایشگاه های کشور جایگاه ویژه ای داشته است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۱۸    
شهید اسماعیل آزاد میرزا رحیملو به عنوان سرباز ارتش عازم جبهه های نبرد حق علیه باطل شد و سرانجام در 27 شهریورماه 1365، در منطقه عملیاتی مهران در عملیات تک نیروهای عراقی به شهادت رسید.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۴۱    
سیدحسین بازسفیدپر فرزند سید موسی ششم اسفند 1345 در بابل به دنیا آمد و در تاریخ 26 فروردین 1367 در منطقه عملیاتی فاو به شهادت رسید.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی مرحله دوم توسعه لایه نفتی پارس جنوبی با حضور محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در روز پایانی نمایشگاه صنعت نفت و در ارتباط تصویری با منطقه عملیاتی آغاز شد. قرارداد 500 میلیون دلاری توسعه فاز دوم لایه نفتی میدان مشترک پارس جنوبی به مدت 20 سال اجرایی می شود. ...
هورگان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۶    
سه روز قبل از حمله خرمشهر، آقای آهنگران برای بچه های گردان نی ریز نوحه خوانی می کند. مخصوصاً ردیف بالا، همه بچه های نی ریز هستند. با تشکر از جناب آقای سیدمحمد مصطفوی که عکس را در اختیار ما قرار دادند.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از توان تولید روزانه 652 هزار بشکه ای نفت در گستره این منطقه عملیاتی خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۹    
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز با بیان این که این منطقه جهت تحقق شعار مهار تورم و رشد تولید اقداماتی را در سال جاری انجام خواهد داد، گفت: ازجمله اقدامات مهم این منطقه، در زمینه خودکفایی و رشد تولید داخل ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع روسیه با حضور در منطقه عملیاتی در زاپروژیا واقع در جنوب شرقی اوکراین، گفت که نظامیان کی یف در این محور متحمل خسارات و تلفات گسترده ای شده اند.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رحیم شوقی شهردار رشت با اشاره به رویکرد شهرداری برای اجرای بدون توقف پروژه های عمرانی گفت: بهسازی آسفالت نقاطی از منطقه چهار شهری توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهری و مدیریت منطقه عملیاتی شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 10 عملیات انتقال گاز از انتقال بیش از 228 میلیارد مترمکعب گاز و همچنین انجام برنامه تعمیراتی با تکیه بر توان ایرانی در این منطقه عملیاتی خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 7 عملیات انتقال گاز از خودکفایی و بومی سازی 170 قلم کالا در این منطقه عملیاتی خبر داد .
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فاش نیوز - پیکر شهید احمد ظفری، شهیدی که بعد از 41 سال شناسایی شد، بر روی دستان پرمهر مردم نهاوند تشییع و در روستای باباقاسم آرمید. به گزارش خبرگزاری فارس از نهاوند، پیش از ظهر امروز پیکر شهید تازه تفحص شده، شهید احمد ظفری بر روی دستان پرمهر مردم نهاوند تشییع شد. ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، عباس غریبی، سرپرست شرکت پایانه های نفتی ایران در حاشیه نخستین روز بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شرکت پایانه های نفتی متولی امر صادرات نفت خام و میعانات گازی است ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر منطقه عملیاتی سیری شرکت نفت فلات قاره گفت: با اقدام به موقع کارکنان این شرکت و بستن کلمپس، خط لوله نصر که در عمق بیش از 60 متری آب های خلیج فارس در سه نقطه دچار آسیب شده بود تعمیر شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی گفت: از ظرفیت ذخیره سازی 10 میلیون بشکه ای نفت خام در پایانه جاسک خبر داد. تیتربرتر، عباس غریبی مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۶:۵۳    
شهید یعقوب شادمان در یک خانواده مذهبی روستای مجنده چشم به جهان گشود و سرانجام در در 26 تیرماه سال 61 بر اثر در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت نائل آمد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۲:۳۲    
هاشم محمودی در سال 1330 در روستای طلاتپه شهر ارومیه به دنیا آمد و سرانجام در 5 آبان 1364 در منطقه عملیاتی پیرانشهر به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۱:۲۵    
فتح الله صفری بیدک یکم خرداد سال 1346 در روستای تلخاب بیدک از توابع شهرستان باشت به دنیا آمد و در سال 1367 در منطقه عملیاتی ماووت به شهادت رسید.
مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با حضور در منطقه عملیاتی پارسیان با بیان رویکرد این شرکت به نقش های چهار گانه این شرکت در زمینه تولید نفت ، گاز، ذخیره سازی گاز طبیعی و استخراج آب از چاه های ژرف و عمیق اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گرمسار- پیکر شهید حسین خانی بعد از چهار دهه دوری از خانه در منطقه عملیاتی فکه تفحص شد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۶:۲۷    
شهید صفر رجبی در سن 52سالگی عازم جبهه شد و هرچه داشت خرج جبهه کرد و هیچ حقوقی دریافت نکرد، سرانجام در 23 فروردین سال 62 در منطقه عملیاتی شرهانی به شهادت رسید و بعد از 40 سال پیکر مطهرش به آغوش خانواده بازگشت.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۲:۰۵    
از راست :علیرضا نازور - محمد چهارگنبدی - اصغر عباسی با تشکر از جناب آقای علیرضا نازور که عکس را در اختیار ما قرار دادند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۱    
شهید یعقوب شادمان اهل روستای مجنده اردبیل بود که پس از ماه ها مجاهدت در راه خدا سرانجام در تیرماه سال 61 در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسید.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۴    
شهید یوسف فولادی گرجان در منطقه عملیاتی فاو شیمیایی شد و پس از سال ها تحمل رنج و درد در سال 81 به همرزمان شهیدش پیوست.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
منطقه عملیاتی به جهنمی از آتش تبدیل شده بود اما بچه بسیجی ها با توکل بر خداوند متعال، بی محابا به خط فولادی دشمن حمله کردند و با سرعت خود را به تانک ها و نفربرها که در حال فرار بودند! رساندند. آنها با شجاعت و فداکاری از تانک ها بالا رفته و با پرتاب نارنجک به داخل برجک، تانک ها را به آتش کشیدند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۳:۵۴    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر؛خبراز اعزام 70 نفر از خواهران بسیجی این شهرستان به مناطق عملیاتی بیت المقدس در خرمشهر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، نشست ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) و پدافند غیر عامل یکشنبه (17 اردیبهشت 1402) در منطقه عملیاتی دارخوین و با حضور مدیرعامل، مشاور مدیرعامل شرکت بهره برداری مارون و مدیرسابق HSEشرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، مدیران و روسای این شرکت برگزار ...
با هدف ارتقا سطح ایمنی ماشین آلات اطفا، تعمیر و تجهیز انواع ماشین آلات آتش نشانی توسط واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در منطقه عملیاتی دهلران انجام شد.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۱:۲۱    
پایان درگیری دسته جمعی در محله نامجو با شلیک هوایی پلیس رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری اوباش حاضر در یک درگیری دسته جمعی در محله نامجو که منجر به وحشت شهروندان شده بودند، خبر داد. اعترافات هولناک عامل قتل زن سالخورده در سعادت آباد + عکس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۰    
فرماندهی عملیات مشترک عراق از هلاکت گروهی از تروریست ها در حمله هوایی توسط جنگنده های اف-16 در منطقه عملیاتی دیالی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
امیر رضا فقیری بیرامی سرباز مدافع امنیت در منطقه عملیاتی شمالغرب کشور به شهادت رسید.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۶:۲۳    
شهید میرکاظم کاظمی در طول 31 ماه حضور در مناطق جنگی و شرکت در عملیات های مختلف چندین بار زخمی شد و بدون اطلاع خانواده دوباره به منطقه عزیمت کرد تا سرانجام در 23 آبان63 در منطقه عملیاتی سومار به شهادت رسید.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۶    
مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، گفت: ایستگاه صلواتی شهدای لرستان با همکاری ستاد کانون های مساجد و جمعیت مهر خاتم در منطقه عملیاتی بازی دراز دایر شد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۸:۱۴    
به گزارش عصرهمدان؛ همزمان با سالروز عملیات های مناطق غرب کشور، جمعی از مردم همدان در قالب راهیان نور از مناطق عملیاتی مرصاد، قراویز و بازی دراز بازدید کردند. ...
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۰:۱۹    
معلم شهید رمضان قهرمانی در سال 46 در مانه و سملقان به دنیا آمد و در سال 65 در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: 600 زائر ایلامی همزمان با سالروز عملیات بازی دراز به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۷:۵۹    
کاروان راهیان نور از تکاب به منطقه عملیاتی بازی دراز در استان کرمانشاه اعزام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه اراک: عملیات بازی دراز یکی از عملیات های غرورآفرین جمهوری اسلامی در مقابل تهاجم ارتش بعث بود و این منطقه سرشار از حماسه های رزمندگان اسلام است.