جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۶:۱۳Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت اطلاعات»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
حوالی 15 خرداد ماه زمانی است که مطابق با آیین نامه اتاق بازرگانی ایران، فهرست کاندیداهای هیات رئیسه که فهرستشان برای اخذ استعلام های مربوطه، راهی وزارت اطلاعات شده است، مشخص می شود و بر اساس آن کلونی هایی که باید برای انتخاب رئیس و اعضای هیات رئیسه شکل گیرد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۶    
وزارت اطلاعات اعلام کرد: با عنایات الهی و تلاش های مستمر سربازان گمنام امام زمان (عج)، پروژه ی بزرگ یکی از سازمان های جاسوسی بیگانه برای دست اندازی به اطلاعات مترددین ایرانی به خارج از کشور، کشف و عوامل آن بازداشت شدند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس سابق فدراسیون فوتبال به اتفاق همسر و دخترش در دادگاه حاضر شد. به گزارش طرفداری، شهره موسوی نایب رییس سابق فدراسیون فوتبال که از سوی قوه قضاییه مطابق نظریه کارشناسی مدیرکل حقوقی قضایی وزارت اطلاعات به مشارکت در فروش رمزارز جعلی کینگ مانی متهم شده ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۵    
آخرین وضعیت تولید و بهره برداری از سامانه یکپارچه اموال تملیکی(سیات) توسط کارشناسان فنی وزارت اطلاعات و شرکت P.D.N مورد ارزیابی قرارگرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه های امروز به امضای یازده سند همکاری میان ایران و اندونزی و متلاشی شدن یک شبکه همکار با سرویس اطلاعاتی بیگانه توسط وزارت اطلاعات پرداخته اند.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۵   + ۴۱ سایت دیگر  
بیانیه دغتر رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم تاکید کرد: نهاد ریاست جمهوری به محض دریافت نخستین گزارش در این باره در سال 1399 که سابقه امر را به دوره قبل از آغاز کار دولت یازدهم می رساند، رسیدگی لازم را انجام داده و موضوع را فورا به مراجع نظارتی و قضایی ارجاع داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۶   + ۱۲۴ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات در بیانیه ای از متلاشی شدن شبکه ی همکار با سرویس اطلاعاتی بیگانه خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین خطیب، وزیر اطلاعات، اخیراً طی سخنانی در همایش دادستان های کل کشور گفته است:
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام قرائتی، اخیراً در یک سخنرانی قابل تأمل تأکید کرد: اتاق کار هیچ مدیرکلی نباید شکیل تر از نمازخانه باشد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۷    
به تازگی خبری مبنی بر طراحی سیم کارت مخصوص توریست ها در ایران از سمت وزارت اطلاعات منتشر شده است تا گردشگران بتوانند بدون هیچ مشکلی از نرم افزارهای فیلترشده از قبیل تلگرام، واتساپ و اینستاگرام استفاده کنند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
#خاطرات_هاشمی_رفسنجانی 28 اردیبهشت 1379 دکتر علی لاریجانی [رئیس سازمان صداوسیما] آمد. گزارشی از وضع نهایی صندوق های بازشماری شده آرای تهران گفت و سناریوهای متفاوتی که برای تصمیم مطرح است و تعداد آرا در شورای نگهبان. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار معاون سفارت ایران در کابل با سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان بر تقویت مراودات فرهنگی و رسانه ای میان دو کشور تأکید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۸    
معاون سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل با سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان دیدار و گفتگو کرد.ش
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مولوی عتیق الله عزیزی، معاون (معین) فرهنگ و هنر در وزارت اطلاعات و فرهنگ طالبان، می گوید که به منظور حفظ آثار جهادی موزه می سازند تا شهروندان از فداکاری های نیروهای این گروه آگاه شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حزب عمران خان (تحریک انصاف پاکستان) در بیانیه ای وزارت اطلاعات را متهم به دست داشتن در تشدید خشونت های سراسری در نقاط مختلف پاکستان در اعتراض به بازداشت عمران خان طی هفته گذشته کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی از کشف بخش ضدجاسوسی وزارت اطلاعات اسبق درباره گردشگری خبر داد و نوشت: عوامل این شبکه ها، استاد استفاده از ساختارها و تریبون های رسمی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۹    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، نمایشگاه روایت میدان وزارت اطلاعات را تلاشی برای تبیین عوامل پشت پرده و مقابله با توطئه ها عنوان کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: عصر آقای [عباسعلی] علیزاده، رییس دادگستری تهران آمد. گزارش مفصلی راجع به پرونده ضاربان آقای [سعید] حجاریان و تعارض هایی که وزارت اطلاعات با دادگستری داشته و نیز روند توقیف بعضی از مطبوعات و پیگیری تخلفات بعضی از نویسندگان و شرکت کنندگان در کنفرانس برلین داد و گفت ...
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
دادستان بندرعباس گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات هرمزگان یک باند سازمان یافته قاچاق سلاح را در بندرعباس متلاشی کردند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: هشت لیدر اصلی اعتصاب کارگری در منطقه پارس جنوبی به همت سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از دستگیری 8 لیدر اصلی اعتصاب کارگری در منطقه پارس جنوبی خبر داد و گفت: این افراد با تلاش سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات شناسایی و دستگیر شدند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۴۷ سایت دیگر  
هیچ کشوری عامل بیگانه را قبول نمی کند چه نخبه باشد چه نباشد. سال 71 یا 70 که معاون ضدجاسوسی وزارت اطلاعات بودم، آمریکایی ها که نفت کشور ما را از دست داده بودند، یک نفر را به عنوان نخبه شیمی معرفی کردند تا در وزارت نفت مشغول شود. برنامه شان این بود که پس از مدتی به عنوان وزیر نفت باشد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۷۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری یک عضو گروهک تروریستی داعش با رصد اطلاعاتی دقیق ماموران انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهرستان زابل خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نفتکش پی یوریتی به منظور تخلیه مواد سوختی به عسلویه به عنوان نزدیک ترین بندر جهت پهلوگیری منتقل شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بازگشت نفتکش توقیف شده پس از 5 سال: مجتبی قهرمانی، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: نفتکش 10 هزار تنی پی یوریتی پس از 5 سال تصرف غیرقانونی توسط یک شرکت خارجی با دستور قضایی و عملیات مشترک سپاه و وزارت اطلاعات به کشور بازگشت./ ایلنا
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
چند روز قبل وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد با اقدامات گسترده اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج)، 71 نفر از اخلالگران کلان ارزی در قالب 23 گروه و تعدادی شبکه سازمان یافته، شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نفتکش پی یوریتی پس از پنج سال تصرف غیرقانونی توسط یک شرکت خارجی، با دستور قضایی و عملیات مشترک سپاه و وزارت اطلاعات به کشور بازگشت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: نفتکش پی یوریتی پس از 5 سال تصرف غیرقانونی توسط یک شرکت خارجی با دستور قضایی و عملیات مشترک سپاه و وزارت اطلاعات به کشور بازگشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: نفتکش پی یوریتی پس از 5 سال تصرف غیرقانونی توسط یک شرکت خارجی با دستور قضایی و عملیات مشترک سپاه و وزارت اطلاعات به کشور بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد طاهر زهیر سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ و استانداری بامیان در دولت اشرف غنی،در شهرستان دره صوف استان سمنگان افغانستان تسلیم طالبان شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۱:۵۳    
ضربه وزارت اطلاعات به اخلالگران بازار ارز، افتتاح پایگاه هوایی و بالگردی نیروی زمینی سپاه در زاهدان، دیدار سرلشکر باقری با پادشاه و مقامات عالی رتبه نظامی عمان، و اعلام خبر ساخت ناو هواپیمابر سپاه از جمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
یکی از اقدامات خرابکارانه عناصر گروهک تروریستی منافقین ساخت خمپاره های دست ساز و استفاده از آنها در حوادث و اغتشاشات پاییز 1401 علیه مردم در صحنه است که نمونه هایی از آن نیز در نمایشگاه تبیینی روایت میدان وزارت اطلاعات نیز به نمایش در آمده بود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: آقای [مصطفی]پورمحمدی گفت، امروز در مجلس، دو فوریت طرحی در مورد تأسیس سازمان حفاظت وزارت اطلاعات که زیر نظر رهبری باشد، تصویب شده و [آقای علی یونسی]، وزیر اطلاعات گفته، اگر تصویب شود، استعفا می دهد. رهبری هم امشب به من گفتند، با این طرح موافق نیستم ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نمایشگاه تبیینی با عنوان روایت میدان به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران به منظور آشکار شدن بیش از پیش توطئه های بدخواهان نظام اسلامی برای بازدید عموم مردم برپا شده است. ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرعامل گروه سرمایه گذاری توسعه ترابر ایرانیان از ورود کشتی ده هزار تنی توقیف شده پی یوریتی به آبهای کشور خبرداد. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی گروه سرمایه گذاری توسعه ترابر ایرانیان ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه هیچ یک از نمایندگان از وزیر و مقامی امتیاز و خودرویی دریافت نکرده است، گفت: از هیأت رئیسه و وزارت اطلاعات و همه دستگاه ها انتظار دارم با افرادی که شایعه پراکنی می کنند، برخورد کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نمایشگاه روایت میدان که به همت وزارت اطلاعات و برای معرفی پشت پرده های اغتشاشات 1401 برپا شده، در اردیبهشت ماه فعال خواهد بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده سابق اطلاعات سپاه گفت: اوایل دهه 70 معاون ضد جاسوسی وزارت اطلاعات بودم آمریکا نفت ایران را از دست داده بود و در گام اول بعد از جنگ آمدند که دوباره نفت را به دست بگیرند در همین راستا برای اینکه از عامل نفوذی استفاده کنند یک نفر را آن سال به عنوان ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نمایشگاه تبیینی با عنوان روایت میدان به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات به منظور آشکار شدن بیش از پیش توطئه های بدخواهان نظام اسلامی برای بازدید عموم مردم برپا شده است. ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر شیراز گفت: بدون تردید جمع کثیری از مدیران و کارکنان خادم در شهرداری شیراز در سلامت اداری مشغول خدمت بوده و هستند اما ساده لوحی است باور کنیم در دستگاه عریض و طویل شهرداری، فساد نیست. ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز استاد تاریخ دانشگاه تربیت مدرس قرار بود در مراسم تجلیل از صادق آینه وند استاد فقید تاریخ سخنرانی داشته باشد که در آخرین لحظات این سخنرانی نیز برگزار نشد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سرویس سیاسی روز 15 اردیبهشت بیانیه مهمی از وزارت اطلاعات منتشر شد که به انهدام 23 گروه و شبکه اخلالگر در بازار ارز در 9 استان اشاره داشت. این بیانیه گویای پشت پرده بسیاری از ناآرامی ها و مشکلات اقتصادی بود که ریشه در اقدامات برنامه ریزی شده و هدفمند دشمنان ملت ایران در جنگ اقتصادی بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با اشاره به اقدامات مهم این معاونت با همکاری وزارت کشور و وزارت اطلاعات گفت: یکی از این اقدامات این است که در نمایشگاه مقابله با جعل، بخش خصوصی و شرکت های فناوری هم دستاوردهای خود را ارائه می دهند.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۱:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
به ملت شریف ایران اسلامی اطمینان می دهد که وزارت اطلاعات ضمن رصد اطلاعاتی فضای اقتصادی و بازار ارز کشور، قاطعانه با عوامل اقدامات مجرمانه و اخلالگرانِ مؤثر بر نوسانات ارزی و اقتصادی کشور برخورد نموده و خواهد کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای از ضربه به 23 شبکه از عوامل اخلالگر بازار ارز در سطح کشور خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
وزارات اطلاعات با صدور اطاعیه ای اعلام کرد: با اقدامات گسترده اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج)، 71 نفر از اخلالگران کلان ارزی در قالب 23 گروه و تعدادی شبکه سازمان یافته بازداشت شدند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۸   + ۹۶ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات با صدور اطاعیه ای از بازداشت 71 نفر از اخلالگران کلان ارزی در قالب 23 گروه و تعدادی شبکه سازمان یافته خبر داد. متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است: ...