پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۰:۵۰May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقتدی صدر»

شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۴    
شفقنا- نوری المالکی ، رهبر ائتلاف دولت قانون ضمن به چالش طلبیدن ضمنی سید مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر گفت: دولت جدید عراق به شکلی که آنها می گویند، تشکیل نخواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
هیئت هماهنگی گروههای سیاسی شیعی عراق به موضع گیری اخیر مقتدی صدر با صدور یک بیانیه واکنش نشان داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۸    
شفقنا- سید مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر به شدت به دستگاه قضایی تاخت و آن را به همراهی با اقدامات شرم آورِ یک سوم برهم زننده حدنصاب پارلمان متهم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الفرات ...
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صد خطاب به الاطار التنسیقی (چارچوب هماهنگی شعیان) در پارلمان عراق گفت که حاضر به ائتلاف با این گروه نیست.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر در صفحه توئیتر خود با اشاره به وقایع پس از انتخابات نوشت که "تنها راه پیش روی ما پیوستن به اپوزیسیون ملی دست کم برای مدت 30 روز است." وی گفت که "اگر جناح ها و کمیته های پارلمانی در این مدت موفق به تشکیل دولت شوند، این بسیار خوب است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رهبر جریان صدر عراق از پیوستن جریان وابسته به خود به اپوزیسیون ملی دست کم به مدت یک ماه خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق با اشاره به عدم موفقیت در تشکیل دولت اکثریت ملی، از تبدیل شدن این جریان به اپوزیسیون ملی دست کم برای 30 روز خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق اعلام کرد که برای این جریان یک گزینه باقی مانده و آن پیوستن به اپوزوسیون ملی به مدت 30 روز است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۳:۱۴    
شفقنا- سایت میدل ایست آی در مقاله ای به قلم سعاد الصالحی مدعی شد که مقتدی صدر بقای دولت کنونی عراق را به نفع خود و انزوایی برای رقبایش می داند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الجزیره ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
منبعی در چارچوب هماهنگی شیعیان عراق اعلام کرد که این ائتلاف تصمیم دارد سفر محرمانه ای به نجف داشته باشد تا طرحی را برای خروج از بن بست سیاسی و تشکیل دولت جدید به مقتدی صدر ارائه کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
هیئت هماهنگی شیعی عراق اخبار منتشر شده در خصوص توافق بخشی از این هیئت با مقتدی صدر برای تشکیل دولت آتی را تکذیب کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
وائل الرکابی با اشاره به نشست اخیر ائتلاف نجات میهن به ریاست مقتدی صدر ، گفت: اگر مقصود از شعار اکثریت ملی حذف طرف های مختلف از ساختار سیاسی باشد، با آن مخالفیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو ائتلاف دولت قانون عراق با اشاره به نشست اخیر ائتلاف نجات میهن به ریاست مقتدی صدر ، اعلام کرد: اگر مقصود از شعار اکثریت ملی حذف طرف های مختلف از ساختار سیاسی باشد، با آن مخالفیم.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
منابع نزدیک به مقتدی صدر اعلام کردند، نمایندگان مستقل در پارلمان عراق به پیشنهاد صدر برای پیوستن به ائتلاف سه جانبه (صدر، مسعود بارزانی و محمد الحلبوسی) و مشارکت در تشکیل دولت جدید این کشور پاسخ رد دادند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان عراق اعلام کرد نمایندگان مستقل امروز یکشنبه برای بررسی ابتکار مقتدی صدر و چارچوب هماهنگی برای پایان دادن به بن بست سیاسی، جلسه برگزار می کنند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۱    
شفقنا- رهبر جریان صدر عراق روز گذشته خواستار ساخت بنای یادبودی برای آیت الله العظمی سید محمد صادق صدر شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الصباح ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
یکی از رهبران چارچوب هماهنگی گروه های شیعه عراقی امروز (جمعه) اعلام کرد، ابتکارعملی که رهبر جریان صدر مطرح کرد، اوضاع سیاسی عراق را پیچیده تر کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۰    
شفقنا-یک فراکسیون پارلمانی مستقل عراق اخیرا از پذیرش ابتکار سید مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر در اعطای فرصت 15 روزه به نمایندگان مستقل برای تشکیل دولت جدید خبر داد، این در حالی است که اغلب فراکسیون های سیاسی از جمله مستقل ها نسبت به ابتکارعمل هیات هماهنگی گروه های شیعی سکوت پیشه کرده اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پس از آنکه مقتدی صدر به همراه مسعود بارزانی در دو جلسه پارلمان، به دلیل تلاش های الاطار التنسیقی (کمیته هماهنگی احزاب شیعی) موفق به رساندن ریبر احمد بارزانی به پست ریاست جمهوری نشدند، صدر در توئیتی اعلام کرد به مدت 40 روز(تا نهم شوال) از صحنه تلاش ها برای تشکیل دولت کنار می کشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق نمایندگان مستقل را به تشکیل دولت ظرف 15 روز فراخواند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مقتدی صدر رهبر جریان صدر در عراق برای خروج از بن بست سیاسی این کشور به نمایندگان مستقل مجلس پیشنهاد داد ائتلاف کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
مقتدی صدر از نمایندگان مستقل پارلمان عراق خواست که ظرف 15 روز دولت جدید را در عراق تشکیل دهند و افزود که ائتلاف سه جانبه به این دولت رأی می دهد اما جریان صدر در آن مشارکت نخواهد داشت.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۹    
شفقنا- جریان صدر به رهبری سید مقتدی صدر با اتهامات فزاینده ای از سوی رقبای سیاسی خود در خصوص تسلط صدری ها بر مناصب حساس و مهم در درون وزارتخانه ها و نهادهای دولتی با کمک مصطفی الکاظمی ، نخست وزیر پیشبرد امور عراق مواجه است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۸:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد در آستانه پایان ماموریت خود در عراق در گفت وگویی با یک رسانه عراقی به آخرین تحولات مربوط به روابط میان دو کشور پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تداوم بن بست سیاسی بر سر تشکیل دولت جدید عراق، سبب شده است که با گذشت مدتی از برگزاری انتخابات پارلمانی در اکتبر سال گذشته، همچنان پارلمان این کشور نتواند نقش موثری ایفا کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۲۲:۴۸    
شفقنا-دفتر مسعود بارزانی ، رئیس حزب دموکرات کردستان عراق برخی ادعاها در جواب ندادن سید مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر به تماس تلفنی بارزانی را تکذیب کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- جریان صدر تحت رهبری مقتدی صدر روز گذشته هرگونه توافق با نیروهای چارچوب هماهنگی درباره پرونده تشکیل دولت عراق را تکذیب کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آناتولی ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق، عربستان را به در پیش گرفتن سیاست میانه روی دعوت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
چارچوب هماهنگی شیعیان عراق اعلام کرد تا قبل از توافق با مقتدی صدر در جلسه پارلمان شرکت نخواهد کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یک روزنامه عرب زبان به جزئیات طرح مقتدی صدر برای جرم انگاری عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
یک روزنامه عرب زبان به جزئیات طرح مقتدی صدر برای جرم انگاری عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اشاره کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
– در حالی مهلت 40 روزه مقتدی صدر برای تشکیل دولت عراق از نیمه گذشته که هنوز جریان رقیب با محوریت چارچوب هماهنگی از توافق بر سر تعیین رئیس جمهور، نخست وزیر و اعضای کابینه باز مانده است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رهبر جریان صدر عراق از ارائه طرح قانون جرم انگاری عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به پارلمان کشورش توسط فراکسیون این جریان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر اعلام کرد که فراکسیون صدر طرح جرم انگاری سازش با رژیم صهیونیستی را به زودی به صحن پارلمان این کشور خواهد برد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۹:۱۰    
حوزه/ رهبر جریان صدر عراق از نزدیکی ارائه پیشنهاد جرم انگاری عادی سازی روابط و تعامل با رژیم اسرائیل خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۴    
شفقنا- سید مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر از پیشنهاد طرح قانونی برای جرم انگاری عادی سازی روابط و تعامل با رژیم صهیونیستی خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، صدر در توئیتی نوشت: از مهم ترین دلایلی که مرا به وارد کردن مجدد جریان صدر در فرایند انتخابات واداشت ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مقتدی الصدر رهبر جریان صدر عراق شامگاه امروز پنجشنبه در واکنش به انفجارهای تروریستی در افغانستان تأکید کرد که داعشیها با صهیونیستها در کشتار مردم مشترک هستند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۲۳:۰۴    
حوزه/ سید مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق در صفحه تویتر خود به انفجار تروریستی مسجد شیعیان مزار شریف و حوادث مسجد الاقصی واکنش نشان داد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق در واکنش به عملیات جدید ترکیه در شمال این کشور، با تاکید بر اینکه عراق یک کشور کاملاً مستقل و دارای حاکمیت است ، هشدار داد که کشورش در صورت ادامه بمباران های ترکیه سکوت نخواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر عراق از وزارت امور خارجه کشورش خواست تا نماینده و سفیر سوئد در بغداد را برای کشف و رسیدگی به جرم سوزاندن قرآن فرا بخواند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۰    
به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری حوزه ، مقتدی صدر رهبر جریان صدر با صدور نسبت به آتش زدن قرآن کریم در سوئد واکنش نشان داد و آن را جریحه دار کردن احساسات مسلمانان توصیف کرد. متن بیانیه به شرح زیر است: بسمه تعالی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر در واکنش به اقدام موهن علیه قرآن در سوئد، ضمن درخواست از وزارت خارجه عراق برای واکنش مناسب، از روی آوردن به برگزاری تظاهرات و اعتراضات گسترده خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس نوشت: مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق، امروز (شنبه، 16 آوریل) به تجمع اعتراض آمیز در شهر لینکوپینگ در سواحل شرقی سوئد در روز پنجشنبه پیش، که قرار بود در آن قرآن سوزانده شود، واکنش نشان داد و از دولت عراق خواست تا سفیر این کشور در بغداد را فراخواند و اعتراض خود را به آن ابلاغ کند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
چرا شخصیتی همچون مقتدی صدر وارد بازی های سیاسی ازپیش باخته می شود؟ چرا این شخصیت با وجود عقبه ای که از خانواده بزرگ مرجعیت عراق دارد، همچنان نقش پلیس بد را در غائله تشکیل کابینه ایفا می کند؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۲۰:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق در جدیدترین موضع گیری خود درباره جریان صرخیه عراق با انتشار توئیتی خواستار خودداری از تخریب مساجد شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰    
حوزه/ محمد صادق الهاشمی تحلیلگر عراقی طی یادداشتی به سناریوهای احتمالی پس از پایان مدت 40 روزه سید مقتدی صدر پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
الخزعلی، دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق با اشاره به اینکه با مقتدا صدر بر سر نحوه تشکیل دولت اختلاف نظر داریم، گفت: چارچوب هماهنگی گروه های شیعه، دولت مد نظر مقتدا صدر را نمی پذیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۰۰:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان الحشد الشعبی ضمن تاکید بر اینکه هیچ ارتباطی بین این سازمان با عملیات های گروه های مقاومت عراق وجود ندارد، گفت که گروه های مقاومت تا اخراج کامل نظامیان آمریکایی سلاحشان را زمین نمی گذارند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حشد شعبی عراق به ضرب الاجل تعیین شده از سوی رهبر جریان صدر عراق برای تشکیل دولت آتی واکنش نشان داد.